Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Psy & Goa ॐ

Data

2018-03-23

Gdzie

MagnetOffOn, Gorzów Wielkopolski

Start

21:00

Info

ॐॐProgressive Experience 2.0ॐॐ

Po raz Drugi 23 Marca przeniesiemy się w swiat Psychodelicznej Muzyki Trance i jej Odłamów:D
W Tym dniu czeka nas wędrówka w Kraine GOAॐ a czarować będa
ॐMATTES
ॐBEN KLINK
ॐLOPEZ

Dekory
ॐMajaॐKarolinaॐMateuszॐ and Friendsॐ


Powrót do Źródła vol. 20 / 24 III 2018 / Tama

Data

2018-03-24

Gdzie

Tama, Niezłomnych 2, Poznań,

Start

22:00

Info

Kochani!

Najwyższy czas odsłonić karty przed ostatnim w tym roku klubowym Powrotem do Źródła. Tym razem gościmy żywą legendę - Sebastiana Taylora aka Shakta. Artysta swoją twórczością porywa ludzi na całym świecie od przeszło 22 lat, a jego numery inspirują młodych producentów po dziś dzień. Shakta jako Seb Taylor zagra też na Scenie chillout.

Po dłuższej przerwie swoją twórczość zaprezentuje Psychotrop - weteran poznańskiej sceny psychedelic trance. Na scenie chillout wystąpi zaś Red Sun Rising, którego muzyka zabierze nas w podróż do czasów średniowiecznych Słowian.

Ponadto, zagrają znani i lubiani reprezentanci sceny. Nie zabraknie też zapierających dech dekoracji. Tym razem o wizualną stronę maina zadba 2deco oraz Vortex Visual Division. Pszczoła UV zamieni chillout w tropikalną dżunglę, a to wszystko dopieszczą instalacje załogantów PDŹ Deco Team.

Pierwsza edycja w nowym miejscu wiele nas nauczyła. Mamy nadzieję, że wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski i że podołamy wyzwaniom, które przed sobą postawiliśmy.

ॐScena transowa (Psychedelic / Goa Trance):
►Shakta RETRO LIVE! (SuntripRecords, Dragonfly Records) - UK
https://myspace.com/sebastiantaylor
►Psychotrop LIVE! - Oborniki

►Ambrotos (Deepersense/Muchomornia) - Skrzyszów
https://www.mixcloud.com/Ambrotos/
►Borsuk (Czynnik PSY/Powrót do Źródła) - Poznań
►Heszu (Powrót do Źródła) - Poznań
►Meff (Egodrop) - Kraków
https://soundcloud.com/michal-meffski
►Nomatrix (Projekt Indra) - Ostró Wlkp.
►Primal-DP (Deepersense) - Chorzów
https://www.mixcloud.com/Primal_DP/
https://soundcloud.com/primal-dp

ॐScena chillout (Ambient, Chillout, Downtempo, Dub):
►Seb Taylor DJ set - UK
https://myspace.com/sebastiantaylor
►Red Sun Rising LIVE! (PsyWest Crew/Mamomam Records) - Szczecin
https://soundcloud.com/red-sun-rising
►Johnny Mandrake LIVE! - (Fractal Forest) - Poznań
https://soundcloud.com/johnny_mandrake

►Ambrotos (Deepersense/Muchomornia) - Skrzyszów
https://www.mixcloud.com/Ambrotos/
►Kuczer (Shiva Space Technolog/Cronomi Rec.) - Gdańsk
https://www.mixcloud.com/kuczer/
►Primal (Deepersense) ) - Chorzów
https://www.mixcloud.com/Primal_DP/
https://soundcloud.com/primal-dp
►RAQ (Projekt Labirynt) - Poznań
https://www.mixcloud.com/RAQ/

ॐWizualizacje
►Vortex Visual Division - Wrocław
►Vizuza - Warszawa

ॐ Dekoracje:
►2deko - Kraków
►Pszczoła UV - Nowe Skalmierzyce
►Strange Things Ida Lowzyl - Poznań
►abnormal - Poznań
►PDŹ Deco Team

ॐNagłośnienie:
►Sound Support Pro - Function One Sound System

ॐChai shop:
►Fractal Food - Szczecin

ॐNad duchowym bezpieczeństwem czuwać będzie:
►Społeczna Inicjatywa Narkopolityki*************************************************************************
Bilety:
►Przedsprzedaż (I pula) - 30 zł - SOLD OUT!
►Przedsprzedaż (II pula) - 40 zł
https://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/powrot-do-zrodla-vol-20-6453/
►Bramka - 50 zł

Lokalizacja:
TAMA - ul. Niezłomnych 2 - Poznań
https://www.facebook.com/tamaklub/

Start: 22:00
Koniec: 08:00


Impreza przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.


Toga Dansverg & Ersatz presents: 2 Wymiary | Protokultura Gdańsk

Data

2018-03-24

Gdzie

Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk

Start

22:00

Info

Masz ochotę zanurkować we własnym umyśle i odnaleźć w nim miejsca, do których czasami lepiej nie zaglądać? Przygotowaliśmy dla Ciebie podróż, z której nie ma powrotu.
Wiesz, że Twój umysł jest w stanie przenieść Cię w rejony niedostępne na co dzień? Mieszkają tam stworzenia i zastępy maszyn, których huk czasem budzi ze snu. Pokażemy Ci tej nocy dwie drogi: jeżeli będziesz chciał zaczerpnąć oddechu w klimacie futurystycznych lasów tropikalnych, skryjesz się w cieniu szeptów i szelestów pradawnych roślin i odgłosów gęstej puszczy na głównej scenie. Poplątana ścieżka zaprowadzi Cię do źródła dźwięku w klimatach dawnej TOGI. Techniczny trans poniesie Cię na manowce wyobraźni, odpłyniesz przytłoczony przez wielowymiarowe dekoracje i pełzające wszędzie zjawy. Zrozumiesz, że nie przestaniesz tańczyć, dopóki podróż nie dobiegnie końca.
Jeżeli masz ochotę tej nocy balansować między ekstazą a koszmarem, zaprowadzimy Cię na drugą scenę w industrialne klimaty obrośniętych trującymi roślinami maszyn, które kiedyś zbuntowały się przeciwko ludzkości i zbudowały własne, opuszczone miasta. Huk robotów, jednostajny rytm i pulsujące dźwięki przeniosą Cię na swoich ramionach w fabryczne klimaty surowego techno, w którym nie ma miejsca na chwilę oddechu.

Znajdź odpowiednie dla siebie miejsce, odkryj zaginione wśród lasów szepty albo stań się postapokaliptycznym wojownikiem.

Od 22.30 do 23.00 Adrian Michalczuk poprowadzi sesję afirmacyjną i wprowadzi Cię w "stan wysokiej skuteczności". Indukcje hipnotyczne to potężne narzędzie do komunikowania się z inteligencją podświadomości. Dzięki sesji łatwiej zawędrujesz w nowe rejony swojego umysłu...
To, co niedostępne, jeszcze nigdy nie było tak blisko.

Scena psytrance:

Epix [Pulsar Tranceformation]
Elf [SCC]
Kerok [Toga Dansverg Projekt]
Atan [Toga Dansverg Projekt]
Rough [Toga Dansverg Projekt]

Scena techno:

SKFF [Brwsh / Luzztro]
Pend Mechanical [Ersatz]
Butch [Ersatz]
Pako [Ersatz / Acid Orange Crew]
P_error b2b Mazi

Deco: 3D TDP
Visu: Khapalabhati
Flyer by: Leonid Legr

Wstęp: 20zł

Protokultura
ul. Niterów 29B
Gdańsk

------------------------------------------------------------------------
BIOS:

◉ Scena psytrance:

Epix:
Jest jednym z prekursorów psychedelic trance w Polsce.
W 1995 roku założył Pulsar TranceFormation – pierwszy samowystarczalny psytransowy sound system w Polsce (DJ's - sprzęt, nagłośnienie, światła, dekoracje).
Jego styl to szeroko rozumiana muzyka transowa: Goa/Psychedelic/Minimal/Progressive/Ambient. Sety Epixa są często „uzupełniane” przez grających na żywo bębniarzy.
Meloman - od dziecka kolekcjonuje wszystko co dobre, zwłaszcza na czarnych płytach.
Już we wczesnych latach szkoły podstawowej stał się „nadwornym DJ'em". Przez cztery lata uczęszczał do ogniska muzycznego - klasa akordeonu, gra także na harmonijce ustnej. Jego muzyczne korzenie to hardrock, blues i psychodelia lat 60-tych i 70-tych. Był jednym z laureatów pierwszej Parady Wolności w Łodzi.
W latach 1997-98 prowadził autorską audycję "Transmisja" w Radio Konin.
W tym czasie był też właścicielem klubu Pulsar w rodzinnym Turku, gdzie promował szeroko rozumianą muzykę elektroniczną z głównym naciskiem na psytrance.
Współfinansował i był pomysłodawcą filmu dokumentalnego "Nova Kultura". Autor dźwięku do filmu dokumentalnego "Open Times" - film był wystawiany na festiwalach NIP w Cannes oraz na przeglądzie PFD Szczecin '99, gdzie zajął IV miejsce. Organizuje, współpracuje i bierze czynny udział w wielu imprezach na terenie całego kraju jak i poza jego granicami.

Elf:
Elf od dwóch dekad czynnie uczestniczy w alternatywnych imprezach prezentujących szerokie spektrum muzyki elektronicznej.
Rozpoczynając jako animator oświetlenia na rave-owych balangach napędzanych kasetami magnetofonowymi w mig staje się maniakalnym słuchaczem nowoczesnych brzmień. W momencie eksplozji goa trancu w europie w 1996 roku uderza na Londyn. Tam energia szamańskich imprez sprowokowała niezahamowaną chęć grania tak porywająco wielopłaszczyznowych bitów. W 1998 roku debiutuje w klubie Sfinks z którym współtworzy jego profil przez wiele lat. Odpowiedzialny za grupę Stropharia Cubensis Community oraz cykl Transpace organizuję szereg melanży na terenie trójmiasta . Do Sfinksa pod szyldem Transpace zaprasza wielu wiodących artystów sceny psytrance takich jak Lucas (Tip World), Oryx (Iboga Records) czy Ryo (Solstice Records - Japonia). Elf z Piranią organizują również pierwszy plener w Trójmieście Transpace Open Air na klifie w Mechelinkach. Dziesiątki legendarnych wydarzeń na terenie Polski i występy obok KoxBox, Parasense, Sonkyte, Beat Bizzare, Banco De Gaia, Tsuyoshi Suzuki, Tromesa czy Big Wigs krystalizują jego kunszt. Sety Elfa oscylują wokół głębokiej i energetycznej psychodelii z wyraźnym naciskiem na taneczny aspekt sztosów i szczyptę przewrotnej abstrakcji.
Poza graniem i organizacją, Elf pisał recenzje wydawnictw psytrance dla magazynu Techno Party czy Laif.
Obok wysoko oktanowców prezentuję szeroką paletę nieustannie mutujących brzmień. Uwielbiając stylistyczną nie przewidywalność i podsycanie wyobraźni wciąż szuka świeżych inspiracji. Nieśmiertelne motto „nieważne co, ważne jak” nie pozwala ograniczać i tkwić w ścisłych stylistykach.

Kerok:
Muzyka jest jego całym światem. Pasjonat różnych gatunków muzyki, od rocka przez metal po trance. Kiedy jako nastolatek zasłuchiwał się w metalowych brzmieniach trafił na gdańskie Forty i poznał GOA oraz Psychedelic Trance. Od tamtej pory częsty bywalec klubów gdzie szerzona jest muzyka elektroniczna. Członek trójmiejskiej grupy Toga Dansverg Projekt, od wielu sezonów związany z organizowaniem transowych wydarzeń. Zapaleniec gry na gramofonach, muzyka jaką możecie usłyszeć w jego setach to Progressive Trance, Dark Trance, Minimal, Psychedelic Trance.

◉ Scena techno:

SKFF:
Swoją zajawkę z muzyką elektroniczną zaczął w okolicach 2007 roku.
Pierwsze kroki za djką stawiał w nieistniejącym już bydgoskim klubie Yakiza jak i legendarnym Mózgu.
Aktualnie jest rezydentem warszawskiego klubu Luzztro, gdzie współtworzy cykl imprez o nazwie Brwsh. Za każdym razem kiedy gra dla ludzi, doznaje bardzo indywidualnych emocji i jest od tego uzależniony.
➤ https://www.facebook.com/skffmusic/
➤ https://soundcloud.com/skffmusic

Pend Mechanical:
Przygodę z muzyką elektroniczną zaczął pod koniec lat 90'tych. Zafascynowany pierwszymi imprezami techno, na które chodził do nieistniejących już dziś klubów jak Forty i Kaponiera w Gdańsku, postanowił sam spróbować sił miksowaniem i przepadł bez reszty. Na swoim koncie ma też kilka własnych tracków. Występował w wielu, kultowych już dziś klubach: Forteczna, Orbital, Pestka, PitStop, GGOG, Protokultura, Yakiza, Pilon. Jest organizatorem imprez secret location w klimatach underground. Aktualnie Pend należy do kolektywu Ersatz i zajmuje się organizowaniem imprez w gdańskiej Protokulturze. Zaprasza na nie polskich artystów z rożnych zakątków kraju.
Brzmienie Pend Mechanical to starannie wyselekcjonowane sety czysto technicznych tracków. Bez kompromisów i sięgania po półśrodki - muzyka od Penda to doświadczenie sekwencji zautomatyzowanych dźwięków, które budują surowy klimat techno.
➤ https://soundcloud.com/pend0101
➤ https://www.mixcloud.com/pend0101/

Butch:
Pierwsza impreza techno przypada na rok 1995 w starych Fortach, jednym z 2 pierwszych klubów z muzyką elektroniczna w Polsce obok warszawskiego Remontu. Mniej więcej wtedy narodziła się więź (na dobre i na złe) z techno, która poza wyrażała się także poprzez roznoszenie ulotek i plakatowanie (na dziko). W roku 1999 został namówiony do zagrania kilku płyt na afterku i dzięki temu w niewiele później mógł zagrać pierwszego krótkiego seta na imprezie (Kaponiera - prawdopodobnie). Od tego czasu aktywnie współtworzył trójmiejską scenę techno zajmując się organizacją undergroundowych imprez i graniem gdzie się dało, często za free.
Najlepsze lata przypadają na okres 2001-2005 kiedy to był rezydentem klubu GGOG na Wajdeloty i Fortach. Po kilkuletniej mniejszej aktywności powraca do miksowania, bo ma chęć i czuje moc świetnego techno, które warto zagrać.
➤ https://www.youtube.com/watch?v=ULEy5_UqpDY

Pako:
Pochodzi z Lublina, gdzie w okolicach roku '94 zaczął interesować się brzmieniami elektronicznymi. Wraz z lubelską ówczesną sceną techno w klubach takich jak Cotton Club, Grafitti, Seven Heaven serwował brzmienia rave oraz muzę z legendarnych składanek CD "Trancemaster". W roku 1999 przenosi się na stałe do Gdyni, gdzie czynnie współdziała z kolektywem TSOG (Techno Sound of Gdynia) grając już bardziej stricte techniczne dźwięki w lokalnych klubach (Sfinks, Pomarańczarnia, Enzym, Forty, Space Cube). Kolejne lata przyniosły rozwój, fascynację muzyką acid techno oraz utworzenie nowej ekipy AOC (Acid Orange Crew), z którą działa czynnie do dziś. Swoją technikę miał okazję zaprezentować także w klubach poza trójmiastem - Grota (Warszawa), Neuron (Szczecin), Wagon (Wrocław). Obecnie jest współorganizatorem i uczestnikiem trójmiejskiego cyklu "Nuclear Sfinks Zone" oraz "Technological", na których supportował silną londyńską ekipę acidową, między innymi The Liberator dj's, Geezer, Dave The Drummer, Zebedee, Rackitt, Rowland The Bastard oraz czołówkę polskiej sceny Chris Da'Break, Droptech, Grooveliker, Extase, Carla Roca, Wojti, Edd, Black Art.
Obecnie posiada spora kolekcję płyt winylowych i taki sposób prezentowania muzyki nieustanie preferuje, cały czas powiększając kolekcje o nowe brzmienia oraz style muzyczne. Również od niedawna mocno zainteresowanym nurtem liquid drum’n’bass.
➤ https://www.facebook.com/pako.baranowski
➤ https://soundcloud.com/pako_aoc
➤ https://soundcloud.com/p-434
➤ https://www.youtube.com/user/pakobaranowski

P_error:
Swoją miłość do muzyki elektronicznej odkrył w latach 90'tych od pierwszych produkcji breakbeat jungle i gabber. Około 97 roku natrafił na piątą kompilację tresora i kompletnie zapadł się w minimal... Trwa w tym stanie do dziś, już ponad 20 lat. Z trójmiejską sceną związany był ściśle w latach 1998 - 2008 organizując/współorganizując i grając na bliżej nieokreślonej ilości imprez - m.in. w Kaponierze, Fortach, Pomarańczarni, Wieży ciśnień, Punkcie, GGOG, Cube, Mojave i w brzeźnieńskim Bunkrze. Grał też na kilkunastu squat parties i imprezach plażowych. W Polsce grywał w takich miejscach jak krakowski Absurd, Cień, Strefa 22 warszawska Lokomotywa lub wrocławski Wagon Club na dworcu Sierakowskich.
Oprócz miksu zajmuje się też analogową produkcją muzyki elektronicznej i montażem wizuali. Uczestniczył w wielu artystycznych inicjatywach performerskich budując oprawę dźwiękową pod eventy z rożnych dziedzin sztuki (od wernisaży, przez premiery tomów poezji kończąc na ułożenie autorskich ścieżek dźwiękowych pod Metropolis F.Langa czy Ulice Krokodyli S/T Quay. Od kilku lat w stanie spoczynku, sety gra tylko z winyli, ulubione nurty to cięższe odmiany dub, detroit i ambient techno.
➤ https://www.mixcloud.com/Perror/

Wstęp; 20zł


TranSowka

Data

2018-03-24

Gdzie

VooDoo Club, Warsaw

Start

22:00

Info

Chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na coroczne urodzinowe Psychedelic Party, tym razem z udziałem gości z Wegier pod bandera włoskiej wytwórni D Noir Records. Wydarzenie na dwóch scenach w nietuzinkowym składzie grających, a o wrazenia wzrokowe zadba kilka dekorujących ekip. Zapraszamy w tę muzyczno vizualna podróż.

24.03.18 TranSowka "Pause"

Lineup:


▂▃▅▇█▓▒ PSYTRANCE STAGE ▒▓█▇▅▃▂

Rizomorf (D Noir Rec) - Węgry
Init Preset (D Noir Rec) - Węgry
Atom [Morfogeneza] - Wrocław
Nala - Wwa
PaniKa ( No Comment Records ) - Wwa
Kace (Cronomi Rec. ) - Wwa
Gobit (Ator Project) - Wwa
Leo Rafen (LS, NCR, Equinox Project) - Wwa


▂▃▅▇█▓▒ CHILLOUT STAGE ▒▓█▇▅▃▂

Arma (Lesna Szajka) - Wwa
Temple of Dakini Live Koncert [Live in Concert] Warszawa
Heliocentrism [Blue Tones Chillout] Warszawa
Moondancer [Quantum Digits Records] Grójec
Nag Champa - Wwa

Vizu:
Reg [Synesthetic Technologies]

CzaiShop :
AYASHOP-szaty plemienne

Deco:

Morfogeneza
Fairy Mandala
Ry23arda
Nala (Strings)

Uv Back Drops

Another:
Wytfurnia
Magic Baloons by TomeQ SquaD
Sound System by LeoSound

Start: 22
End: 9
Entry: 50 PLN (12 e)
Face Control

VooDoo Club


We Are Aliens XI: Interstellar

Data

2018-03-24

Gdzie

Klub Plebiscytowa 5, Katowice

Start

22:00

Info

Kontynuujemy międzygwiezdną podróż w gościnny progach klubu Plebiscytowa 5 w Katowicach.

Z okazji pierwszego dnia a s t r o n o m i c z n e j wiosny chcemy wam zafundować niesamowitą podróż przez wszechświat.

Nowa miejscówka nie bez powodu zdobyła sympatię transowej publiki. Nasz nowy klub to:
- 2 sceny
- lokalizacja w centrum Katowic
- wydzielona palarnia
- sympatyczna ekipa ogarniająca miejscówkę

Impreza powstaje przy współpracy Z Dharma Festival 2018

Potwierdzeni artyści:

° ͜ʖ ° OPHIR (Wrocław)
https://www.mixcloud.com/Kinky_Kelly

° ͜ʖ ° PANDA ON THE BAMBOO TREE (Uxmal records) live
https://www.beatport.com/release/psikedelic-panda/2047444

° ͜ʖ ° ALAGOS / LORD OF ANDROMEDA (Łódź) live
https://soundcloud.com/alagospoland

° ͜ʖ ° MY CAT EAT MY DRUGS (Warszawa)
https://www.mixcloud.com/my-cat-ate-my-drugs

° ͜ʖ ° WIECZNY OGIEŃ (Tomaszów Mazowiecki) https://www.mixcloud.com/singledread/burning-bass-11-bogu%C5%9B-selekta-ft-emi-wieczny-ogie%C5%84-pl/

° ͜ʖ ° RITA RAGA (Abora Recordings, Dąbrowa Górnicza)
www.mixcloud.com/RitaRaga

° ͜ʖ ° AL - LAD (Triops, Wrocław)
https://www.mixcloud.com/AL_LAD/

° ͜ʖ ° FONZEY (We Are Aliens: Silver Lake Festival)
https://soundcloud.com/fonsero

° ͜ʖ ° MESCAL (We Are Aliens: Silver Lake Festival)
https://www.mixcloud.com/meskal

° ͜ʖ ° NoTime (NoTime SoundSystem, Mikołów)

deco:

Psy-Ho MADE
https://www.facebook.com/psyhofamilyartstudio

Triops
https://www.facebook.com/Triops.Trioptic/

visuals:
Trioptic


zarys time table:

[main]
21.00 Rezonance / fullon
22.00 Ophir / prog
23.30 Alagos LIVE / fullon
01.00 NoTime / hard acid trance vinyl set
02.30 Fonzey / twilight
04.00 My Cat Eat My Drugs / hitec
05.30 Ragini aka Rita Raga / fullon
07.00 after

[chill]
22.00 Mescal
23.30 Wieczny Ogień / dub
01.00 Rita Raga / live vocal
02.30 Panda On Bamboo Tree LIVE
04.00 Ophir
05.30 Al LAD
07.00 after

nagłośnienie: 4 x 600 W [NoTime]
animacja: Damian Frania Panda Desing
https://www.facebook.com/pandadesignDF

entry: 20 pln


Psychodeliczna Bajka - Mantara art Party

Data

2018-03-31

Gdzie

Metronom, Warsaw

Start

22:00

Info

Witajcie.

Rozpoczynamy nowy cykl imprez Psychodeliczna Bajka, który jest prologiem do naszego cyklicznego Opena - Przystań Psychodela, który odbędzie się w Kątach Rybackich na mierzei wiślanej 16 czerwca. Na każdym z nich przedstawimy wam specjalnego gościa z jego najnowszym materiałem! Na początek proponujemy wam Tech Tune!

Main
Muzyka:
Psychedelic, Progressive, Dark, Fullon Trance!

-TECH TUNE LIVE (Spiral Trax / Be Psychedelic)
-Y (Equinox project)
-PSYSUTRA (Transmigracje/Cronomi /Neogoa)
-ANAIS (Mantara art)
-EXPLOSIS (Mantara art)
-NEVEREAL (Mantara art / Quantum Terror)

Chillout
Muzyka:
Ambient, Progressive, Down tempo

TEMPLE OF DAKINI LIVE
MESCAL (We Are Aliens / Silver Lake Festival)
FONZEY (We Are Aliens / Silver Lake Festival)
GEMMATA (Mantara art)
UMIKA DEVIKA (Amnestica and Mi-High)

Nagłośnienie: miażdży

UV Deco:

Mantara art
Świerszcz
Quantum Terror

Bodypainting, Magic balloons, Galery Uv art i wiele więcej!

Start 22:00, Koniec 07:00 afterparty

Wstęp 30 pln

Klub Metronom
ul. Chłodna 35/37 Warszawa

Tech Tune aka Digital Drink to solowy projekt Jacka Molskiego. Historia rozpoczyna się w 2002 roku, kiedy Jack dowiedział się o psychedelicznym transie. Zawsze starł się dzielić muzykę ze wszystkimi przyjaciółmi w swoim rodzinnym mieście. Jacek zaczął tworzyæ muzykę w 2009 roku. Tech Tune jest częścią polskiej sceny psytrance od 2012 roku jako członek kolektywu Be Psychedelic z Gdańska. Regularnie gra na lokalnych imprezach Rave On Trans w klubie jak i na open airach. Na swojej liście wydawnictw ma jeden EP (Clubdelic EP) i 3 pełne albumy (Unreal Visions, Modern Times i Ibiza) jako Digital Drink (Panmusic Ibiza). Jako Tech Tune wydał trzy gorące Ep: Station EP, Legacy EP i New Born EP; wszystko od Panmusic Ibiza w 2017. Jego styl można określić po prostu jako Ibiza Psytrance, połczenie muzyki elektronicznej z psychodelicznym transem. Tech Tune od lata 2017 jest artystą Geomagnetic Label. Ten młody, utalentowany producent właśnie przygotowuje swój debiutancki album Tech Tune o nazwie Hyperloop.


Pure Psychedelic vol. 13

Data

2018-04-06

Gdzie

Kolumba 4 - szczeciński loft kultury, Szczecin

Start

22:00

Info

"Przyjdzie wiosna,
przyjdzie hoża,
Pójdą transy
Het do Loftu!"

- Maria Konopnicka
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Huczny jubileusz za nami. Pora przygotować się na 13-tą odsłonę naszego psychodelicznego cyklu, a tym samym obalić mit o rzekomym pechu związanym z tą liczbą.
Wraz z przypływem wiosennej aury, nasze wydarzenie przeżywa również swój rozkwit. Mamy przyjemność zaprosić Was do całonocnych, transowych pląsów na 3 SCENACH!!!
Tym razem będziemy przechadzać się pośród sceny MAIN, CHILL oraz trzeciej sceny DARK.
O oprawę wizualną głównej sceny zadba Pszczoła UV.
Nie mogło również zabraknąć wypasionych booking'ów które uświetnią nasz wiosenny obrządek znakomitą ucztą muzyczną.
SPRING IS COMING!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Muzyczne pyłki rozsiewać będą:

ॐ Tara Putra LIVE (Existence Records / Gliese 581C / Niemcy)
https://soundcloud.com/tara-putra

ॐ JaraLuca LIVE (Goa Madness Records / Mamomam Records / Tychy)
https://soundcloud.com/jaraluca

ॐ Alien Translator LIVE (D Noir Records / Tychy)
https://soundcloud.com/alien-translator

ॐ Dj Havaya (Mystic Arts Event / Goadupa Festival / Warszawa)
https://www.mixcloud.com/havaya/

ॐ Invoker (Kraków)
https://soundcloud.com/invoker-psychedelic

ॐ Mana Shield (Wrocław)
https://soundcloud.com/mana-shield

ॐ Red Sun Rising LIVE (PsyWest Crew / Mamomam Records)
https://soundcloud.com/red-sun-rising

ॐ ABU (PsyWest Crew)
https://www.mixcloud.com/abusalem/

ॐ B.A.D. Reptilian (PsyWest Crew)
https://soundcloud.com/b-a-d-reptilian

ॐ Bonifacy Dark (PsyWest Crew)
https://www.mixcloud.com/bonifacydark/

ॐ Clas6 (PsyWest Crew)
https://www.mixcloud.com/clas6_phiz/

ॐ Fiszu (PsyWest Crew)
https://www.mixcloud.com/FiszuPsyWest/

ॐ Morfeusz (OM Foundation / Szczecin)
https://www.mixcloud.com/morfeusz-omfoundation/

ॐ TheM (Program81 / Szczecin)
https://www.mixcloud.com/them_pl/

------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------

☯ Deko:
Pszczoła UV
PsyWest Crew

☯ Gastro: ॐniॐniॐ

☯ Led show & Glow Bar: Światłogień - pokazy LED & Fireshow Szczecin
https://www.facebook.com/Swiatlogien/

☯ Psychedelic/Etno store

☯ Bodypainting & Psychedelic clothes: Halluciluna

☯ SIN - Społeczna Inicjatywa Narkopolityki
https://www.facebook.com/SinPL/

------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------
INFO:
06.04.2018r
Kolumba 4 - szczeciński loft kultury
Start: 22:00
TAX: 30 PLN


Medullossium Formula with Johnny Blue

Data

2018-04-07

Gdzie

D.K. Luksus, Wroclaw

Start

21:00

Info

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~Medullossium~Formula~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Jak to jest, że około 7 miliardów ludzi na świecie
nie potrafi żyć w pokoju mając taką przestrzeń,
a 50 bilionów komórek u każdego z nas, żyje tak cały czas?"

Zapewne słyszeliście, że każdy człowiek na Ziemi jest w jakimś stopniu ze sobą spokrewniony. Wszyscy jesteśmy tak samo zbudowani, zachodzą w nas takie same procesy chemiczne i podlegamy tym samym prawom fizyki.Żyjemy w tym samym świecie, myślimy podobnie i wszyscy mamy w gruncie rzeczy takie same potrzeby emocjonalne. Działamy według wspólnych schematów. Tak naprawdę więcej nas łączy, niż dzieli. Niestety na co dzień o tym zapominamy.
Te - jak nam się wydaje - gigantyczne różnice, takie jak pochodzenie, kolor włosów, upodobania, stanowią tylko niuanse. Potrafimy się między sobą komunikować na wielu płaszczyznach- wykorzystajmy więc nasz potencjał, na chwilę zejdźmy z wyznaczonej przez codzienność ścieżki wypełnionej stresem, zmęczeniem i prozaicznymi sprawami i na tę jedną noc połączmy się znów w jeden pierwotny organizm. Stwórzmy czasoprzestrzeń wolną od stereotypów, rywalizacji i osądów. Otwórzmy się na drugiego człowieka, ot tak, choćby dla eksperymentu. Zostawmy ego w domu- poświęćmy komuś swoją uwagę, wymieńmy się myślami. Napawajmy się wspólnym doświadczaniem muzyki i otoczenia. Wygenerujmy tyle pozytywnej energii, żeby móc nią obdarować cały świat!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~
~~ DJs ~~
~~~~~~~~

~ Johnny Blue ~ Sofa Beats ~ CY ~
~ http://soundcloud.com/johnny-blue ~
~ mikelabellarecords.bandcamp.com/album/planet-blue-compiled-by-johnny-blue ~

~ CJ Art / Artelized ~ Deepersense ~ PL ~
~ https://www.mixcloud.com/cjartt/ ~

~ Abyss ~ Deepersense ~ PL ~
~ https://www.mixcloud.com/abyssDP/ ~

~ Primal ~ Deepersense ~ PL ~
~ https://www.mixcloud.com/Primal_DP/ ~

~ Styropian ~ Psylesia/MAE ~ PL ~
~ https://www.mixcloud.com/styropian/ ~

~ Caveman~ Korzenie Poznania - The Roots of Perception ~ PL ~
~ https://soundcloud.com/lennykrawiec/ ~

~ eS ~ Deep Astral Travelers / DAT/ thevisions.pl ~ PL~
~ http://www.mixcloud.com/eSoul/ ~

~ IV-Mt & Psymondelic ~ Priests of Vibes ~ PL ~
~ https://www.mixcloud.com/IV_Mt/ ~

~ GprimE & Psymondelic ~ Priests of Vibes ~ PL ~
~ https://www.mixcloud.com/GprimE/ ~

~ InLight ~ PL/DE ~
~ https://www.mixcloud.com/inlight ~

~ Rita Raga ~ PL ~
~ https://www.mixcloud.com/RitaRaga/ ~

~ O.P.H.I.R ~ IL~
~ https://www.mixcloud.com/Kinky_Kelly/ ~

~ Kobaïan ~ PL~
~ https://soundcloud.com/user-896485543 ~

~ Grya Nanakashu ~ PL~
~ https://soundcloud.com/fikushikumitsu ~

~~~~~~~~~
~~ Deko ~~
~~~~~~~~~

~ Pszczoła UV ~
~ https://www.facebook.com/PszczolaUV ~

~ Olek Olek Olek ~
~ https://www.instagram.com/olektattoo/ ~

~ Decodethecode ~
~ https://www.facebook.com/pg/spaceconceptart ~

~ UV-4-Mt ~
~ https://www.facebook.com/UV4Mt/ ~

~~~~~~~~~~~~~~~~
~~ Sound System ~~
~~~~~~~~~~~~~~~~

~ HEX21 ~ FHEX212 ~
~ TNA ~

~~~~~~~~~~~~~
~~ Wsparcie ~~
~~~~~~~~~~~~~

~ Społeczna Inicjatywa Narkopolityki ~

~~~~~~~~~
~~ Bilety ~~
~~~~~~~~~

~ I pula - 30zł ~ do 5.03.
~ II pula - 40zł ~ do 26.03
~ III pula - 50zł ~ do 7.04.

~ by High-QT ~
~ www.high-qt.pl ~

~~~~~~~~~~~
~~ Miejsce ~~
~~~~~~~~~~~

~ D.K. Luksus ~
~ Wita Stwosza 16 ~
~ 07.04.2018 godz. 21:00 ~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Psycho Infinity ~7.04.2018 ~ goa-psytrance-chill ~ Kamea, Lublin

Data

2018-04-07

Gdzie

Kamea Club Cafe, Lublin

Start

21:00

Info

ૐ PARTY WITH SENSE OF TRANCE & COLOUR ૐ
~P~S~Y~C~H~O~ I~N~F~I~N~I~T~Y~ Psycho Infinity
Kamea || Peowiaków 6, Lublin || entry: 20pln

● Olaboga! Aż pół roku kazaliśmy czekać na kolejne spotkanie naszej sajkofamilii, kajamy się, ale szybciutko wybudzamy się z zimowego snu!
7 kwietnia zapraszamy do świętowania z nami 7 urodzin Psycho Infinity :)
Do naszej dyspozycji spora przestrzeń klubowa, ku uciesze fanów spokojnych dźwięków, dwa poziomy pozwalają na zorganizowanie chilloutu z prawdziwego zdarzenia <3
Fanów szybszych BPM'ów czeka sążny main nagłaśniany przez MPN Sound System w towarzystwie wizualnych doznań.
● 11 czasoumilaczy z całej Polski, dwie sceny, nowe instalacje uv spod rączek ekipantów PI + backdropy od Ninjy, fluo bodypainting, chaishop, koszulki UV i sound system od Magów! Ależ to będzie piękny psybal !
● Zaserwujemy szeroki przekrój muzyki psychedelic trance, od goa, progressive trance, acid, full-on, aż po ambient, psydub, psychill i inne ciężkie do sklasyfikowania kwaśne, frywolne dźwięki :) Zapewniamy 100% psychotransu w tańcu! Odkryj z nami inny wymiar imprezowania ! :))))

◄ M.A.I.N ►

✪ Psysutra -10th anniversary dj set [Cronomi Rec./ Neogoa Rec./ Katowice]
✪ Kace [ Cronomi Rec., Warszawa ]
✪ Lunatix [ Fractal Forest, Warszawa ]
✪ Yaos [ Magowie Psychodelicznej Nuty, Kraków ]
✪ Abhilash [ Hyderabad, India]
✪ Green Anemo [ Pulsar TF/ Psycho Infinity, Turek ]
✪ Vice [ Psycho Infinity/ Moontrip, Lublin]


◄ C.H.I.L.L S.T.A.G.E ►

✪ Green Jesus [ Leśna Strona Dźwięku, Warszawa ]
✪ Moondancer [ Blue Tunes Chillout, Grójec ]
✪ Khakhulla [ PI/ Moontrip/ Shiva Space Technology, Grójec ]
✪ Kylen [ Psycho Infinity, Lublin ]

● Art Deco UV: Ninja ( Projekt Indra) / Psycho Infinity
● Stoiska: chaishop, Wytfurnia
● Dźwięk: MPN Sound System

(: REGULAMIN :)
Po 1. i ostatnie! bawimy się ładnie, wspieramy bar kupując napitki, tańczymy z uśmiechem od ucha do ucha, NIE puszczamy wodzy fantazji ściągając elementy dekoracyjne.
W skrócie - bawimy się tak, żeby inni również mogli się świetnie bawić, by kolektyw PI był z dumny z tak wspaniałej publiki ;)) a właściciel klubu był zadowolony z kredytu zaufania jakim nas obdarzył.
Plotki głoszą, że przyjazna ochrona ma również swoje drugie oblicze - wierzymy na słowo :) i nie polecamy sprawdzać na własnej skórze ich limitu cierpliwości ;) !

● tak było kiedyś ٩(●̮̮̃•̃)۶
https://www.youtube.com/watch?v=gEcgt1zDdt8
https://www.youtube.com/watch?v=6KNFZT2GlHw
http://ludzielublina.tumblr.com/post/72329780142
https://www.youtube.com/watch?v=AnCks4VwdVI
https://www.youtube.com/watch?v=MS1VITW6IrQ
& more https://www.youtube.com/results?search_query=psycho+infinity

[[[[[ więcej info o imprezie, dj'ach oraz konkursach z darmowymi wejściówkami na fanpage Psycho Infinity oraz na łamach zaprzyjaźnionej audycji radia Free - Apteka, 89,9 FM ]]]]]

♪♬♫
https://soundcloud.com/greenjesus
https://soundcloud.com/miko-aj-styczy-ski
https://soundcloud.com/yaos
https://www.mixcloud.com/viceclubbing/
https://soundcloud.com/moondancer
https://soundcloud.com/khakhulla
https://soundcloud.com/psysutra
https://soundcloud.com/kace-fantazja
https://soundcloud.com/user-279984360/


★ INFO DLA PRZYJEZDNYCH ★

z pkp Z: Plac Dworcowy DO: plac Wolności linia 13 (lub trolejbus 150 na Ogród Saski - dłuższa droga pieszo)
Z: PKS Aleja Tysiąclecia DO: plac Litewski linie: 2, 4, 10, 18,32,39,57
rozkład: https://jakdojade.pl/lublin/


Zodiac Mushrooms

Data

2018-04-14

Gdzie

Art Cafe Restauracja & Club & Caffe, Rybnik

Start

20:00

Info

Zodiac Mushrooms

Dla jednych to "tylko" pas na sferze niebieskiej w płaszczyźnie ekliptyki, po którym przemieszcza się Słońce na tle gwiazdozbiorów. Dla innych z kolei ma wielki wpływ na życie i jego astrologiczne znaczenie stanowi ważny element na codzień. Nie będziemy tu roztrząsać, gdzie leży prawda o Zodiaku, tym niemniej zapraszamy Was serdecznie na celebrację kończącego się znaku Barana i wchodzenie powoli w okres Byka. Oczywiście mile widziane są osoby spod każdego znaku zodiaku, także śmiało przybywajcie do Rybnika na Zodiac Mushrooms!


# zaGrają:

Styropian [ Psylesia / MAE ]
http://www.mixcloud.com/Styropian

Bubblegum [ Psylesia ]
https://soundcloud.com/tlg-music

Ra Voovoo [ Nigdziebądź ]

Morpheus [ Muchomornia ]
https://www.mixcloud.com/Morpheus92/

Alces [ Muchomornia ]
https://www.mixcloud.com/Alces/

Ambrotos [ Deepersense/Muchomornia ]
https://www.mixcloud.com/Ambrotos/


# uDekorują:

Muchomornia

Ma-art


# Gdzie?:

Art Cafe Restauracja & Club & Caffe
Jana III Sobieskiego 11, 44-200 Rybnik
mapa: https://www.google.pl/maps/place/Pasa%C5%BC+Art+Cafe,+44-200+Rybnik/@50.0972818,18.540922,17z/data=!4m5!3m4!1s0x47114f29e048e385:0xd287eb8ec227ae15!8m2!3d50.0972818!4d18.5431107


# Kiedy?:

14.04.2018r. (sobota) 20:00 - 8:00


# Opłata?:

10zł


# Linki:

https://www.facebook.com/ArtCafeRybnik/
https://www.facebook.com/dzikiegrzyby/


Shiva Space Technology X

Data

2018-04-20

Gdzie

Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk

Start

21:00

Info

Tenth trip to goa trance ...

Main stage:
Abu [Psywest Crew] - Szczecin
Dzida [Powrót do źródła] - Poznań
Khakulla [Shiva Space Technology / Moontrip] - Grójec
Kuczer [Shiva Space Technology]
Rooland [Shiva Space Tehnology]
TBA

Chill stage:
Vanderson live!
https://vanderson.bandcamp.com/

Kuczer [Shiva Space Technology]

Deco:
Pszczoła UV [Psylesia / Projekt Indra] - Poznań


Serotonina: Road to Goadupa Festival 2018

Data

2018-04-21

Gdzie

Progresja, Warsaw

Start

22:00

Info

Mysitc Arts Event wraz z Goa Dupa Arts & Music Open Air mają zaszczyt zaprosić Was po odbiór kolejnej dawki Serotoniny. Jak co roku w kwietniu spotkamy sie w Progresji na przedostatnim przystanku przed Goadupa Festival 2018, gdzie zaprezentujemy Wam namiastkę tego, czego będziecie mogli spodziewać się w drugiej połowie lipca w Bieszczadach.
Poza line up'em, który jak zawsze na Serotoninie zahaczy o niemalże wszystkie odmiany psychedelic trance'u, otrzymacie tez sporą dawkę wrażeń wizualnych. Jak do tej pory każda kolejna edycja była lepsza od poprzedniej, więc jesteśmy przekonani, że tym razem też nie będzie inaczej.
Na imprezie będzie też można nabyć bilety na sam festwial.
A teraz dosyć już owijania w bawełnę, i przejdźmy więc do konkretów:

Main Stage:

## Antispin LIVE [ Digital Psionics - UK ]
## Axell Astrid [Reson8 Music]
## Bongo [ Hallabanaha/MAE ]
## CJ Art [Joof Rec/Deepersense]
## Dj Havaya [Goadupa/MAE]
## Nois [Egodrop/Goadupa]
## Trip [Egodrop/Goadupa]

Chill Stage:

## Lo.Renzo LIVE [Blue Hour Sounds - IT]
## Paul Kwitek LIVE [Existence Music]
## Red Sun Rising LIVE [PsyWest Crew/Mamomam Rec]
## Damon Chillumafia [Goadupa/MAE]
## Moondancer [Blue Tunes Chillout]

Dekoracje:

2deko,
Egodrop
Mystic Arts Event Deko Team / MAEDT
Cut In Pixel aka VJ Fuhek

Tribal show by Tiziri Tribal Art

Indian vege food by Masalka

Bilety/Tickets:
## 50 PLN (progresja.com , eventim.com)
## 60 PLN (bramka/gate)


Alicja w Krainie Dziwów 2

Data

2018-04-28

Gdzie

Warzelnia, Tychy

Start

22:00

Info

Zapraszamy na kolejną odsłonę wyjątkowej imprezy
Alicja w Krainie Dziwów!
Koniecznie zaglądajcie na nasz profil
więcej info wkrótce


Sabat Czarownic 2018 - Psychodeliczny Kocioł | Protokultura

Data

2018-05-04

Gdzie

Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej, Gdansk

Start

21:00

Info

Sabat Czarownic 2018 nadciąga!

Witajcie!
Zapraszamy Was na trzecią edycję Sabatu Czarownic, która odbędzie się na terenie klubu Protokultura w Gdańsku. Szykujemy dwie noce pełne muzyki i mamy nadzieję, że pogoda pozwoli nam na odpalenie głównej sceny na zewnątrz klubu! Jaramy się, bo będzie to również otwarcie sezonu, właśnie w klubowym doku - pod chmurką!
Zapowiada się grubo :D

Dołączcie do nas!

♪♪♪KOCIOŁ CZAROWNIC♪♪♪
[psychedelic trance, forest trance, goa trance, hitek]

► Neuro Vortel Live! [Digital Disorder/Equinox - Trómiasto]

► Abu [PsyWest Crew - Szczecin]
► Bongo [Hallabanaha - Warszawa]
► Borsuk [ Powrót do Źródła - Poznań/ Czynnik PSY Bydgoszcz]
► Ditch [Medulla Oblongata - Trójmiasto]
► Dzida [Powrót do Źródła - Poznań]
► Kjub [Medulla Oblongata - Trómiasto]
► Kuczer [Shiva Space Technology/Cronomi Records - Trójmiasto]
► Leśnik [Leśna Szajka/Medulla Oblongata - Trójmiasto]
► Maruder [Fembot Electronic - Trójmiasto]
► Ochen [Leśna Szajka/Medulla Oblongata/Yaga Gathering - Trójmiasto]
► Rooland [Shiva Space Technology - Trójmiasto]
► Ross [Medulla Oblongata - Trójmiasto]
► Silicium [Medulla Oblongata - Trójmiasto]
► SLV [Fantazja - Warszawa]

♪♪♪SCENA WYTCHNIENIA ♪♪♪
[psychill, downtempo, psydub]

► Abu [PsyWest Crew - Szczecin]
► Arayan [Medulla Oblongata - Trójmiasto]
► Asphodel [Moon Unity - Elbląg]
► Bongo [Hallabanaha - Warszawa]
► Kjub [Medulla Oblongata - Trómiasto]
► Korn-L [Be Psychedelic - Trójmiasto]
► Kuczer [Shiva Space Technology/Cronomi Records - Trójmiasto]
► Ross [Medulla Oblongata - Trójmiasto]
► Snake [NoDuck Crew - Trójmiasto]

♪♪♪STREFA BĘBNIARZY♪♪♪

✸DEKORACJE & WIZUALIZACJE

2deko
Dżin-tv
PsyWest Crew
Leśna Szajka


✸RĘKODZIEŁO & GALERIA
✸UV BODYPAINTING
✸GASTRO

✸BILETY

PRZEDSPRZEDAŻ 40 zł [przedsprzedaż - liczba ograniczona]
W DNIU IMPREZY - 50 zł

Cena wejściówki to 40zł (bilet uprawnia do uczestnictwa w imprezie z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę).

Cena wejściówki na bramce to 50zł (bilet uprawnia do uczestnictwa w imprezie z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę).

Liczba biletów jest ograniczona do 700 sztuk. Po wyprzedaniu puli nie będzie możliwości kupna biletu na bramce.

LICZBA BILETÓW OGRANICZONA!

✸DOSTĘPNE TUTAJ

https://www.interticket.pl/program/sabat-czarownic-2018-psychedelic-gathering-3626

✸TICKETS

PRESALE - 10euro [limited presale]
AT GATE - 13euro

LIMITED CAPACITY!

✸AVAILABLE

https://www.interticket.pl/program/sabat-czarownic-2018-psychedelic-gathering-3626

WSTĘP DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! (18+)

ZAPRASZAMY!


Mandala Bookings Launch Event w/Synthetik Chaos! (Bom Shanka,FR)

Data

2018-05-11

Gdzie

Szpitalna 1, Kraków

Start

22:00

Info

Drodzy!

[PL]
Zapraszamy Was na pierwszy event pod szyldem Mandala Bookings, który oficjalnie otworzy naszą działalność jako pierwsza polska agencja artystyczno- eventowa, zrzeszająca artystów tylko ze sceny psytrance.

Jest nam bardzo miło, że nasze zaproszenie przyjął synthetik chaos - jedna z kluczowych postaci w legendarnej, brytyjskiej wytwórni Bom Shanka. Ma na koncie wiele wspólnych projektów z takimi artystami jak: Electrypnose, Dirty Saffi, Illegal Machines, Chris Rich czy Meerkut. Od 2016 jest właścicielem labelu SquareLab Music. Występ na Szpitalnej 1 będzie jego pierwszym występem w Polsce!

[ENG]

Dear all!

We proudly presents the very first event signed by Mandala Bookings which will open our activity as a first polish agency gathering psytrance performers.

We are very pleased to announce our invitation has beed accepted by Synthetic Chaos - one of the most significant characters of british Bom Shanka label. Owner of SquareLab Music label since 2016. Known for collaboration with artists such as: Electrypnose, Dirty Saffi, Illegal Machines, Chris Rich or Meerkut. Appearing for the first time in Poland on Szpitalna 1.⚛⚛⚛ MAIN STAGE ⚛⚛⚛
>psytrance, full on, twilight, dark<

SYNTHETIK CHAOS - Live! (@Bom Shanka, SquareLab Music) Francja

+ Mandala Bookings team:
dj.elf (Stropharia Cubensis Community) Trójmiasto
Crawfisher - Live! (Digital Drugs Coalition rec.) Holandia
Meff (Egodrop, Goa Dupa Arts & Music Open Air) Kraków
Dj Havaya (3D VISION, Goadupa Festival) Warszawa
Dominorr(Magowie Psychodelicznej Nuty) Rzeszów
Yaos (ॐ Magowie Psychodelicznej Nuty ॐ) Kraków
jot (Enterrec rec., moontripp) Kraków

⚛⚛⚛ FLOATING STAGE ⚛⚛⚛
>progressive, downtempo, psydub, zenon<

Paul Kwitek aka Hemisphere (Mandala Bookings) Kanada/PL
AERIAN (Pajhiwo Music) Holandia
GORLOJ (Moontrip) Warszawa
WEREM (Moontrip) Lublin

MPN Sound System!

⚛⚛ DECO & VISUALS ⚛⚛

Vortex Visual Division (Egodrop, BRESLAU TECHNO)
Decodethecode
& more

⚛ CHAISHOP ⚛

OBCHAI - Martynka 🙂


MORE INFO & TICKETS SOON! <3


Illuminacja IV with Talamasca Live - Klubogaleria Bunkier

Data

2018-06-08

Gdzie

,

Start

21:00

Info

∴ Siemaneczko Skrzaty ∴
Zapraszamy Was na 4 Illuminację gdzie naszym specjalnym - muzycznym gościem będzie Francuz - Talamasca i ekipa dekorująca z Niemiec - Illuminated Art. Główna gwiazda to nie wszystko, bal odbędzie się na 3 salach, a zagra wielu wspaniałych gości!

★Main★
TALAMASCA LIVE
Tech Tune LIVE
Invoker
Nois
Remo Klein

★Chillout★
Asphodel
Daclee
Kaktus
Lunatic Driver
Meskal

★Acid Techno★
Acid Orange Crew Showcase:
https://www.facebook.com/acidorangecrew/
R-miX [Acid Orange Crew] 3city/ London
Robo [Acid Orange Crew] 3city
Pako [Acid Orange Crew] 3city
Ozgrozo [ K23 ] 3city
Shamanic - Kraków

★Deko★
Illuminated Art Berlin
https://www.facebook.com/illuminated.art/
Modern Shamanism Deco
Przemek Kryszk

★ Start 21.00 Koniec 06.00 ★

★Time Table★

Main
22-00 Remo Klein
00-01 Tech Tune
01-03 TALAMASCA
03-430 Nois
430-6 Invoker

Chillout
21-2230 Daclee
2230-24 Kaktus
24-2 Asphodel
2-4 Meskal
4-6 Lunatic Driver

Acid Techno
22-23.30 Ozgrozo
23.30- 01 Robo
01-2.30 Shamanic
02.30-4 R-mix
4-6 Pako

★Wstęp★
50 w dniu imprezy.
40 przedsprzedaż KUP BILET JUŻ DZIŚ:
https://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/illuminacja-iv-with-talamasca-live-6445/

★Stoiska★:
Wytfurnia
Baba Yaga Masks
Creep On Trip

★Kilka naszych poprzednich imprez★
Koxbox https://www.youtube.com/watch?v=yzKs6kkVh5U
CBL https://www.youtube.com/watch?v=RHjycXoAw8w
MWNN https://www.youtube.com/watch?v=tk5oyO3BAG4
Streatwaves https://www.youtube.com/watch?v=M8NFKB97wXQ
Logic Bomb https://www.youtube.com/watch?v=CpLdp--n8E4
Cosmosis & Kino Oko https://www.youtube.com/watch?v=LQ244LlOoaI

★Patronat medialny★
Psytrance.pl
RMF MAXXX
Trojmiasto.pl
muno.pl
GlobalTrance.pl
BeautifulNight.pl
ClubZone.pl
PartyMap - imprezy, koncerty, wydarzenia
Cube Stage - https://www.facebook.com/CubeStage/

''Prócz transcendentnych ciał pragnących oczyszczenia
w niewole uczuć rzućcie się jak w otchłań,
zatraćcie się w gorączce i zmysłów burzy.
Oddajcie wszystko tej jedynej nocy,
jak cudowi, który się nie powtórzy ...''

.:.P.L.U.R.:.

★Talamasca★
Francuski projekt psytrance Cedrica Dassulle, znanego również jako DJ Lestat. Cedric promuje muzykę Talamasca w trakcie imprez na całym świecie. Przez ponad 13 lat grał na pianinie, a w 1992 rozpoczął karierę DJ-a. W 1995/96 został rezydentem prestiżowego klubu Rex Club w Paryżu. Zafascynowany muzyką trance, którą grał, jako DJ, zapragnął tworzyć sam. W 1996 poznał innych współzałożycieli - Steve'a Eli oraz Xaviera de Galloy, którzy w tym czasie byli producentami muzyki house i mieli własne studio. Wspólnie zadecydowali, by współpracować w projekcie trance i założyli Talamasca. Talamasca to po łacinie "zwierzęca maska". Jest to również nazwa sekretnego stowarzyszenia opisanego w książkach Anne Rice, które czytał Cedric - stąd wzięła się nazwa grupy. Nazwał się Lestat, ponieważ było to imię głównego bohatera Kronik wampirów... ^^

Dassulle podróżuje po całym świecie i ma wielu przyjaciół wśród twórców psychedelic trance.
Psytrance.pl:
http://www.psytrance.pl/artist.php?title=talamasca

★Tech Tune aka Digital Drink★
To solowy projekt Jacka Molskiego. W 2002 roku Jacek dowiedział się o psychedelicznym transie. Zawsze starał się dzielić muzyką ze wszystkimi przyjaciółmi w swoim rodzinnym mieście.
Jacek zaczyna tworzyć muzykę i zajmować sie DJką w 2009 roku. Tech Tune jest częścią polskiej sceny psytrance od 2012 roku jako członek kolektywu Be Psychedelic z Gdańska w Polsce.
Regularnie gra na lokalnych imprezach Rave On Trans w klubie jak i na open airach.
Na swojej liście wydawnictw ma jedną EP (Clubdelic EP) i 3 pełne albumy (Unreal Visions, Modern Times i Ibiza) jako Digital Drink (Panmusic Ibiza). Potem chciał zacząć wszystko od zera, a jako Tech Tune wydał trzy super gorące Ep: Station EP, Legacy EP i New Born EP; wszystko od Panmusic Ibiza w 2017.
Możesz opisać jego styl po prostu jako Ibiza Psytrance, połączenie muzyki elektronicznej z psychodelicznym transem. Tech Tune od lata 2017 jest artystą Geomagnetic Label. Ten młody, utalentowany producent jest niepowstrzymany i przygotowuje debiutancki album Tech Tune o nazwie Hyperloop...

★Nois★
Gra psychedelic trance nieprzerwanie od 1999, ma za sobą setki imprez zagranych we wszystkich zakątkach kraju oraz za granicą. Lista artystów z którymi występował obejmuje projekty takie jak: Juno Reactor, Astral Projection, Etnica, Koxbox, Man With No Name, Electric Universe, Tristan, Avalon, Burn in Noise, Aphid Moon, Earthling, Laughing Buddha, Scorb, Sensient i wiele innych. Obecnie Nois jest członkiem znanego z organizacji festiwalu GoaDupa kolektywu Egodrop
https://www.mixcloud.com/egodrop/egodrop-podcast-001-dj-nois-a-celebration-of-life/
https://www.mixcloud.com/dj_nois/

★Invoker★
To DJ i producent muzyczny który zaczął być częścią polskiej sceny psychedelic trance w błyskawicznym tempie. Nie upłynęło sporo czasu od kiedy pierwszy raz pojawił się na open deckach w połowie 2014 roku do momentu, w którym grał na imprezach i festiwalach na terenie całej polski. Szybkość postępów z pewnością w dużej mierze zawdzięcza swojej ogromnej miłości do muzyki i sporemu doświadczeniu w jej tworzeniu.
Swoją przygodę zaczął w autorskim solowym projekcie ‘Nagual’, gdzie jako kompozytor i multiinstrumentalista nagrał dwa albumy z gatunku ‘atmospheric black metal’, które uzyskały wiele pozytywnych recenzji; również za granicą.
Obecnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem w klimacie niesztampowego psytrance’u. Cztery utwory z tego przedsięwzięcia, w tym te świeżo wyprodukowane możecie posłuchać na podlinkowanym SoundCloudzie. Najnowsze utwory autorskie: They Should’ve Sent a Poet, Guardians of the Psychedelic Dharma.
Jako DJ miksuje wiele gatunków psytrance'u, chillout’u, ambientu i drum’n’bassu. Jego sety charakteryzuje duże skupienie na psychodelicznym i szamanistycznym wymiarze muzyki transowej. Szuka złotego środka w każdym gatunku, próbując pokazać że piękno mroku nie musi być straszne, a świetlistość może nie być przesłodzona.
Cechą nietypową jego setów jest fakt, że większość kawałków które gra są formą semi-remiksów, które nazywa ‘editami’. Takie przygotowanie umożliwia mu szczególną spójność jego setów.
Zajmuje się również prowadzeniem warsztatów medytacji buddyjskiej w które wplata również elementy muzykoterapii, co pokazuje jego zamiłowanie do łączenia muzyki z technikami kultywowania umysłu. To wszystko uzupełnia jego intelektualne zainteresowanie świadomością i technikami jej rozwoju, co często przedstawia w ramach wykładów – prowadzonych również na festiwalach muzyki psychodelicznej.
https://soundcloud.com/invoker-psychedelic
https://www.mixcloud.com/Invoker-psychedelic/

★Remo Klein★
Od najmłodszych lat lubił głośno słuchać muzyki, bawiąc się i tańcząc przy niej. Już w wieku 10 lat zetknął się z muzyką elektroniczną, chociaż nie był jeszcze świadomy czym jest ta muzyka i ile jej gatunków istnieje. Były to kasety magnetofonowe z popularną wówczas muzyką rave, które bardzo się mu spodobały.

Gdy miał 15 lat zafascynował się muzyką psychedelic trance, a głównie artystami takimi jak : Juno Reactor, Atmos i Sandman. Pewnego dnia udał się ze znajomymi na pierwsze psychedelic party, był to moment zwrotny w jego życiu. Zafascynował się tym jak DJ swoją muzyką może wpłynąć na ludzi i zabrać ich w wspaniałą podróż. Dzień po tej imprezie postanowił, że zostanie Dj’em. Szybko kupił swój pierwszy mikser i gramofony, zaczął zbierać winyle i uczyć się grać. Gral z takimi artystami jak: Atmos, Man With No Name, John 00 Fleming, Koxbox, Logic Bomb, Rinkadink, Kularis, Beat Bizarre, Grains of Sound, Moshic, Sunstryk, Dr Changra, Banco de Gaia.
https://soundcloud.com/remoklein

★Asphodel★
Czyli Krzysiek Jaworski, rocznik '71. Dziennikarz radiowy. Z transem związany od początku lat 90-tych. Od 1995 prowadził autorską audycję - „Czekoladowym Puddingu” w radio w Elblągu. Prezentowana była tam niszowa muzyka taneczna, głównie spod znaku psychedelic trance, chillout i tzw. nowe brzmienia. Jako DJ aktywny od końca ubiegłego wieku. Związany z działaniami trójmiejskiej formacji Toga Dansverg i kolektywem Moon Unity. Kiedyś grywał na scenie głównej, teraz już niemal wyłącznie na chilloutowej, jak mówi: tak jest lepiej, i dla niego, i dla imprezowiczów. Ma za sobą setki, albo i tysiące imprezowych melanży, co objawia się zmarszczkami i ogólnym stanem zdrowia. Na openairach grywa na djembe i didgeridoo, także na imprezach podczas setów. Czasami … „śpiewa”. Od paru lat uczy się obsługi programów do tworzenia muzyki, czego efekty można znaleźć tu:
www.soundcloud.com/aszpen.
Muzyczne fascynacje, to muzyka baroku i współczesna. Wielbiciel gier planszowych.
https://soundcloud.com/aszpen

★Mescal★
Działa na scenie od od 2015 r. zgodnie z filozofią "małymi kroczkami do przodu". Aktualny cel, który sobie stawia: grać na wysokim poziomie i zdobywać sympatie uczestników sceny. Poza graniem organizuje coroczny Silver Lake Festival.
Najciekawsze imprezy na których zagrał: Stwory OA, PsyDuszki i Mayak vol.1 (Morfogeneza, Wro), Mystical Garden (2 x 2016), Cosmic Tribe (Walcownia,), Mantara Art (Metronom, Wawa), Sajko Wioska na Woodstock 2017, Tribe in the Forest.
https://www.mixcloud.com/meskal/
https://www.mixcloud.com/meskal/tribe-in-the-forest-chill-mix/

★Daclee★
(Patryk Kurnikowski) pochodzi z Gdańska. Pierwszy raz za konsoleta stanął w 2006 roku. Na początku swojej kariery muzycznej jego zainteresowania związane były z muzyką house, jednakże później uległy wpływom mocniejszych brzmień m.in. progressive i minimal. Jego sety to mieszanka mocnych progresywnych melodi z domieszka minimalu. Za swój debiut uważa imprezę Dotyk Anioła w Sopockim klubie Faktoria, gdzie zagrał u boku Siarr'y i Mr.Nine'a.
Jego muzykę możemy znaleźć na:
www.mixcloud.com/dacleeofficial

★Kaktus★
Po prostu kaktus, związany z Be Psychedelic, możecie go znać z imprez w Protokulturze gdzie serwował różne gatunki muzyki.
Oprócz psychodeli gra również techno i współtworzy projekt Bansh - gdzie gra muzykę house.

★Lunatic Driver★
Na scenie aktywny od 2006 roku, główne gatunki muzyczne granych dj setów to między innymi progressiv, psychedelic, trance. Od 2008 roku do teraz członek formacji „Be Psychedelic”. Historia z muzyką psy trance zaczęła się w 2002 roku, po usłyszeniu takich muzyków jak Ticon, Kularis, Son Kite, Tegma, Neelix, i trwa do dziś. Najczęściej w setach ostatnio można usłyszeć brzmienia hamburskie, podwójny bass, offbeat no i oczywiście melodyjny progressive. Przez ostatnie lata eksperymentuje także z innymi brzmieniami, z elementami chill out, generalnie instrumentalnymi. Ostatnio miał zaszczyt wystąpić w wielu miejscach takich jak Gdańsk, Sopot, Gdynia, Warszawa, Berlin, u boku tych artystów: Querox, Kularis, Dr.Changra, Ritmo, Etnica, Pleiadians, Cubixx, Vinylitreiber, Beat Bizzare, Moontales.
https://soundcloud.com/dj-lunatic-driver

★R-miX★
R-miX'a związek z płytami winylowymi trwa od 1996 roku. Pod szyldem TSOG, zagłębiał tajniki sztuki dj'skiej, uległ jej całkowitej fascynacji. Od początku ukierunkował się w stronę mocnego, bezkompromisowego beatu. Pierwsze sety w Sfinksie przypadły w roku 1997, z którym był silnie związany kolejne 13 lat. Występował w kultowych miejscach, wzbudzajacych sentyment oraz najlepsze wspomnienia : Stacja Pomp, Forty, Siouxie Tower, Galeria BWA .W roku 2000 założył kolektyw Acid Orange Crew, następnie wyjechał do Wielkiej Brytanii . Pobyt w UK wywarł ogromny wpływ na postrzeganie muzyki i sceny, z którą stopień identyfikacji pozostaje trwały do dziś. Powrót do Trójmiasta to szalony czas, wiąże się z eskalacją i dynamicznym rozwojem projektu. Acid Orange Crew zdobyło uznanie i sympatię licznej publiki, zainspirowało młodsze pokolenie, wielbicieli techno i acid techno ..
Sety R-miX'a cechuje różnorodność, jednak to dynamiczny i pełen precyzji, wysoce energetyczny koktajl. Fuzja gatunków zawierajacych "cięższą elektronikę", jak: Hard, Pounding, Acid, Funky i TECHNO. Świetnie odnajduje się w odmiennych stylistykach, z wolniejszym bpm, stąd różne case'y: Minimal, Dubtechno,Tech-house, Experimental, Electro.
Owocna współpraca ze Stay Up Forever Collective trwa 18 lat. R-miX, wielokrotnie był autorem booking'ów artystów reprezentujących SUF/LBDB na terenie całego kraju. Nuclear Sfinks Zone czy Technological, to najbardziej znane cykle imprezowe z bogatą historią liczącą ponad 1,5 dekady . W 2004 roku współtworzył Festiwal Pure Underground, na którym stawiła się ścisła światowa czołówka acid techno, a także czołowi przedstawiciele krajowej sceny. Występuje w projekcie live & decks, tworząc duet z Black.Art [ Warsaw Mechanism ].

Kilka pierwszoligowych nazwisk z długiej listy skalpow: Eric Sneo, Torsten Kanzler, Leo Laker, Frank Kvitta, Michael Burkat, dj Murphy, Patrick DSP, Pounding Grooves, Readhead, Mike Humphries, Dave the Drummer, The Liberator Dj's, Jerome Hill, Chicago Loop, Guy Mcaffer, DDR..
https://m.mixcloud.com/search/?mixcloud_query=rmixaoc
https://youtu.be/fkpPa4aOTXE

★Robo★
Rozpoczął przygodę z muzyką techniczną w połowie lat 90-tych, kiedy to zaczynając od goa trance i hardcore techno wspólnie z DJ Pi zaczęła się jego fascynacja vinylowymi płytami i kulturą muzyki techno. Spotykając na swojej drodze Marcin R-mix wspólnie zakładają gdyńską organizację TSOG, która z ówczesnymi trójmiejskimi pionierami takimi jak $, Fresh, Lucky stanowiła początki trójmiejskiej sceny technicznej.
TSOG można było usłyszeć w gdyśnkiej Stacji Pomp, gdańskich Fortach, w sopockim Megaquescie, Sfinksie, Siuxie Tower oraz na półwyspie w okresie letnim. Z czasem grupa skupiła więcej ludzi, stanowiących naprawdę duży potencjał muzyczno-emocjonalny: KCR, Deckard, Qads, Y, Pako Baranowski, Beeb. Niektórzy do dziś aktywnie działają i kontynuują zaczętą wspólnie muzyczną podróż. Po tym okresie Robo oraz R-mix, pełen nowej energii przywiezionej z serca Anglii postanowili określić na nowo trójmiejksą scenę techniczną zapraszając do współpracy Y-ka oraz Paka tworząc kolektyw ACid Orange Crew. Od tego czasu Robo skierował się w stronę agresywniejszych dźwięków jak acid techno, hard techno, pumping, pounding itp. Począwszy od pierwszej imprezy w 2000 roku aż do teraz Robo jako członek kolektywu AOC grał na wielu polskich imprezach technicznych często wspólnie z zaprzyjaźnioną szczecińską grupą Neuroshocked
oraz warszawskim Warsaw Mechanizm. Preferowane hard labele: RAW, Cluster, Power Tools, Hydraulix, SUF, Yolk, 4x4
Oprócz twardego brzmienia Robo eksploruje również nieco lżejszy styl z pogranicza deep techno oraz progressive prezentowanym przez wytwórnie takie jak Zenit, Orion, Southsoul, Circle, Inside.
Między innymi grał u boku takich dj: bla bla bla😉

★Pako | Pako Baranowski★
Pochodzi z Lublina, gdzie w okolicach roku '94 zaczął interesować się brzmieniami elektronicznymi. Wraz z lubelską ówczesną sceną techno w klubach takich jak Cotton Club, Grafitti, Seven Heaven serwował brzmienia rave oraz muzę z legendarnych składanek CD "Trancemaster". W roku 1999 przenosi się na stałe do Gdyni, gdzie czynnie współdziała z kolektywem TSOG (Techno Sound of Gdynia) grając już bardziej stricte techniczne dźwięki w lokalnych klubach (Sfinks, Pomarańczarnia, Enzym, Forty, Space Cube). Kolejne lata przyniosły rozwój, fascynację muzyką acid techno oraz utworzenie nowej ekipy AOC (Acid Orange Crew), z którą działa czynnie do dziś. Swoją technikę miał okazję zaprezentować także w klubach poza trójmiastem -
Grota (Warszawa), Neuron (Szczecin), Wagon (Wrocław). Obecnie jest współorganizatorem i uczestnikiem trójmiejskiego cyklu "Nuclear Sfinks Zone" oraz "Technological", na których supportował silną londyńską ekipę acidową, między innymi The Liberator dj's, Geezer, Dave The Drummer, Zebedee, Rackitt, Rowland The Bastard oraz czołówkę polskiej sceny Chris Da'Break, Droptech, Grooveliker, Extase, Carla Roca, Wojti, Edd, Black Art.
Obecnie posiada spora kolekcję płyt winylowych i taki sposób prezentowania muzyki nieustanie preferuje, cały czas powiększając kolekcje o nowe brzmienia oraz style muzyczne. Również od niedawna mocno zainteresowanym nurtem liquid drum’n’bass.
https://www.facebook.com/pako.baranowski
https://www.youtube.com/watch?v=ed5J5vRRT4w
https://soundcloud.com/pako_aoc
https://soundcloud.com/p-434
https://www.youtube.com/user/pakobaranowski

★Shamanic★
Dj i organizator imprez obecnie działający w Krakowie. Na polskiej scenie mocnej undergroundowej elektroniki obecny od około dekady. Nieprzerwanie doskonali swoje djskie umiejętności i zdobywa kolejne doświadczenia jako organizator i promotor imprez.
Szamanik w swoich mixach kładzie nacisk na stymulującą rave'ową energię i transowy polot. Hołduje takim brzmieniom jak Hard House, Hard NRG, Hard Trance, z charakterystycznym acidowym polotem.
Jeden z pomysłodawców i współtwórca pierwszych edycji, jednej z największych imprez freetekno w naszym kraju – Centertek.
Od początku współodpowiedzialny również za cykl „unHoly Beats” w Częstochowie. Obecnie swoją aktywność ukierunkowuje na działalność w ramach kolektywu Solid Techno Kick oraz na współtworzenie kilku cykli w krakowskich klubach: R.ΛVE!, Acid Bomb, TechFire, Psychosis, Achtung Party!.
Oprócz działalności związanej z muzyką, wiele czasu poświęca innej swojej pasji - grafice. Jego charakterystyczne plakaty promowały dziesiątki dobrych imprez w całym kraju.
https://www.facebook.com/solidtechnokick
https://www.facebook.com/shamanicpl

★Ozgrozo★
Od ponad 10 lat fanatycznie zakochany w dźwiękach 303’ki, kolekcjoner acidowych klasyków takich wytwórni jak SUF, Smitten, Routemaster Records, Hazchem. Wspólnie z trójmiejską ekipą K23 organizował imprezy w redłowskich bunkrach, na gdyńskim złomowcu, Majątek openair oraz teknival Pomrotek. W swoich setach stara się łączyć kwaśne oldschoolowe londyńskie brzmienia wraz z kawałkami młodych producentów.

Tbc...

——————————————————————————

[ENG]

Hi there, pixies! We are proud to invite you to the 4th Illumination, where Talamasca (France) and Illuminated Arts (Germany) will be the lead artists. The main star is not the only attraction - stay tuned. The event will be held in 3 halls!

TICKETS: https://www.kupbilecik.pl/impreza-22804-talamasca.gdansk.html

5 floors of culture and entertainment, 2 bars, 2 concert and party rooms, a gallery providing a possibility of buying exhibited works and a pub, where you may enjoy good food and engage in philosophical debates.

http://facebook.com/Bunkierclub
Olejarna 3, we open 17:00, start of the event 21:00
Reservations:
rezerwacje@bunkierclub.pl
or phone. +48 530 917 788

——————————————————————————

Do zobaczenia!


Przystań Psychodela Open Air - Mantara Art & Pszczoła UV

Data

2018-06-16

Gdzie

Gościniec "Nad Zalewem", Katy Rybackie

Start

12:00

InfoWielkimi krokami zbliża się sezon letni, a w raz z nim życie, ciepło i oczywiście imprezy na dzikim łonie natury, w tak wyczekiwanej otwartej przestrzeni. Porzucamy mury i nareszcie zaczynamy oddychać.

Na udaną inaugurację letnich wydarzeń transowych proponujemy Wam progresywno-psychodeliczną podróż muzyczną po niezwykłej scenerii malowniczego Parku Krajobrazowego Mierzeja Wiślana.

Miejsce: http://nadzalewem.pl/raj-na-ziemi/
http://www.fb.com/przystan.gosciniec.nad.zalewem/


MAIN
/ classic psy-trance, goa, full-on, progressive, hi-tech /

- VUCHUR LIVE (Ovnimoon Records / Reson8 Music) GER
https://soundcloud.com/vuchur
- JARALUCA LIVE (Goa Madness Records / Mamomam Records)
- AXELL ASTRID (Reson8 Music) Szczecin
- OCHEN (Leśna Szajka) Gdańsk
- SILICIUM (Medulla Oblongata) Gdańsk
- MABEAT (Hallabanaha) Warszawa
- PSYSUTRA (Cronomi /Neogoa) Katowice
- KAKTUS (Be Psychedelic) Gdańsk
- ANAIS (Mantara art) Warszawa
- EXPLOSIS (Mantara art) Warszawa
- FILIP WROCŁAWSKI (Mantara art / Quantum ʇerror) Warszawa
- BURKIN (Mantara art / DopeDeer Records) Warszawa
- PANZA (Pointzero rec.) Warszawa
- PANIKA (No Comment Records) Warszawa
- Y (Equinox Project) Warszawa
- MY CAT ATE MY DRUGS (Quantum ʇerror) Warszawa
- BRAIN MASSAGE (Quantum ʇerror) Gdańsk
- GHOST (Quantum ʇerror) Warszawa
& MORE...


CHILLOUT
/ ambient, down tempo, progressive, trip-hop /

- TEMPLE OF DAKINI LIVE
- MESCAL (We Are Aliens)
- FONZEY (We Are Aliens)
- GEMMATA (Mantara art)
- UMIKA DEVIKA (Amnestica)
- EXPLOSIS (Mantara art)
- ANAIS (Mantara art)
- FILIP WROCŁAWSKI (Mantara art / Quantum ʇerror) Warszawa
- MY CAT ATE MY DRUGS (Quantum ʇerror) Warszawa
& MORE...


SS: miażdży jeszcze bardziej, niż ostatnio
Mapping 3D
Deco: Pszczoła UV, Filip Wrocławski, Mantara art
Chaishop & vege – tba
Magic balloons
Wystawa prac UV
Bodypainting
...i wiele więcej!

Start: 18:00
Czas trwania: 24h

Plur! :)


NOC Kupały V

Data

2018-06-16

Gdzie

Stawy U " Nowaka ", Mielec

Start

20:00

Info

Zapraszamy na V odsłonę Nocy Kupały na Cyplu. Kto nie był i nie widział musi przyjechać i zobaczyć na własne oczy. Tak naprawdę nie mamy pojęcia kiedy tam wjadą spychy i zrobią "rekreacyjny teren miejski" Póki co jest dziko i fajnie. Warto przyjechać. Ci co byli wiedzą jak magiczne to miejsce jest.

Na pewno postaramy się z całych sił stworzyć ten jakże piękny obszar stawów przyjaznym dla Was w każdym calu. Będą INSTALACJE będzie MAPPING i kącik relaksacyjny zwany "LENIWCEM"
Nakarmimy wszystkich w "ŁAKOMCZUCHU"

Nie zabraknie artystów, muzyków, djów i performerów z kraju jak i z zagranicy.

MUZYKA:
w kolejności alfabetycznej:


ACME (New Moon/Nugen)
https://www.facebook.com/newmoon666/

BONGO (Mystic Arts Event)
https://www.facebook.com/MysticArtsEventDecoTeam/

BORSUK (Powrót do Źródła/Czynnik PSY)
https://www.facebook.com/czynnikpsy/

DITCH (Medulla Oblongata)
https://www.facebook.com/medullaoblongatamusic/

JAZZU (New Moon)
https://www.facebook.com/newmoon666/

JOT (Moontrip/Mandala Bookings)
https://www.facebook.com/xxjotxx/

K.T.M. (New Moon/Nugen)
https://www.facebook.com/kakathemona

NOZYO (Egodrop)
https://www.facebook.com/Egodrop/

SIE (Psychotest ) / live in concert
https://www.facebook.com/StudiumInstrumentowEtnicznych/

SILLY TWIT / live (Banyan Rec & Urban-Antidote-Rec)
https://www.facebook.com/urbanantidote/
https://www.facebook.com/BANYAN-RECORDS-297056713652991/

SPACE ELEMENT / live (Mystic Arts Event)
https://www.facebook.com/spaceelementpsytrance

STYROPIAN (Psylesia)
https://www.facebook.com/psylesia/

TALKING HATS (New Moon)
https://www.facebook.com/newmoon666/

YAOS (MPN Sound System)
https://www.facebook.com/Magowie/

******************************************************************************

WIZUALIZACJE: [mapping 3D]

TELEPATEAM (New Moon)
https://www.facebook.com/Telepateam-658177387591797/
https://www.facebook.com/newmoon666/

******************************************************************************

RZEŹBA: [totem KOZŁA]
Marcin Myśliwiec - Rzeźba [New Moon]
https://www.facebook.com/MarcinMysliwiecRzezba/

******************************************************************************

SCENOGRAFIA:
New Moon
https://www.facebook.com/newmoon666/

******************************************************************************

POSIŁKI:

ŁAKOMCZUCH

******************************************************************************

NAGŁOŚNIENIE:

FUNKTION ONE [ Nowa Fala Akustyczna Funktion-One ]
https://www.facebook.com/Nowafalaakustyczna/

******************************************************************************

PATRONAT:
Psytrance.pl
https://www.facebook.com/psytrancePL/

******************************************************************************

PARTNER WYDARZENIA
Browar PERUN
http://browarperun.pl/


******************************************************************************

WSPARCIE:

Wytfurnia
https://www.facebook.com/WYTFURNIA/?ref=ts&fref=ts
W Cieniu Jupiterów
https://www.facebook.com/WCieniuJupiterow/
Skrawki Puszczy - Grzegorz Radosław Maziarski Fotografia
https://www.facebook.com/SkrawkiPuszczy/
Peter
Rodzimowierstwo Słowiańskie
https://www.facebook.com/groups/rodzimowierstwo/
Szaman
https://www.facebook.com/marek.szymaszekszaman

******************************************************************************

START: 20:00

ZAKOŃCZENIE: 12:00

WSTĘP: [nie ma innej możliwości nabycia zaproszeń niż te poniżej ]

35 PLN [1 pula zaproszeń] do końca lutego SOLD OUT
45 PLN [2 pula zaproszeń] do końca kwietnia
60 PLN [bezpśrednio przed wejściem 16.06.2018]

******************************************************************************Jak zwykle nad naszym bezpieczeństwem czuwać będzie profesjonalna i przyjazna ochrona.

Nie zabraknie najlepszego na świecie dźwięku z głośników FUNKTION ONE o które zadba nasz partner [Nowa Fala Akustyczna], a o którym to rozpisywaliśmy się niejednokrotnie.

Zamierzamy podobnie jak w tamtym roku zaadoptować część stawów przylegających bezpośrednio do Cypla na bezpłatny [w cenie zaproszenia] parking jak i bazę noclegową. Informujemy jednocześnie, że ma ona "dziki charakter". Za auta na parkingu oraz mienie i rzeczy pozostawione w namiotach lub ich zaginięcie, czy też zniszczenie organizator nie bierze odpowiedzialności. [już wkrótce regulamin ]

Przygotowane w ten sposób zaplecze ma tylko pomóc Wam w bezpiecznym i dogodnym poruszaniu się po terenie.

Przypominamy jednocześnie, że wydarzenie ma charakter prywatny, a jego lokalizacja [CYPEL] ogranicza liczbę uczestników do maksymalnej ilości 500 gości. Wydaje się to nie dużo biorąc pod uwagę rozkwit tej muzyki na naszej scenie. Pamiętajcie zatem o tym planując początek WAKACJI i i już teraz rezerwujcie czas na 16 czerwca 2018.


do zobaczenia na miejscu,
NM [transowy roots słowiański]


UFO BUFO 2018

Data

2018-06-21

Gdzie

Rekreační středisko Hadinka, Vítkov

Start

18:00

Info

Your favourite psychedelic festival ;)

Lineup: https://www.facebook.com/events/1234778209965926/permalink/1415299705247108/

PREVIOUS YEARS PHOTOS: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.841705929300882.1073741839.311394962331984&type=1&l=d50f656313

//tickets: https://www.book-tickets.cz/ufobufo2018/ (1300kč+poplatek/52eur+fee)
//bungalows and rooms in the festival area are full
//artists & performers feel free to contact us at artist@ufobufo.eu, MUSIC LINEUP IS CLOSED
//shops pls contact us at shops@ufobufo.eu


ticket pricing:
SECOND WAVE (limited 200 tickets):
Full ticket (čt-ne | thu-sun): 1300kč+poplatek | 52eur+fee

THIRD WAVE:
Full ticket (čt-ne | thu-sun): 1400kč+poplatek | 55,6eur+fee
3 days ticket (pá-ne | fri-sun): 1300kč+poplatek | 52eur+fee

FESTIVAL GATE:
Full ticket (čt-ne | thu-sun): 1500kč | 60eur
3 days ticket (pá-ne | fri-sun): 1350kč | 54eur
2 days ticket (so-ne | sat-sun): 900kč | 36eur


Las Camp Festival 2018

Data

2018-06-28

Gdzie

Paczyn, 58-420 Paczyn, Polska,

Start

12:00

Info

Four days, three stages, two worlds, one forest!

bilety/tickets:
✮ https://biletprosze.pl/lascamp/las-camp-festival
✮ https://www.biletomat.pl/festiwale/las-camp-festival-2018-6392/
shuttlebus/autobus festiwalowy:
✮ https://www.facebook.com/events/1788603244769302/?active_tab=about
hitchhiking - Jadę do Lasu:
✮ https://www.facebook.com/groups/1429825733735272/

↓ (ENG) (CZ) ↓ scroll down ↓

LAS to myzyczna podróż po wielu krainach.
Za każdym razem staramy się dobrać odpowiednio miejsce imprezy, tak aby odnaleźć pełne słońca, pachnące i wzbudzające podziw leśne przestrzenie. Cały rok przygotowujemy się, abyście przez te cztery dni mogli się wyszaleć, poznać ludzi podobnych do siebie i uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach. Jesteśmy największym elektronicznym festiwalem "open air" na Dolnym Śląsku i jednym z największych projektów undergroundowych w Polsce. Ze szczerego serca zachęcamy Cię abyś wziął udział w naszym wydarzeniu – poznał Leśną rodzinę, poczuł magiczną atmosferę, zapomniał o wielkomiejskim zgiełku i cieszył się starannie wyselekcjonowaną muzyką w sercu lasu. Pamiętasz jak to było być w stanie głębokiego zauroczenia?

[ENG]
Las project is the music gathering in the wild (amongst nature). We do not stick to one place but every time try to find something more suitable, some sun-kissed, sweet-smelling, awe-inspiring place. We are preparing great ideas for the whole year, so you could spend 4 days dancing, meeting people and enjoying workshops. We are the biggest electronic open air music festival in Lower Silesia and one of the biggest underground projects in Poland. We strongly encourage you to be a part of our event – our LAS family, experience this magical atmosphere, forget the big city and enjoy the music in the very heart of the forest. We guarantee you something like “falling in love".

[CZ]
LAS je hudební projekt uskutečnujíci se v příroďe. Nezůtáváme na jednom mísťe proto se snažíme najít vyhovující místa.Slunečně prozářene,prolité krásnými vůňemi a inspiruici napady které připravujeme celý rok,takže mužete stravit 4 dny tancování,poznáváním nových lidí a užívání si workshopu.Jsme nejvetší elektronický Open air festival v Dolním Slezku a jeden z nejvetších udergroundových projektů v Polsku.Chceme vás pobídnout abyste byli součástì tehle události naší LAS rodiny,užili tuhle magickou atmosferu,zapomenout na velkomĕsta a prožili hudbu v srdci lesa.Zaručujeme že se do toho zamilujete.

Lineup:
✮Zyce (TesseractStudio) [SRB]
https://soundcloud.com/zyce
✮Mc Xander [ENG]
https://www.youtube.com/watch?v=0Mg2deSkgoE
✮Deadbeat [CA]
https://soundcloud.com/deadbeat
✮Rey & Kjavik
https://soundcloud.com/rkjvk
✮KiM Zero (TesseractStudio) [AT]
https://soundcloud.com/djkim0
✮Beddermann & Dahlmann (Nagle nad Morzem) [DE]
https://soundcloud.com/beddermann-dahlmann
✮Kotelett & Zadak [DE]
https://soundcloud.com/kotelettzadak
✮Vibronics [UK]
https://soundcloud.com/vibronics
✮Ondrej Psyla (Digital Forest Festival) [CZ]
https://soundcloud.com/ondrej-psyla/dj-ondrej-psyla-digital-forest-night-promo-set-2017
✮Larix (Brwsh / Luzztro)
https://soundcloud.com/larix
✮CJ Art / Artelized (JOOF Recordings/Deepersense)
https://www.mixcloud.com/cjartt
✮Abyss (Deepersense)
https://www.mixcloud.com/abyssDP
✮Alces (Muchomornia)
https://www.mixcloud.com/Alces/
✮Ambrotos (Deepersense/Muchomornia)
https://www.mixcloud.com/Ambrotos/
✮Essex
https://www.youtube.com/watch?v=lizgCNCQJE4
✮Phattcut
https://www.youtube.com/watch?v=wcKj22sb3Y8
✮Rosalie.
https://www.youtube.com/watch?v=OCQX7sNVzr8
✮Ochen (Leśna Szajka/Medulla Oblongata/Yaga Gathering)
https://soundcloud.com/ochen_lsmo
✮Distord (Yeti Group)
https://www.mixcloud.com/Distord/
✮Dzida (Powrót do Źródła)
http://tiny.cc/dzida
✮Min T
https://www.youtube.com/watch?v=Vq-gWPfrobo
✮Dominorr (Magowie Psychodelicznej Nuty)
https://www.facebook.com/Magowie/
✮Paszczak
https://soundcloud.com/paszczakbass
✮Konrad Kacak (Deepersense)
https://www.mixcloud.com/djkonradkacak
✮Maciej Przybylski (Say Yes To Techno)
https://soundcloud.com/mprzy
✮Morpheus (Muchomornia)
https://www.mixcloud.com/Morpheus92/
✮NeogeN (Spiral Active Project)
http://www.psylesia.org/party/info/neogen.jpg
✮Primal (Deepersense)
https://www.mixcloud.com/Primal_DP/
✮Heliocentrism (Blue Tunes Chillout)
https://soundcloud.com/heliocentrism
✮Epix (Pulsar TranceFormation)
https://www.mixcloud.com/mariusz-epix-durczynski/
✮Yaos (Magowie Psychodelicznej Nuty)
https://www.mixcloud.com/yaos/
✮Pixie Elf (Tribe In/ Morfogeneza)
https://www.youtube.com/watch?v=E1JyUmuW9Bk
✮Ritual Thrills (Smolna)
https://soundcloud.com/ritualthrills
✮Rafał Kwiecień
https://soundcloud.com/rafalkwiecien
✮kEczuP
https://soundcloud.com/keczup
✮N/\N
https://www.facebook.com/nnan.dj
✮Me//eYe//Bo (ArsTechne / Perpetuum Mobile)
https://soundcloud.com/meeyebo
✮Red Sun Rising & Olica (Mamomam Records)
https://soundcloud.com/red-sun-rising
✮Mifi (Tribalanga Festival/Klub Metro/Miss God)
https://soundcloud.com/mifideltasigma
✮Gunther Shwarz (Summer Contrast)
✮Miraceti (Mamomam Records)
https://soundcloud.com/miraceti
✮Nag Champa
https://soundcloud.com/nag_champa/nag-champa-shisha-room
✮Warsaw Balkan Madness (Nag Champa)
https://soundcloud.com/warsaw-balkan-madness
✮RAQ (Projekt Lab)
www.soundcloud.com/raq
✮Netsu
https://soundcloud.com/netsu-music
✮Bloki
https://bloki.bandcamp.com/album/dance-that-ep
✮...TBA!!!

contact:
✮ workshops & market shops: workshops@lastribe.pl
✮ art instalations: art@lastribe.pl


Goadupa Festival 2018

Data

2018-07-19

Gdzie

Natura Park Bieszczady, Baligród

Start

20:00

Info

Goa Rodzino! Przygoda właśnie się zaczyna. Ogłaszamy oficjalny line up pierwszych dwóch scen z kilku, które w tym roku przygotowujemy dla Was. Niespodzianki zaczynają wysypywać się z pudełka. Poniżej lista Artystów, mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy Was i w tym roku :) Wkrótce więcej informacji.

Dear Goa Family! The adventure is about the begin. Let us announce the official line up for the first two stages out of those we are planning for you this year. The box with suprises is now opened. Read on to find out about the Artists, we are pretty sure that you are not disappointed :) More to follow.

::::: Main Stage ::::: Chill Out/Groove Stage :::::

International Artists:

AES Dana (FR)
Algorika (FR)
Atmos (SE)
Ben Coda (UK)
Braincell (CH)
Deliriant (RSA)
Diksha (BR)
Dj Ipcress (UK)
Eclipse Echoes (BR)
Ejczka (CZ)
Etnica (IT)
Etnica in Dub (IT)
Green Beats (ES)
Halfred (IT)
Hypnoxock (ES)
Iacchus (UK)
Johannes Regnier (FR)
Land Switcher (FR)
Maiia (RUS)
Mysterion (ARG)
Nanoplex (UK)
Neutron (UK)
Parvati in Dub (GR)
Pleiadians (IT)
Psique (BR)
sG4rY (DE)
Sabretooth (UK)
Silicon Sound (FR)
Solar Spectrum (CH)
Tara Putra (DE)
Tek (SE)
Toxic (ES)
Vlastur (GR)
Will o Wisp (ARG)
Zloj (SE)

Polish Artists:

Abu
Abyss
Antek
Arayan
Arma
Asphodel
Atan
Bartech
Bladzinsky
Bongo
CJ Art
Damon
Dominorr
Dub Therapist
Dubseed
Dzida
Elf
Epix
Havaya
Hemisphere
Invoker
Jan III Faza aka Fonix
JediMaster
Jot
Jurek Przezdziecki
Kino Oko
Kjub
KodaKade
Kuczer
Lunatix
Mabeat
Marion
Matured Structure
Meff
Mistic
Nois
Nozyo
Ochen
Panda on the Bambo Tree
Praecox
Primal
Red Sun Rising
Styropian
Tetrasound
Trip
Tween
Wyrx
Yaos

Line up for Main and Chill Out/Groove stages is closed.


Unity Gathering 2018 - where Nature meets Technology

Data

2018-08-15

Gdzie

northern poland,

Start

12:00

Info

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

(for polish scroll down)

⚝ UNITY PROLOGUE ⚝

♦ Nature and technology. Habitually, we consider them radically different, almost opposing. Is there anything they have in common? Nature created man, man created technology. We are the link between the two realms, and the responsibility for ensuring the two opposites’ harmonious coexistence is ours to bear. Is this even possible?

♦ We decided to show you, that it is!
By mimicking nature and studying the systems and patterns it comprises, we can create conditions conducive to both realms’ peaceful coexistence, and open up space where nature and technology complement each other perfectly, thus allowing humans to develop and strive for becoming better versions of themselves.

♦ These ideas lay the groundwork for our bold initiative organised in cooperation of Dharma. We strongly believe that cooperation is the best path to development. Our main objective of conjuring up unprecedented quality can only manifest itself as a tangible result of UNITY.
Join our symbiotic circle, let’s create and experience Unity Gathering together!

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

☛ Here are the details:

☼ 5 days
✇ 3 stages
⚡ Funktion-One soundsystem
♫ International line-up
⚜ Deco + Mapping
⚕ Workshops
☕ Chaishops
❂ Gallery
☺ Kids space
☬ Ceremonies
♜ Natural building
♨ Fireshow
♒ Baltic Sea

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

✉ Artists & performers feel free to contact us: contact@unitygathering.eu

☞ More info coming soon!

⁂UNITY CREW⁂

part of Dharma Festival

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

⚝ UNITY PROLOGUE ⚝

♦ Natura i technologia. Z pozoru jakże odmienne sfery. Czy jest coś co je łączy? Natura zrodziła człowieka, człowiek stworzył technologię. To właśnie my jesteśmy ogniwem łączącym te dwie materie. Od nas zależy możliwość koegzystencji tych dwóch skrajności w zgodzie i równowadze. Czy jest to w ogóle możliwe?

♦ Postanowiliśmy pokazać Wam, że tak! Naśladując naturę, podpatrując zależności w niej istniejące, w pełnym poszanowaniu można stworzyć warunki, w których te dwie sfery nie tylko współistnieją, ale również idealnie się uzupełniają. Tworzą przestrzeń, w której człowiek ma możliwość rozwoju i pracy nad tym, aby stać się lepszym.

♦ Na fundamentach tych wartości wykrystalizowała się nasza inicjatywa. Wierzymy, że tylko w wyniku współpracy możliwy jest wzrost i stworzenie niespotykanej dotąd jakości, będącej jednocześnie namacalną manifestacją JEDNOŚCI. Dlatego też pragniemy zaprosić Was do naszego symbiotycznego kręgu, aby wspólnie tworzyć i doświadczać Unity Gathering!

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

☛ Oto szczegóły:

☼ 5 dni
✇ 3 sceny
⚡ Nagłośnienie Funktion-One
♫ Międzynarodowy line-up
⚜ Deco + Mapping
⚕ Workshops
☕ Chaishops
❂ Galeria
☺Kids space
☬ Ceremonie
♜Budownictwo naturalne
♨ Fireshow
♒ Morze Bałtyckie

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

✉ Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami na adres e-mailowy: contact@unitygathering.eu

☞ Więcej informacji pojawi się wkrótce!

⁂UNITY CREW⁂

część kolektywu Dharma Festival


Silver Lake Festival 2018

Data

2018-08-16

Gdzie

Jezioro Srebrne w Osowcu, Osowiec Slaski

Start

19:30

Info

[for english please scroll down] [GPS: 50°45'29.2"N 18°04'39.1"E]

Dobre wibracje, tolerancja i zrozumienie natury to nasza dewiza na 2018 r.

Main Stage:

╔═.♥. ═════════════════════════╗
WISHI [RU] [World People Production]
https://www.facebook.com/wishishilets
https://soundcloud.com/wishimusic
╚══════.♥. ════════════════════╝
Alagos / Lord Of Andromeda / Live [Łódź]
Art B [Precepcja/WDobrymRytmie,Tarnów]
Axell Astrid [Reson8 Music / Goa Records]
Cicko [CZ]
Clas6 [PsyWest Crew]
CO [Kraków]
Cybernetixx [CZ] [Silver Lake Festival]
Djane Anais [Mantara, Warszawa]
Docent [Wrocław]
Epix [Pulsar TranceFormation]
Explosis [Mantara, Warszawa]
Fiszu [PsyWest Crew]
Fonzey [We Are Aliens]
Graphic [SynaPsy, Poznań]
Haivico / Live [Kraków]
Hermetic / Live [Luk-Si Records] [CZ]
Invoker [Kraków]
Jorgos Petrovski [FIN]
MalinaPsy [Police]
Mescal [We Are Aliens]
New Mice [Wrocław]
Nolax Live [AT]
Ophir [Wrocław]
Pixi Elf [Wrocław]
Proxima Centauri [Katowice]
Psychotrop / Live [Poznań]
Psylex [UK]
Satanic Electro / Live [Warszawa]
Slavic Shaman
Shroomi [FIN]
Technik 303 [Wrocław]
TheM [Szczecin]

Chill Stage:
Al-Lad [Wrocław]
Allby [Warszawa]
Antek [Burning Man, Kraków]
Art B [Percepcja / Lazy Beats Tarnów]
Axell Astrid [Reson8 Music / Goa Records]
DNL [Eyeseed, Bielsko - Biała]
Explosis [Mantara, Warszawa]
Fonzey [We Are Aliens, Nowy Sącz]
Invoker [Kraków]
Jorgos Petrovski [FIN]
KTM [NewMoon, Katowice]
Martinii [Prepar, Katowice]
MalinaPsy [Police]
Mescal [We Are Aliens]
Moony [Poznań]
NBSE [Warszawa]
Ophir [Wrocław]
Panda On The Bamboo Tree / Live [Uxmal Records]
Pocachontas [Katowice]
Project 522 LIVE [Warszawa]
Shroomi [FIN]
Technik 303 [Wrocław]
Temple Of Dakini / Live [Warszawa]


Silver Lake przechodzi ewolucję w festiwal dla koneserów gatunku pozostając miejscem, gdzie promuje się nowych, ciekawych artystów.

Artyści UV deco, prowadzący warsztaty i pokazy ognia mogą przesyłać zgłoszenia -> silver-lake(at)c-v.us

Wolontariat :
Zasady współpracy w wolontariacie są przejrzyste. Impreza trwa ok. 50h, na 1 wolontariusza przypada ok. 4h dyżuru w trakcie imprezy. Reszta czasu pozostaje na zabawę, ale potrzebni są ludzie, którzy przynajmniej 4h rzucą sie w wir ogarniania tego co niezbędne.
zgłoszenia -> silver-lake(at)c-v.us

Plakat:
https://www.facebook.com/pandadesignDF
---
ENGLISH

Good vibes, tolerance and understanding of nature

We will be back at 2018 with more fresh ideas.

UV artists feel free to contact us -> silver-lake(at)c-v.us
flyer by: https://www.facebook.com/pandadesignDF


,ø¤º°`°º¤ø,¸ॐ¸,ø¤º°`°º¤ø,¸ॐ¸,ø¤º°`°º¤ø,¸ॐ¸,ø¤º°`°º¤ø,

reviews 2017:

"I've attend trance partys from almost every country in Europe but after two days I'm still two steps above the clouds and trying to find the words to describe this magical moments from the weekend."
Dávid
https://goo.gl/VQptjT

"Very nice week-end in a nice environment with nice people full of love and nice music"
Aravinda
https://goo.gl/YNUFBV

"We have never been on a festival were was soo much love...so good vibes...an amazing spirit..everbody was laughing and happy.. I think i talk for everbody that there was realy a amazing spirit from the people....this place is realy magical"
Dattyn
https://goo.gl/kXKcFQ

"Było pięknie! Wielkie dzięki za klimat, muzykę, różnorodność, piękne dekoracje i przede wszystkim za ogrom pozytywnej energii <3 Jesteście zaje*iści, ludzie. "
Moana
https://goo.gl/wbDGcW