Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Ten moment kiedy wjeżdżasz na teren długo wyczekiwanego festiwalu... #piąteczek #openair #happiness

image

W trakcie wakacyjnych openairów pamiętajmy zawsze o zasadach higieny i kontakcie z lekarzami. Brak tychże może mieć konsekwencje jak podczas hippie-zlotu Rainbow: https://www.wprost.pl/kraj/10144793/epidemia-czerwonki-na-podkarpaciu-radio-zet-alarmuje-po-zlocie-hipisow-rainbow-family.html Kadzidełka, otwieranie czakr, PLUR, zatrważająco modny trend na antyszczepionkizm itd. nie wygrają z czynnikami chorobotwórczymi.

image

Miło jest nam poinformować, że dziś najważniejsze "TAK" w życiu powiedzieli sobie Marika oraz nasz redakcyjny kolega Michał a.k.a. Mike/Space Element. Życzymy Młodej Parze wszystkiego co najlepsze, dużo miłości i całej galaktyki wspaniałych doznań! Zapraszamy do składania życzeń dla Państwa Młodych w komentarzach, a także do wspólnego toastu za zdrowie Mariki i Michała! Relacjonował i błogosławił ojciec chrzestny polskiej sceny i szara eminencja w środku, Wasz Templar.

image

Upały + internet = win. Na jednej z fejsbukowych transowych grup dyskusyjnych czytamy intrygujący wpis: "Ja tam regularnie korzystam ze wszystkich praktyk medytacyjnych i jak ktoś to odrzuca to jest wystraszoną ofiarą jaszczurów." Chyba czas pomedytować...

image

image

Mamo, kup mi! No weź! #lego #festival

image

Ważniejszych informacji dziś już nie przeczytacie. Oto oficjalna wiadomość od organizatorów Goadupa Festival: bilety, wsparcie itd. Czytajcie i działajcie! #wspieramy #jesteśmyzwami #goadupa

image

UWAGA! Przeglądając sekcję ogłoszeń natrafiliśmy na bardzo ważny apel. Kto pomoże? Lajk/reakcja: pomagasz. Brak: dzwonisz na policję.

#summertime #festival #help

image

Wejściówki w konkursie Wrath of Indra, imprezie, która jutro odbędzie się we wrocławskim Zion Club'ie wygrali: Jonathan Gediman i Agnieszka Wójcik.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy udanej imprezy.

Polscy organizatorzy imprez psytrance: "Hallucinogen czy Talamasca?"

Organizator Sunrise Festival: "Pfff... Potrzymajcie mi piwo."

image