Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

image

Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy! :)

image

Za nami kolejny z naszych konkursów, w którym do wygrania była podwójna wejściówka na imprezę Dziady 2018 - Psychodeliczny Obrzęd (klub Protokultura, Gdańsk, 27.10). Zwyciężył Mateusz Studniak. Niebawem się z nim skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

Startuje nasz kolejny konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Dziady 2018 - Psychodeliczny Obrzęd (klub Protokultura, Gdańsk, 27.10). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu ten post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu w poniedziałek 08.10. o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

www.facebook.com/events/535974923526630www.psytrance.pl/news/2018-10-03-195316

image

Jeszcze tylko tydzień i nowa kompilacja Mamomam Records ujrzy światło dzienne. Znajdziecie na niej między innymi nowe utwory od takich artystów jak Michal Baczek a.k.a. Artha czy Lukasz JaraLuca Zajac. Czekamy!

image

BRAWO NASI!

image

[Psyplmix 002]

Pora na drugi set w ramach naszego, nowo utworzonego kanału w serwisie mixcloud.com. Tym razem prezentujemy Wam set Styropiana nagrany podczas tegorocznego SUN Festival na Węgrzech. Serdecznie zapraszamy do odsłuchu oraz polubienia naszego kanału, na którym niebawem pojawią się m.in. sety z dawnych lat. https://www.mixcloud.com/PsytrancePL_Mixes/psyplmix-002-dj-styropian-sun-festival-2018/

image

A jednak nothing lasts... Po 25 (!) latach działalności kultowego projektu Shpongle odbędzie się ich ostatni występ na żywo. Jak ten czas leci...

image

Jesteście gotowi na piątkową odpinkę?

image

Szkoda, że takie rzeczy wciąż mają miejsce...