Welcome to the Polish Psychedelic Trance Portal

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was darmową podwójną wejściówkę na imprezę Psy Hype - PH1 (Kamea Club Cafe, Lublin, 16.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu ten post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę. Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

www.psytrance.pl/news/2018-03-14-203354

image

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy Psycho Barbecue 10 Edycja (klub Protokultura, Gdańsk, 10.03), Hallucinations (klub Vinyl, Rzeszów, 10.03) oraz Psychedelic Experience (K55, Warszawa, 10.03). Zwyciężyli: Grzegorz Jurzysta (Hallucinations), Mateusz Koszykowski (Psycho Barbecue 10 Edycja) oraz Dima Bielawcew (Psychedelic Experience). Z wszystkimi niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was po jednej darmowej podwójnej wejściówce na imprezy: Psycho Barbecue 10 Edycja (klub Protokultura, Gdańsk, 10.03), Hallucinations (klub Vinyl, Rzeszów, 10.03) oraz Psychedelic Experience (K55, Warszawa, 10.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu ten post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (prosimy podawać też w komentarzu preferencje co do wyboru imprezy). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

www.psytrance.pl/news/2018-03-07-220615/

image

KONKURS UFOBUFO LOSOWANIE BILETÓW I

Za nami druga edycja konkursu, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na tegoroczną edycję Ufo Bufo Festivalu.Tym razem, aby wziąć udział w lodowaniu biletów należało poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Podaj DJa, który jako pierwszy polak zagrał na Ufo Bufo Festival.Odpowiedź brzmiała: Dj Styropian [Psylesia/MAE]Spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi wylosowaliśmy jednego szczęśliwca, którym została: Aneta Gawrońska, z którą niebawem się skontaktujemy i podamy wszystkie szczegóły odnośnie biletów.Na trzecią edycję konkursu zapraszamy już za dwa tygodnie.

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy Psychedelic CoreTekks (klub Protokultura, Gdańsk, 02.03) i Psaj Trans 1 (Odessa Club, Warszawa, 02.03). Zwyciężyli: Bart Łyszkiewicz (Psaj Trans 1), Dominika Mańkowska (Psaj Trans 1) oraz Jan Sawicki (Psychedelic CoreTekks). Z wszystkimi niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

Startuje kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was jedną darmową podwójnej wejściówkę na imprezę Psychedelic CoreTekks (klub Protokultura, Gdańsk, 02.03) oraz dwie darmowe podwójne wejściówki na imprezę Psaj Trans 1 (Odessa Club, Warszawa, 02.03). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu ten post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (prosimy podawać też w komentarzu preferencje co do wyboru imprezy). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

www.psytrance.pl/news/2018-02-28-194538

image

Już jutro w Krakowie odbędzie się impreza celebrujaca 8 urodziny kolektywu Egodrop. Nowe miejsce, ta sama sprawdzona ekipa. W imieniu organizatorów zapraszamy.

https://www.facebook.com/events/1216125001858341/?ti=as

image

Rok 2007 był wyjątkowy, po raz pierwszy na imprezowej mapie Polski zabrakło festiwalu Moondalla, po raz pierwszy odbyły się "opowieści" Psylesii w katowickim INQbatorze, które są najdłużej organizowanym cyklem imprez w naszym kraju.

A tak przed i po imprezie pisali użytkownicy naszego forum: http://www.psytrance.pl/forum2/viewtopic.php?f=2&t=1824Opowieściom życzymy kolejnych nastu lat, a Was zapraszamy na nasze forum, które jest skarbnicą informacji o imprezach, które odbywały się w naszym kraju.

image

Za nami kolejny z naszych urodzinowych konkursów, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na imprezy Blisargon Demogorgon Live @ Mantara Birthday Party (klub Metronom, Warszawa, 23.02), Pulsar Tranceformation Night (Pub Mixtura, Turek, 24.02) i Egodrop 8th Birthday - Hypnodelica (klub Studio, Kraków, 24.02). Zwyciężyli: Katarzyna Zemlik (Egodrop 8th Birthday), Dima Bielawcew (Blisargon Demogorgon Live @ Mantara Birthday Party) oraz Adam Gontarczyk (Pulsar Tranceformation Night). Z wszystkimi niebawem się skontaktujemy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych - te już wkrótce!

Idąc za ciosem wrzucamy kolejny urodzinowy konkurs. Mamy dla Was po jednej darmowej podwójnej wejściówce na łącznie trzy imprezy. Są nimi: Blisargon Demogorgon Live @ Mantara Birthday Party (klub Metronom, Warszawa, 23.02), Pulsar Tranceformation Night (Pub Mixtura, Turek, 24.02) i Egodrop 8th Birthday - Hypnodelica (klub Studio, Kraków, 24.02). Aby wygrać nagrodę wystarczy, że polubisz i udostępnisz u siebie na wallu ten post, a także otagujesz osobę z którą chciałbyś/chciałabyś pójść na imprezę (prosimy podawać też w komentarzu preferencje co do wyboru imprezy). Spośród wszystkich osób, które wykonają wszystkie trzy zadania, wylosujemy zwycięzcę. Zakończenie konkursu jutro o godz. 21:00. Tego samego dnia podamy wyniki. Powodzenia!

www.psytrance.pl/news/2018-02-21-193300/

image