Identyfikacja utworów

Ogólna dyskusja na temat Psychedelicznego Transu :: General discussions about Psytrance

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Identyfikacja utworów

Post autor: Styropian » 22 mar 2004, 17:43

Nie wiem , czy taki temat już był , ale może warto by było wrzucać utwory których poszukujemy , lub nie mamy pojęcia co to jest [ja mam z tym często problemy :) ]
Więc juz jako pierwszy wrzucam 3 produkty do identyfikacji :)

1) http://www.punish.elsat.net.pl/Dreddy/no_name_1.mp3 <-- rzecz nowa bardzo wkręcająca

2) http://www.punish.elsat.net.pl/Dreddy/no_name_2.mp3 <-- starszy utwór, charakterystyczna melodyjka z 57 sekundy powinna wam już dać wiele !!

3) http://www.punish.elsat.net.pl/Dreddy/no_name_3.mp3 <-- starszy utwór . melodyjka przed i po 50 sekundzie również powinna was naprowadzić.

Utworów 2) i 3) szukam już dobre 3 lata i jeśli ktoś z was mi udzieli pomocy w identyfikacji tych utworów będę bardzo wdzięczny.

**********************************************
Oczywiście zachęcam także inne osoby by w tym temacie wrzucac utwory do identyfikacji. Jeśli będę w stanie pomóc to z wielką chęcią to zrobię!!
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
amnesia
spiral.active.project
Posty: 1684
Rejestracja: 17 mar 2003, 14:52
Lokalizacja: Wenus / Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: amnesia » 22 mar 2004, 18:00

1 - rzeczywiście fajne. Nie słyszałem, ale tak klimatem i techniką zgrania mi pod Eskimo pod chodzi. A że sam pisałeś, że coś nowego ma wydać, więc może? :)
2 - ??????
3 - no nie gadaj że nie wiesz?? błahahahaha -> Hallun "My Loony_um" -> kawałek historia :D

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 22 mar 2004, 18:52

Jedynka - typowanie tego numeru jako utwór autorstwa Eskimo odpada w przedbiegach. Słuchając pierwszy raz urywku nr 1 sądziłem że to bankowo Skazi lub inny skazi-klon z Chemical Crew (byłe Shaffel Records), głównie ze wzgledu na te typowe i dość oklepane dla Skaziego patenty. No i w sumie nie myliłem się - ten track to Exaile - Radio Edit prosto z najnowszej kompilacji ze Spun Rec. pt. Tweakers.

Dwójeczka - nie mam pojęcia co to takiego.

Trójeczka to faktycznie (wchodzący od ok. 30 sek) Hallucinogen - Mi-Loony-Um ... łaaadnie go podkręcili. Posford w szczytowej formie. :wink:
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 22 mar 2004, 19:04

No panowie wielkie dzięki :)
W takim razie utwory 1) i 3) kasuje i do identyfikacji pozostaje tylko 2) , może inni "wyjadacze" będą wiedzieli co to jest

2) http://www.punish.elsat.net.pl/Dreddy/no_name_2.mp3 <-- starszy utwór, charakterystyczna melodyjka z 57 sekundy powinna wam już dać wiele !!


Wstyd się przyznać,ale kompilacje Tweakers mam już jakiś czas :(
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
jakac
Posty: 19
Rejestracja: 21 mar 2004, 17:33
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: jakac » 23 mar 2004, 00:24

mi sie wydaje że to jest jakiś mocno przerobiony kawałek grzybów:D
jakac jest mistrzem i wszystko co zrobi jest zajebiste

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 11 kwie 2004, 15:12

tylko się nie zdziwcie :) ,ale ten wałek mocno mnie nakręcil w ubiegłym roku na Natural Escape II , był grany w godzinach popołudniowych , gdy pieknie świeciło słoneczko .
Nie jest to nic transowego ,ale również mocno kręci :)

A oto i ten utwór :arrow: http://www.punish.elsat.net.pl/Styro/krecacy_walek.mp3
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
amnesia
spiral.active.project
Posty: 1684
Rejestracja: 17 mar 2003, 14:52
Lokalizacja: Wenus / Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: amnesia » 12 kwie 2004, 14:16

Nie można znaleźć strony itd.

W indexie widać, że nie ma katalogu Styro, więc nie ma pliku - coś namieszałeś ;)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 12 kwie 2004, 18:36

kumpel mi to usunął !!
ale jeszcze raz umieściłem

:arrow: http://www.punish.elsat.net.pl/Styro/krecacy_walek.mp3
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
amnesia
spiral.active.project
Posty: 1684
Rejestracja: 17 mar 2003, 14:52
Lokalizacja: Wenus / Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: amnesia » 12 kwie 2004, 21:31

co to qwa jest??!! może zapytaj na forum lata 70-80 :?: :twisted:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 12 kwie 2004, 21:36

amnesia pisze:co to qwa jest??!! może zapytaj na forum lata 70-80 :?: :twisted:
Nie podoba się ??:) nie trzeba tak tego komentowac :) :)
A jakbys tam był to i pewnie Ciebie to kręciło :)
Już nie wspomne o Boney M. czy innych "szlagrach" :) fajnie było i mam nadzieję,że w tym roku będzie podobnie :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
amnesia
spiral.active.project
Posty: 1684
Rejestracja: 17 mar 2003, 14:52
Lokalizacja: Wenus / Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: amnesia » 12 kwie 2004, 21:43

no przecież tylko żartowałem :)

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 12 kwie 2004, 23:05

Grunt to poczucie humoru
:)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 12 kwie 2004, 23:30

wy mi tu nie żartujcie :):):):):) :twisted: tylko podawajcie dane tego utworu :):)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Dreddy
Posty: 16
Rejestracja: 14 kwie 2004, 13:09
Kontaktowanie:

Post autor: Dreddy » 14 kwie 2004, 13:24

chetnie zidentyfikuje tylko nie moge tych linkow odpalic na kompie :shock:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 14 kwie 2004, 14:34

:)
Utwory 1) i 3) już zostały zidentyfikowane, ale nadal poszukuję informacji o utworze 2)
Umieszczem jeszcze raz fragmencik [jest to fragment z setu -Zjadacze Gwiazd (o2.o5.2oo1 Mixset part 3) Bongo vs Kwieq -więc może główni bohaterzy się odezwią :wink: ]

:arrow: http://www.punish.elsat.net.pl/Styro/nieznany_utwor.mp3

Sądze,że melodyjka z : 1 min 3 sek : powinna Cię(was) naprowadzić co to jest.
Z góry wielkie dzięki
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Dreddy
Posty: 16
Rejestracja: 14 kwie 2004, 13:09
Kontaktowanie:

Post autor: Dreddy » 15 kwie 2004, 13:02

Nie znaju :roll:

Awatar użytkownika
tretek
spiral.active.project
Posty: 348
Rejestracja: 12 lis 2003, 18:12
Lokalizacja: transogród :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: tretek » 15 kwie 2004, 22:15

sori że ja nie w temacie :lol:
witam szanownego Tomka R. :wink:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 30 maja 2004, 22:28

Mam pytanie :) Oczywiscie o identyfikacje utworu, tyle,że tym razem nie transowego,a klasycznego .

Co to za utwór w reklamie Egiptu którą można zobaczyć w tv ??
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
amnesia
spiral.active.project
Posty: 1684
Rejestracja: 17 mar 2003, 14:52
Lokalizacja: Wenus / Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: amnesia » 31 maja 2004, 18:29

jeśli dobrze pamiętam Verdi... a tytułu tej symfoni czy czegoś takiego nie do końca pamiętam. Coś mi tylko po głowie chodzi, że było we Wro robione przez operę duże widowisko o tej samej nazwie. Gioconda, albo coś w tych klimatach, ale głowy za to nie dam...

Awatar użytkownika
Hardcore
Elite User
Posty: 1519
Rejestracja: 11 mar 2004, 21:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Hardcore » 11 cze 2004, 20:22

Sciągnąłem sobie od Was secik Paranoica i jest super.
Mam prośbę: chodzi o identyfikację utworu na samym początku (na wstępie jast takie klimatyczne pianinko). Od imprezy "Take The Mushroom", gdzie Paranoic równierz wymiatał zabiłem sobie takiego ćwieka i nie wim co to jest...
Obrazek
"Turn on, tune in and drop out" Timothy Leary :roll:

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości