Koniec Vibrasphere

Ogólna dyskusja na temat Psychedelicznego Transu :: General discussions about Psytrance

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: marion » 25 lis 2010, 18:19

Sad :( :( :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: Styropian » 25 lis 2010, 18:51

No to nagranie z MAE zyska na wartości ;)

Swoją drogą to może lepiej dla muzyki. Po co mają się męczyć jak w autorskich projektach mogą robić to co się im podoba. I jeden drugiemu nie będzie mówił, że "to jednak nie to" ;)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: *JetMan* » 25 lis 2010, 22:38

tutaj zgodze sie ze Styro, nie ma sie co meczyc na zasadzie 'no fajnie, ze znowu razem nagrywamy... ale to chyba jednak nie to' !

takze dobrze

zreszta w ogole dobrze, poza San Pedro i Manzanilla nigdy nie lubilem nic Vibry ;)

ps. ch*jowa karma wrocila! huehue 8)

ps2. zauwazcie, ze:

Vibrasphere will keep performing live until the end of May 2011, the dates of their performances will be officially announced soon. Any promoters interested in booking the Vibrasphere live act for this period are recommended to contact us asap at

co oznacza, ze nadal mozna ich zabookowac, czyli zgarna niezla kase za "ostatnie w historii live*"

* - kwestia na ile live jest ich live jest juz dyskusyjna ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: Astral » 25 lis 2010, 23:55

Takiego huja ze wajbra sie rozpada. Juz kiedys była podobna sytuacja. Wedlug mnie wrócą predzej czy później jako live act i jako grupa tworząca i wydająca muzykę.
To bedzie wielkiiiiii come back ;p I o to chodzi.
Bo jak przykuć uwage do siebie jak wszystko inne zawiodło ? Rozejsc sie i pojednać później.

Awatar użytkownika
nTek
User
Posty: 90
Rejestracja: 07 lut 2005, 13:05
Lokalizacja: Dystrykt 9
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: nTek » 05 sty 2011, 12:11

to tak jak Modern Talking albo klub Apartament w waw ;) a na serio to Vibra w ostatnim czasie mieli nierówny poziom, generalnie można było odebrać ich jako rozlazły do granic progresywny (albo wręcz chilloutowy) budyń, niemniej zdarzały się mistrzowskie kawałki... może był to wynik konfliktu między panami właśnie, zobaczymy co czas przyniesie
And.. I mean, this is no offence... but you are a robot, aren't you?

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: bubblegum » 05 sty 2011, 20:31

Specjalnie jakoś się tym nie przejąłem.
Jako progress to Vibra skończyła się dla mnie na "Archipelago"

Bardziej szkoda mi Son Kite, o którym już od bardzo dawna nic nie słychać. (czy?)

Awatar użytkownika
przemski
Medulla Oblongata / Fembot Electronic
Posty: 167
Rejestracja: 19 mar 2009, 21:23
Lokalizacja: Gdynia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: przemski » 05 sty 2011, 21:03

*JetMan* pisze:
zreszta w ogole dobrze, poza San Pedro i Manzanilla nigdy nie lubilem nic Vibry ;)

Mi tez jakos nigdy Vibra nie przypadla do gustu, ale musze przyznac ( ocena subiektywna ) a nawet mozna ocenic to obiektywnie ze Material chilloutowy mieli genialny, te ich numery byly genialne.
"Prawdopodobnie najbardziej radykalna ekipa psychodeliczna, być może poza Brianem Jonesem i jego marokańskim koczownikiem z 1967, KoxBox, wypełniacze Duńskich parkietów, walą prosto z mostu."

Awatar użytkownika
nTek
User
Posty: 90
Rejestracja: 07 lut 2005, 13:05
Lokalizacja: Dystrykt 9
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: nTek » 05 sty 2011, 21:25

Jetman, a Wasteland nie podobał Ci się?
And.. I mean, this is no offence... but you are a robot, aren't you?

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: *JetMan* » 05 sty 2011, 23:00

to z Exploring The Tributaries?
nie no spoko, generalnie jestem z grupy tych ktorzy w ogole nie przepadaja za vibra. poza manzanilla i san pedro ktore sa boskie :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
aaa
User
Posty: 53
Rejestracja: 11 gru 2009, 14:43
Kontaktowanie:

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: aaa » 06 sty 2011, 10:39

dla mnie tylko płyta "Strictly 12''" była godna uwagi, często wracam do "Stereo gun", "Nino loco" i "Sendero", cała reszta była mdła... no i oczywiście remiks Cosmy "Purple floating"! w ogóle Vibrasphere mieli w swoim repertuarze dużo takiej papki bez wyrazu, bardziej przypominało mi to minimal niż progg. to była kapelka, której utwory śmiało można było puścić na innej niż transowa imprezie, także również nie płaczę :P

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: Astral » 06 sty 2011, 13:27

Ja równiez specjalnie nie rozpaczam ze sie wypalili i wreszcie zakończyli swoja dziaalanosc na scenie, jednak nie odmawiam im szacunku i olbrzymiego wkładu jaki mieli przez ostatnią dekade dla progresywnego psytransu. Vibrasphere to ikona progresów, tak samo jak Astral Projection dla goa. Nie przychodzi mi na mysl zadna inna grupa, z tak duzym i znaczącym dorobkiem w prog'ach. Są równiez wciąz wydający Freq i Liquid Soul (moje prywatne top3 z vibrą) jednak powiedziałbym ze to mimo wszystko nie ta liga. Goscie ze Szwecji moze i mieli troche wpadek z nowocześniejszymi produkcjami, ale nie mozna im odmówić tego co robili przez lata nagrywajac klasyki pokroju Echo Plantation, Newport, Landmark czy też niemała kolekcję fantastycznych czillów jak Manzanilla czy Ensueno.
Podsumowująć: rozeszli sie, trudno, ale pozostana w pamieci jako wielka grupa dla mnie.

Awatar użytkownika
nTek
User
Posty: 90
Rejestracja: 07 lut 2005, 13:05
Lokalizacja: Dystrykt 9
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: nTek » 07 sty 2011, 15:46

Ostatni Liquid Soul jest żenujący, nie nadaje się nawet na Ibizę ;p może też powinni pomyśleć o rozpadzie (jeśli ich jest dwóch bo nie wiem ;))
And.. I mean, this is no offence... but you are a robot, aren't you?

Awatar użytkownika
Lokaty
Posty: 29
Rejestracja: 27 maja 2007, 17:04
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: Lokaty » 08 sty 2011, 16:12

nTek pisze:Ostatni Liquid Soul jest żenujący, nie nadaje się nawet na Ibizę ;p może też powinni pomyśleć o rozpadzie (jeśli ich jest dwóch bo nie wiem ;))
Zgodze sie odnosnie ostatniego, niezbyt ciekawego materialu.
Rozpad w Liquid Sould moglby wygladac tak, ze Nicola Capobianco moze sie co najwyzej rozpolowic... :lol:

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: damon » 04 paź 2012, 17:17

Obrazek

:lol:

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: marion » 04 paź 2012, 23:29

zmartwychwstał?
Obrazek

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: Astral » 05 paź 2012, 08:30

nie, na chleb mu do 1go nie starczało

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: Styropian » 05 paź 2012, 16:54

Po mojemu to pewnie zagrywka ze strony organizatora. No bo nie okłamujmy się ile osób w Grecji kojarzy kto to jest Rickard Berglöf? Kto by przyszedł na imprezę z Richardem? ;)
Sam bym pewnie załapał z mega opóźnieniem, że to chodzi o zenka co to jest z Vibrasphere.

Ale może być tak,że organizator zapytał "te jak Cie wpisać na ulotkę"?
- a wpisz Rickard Berglöf aka Vibrasphere,niech qrwa wiedzą kto gra na mieście. ;)

Inna wersja jest taka, że obudził się pewnego dnia i stwierdzi o qrwa "jak żyć, no jak żyć panie premierze". I tak 1/2 Vibrasphere zmartwychwstało ;)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: marion » 05 paź 2012, 19:26

Ja tam bym nie miał nic przeciwko gdyby znów zaczęli grać razem albo nawet osobno..., przecież w historii muzyki mieliśmy już niejednokrotnie takie rozstania, powroty, czy solowe kariery. Weźmy np Spice Girls czy Take That...

:wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Koniec Vibrasphere

Post autor: Styropian » 05 paź 2012, 21:53

Niby tak, ale wspomnianych wyżej artystów ;) nikt nie nagrał w Polsce podczas występu i tym samym nie mieli problemu z wydaniem bonusowego cd :lol:
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości