Podsumowanie roku 2011

Ogólna dyskusja na temat Psychedelicznego Transu :: General discussions about Psytrance

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Podsumowanie roku 2011

Post autor: Styropian » 29 gru 2011, 23:29

Tradycyjnie już pod koniec roku zapraszamy Was do podsumowania tego co działo się na scenie Psychedelic Trance 2011. Mam nadzieję, że znajdziecie chwilę na podsumowanie i przy okazji podzielicie się nim z pozostałymi użytkownikami.

A oto i tegoroczne kategorie:

1. Najlepszy album/kompilacja roku (max. 5 pozycji)
2. Najlepszy utwór (max. 5 pozycji)
3. Najlepsza(e) impreza(y) (max. 3 pozycje) *
4. Najlepszy set / live act (max. 5 pozycji)
5. Najlepszy polski artysta / nagranie.
6. Nowa postać na scenie.
7. Największa porażka roku (bez ograniczeń)
8. Wasze uwagi odnośnie tego, co wydarzyło się w 2011 roku (oczywiście chodzi o uwagi odnośnie Psychedelic Trance oraz klimatów pokrewnych)
9. Psytrance.pl w roku 2011? (lepiej, gorzej, tak samo + własne odczucia związane ze stroną).
10. Życie forum - wasze wspomnienia z forum w 2011 roku ? [Ściemy, lans, zabawne sytuacje, najciekawszy temat, najgorszy temat, najsympatyczniejszy użytkownik - możecie wspominać co tylko chcecie - bez ograniczeń]
11. Wyróżnienie - płyta, utwór, artysta, wydarzenie które niekoniecznie znalazło się w waszych wcześniejszych typach.


Proszę o przeanalizowanie swych odpowiedzi - starajcie się trzymać zalecanych ilości wybranych płyt. Oczywiście można dodać płytę, lub dwie więcej, ale by nie było ich dwadzieścia. Najlepiej by każdy wpisał się jeden raz, ewentualnie można wprowadzić jakieś drobne korekty! I jeszcze jedno, możecie komentować wpisy innych użytkowników, ale jeśli ktoś będzie robił to w sposób wulgarny lub bezsensowny to w nagrodę otrzyma odpoczynek od forum. Od podsumowania macie własny wpis. Tam możecie pisać, co chcecie.

LEGENDA
*- imprezy w klubach oraz open air’y.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: Astral » 29 gru 2011, 23:52

1. Najlepszy album/kompilacja roku (max. 5 pozycji)
a. Lamat - V
b. Portamento - The Portal
c. Sideform - Moving On
d. Painkiller - ...And Friends
e. VA - The World We Live In

2. Najlepszy utwór (max. 5 pozycji)
a. Lamat - Magnetic Interference
b. Alienn - Chemical Kinetic
c. Portamento - The Portal
d. Psycholic - Seventh Universe
e. Orca vs. Technodrome - Keep The Change

3. Najlepsza(e) impreza(y) (max. 3 pozycje) *
Painkiller w No Mercy
Cypel pod koniec lata

4. Najlepszy set / live act (max. 5 pozycji)
a. Painkiller w no mercy
b. Headhunterz
c. Noiseonctorllers
d. Ran-D
e. Frontliner

5. Najlepszy polski artysta / nagranie.
hmmm... nic mi teraz do glowy nie przychodzi

6. Nowa postać na scenie.
No kurwa jasne ze Green Cosmos!!. Wixa roku. Juz dawno nie było tak kozackiego fullonu na scenie.

7. Największa porażka roku (bez ograniczeń)

8. Wasze uwagi odnośnie tego, co wydarzyło się w 2011 roku (oczywiście chodzi o uwagi odnośnie Psychedelic Trance oraz klimatów pokrewnych)
Po staremu wszystko. Nic nadzwyczajnego wartego uwagi sie nie wydarzylo...

9. Psytrance.pl w roku 2011? (lepiej, gorzej, tak samo + własne odczucia związane ze stroną).
Tak samo

10. Życie forum - wasze wspomnienia z forum w 2011 roku ? [Ściemy, lans, zabawne sytuacje, najciekawszy temat, najgorszy temat, najsympatyczniejszy użytkownik - możecie wspominać co tylko chcecie - bez ograniczeń]
Gorzej niz w 2010. Za mało spiny, kłótni i pyskówek. Forum troche podupadło. Spokój i chillout wszem ogarniający :P Ciagle nikt mi nie podskoczy w okladkach ;]

Awatar użytkownika
przemski
Medulla Oblongata / Fembot Electronic
Posty: 167
Rejestracja: 19 mar 2009, 21:23
Lokalizacja: Gdynia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: przemski » 01 sty 2012, 17:50

1. Najlepszy album/kompilacja roku (max. 5 pozycji)
1.V.A Ambrosia ( Ultimae Records )
2.Ianuaria-Beware Of The Fish ( Blue Hour Sounds )
3.Ocelot-Style Is Not A Style ( Ektoplazm )
4.Yudhisthira - Sine Qua Non ( Vertigo Records )

2. Najlepszy utwór (max. 5 pozycji)
1.Ianuaria-My Little Dream
2.Ocelot-Play This At Sunrise
3.Semiomime - Transistor
4.Max Million & Gusk - Sub Strata
5.Logic Bomb - Bitter Hitter

3. Najlepsza(e) impreza(y) (max. 3 pozycje) *
1.Nawia2 19.11.2011 GGOG
2.Kalaczakra Open Air

4. Najlepszy set / live act (max. 5 pozycji)
1.Dohm-Nawia2
2.Artha-Kalaczakra Open Air
3.Ankur-Porvata Nomas
4&5.Gidra, Farebi Jalebi-Porvata Nomas

5. Najlepszy polski artysta / nagranie.
Artha/Multi Evil-Grafen Module

6. Nowa postać na scenie.
...

7. Największa porażka roku (bez ograniczeń)
Akcje związane z Porvatą Nomas i brak przyznania sie do błędów organizacyjnych po imprezie było w minionym roku takie chyba najsłabsze.
Pozatym to co nawyczyniali organizatorzy Transylwani i co stalo sie z tym festivalem-czytając opinie na forum podpinam pod porażke roku 2011.


8. Wasze uwagi odnośnie tego, co wydarzyło się w 2011 roku (oczywiście chodzi o uwagi odnośnie Psychedelic Trance oraz klimatów pokrewnych)
Pochwały dla Dragona oraz calej ekipy BePsychedelic za determinacje w sciąganiu artystow z najwyzszej półki oraz za to ze już na 2012r. szykują sie wydarzenia z KoxBoxem i Logicami-Marcin oby starczyło wam determinacji w tym co robicie-pozdrawiam.
Kolejna pochwała dla ekipy Leśnej Szajki za ściągniecie do Warszawy HuxFlux'a-Ochen nakrecaj to dalej.

9. Psytrance.pl w roku 2011? (lepiej, gorzej, tak samo + własne odczucia związane ze stroną).

Tak samo kilka fajnych konkursow związanych z 10-cio leciem portalu.

10. Życie forum - wasze wspomnienia z forum w 2011 roku ? [Ściemy, lans, zabawne sytuacje, najciekawszy temat, najgorszy temat, najsympatyczniejszy użytkownik - możecie wspominać co tylko chcecie - bez ograniczeń]

Poza kilkoma "incydentami" nic szczególnego


11. Wyróżnienie - płyta, utwór, artysta, wydarzenie które niekoniecznie znalazło się w waszych wcześniejszych typach.
1.To co na imprezie Nawia2 zrobil Shoom ( Yegaveda/ Lost Theory rec.) z GGOG'iem poprostu wygrywa.
2.Mega zajebistym typem okazał sie Whrikk, to co robil na Kalaczakrze wygrywa :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 2012, 18:48 przez przemski, łącznie zmieniany 2 razy.
"Prawdopodobnie najbardziej radykalna ekipa psychodeliczna, być może poza Brianem Jonesem i jego marokańskim koczownikiem z 1967, KoxBox, wypełniacze Duńskich parkietów, walą prosto z mostu."

Exit
User
Posty: 72
Rejestracja: 30 sie 2011, 10:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: Exit » 01 sty 2012, 18:07

ad.1
Talpa - The Path
OCELOT - Style is Not a Style
Already Maged - Liber Scientia
Krama - Across The Sea
The Riddler - Questions

Kolejność dowolna, dwie pierwsze pozycje grubo powyżej reszty stawki.

ad.2
Talpa - The Path
Day.din - Sync Yourself (Krama rmx)

Tegoroczni ulubieńcy.

ad. 7
Younger Brother - Vaccine
SynSUN - Alter Ego

To nie są złe płyty, ale i tak rozczarowanie.

ad.11
VA - Panta Deus

Jest siła w polskim psytrance :)

Awatar użytkownika
muzik_ce
Respected User
Posty: 169
Rejestracja: 28 sty 2010, 02:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: muzik_ce » 05 sty 2012, 15:53

Ad. 1

Najlepsze solówki:
1. Silent Horror - Seance (Devils Mind Records)
2. Enichkin - Krakoziabry (Mind Expansion Music)
3. Already Maged – Liber Scientia (Sonic Chakras Records)
4. Secret Society – Explosive Diorama (Akashik Records)
5. Psykovsky – Na Ve Ka (Tantrumm Records)
6-10. Rawar – Shamanisticus (Akashik Records), Z - Gospodin (Sangoma Records), Kabayun - Journeys (2to6 Records), Insector – Rebirt (Kamino Records), Ianuaria - Beware Of The Fish (Blue Hour Sounds)

Najlepsze składanki:
1. Pearls & Pixies III (Parvati Records, Phreex Network)
2. Abstract Liquid Patterns (Agartha Records)
3. Deviant Behaviour (Deviant Force Records)
4. Zoomorphic Rituals (Temple Twisters Records)
5. Blueprints (Dark Prisma Records)
6-10. Voices Of The Trees (Forest Of The Freaks), Oddysey (Helicon Sound System), Beyond Atom (Quantum Frog Productions), Louves (Lycantrop Records), Psynesthesia (Biomechanikal Records)


Ad.2
Najlepsze utwory:
1. Kindzadza - Ber Mud (VA - Abstract Liquid Patterns)
2. Silent Horror - "The Calling" (Silent Horror - Seance)
3. Enichkin - Balalayka (Enichkin – Krakoziabry)
4. Quip Tone Beatz - Lope In The Loop (VA - Pearls & Pixies III)
5. Kashyyyk - Death Of The Dead Sea (VA - Beyond Atom)
6-10. Cenotes - One Of Us (VA - Under The Moss Vol.2), Innerself - The Story Of Milky Way (VA - Rajanga), Psykovsky - Won't Forget You (Psykovsky - Na Ve Ka), Kundalini Project - Bom Bholenath (Va - The World We Live In), Yara - Sorte (VA - Louves)


Ad.4
Najlepszy live act - Psykovsky na Porvata Nomas


Ad.5
Najlepsze polskie nagranie:
Multi Evil - Grafen Module (VA - Laboratorium)


Ad.6
- Nowe postacie - dwie producentki: Invid Mind z Argentyny i Labrini z Grecji - mocny szamański dark.
- Nowe obiecujące labele - Akashik Record z USA (płyty Rawara, Secret Society i Mergela) oraz indyjskie Agartha Records (superskłądak "Abstract Liquid Patterns).


Ad.8
Uwagi odnośnie 2011:
- Za mało kozackich forestów.
- Za mało kozackiego goa.
- Za mało kozackiego hajteku.
- Dużo kozackich dark psy-progów.
- Dużo kozackich darków - po raz kolejny.
- Za dużo niekozackiego fullono-progo pitolenia.
- W końcu jakiś darkowy fest, czyli Porvata Nomas (oczywiście, idealny nie był :mrgreen:). Oby więcej biesiad w tym klimacie.
- Składak "Mind Rewind" - może nie do końca mój klimat, ale wielki szacunek dla korzeni i pomysłu.
- Składak "Panta Deus" - tak powinno się to robić!
- Ektoplazm - kolejny rok działalności i jeszcze więcej znakomitych darmowych produkcji.
- Wysyp charytatywnych psyprojektów po japońskim tsunami - miły gest.


Ad.9
Psytrance.pl w 2011 - o wiele lepiej, coś z cięższą stroną psajtransu się ruszyło.


Ad.10
Forum w 2011 - nie byłem świadomy faktu, że tyle osób się między sobą nie lubi i napierdala na siebie bez wyraźnego powodu. Gówniana sprawa.


Ad.11
Wyróżnienia:

Najlepsi producenci - Silent Horror (genialny album i świetne kawałki na składankach), Gu (forest najwyższej próby, chyba z dziesięć utworów na różnych kompilacjach, każdy trzyma najwyższy poziom).\

Najlepsze albumy spoza darkowego kręgu zainteresowań:
- psychedelic - Ianuaria - Beware Of The Fish (Blue Hour Sounds)
- fullon - Talpa - The Path (Sundance Records)
- prog - Zeitgeist - Darwin (Glitchy.Tonic.Records)
- goa - Portamento - The Portal (Cronomi Records)
- techtrance - Sentna - Monotonic Function Of Theta (Ektoplazm)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: Psysutra » 17 sty 2012, 03:17

1. Z racji tego, że nie słuchałem zbyt wielu płyt, napisze chyba tylko te, które wpadły mi w ucho i na dłużej się zatrzymały:
a) VA- Panta Deus ; rodzima VA
b) Aes Dana- Perimeters
c) ASC- The Light That Burns Twice As Right
d) Portamento- Portal

2.
a) Magnus- First Born ; mniejsza o to że to morning fullon i jakiś inny składak, ten numer posiada coś, co mnie potrafi zaintrygować.
b) TLG- Furion ; mistrzostwo !
c) Aes Dana - Resin (Overspring edit) ; kapitalny kawał muzy

3.
a) Goa Dupa Open Air
b) Mind Circus
c) MWNN
d) Astral Tales

4.
a) Anemo @ Miranda , CBA - czyste oldschoolowe napierdalanie. Mniejsza, że na chilloucie.
b) CJ Art @ Goa Dupa - energizer pełną gębą
c) Dzida & NoTime B2B @ Mind Circus
d) Artha @ MWNN
e) MWNN @ MWNN

5.
w tym roku ten tytuł za najlepszy numer definitywnie należy się TLG za numer Furion na składaku Panta Deus. Zupełnie odmienny numer w stosunku do tego co produkuje cała brać ludków z Polski, włącznie ze mną.

najlepszy polski liveact? Damian L- kapitalny chillout.

6.
-/-

7.
Walenie dubstepami i darkami na chillout-roomach. Ludzie! Do kurwy nędzy, chillout to chillout- nie napierdalanie łoblami! Jeśli ktoś uważa inaczej to pomylił chyba terminy.

Headliner wrześniowych Talesów- dla mnie to była galopująca jednostajna napierdalanina przypominająca pralkę na wirowaniu przez całe 1,5 h...

8.
Bez zmian- ponad 1/2 nowych wydawnictw, jakie łapię sobie do odsłuchu to jedno i to samo w koło macieju. Wyjątki nieliczne.

9.
Prócz wiecznie niedziałającej wyszukiwarki (dopiero na Core i7 mi wstała) i kilku przerw w działaniu... Ok

10.
No to bęc...

Ubiegły rok najbardziej zapadnie mi w pamięci sławetną pyskówką na temat współpracy na linii organizatorzy=polscy grajkowie, który zboczył na promocję sceny i jej kondycję (to przemilczę).

Natomiast rozmowy z różnymi osobami uświadomiły mi, jak bardzo źle jest z tą sceną. Jedni jadą drugich przy rozmowie w cztery oczy, na gg czy FB, ale oficjalnie tego nie napiszą- bo się boją, że nie zagrają, bo komuś w dupę chcą wejść bez wazeliny, bo to bo tamto sramto. Nie wiem, kastraci na tym forum siedzą, że napisanie SZCZERZE tego, co się myśli, urąga ego czy poczuciu bezpieczeństwa odnośnie pozycji w "branży"? Jestem bardziej niż pewien, że niejeden weteran sceny napisałby tutaj elaborat godny Iliady przy czym od groma osób by pękła żyłka.

Zawodowe skryte obrabianie dupy też opanowane do perfekcji.

Łganie niemal w twarz, że nie zapłaci się za granie, bo nic się z tego jako organizator/ekipa nie ma, po czym wychodzi na jaw, że jednak kasa jest?

Wywyższanie się, kto ile jest na tym forum, cytując dokładnie:
kace pisze:Bo kiedy niektórzy tu juz w tym na diobre siedzieli to Psysutra zbierał jeszcze pokemony.
Nie wiem kto jest głupszy, czy ten, kto będąc świeżakiem pisze oczywistości czy ktoś kto pierdoli takie farmazony i jednocześnie udowadnia jaki z niego ignorant.

Mam nadzieję, że Ernest się nie pogniewa za cytowanie sprzed ponad CZTERECH LAT:
Ernest pisze:Jak widzę co tu sie wyprawia o jakich kurwa bzdurach sie gada to wole żeby tej pożal sie "boże" sceny w ogóle nie było. Ani kolejnego festiwalu. Etcetera... Jeżeli w najbliższym czasie coś sie na lepsze nie zmieni to ja nie wróże nic pozytywnego. I powoli mi sie tego wszystkiego szczerze odechciewa. Smutne ale prawdziwe.
Niestety, gdy dochodzi do bolesnej prawdy to właśnie się gada bzdury, byle komuś dojebać, narobić szydery i nabić sobie ego, rispekt u "guru" tej sceny czy jak... Ma być fajnie, a wychodzi zazwyczaj jak zwykle.

Konkretnych pomysłów wręcz NARUCHAŁO się mnóstwo, ale czy to odniesie jakikolwiek efekt? Szczerze wątpię, bo Polska nigdy nie będzie transowym eldorado... ;] Musimy się z tym pogodzić i brnąć głębiej w to szambo, czyż nie?

Szacunek przede wszystkim do ludzi, którzy zamiast pieprzyć mają czas i chęci zebrać cztery litery i przywiesić dekosy, wbić pale w ziemię, wykopać rowy, targać agregaty, sprzątać ten cały bajzel po eventach itd itd.

Szacunek dla organizatorów, którzy traktują ludzi współpracujących z nimi POWAŻNIE.

Szacunek dla userów, którzy nie boją się napisać co myślą i przeradzają słowa w czyny.

Cóż, widać, że odkąd przestałem pisywać na forum przez kilka tygodni to coś niemrawo się tu zrobiło (niektórzy nawet piszą że forum umarło). Czyżby mój art of trolling był palyfkiem? ;] Do autogloryfikacji czy promocji mej osoby raczej mi daleko. Po prostu mówię, co myślę i co sądzę na ten temat.

Jakiekolwiek zabawy nożyczkami w tym poście, czy jakieś inne poczynania administracji wobec mojej wypowiedzi (kilka moich postów dość mocniejszych zostały wyedytowane bądź usunięte) będą bezsprzecznie świadczyć o tym, że to forum można sobie darować.

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: seismic » 17 sty 2012, 07:53

1. Najlepszy album/kompilacja roku (max. 5 pozycji)
* Trinodia - "Human History"
* Portamento - "The Portal"
* Talpa - "The Path"
* V.A. - "Mind Rewind"

2. Najlepszy utwór (max. 5 pozycji)
* Trinodia - "Wars Of The Gods"
* Portamento - "Biosphere"

3. Najlepsza(e) impreza(y) (max. 3 pozycje)
* Kalaczakra Open Air
* Noc cudów z Man with no name
* Talamasca

4. Najlepszy set / live act (max. 5 pozycji)
Artha - Kalaczakra Open Air

5. Najlepszy polski artysta / nagranie.
Artha, Space Element

6. Nowa postać na scenie.
TLG

7. Największa porażka roku (bez ograniczeń)
Jadka "PiS vs. Ruch Palikota" - zrobiliśmy sobie moralne pole bitewne.

8. Wasze uwagi odnośnie tego, co wydarzyło się w 2011 roku.
* Portamento nareszcie wydał album na który zebrały się jego stare najlepsze numery.
* Gratulacje dla Dragona za ściągnięcie wyższej półki i generalnie za rozruch.
* Plus za pomysł na remix Pszczółki Maji i nagroda dla zwycięzcy.


9. Psytrance.pl w roku 2011? (lepiej, gorzej, tak samo + własne odczucia związane ze stroną).
Odrobinę gorzej. W tych sekcjach w których zwykle jestem aktywny mam wrażenie że ruch i treść ubożeje.

10. Życie forum - wasze wspomnienia z forum w 2011 roku ?
-

11. Wyróżnienie - płyta, utwór, artysta, wydarzenie
VA "Panta Deus". Treść muzyczna może mnie nie powaliła, ale pomysł na tą kompilację znakomity. A to, że jeszcze wyszła w moje imieniny...
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: Psysutra » 02 kwie 2012, 15:29

O tym, że forum umiera świadczy to, że w temacie wypowiedziało się raptem sześć osób i NIKT z moderatorów/administratorów.

O ile forum już nie jest trupem...

Awatar użytkownika
muzik_ce
Respected User
Posty: 169
Rejestracja: 28 sty 2010, 02:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: muzik_ce » 02 kwie 2012, 15:45

No, troszkę to żenujące faktycznie

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: *JetMan* » 02 kwie 2012, 18:25

Sutra, forum to nie tylko moderatorowie/administratorowie. Ja od lat sie w tym temacie zawsze dosyc rozpisywalem [tak mi sie wydaje] - niewiele to zmienialo, poza wlasna przyjemnoscia. Nie wiem co z reszta zapisanego tu towarzystwa- ?
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: bubblegum » 02 kwie 2012, 19:55

Każde kolejne podsumowanie roku zawsze pokazywało tendencję spadkową. Szkoda. Generalnie nie tylko ten temat, ale i forum IMO powoli wymiera

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: *JetMan* » 02 kwie 2012, 20:15

z calego serca zycze wszystkim innym, zarowno tym nowszym jak i starszym zeby dobili do takiej ilosci tekstu jakie serwowalem tu niegdys ja czy inni koledzy. ;) jesli chodzi o mnie, to 1. nie ma co pisac jak i tak nie wywola to zadnej reakcji [ostatnie nascie miesiecy dokladnie to pokazywalo - ludzie wola czytac a nie pisac, a pisac nie ma kto] 2. jedyna naprawde zywa reakcje wywoluja jakies spory czy klotnie a nie pisanie o muzyce 3. zwyczajnie i po prostu nie mam na to teraz czasu ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: Psysutra » 02 kwie 2012, 20:37

*JetMan* pisze:z calego serca zycze wszystkim innym, zarowno tym nowszym jak i starszym zeby dobili do takiej ilosci tekstu jakie serwowalem tu niegdys ja czy inni koledzy.
Piękna wymówka 8)

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: *JetMan* » 02 kwie 2012, 21:06

dziekuje :wink:
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: Psysutra » 02 kwie 2012, 21:10

Prawda jest taka, że gdybym w swoim podsumowaniu przypiął konkretne nazwiska/ksywki do sytuacji, to by ładnie tutaj się mięsiwem ciepało ;]

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: Styropian » 03 kwie 2012, 00:01

1.
Loud "The Remixes"
Logic Bomb "The Grid"
Inner State "Terraforma"
Duotekk "Dunamis"
Haldolium "GLW / DRK"
Sideform "Moving On"

2. Jednym uchem wleci, drugim wyleci. Takie teraz robią hiciory ;)

3.
Babion OA,
Mystika OA
Mystic Arts Event z S.U.N. Project

4.
Red @ Mystika
Filteria @ Ozora
X-Dream @ Ozora
Mindwave @ Mystika
Aphid Moon @ Ozora
S.U.N. Project @ Mystic Arts Event
Mythematica @ Babion
no i podobno Dr. Space na Wonderland Tales :)

5. Artha

6. Transformacja Bubbleguma w TLG

7. narkOZORA

8. Przytłacza mnie ilość cyfrowych EPek. Tyle tego się wydaje, a czasu coraz mniej. Zapewne niejedną perełką się przez to ominęło, ale ewolucji wydawniczej nic nie zatrzyma :)

9. Na plus - dobre przyjęcie "PantaDeus". Na minus - Też mi się nudzi wygląd i funkcjonalność strony ;)

10. Najbardziej poruszył wszystkich temat "Polskie realia a zagraniczne "gwiazdy". Po line up'ach imprez i festów w naszym kraju nie można narzekać na jakoś i ilość grajków. Nie wiem jak to się przekłada na gaże dla naszych grajków.

11. Tym razem trzy wyróżnienia:
Muzik_ce - za świetny przegląd mrocznej otchłani psytrance
2deko - za pomysły, chęci i wykonanie
Fuhek - za całokształt wizualnej pracy

Ps. Templar łobuzie wpisuj się, bo użytkownicy tego wymagają od przywódców ;)

a i jeszcze...
Psysutra pisze: Jakiekolwiek zabawy nożyczkami w tym poście, czy jakieś inne poczynania administracji wobec mojej wypowiedzi (kilka moich postów dość mocniejszych zostały wyedytowane bądź usunięte) będą bezsprzecznie świadczyć o tym, że to forum można sobie darować.
Uwierz nam, że mamy ważniejsze sprawy na głowach niż przejmowaniem się Twoim paplaniem na forach. A jak trzeba będzie to się usunie. My bez Ciebie przeżyjemy.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: czerwony » 03 kwie 2012, 00:04

Wiecie co - i to jest oczywiście też zarzut do mnie - może o tyle większy że ja nie korzystam i nigdy nie korzystałem z tzw 'portali społecznościowych'.
Po prostu ludziom już się nawet pisać nie chce - po chuj się męczyć jak można kliknąć 'lubię to' i tyle.
Jakiś czas temu Posford chciał zamknąć forum twisted , jeśli nie zamknął to tylko przez litość, bo tam też nic się nie dzieje, natomiast na 'społecznościach' to każde info ma 'miliony' lajków

Najlepsze forum horrorów zdechło totalnie , ok tu akurat można by to tłumaczyć że nie ma dobrych nowych horrorów ale problem jest głębszy
To forum jakoś dyszy ale tylko dyszy bo po prostu nie chce nam się pisać
Ja bym zrozumiał gdyby muza zdechła ale ma się nie gorzej niż wcześniej.Na imprezie kilkaset osób a cokolwiek o niej napiszą 2, 3?

Ja jestem leń,szkoda że większość ma podobnie.
I'm feeling very shpongled.

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: Styropian » 03 kwie 2012, 00:13

Czerwony to co piszesz to fakt. Ludzie wolą krótkie dyskusje na FB, gdzie temat gorący jest dzień lub dwa.

Z drugiej strony jesteśmy coraz starsi ;) każdy ma co innego na głowie. Przecież nie bronimy nikomu prowadzenia dyskusji. Tylko ileż można czytać kto czego słucha ;) Będzie dobry i chwytliwy temat to zapewne znów będzie ciekawie :) Nic na siłę.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: czerwony » 03 kwie 2012, 00:33

Akurat Ty to robisz 'za dziesięciu' i domyślam się że to z pasji, może z przyzwyczajenia no ale na pewno nie z przymusu.
Tyle że to nie chodzi tylko o muze - jest w cholerę innych tematów, na które można by sobie porozmawiać a chętnych jest niewiele - nie do końca jestem przekonanym że to z braku czasu, bardziej z braku chęci - gdzie jasne że są ludzie którzy tego czasu nie mają a jak mają to wolą go poświęcić na coś innego
Ale bardziej widze tu taki ogólny trend - w czasach bombardujących nas przeróżnymi rozrywkami(gdzie czas wolny podobny albo i mniejszy niż kiedyś), rozmowa spada coraz niżej - przynajmniej po sobie to widzę, ale to nie powód żeby to małe grono któremu jeszcze chce się pisać, też to olało;)
I'm feeling very shpongled.

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podsumowanie roku 2011

Post autor: seismic » 03 kwie 2012, 09:25

@JetMan pamiętaj, że trzeba mieć czas żeby te wypociny czytać. Tak by nie były naklepane na marne. Ten topik jest trochę inny od pozostałych, wymaga większej analizy, wydaje się ogólnie - bardziej znaczący. Osobiście zawsze byłem nowościami do tyłu a starałem się "dogonić czas". Więcej śledziłem to co było pisane a dopiero w tym roku zdałem się na odwagę.
O ile trochę osób się wpisuję ten topik jest bardzo przydatny i bardzo interesujący. :roll:
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości