Pomocy- kto to gra????

Ogólna dyskusja na temat Psychedelicznego Transu :: General discussions about Psytrance

Zablokowany [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gerar
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2013, 10:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pomocy- kto to gra????

Post autor: gerar » 13 mar 2013, 11:46

Witam wszystkich .Mam poważną zagwózdkę,chodzi mi o zespół może wykonawcę .Nagrałem to gdzieś w połowie lat 90-tych z radia na kasetę ale jakość jest coraz gorsza a ta muza chodzi mi ciągle po głowie no i przyszedł czas dowiedzieć się kto to gra i z jakiej płyty,więc proszę Was ludzi w temacie pomóżcie.Z góry dzięki.

http://gerar.wrzuta.pl/audio/6pVkhFqBAN9/psytrance

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomocy- kto to gra????

Post autor: seismic » 13 mar 2013, 13:22

Takie rzeczy zgłaszamy kilka topików niżej w: Identyfikacja utworów (
http://www.psytrance.pl/forum2/viewtopic.php?f=1&t=265 )

Swoją drogą faktycznie strasznym oldschoolem wieje, niektóre ciekawe numery (z psytrancem jeszcze nie mające wiele wspólnego), ja nie pomogę niestety.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

gerar
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2013, 10:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomocy- kto to gra????

Post autor: gerar » 13 mar 2013, 18:31

Oj jestem pierwszy raz na tym forum i jeszcze nie ogarnołem wszystkiego więc może post nie na tą stronę ale dalej kontynouję moje pytanie co to za zespół.Seismic- po przesłuchaniu muzy z linków najbliżej do pierwszego utworu więc będzie to bardziej styl psychedelic chyba ale napewno old.

Zablokowany
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości