..::Nowe Płyty 2015::..

Ogólna dyskusja na temat Psychedelicznego Transu :: General discussions about Psytrance

Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Halluciluna » 03 sty 2015, 11:43

Jako że nastał już 2015, od dziś tutaj wrzucamy nowe wydawnictwa. :)
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 06 sty 2015, 16:54

http://www.goamadnessrecords.com/releas ... ming-soon/
Floating Between The Moon & The Sun (Coming Soon)
Nowa skkladanka "neo"goa. Sample są spoko, nic nadzwyczajnego, warto jednak zwrócic uwage na przedostatni kawałek 7: Jis - Zero Gravity
Czy tylko ja odnosze wrazenie ze bardzo mocno wzorowany na Dancing Galaxy Astrali ?
https://soundcloud.com/goa-madness-records
9:57

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Jatab » 06 sty 2015, 22:36

Vlastur "daje radę" :)
Tym razem wziął na warsztat mroczne wymiatacze z Parvati Records. Co z tego wynikło? Sprawdźcie sami. ;)

Obrazek

01. Archaic - Mushroom Power Dub(Vlastur RMX) feat.Fefer on Guitars 06:09
02. Atriohm-Close 2 Nowhere Dub(Vlastur RMX) feat.Fefer and Marios Ntavelis on Guitars 06:47
03. Derango-The Arm Dub(Vlastur RMX) feat.Fefer on Guitars 023 152
04. Jahbo-All Mighty Jah Dub (Vlastur RMX) Feat.Marios Ntavelis on Guitars 06:36

http://parvati-records.com/music-shop/cd/parvati-dub

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: user_friendly » 11 sty 2015, 20:56

Bardzo fajnie czytało mi się stos nowych recenzji, skrobnie ktoś recke debiutanckiego Critical Choice?

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 12 sty 2015, 14:07

Ok...bardzo dobra płyta. :mrgreen:

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: user_friendly » 19 sty 2015, 16:58

Wróciłem z muzycznej wycieczki po katalogu FabricLondon - przemieliłem trochę dramenbejsów,2-stepów i tym podobnych pierdół żeby z utęsknieniem i z wielką ulgą wrócić do trensów...i to nie bylejakich :

Obrazek
http://zion604records.bandcamp.com/albu ... dimensions

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 19 sty 2015, 23:31

Podbijam do tej plyty. Kupowac i nie załowac ani grosza. Ten album to kolejna perełka ze stajni Zion 604.
Uwazne ucho powinno wychwycic wiele motywów z lat 90. Ten album bardzo mocno sie wzoruje na takich artystach jak UX (kilka kawałków w stylu http://www.discogs.com/UX-Ultimate-Expe ... ease/52215 UX Master Of The Universe) oraz na Transwave z "Helium"'a.
Jak usłyszałem Sunrise Zone to myslałem ze to remix https://www.youtube.com/watch?v=G1xr29M3dew
Sa tez 2 numery nardzo przypominajace okres SunSUN'a kiedy robili goa dawno, dawno temu (darmowe albumy)
Jak sie wzorowac to na najlepszych.

GOAAAAA :)


https://www.youtube.com/watch?v=X2NkXw5vrU0
00:48 ala transwave

https://www.youtube.com/watch?v=n4mtEaTLBVE
7:45 @ UX - Master Of The Universe....

itd, itp, duzo by tu mozna porównywac.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: *JetMan* » 20 sty 2015, 00:32

czyli duet Radical Distortion sie rozwinal, dojrzeli.. ;]


pamietam ,ze kiedys to bylo takie neo-goa - fajne, ale bez szalu

http://www.psytrance.pl/reviews-albums. ... eams&#read

zreszta mi sie wtedy calkiem podobalo a jak widze po komentarzach to nie wszystkim ; )
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 20 sty 2015, 01:09

Ten album z 2009 był dla Suntripa, wiec nic dziwnego ze kiepski :wink:
Chociaz tak mysle zeby sobie odswiezyc wszystkie albumy RD, poczynajac od debiutanckiego z 2005. Ta ich nowa plyta naprawde mocno mnie "poruszyła" :mrgreen:

Awatar użytkownika
DaRkMaGuS
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 02 maja 2007, 21:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: DaRkMaGuS » 22 sty 2015, 17:34

Hux Flux - Circle Sine Sound

:arrow: 1 - lipa = -1
:arrow: 2 - nic = 0
:arrow: 3 - takie se = 0,5
:arrow: 4 - niech będzie = 1
:arrow: 5 - nie wiem = 0,5
:arrow: 6 - może ? = 1
:arrow: 7 - uuuaaaahaaa = 0,5
:arrow: 8 - best ? = 1
:arrow: 9 - takie se = 0,5
:arrow: 10 - nice = 1

tak to mi się kojarzy, czyli nijak..

Nie Rozumiem Tego

ps. nich ktoś poda mi ten kod do zamieszczania zdjęć.. coś nie mogę tego opanować..

Moja Ocena 4/10

to chyba FL Studio + pakiet najprostszych psy sampli, żenada, moja ocena spada cały czas w dół.. myślałem, że uda się utrzymac tę 5, ale chyba jednak nie, zobaczymy do ilu się stoczy
Ostatnio zmieniony 23 sty 2015, 09:17 przez DaRkMaGuS, łącznie zmieniany 2 razy.
You Can Jump if You Want to Betta Watch Ya Front to i Came to Rip Up Your Whole Fuckin Crew ─╤╦︻
» i love toxic waste « c=3 MAG'S-E-TUNE_LBC » TDW « MAG'S-E-TOON_LBC » CMAZ «

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: user_friendly » 22 sty 2015, 21:07

DaRkMaGuS pisze:ps. nich ktoś mi poda kod do tego, jak zamieścić zdjęcie..
bo coś nie mogę tego opanować..
Pozwól,że zrobię to za Ciebie.
Obrazek

^bo chyba nie chciałeś wrzucić innego zdjęcia niż to,co nie?

na przyszłość wklejasz linka bezpośredniego do zdjęcia,zaznaczasz go i klikasz Img.
_______________________________________________



Zapowiada się kocur :
Celestial Intelligence - Perpetual Energy [2015 - Suntrip]
https://soundcloud.com/celestial-intell ... um-preview
Obrazek

Awatar użytkownika
DaRkMaGuS
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 02 maja 2007, 21:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: DaRkMaGuS » 22 sty 2015, 21:28

to czemu "Określenie wymiarów obrazka nie było możliwe."
gdyby to było dla mnie oczywiste aż tak bardzo to bym chyba to zrobił, aż tak głupi nie jestem, przynajmniej tak mi się wydaje.. raz można powiedzieć, później już się wymaga..

robię w ten sposób

link ze zdjeciem :arrow: http://postimg.org/image/56drf4v0f/

|img|http://postimg.org/image/56drf4v0f|/img|

wiadomo, że zmieniłem nawiasy
You Can Jump if You Want to Betta Watch Ya Front to i Came to Rip Up Your Whole Fuckin Crew ─╤╦︻
» i love toxic waste « c=3 MAG'S-E-TUNE_LBC » TDW « MAG'S-E-TOON_LBC » CMAZ «

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: user_friendly » 22 sty 2015, 21:31

Niektóre obrazki z sieci tak mają,jak nie znajdziesz innego to zapisz obrazek na dysku,wrzuć np na postimage i będzie git :)

Awatar użytkownika
DaRkMaGuS
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 02 maja 2007, 21:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: DaRkMaGuS » 22 sty 2015, 21:58

user_friendly pisze:Niektóre obrazki z sieci tak mają,jak nie znajdziesz innego to zapisz obrazek na dysku,wrzuć np na postimage i będzie git :)
ale podałem przykład postimage, to mam takiego pecha, że nigdy żaden mi nie przypasował.. omg.. dzięki że napisałes, ale ale chyba nie pomogłeś.. nvm, niech jet to skasuje, to co niepotrzebne.. pzdr

a podaj link do samego zdjecia , ktore Ty wrzucales, bez (img)
You Can Jump if You Want to Betta Watch Ya Front to i Came to Rip Up Your Whole Fuckin Crew ─╤╦︻
» i love toxic waste « c=3 MAG'S-E-TUNE_LBC » TDW « MAG'S-E-TOON_LBC » CMAZ «

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 22 sty 2015, 22:03

https://soundcloud.com/yellow-sunshine- ... goa-vol-53
Kto by pomyslał ze przyjdzie taki dzien ze bedzie polecana nta skladanka z serii Goa... z YSE
V.A. – Goa Vol. 53
Kolejna cześć, tym razem, naprawde zapowiada sie wysmienicie. Mixowana przez Djane Gaby i Champe. Przesluchałem sample i plyta dzis zamówiona na sajszopie. Kawałki sa rewelacyjne
Polecam szczególnie kolejno: 1! 5 9 10! 11 13! 14

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: *JetMan* » 22 sty 2015, 22:27

13 fajna.. no ale czy az taki szal to nie wiem ;]

odnioslem wrazenie, ze troche przesadzili z kompresorem/masterem- jeszcze troche i uszy zaczna bolec od sluchania tej muzyki ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: user_friendly » 23 sty 2015, 10:54

Ten Hux Flux brzmi jak Logic Bomb ..w końcu Ci sami goście,dlaczego więc Hux Flux a nie L.Bomb ?

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: *JetMan* » 25 sty 2015, 21:34

Jatab pisze:Vlastur "daje radę" :)
Tym razem wziął na warsztat mroczne wymiatacze z Parvati Records. Co z tego wynikło? Sprawdźcie sami. ;)

Obrazek

01. Archaic - Mushroom Power Dub(Vlastur RMX) feat.Fefer on Guitars 06:09
02. Atriohm-Close 2 Nowhere Dub(Vlastur RMX) feat.Fefer and Marios Ntavelis on Guitars 06:47
03. Derango-The Arm Dub(Vlastur RMX) feat.Fefer on Guitars 023 152
04. Jahbo-All Mighty Jah Dub (Vlastur RMX) Feat.Marios Ntavelis on Guitars 06:36

http://parvati-records.com/music-shop/cd/parvati-dub
Czegoś my doczekali.. darki w dubowych remiksach :shock: ale potwierdzam, bardzo przyjemny materiał! :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 26 sty 2015, 14:14

DaRkMaGuS pisze:Hux Flux - Circle Sine Sound

:arrow: 1 - lipa = -1
:arrow: 2 - nic = 0
:arrow: 3 - takie se = 0,5
:arrow: 4 - niech będzie = 1
:arrow: 5 - nie wiem = 0,5
:arrow: 6 - może ? = 1
:arrow: 7 - uuuaaaahaaa = 0,5
:arrow: 8 - best ? = 1
:arrow: 9 - takie se = 0,5
:arrow: 10 - nice = 1

tak to mi się kojarzy, czyli nijak..

Nie Rozumiem Tego

ps. nich ktoś poda mi ten kod do zamieszczania zdjęć.. coś nie mogę tego opanować..

Moja Ocena 4/10

to chyba FL Studio + pakiet najprostszych psy sampli, żenada, moja ocena spada cały czas w dół.. myślałem, że uda się utrzymac tę 5, ale chyba jednak nie, zobaczymy do ilu się stoczy
Słucham wlasnie tego albumu, póki co na 7-ym kawałku jestem i generlanie niewiele huxa fluxa w tej plycie :P
Słabo i ubogo :|

Awatar użytkownika
DaRkMaGuS
Elite User
Posty: 277
Rejestracja: 02 maja 2007, 21:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: DaRkMaGuS » 26 sty 2015, 18:03

:arrow: przecież to jakieś kupa :!: gdyby nie był aż tak zasłużonym zawodnikiem za swoje wcześniejsze produkcje + Logic Bomb, to bym w ogóle się nie interesował :!:
musiałem sprawdzić, bo to mój ulubieniec, ale nie będę nikogo bronił za wszelką cenę :!: wręcz przeciwnie :idea:
tych których lubię i sobie cenie,,,
mam ochotę "pocisnąć" :wink:
za to, że zaniżają poziom swojej twórczości :!:
jak szanować kogoś kto ma talent, a nie korzysta z niego,,, wydaje gówno :?:
wiadomo, że kasa :!: ale bez przesady,,,
zaje*iste materiały i tak by zeszły, jak świeże bułeczki ze sklepu :idea:
ogólnie wiedziałem, że ten album będzie średni,
ale nie sądziłem, że aż tak beznadziejny :idea:

niech bierze się za psychedelic dub - Illuminus czy Tryptamind lub tworzy coś z Cortex'em :!:

Byłem prawie przekonany, że będą to numery pokroju :!:
:arrow: Hux Flux vs Cortex vs Itai - Heart Mind
:arrow: Hux Flux - Somnambulant

mógł darować sobie nazwę tego albumu - Hux Flux :!:
zaraz napiszę do niego, że ma teraz wydać album utrzymany w starym klimacie - Lunar Plexus

Hux Flux - Circle Sine Sound

:arrow: Collapse Of The State Vector = -1,75
:arrow: Disco Dissociative = -0,5
:arrow: Snake Oil And Charlatans = +0,75
:arrow: Finite Automata = +0,75
:arrow: Bring Your Own BIOS (Logic Bomb Remix) = +0,5
:arrow: Tarantula = +1
:arrow: Monkey Business = +0,25
:arrow: Neural Growth = +0,75
:arrow: Witches And Wizards = +0,25
:arrow: Dub Mantis = +1,5

Moja Ocena Oscyluje ~ 2,75 ~ 3,5 / 10

pieprzyć już tę płytę

EDIT - najlepszy motyw na całej płycie jest w kawałku - TARANTULA - 7:15 - 7:16
Ostatnio zmieniony 28 sty 2015, 14:37 przez DaRkMaGuS, łącznie zmieniany 3 razy.
You Can Jump if You Want to Betta Watch Ya Front to i Came to Rip Up Your Whole Fuckin Crew ─╤╦︻
» i love toxic waste « c=3 MAG'S-E-TUNE_LBC » TDW « MAG'S-E-TOON_LBC » CMAZ «

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości