..::Nowe Płyty 2015::..

Ogólna dyskusja na temat Psychedelicznego Transu :: General discussions about Psytrance

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 10 paź 2015, 22:17

Nadchodzi najlepsza plyta 2015. Mad Tribe!
https://www.facebook.com/TipRecords/vid ... 863425760/
Mistrzostwo :)
http://www.psyshop.com/shop/CDs/tip/tip1cd915.html
Sampli na razie jeszcze nie ma, tylko ta próbka przed chwila opublikowana na fb przez TIP'a

edit: jednak są: http://www.arabesquedistribution.com/in ... 9&Itemid=2
Kupuje pliki, nie ma co hahaha, oczywiscie te brakujące, bo 4 ostatnie kawałki są juz wydane :mrgreen:

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: *JetMan* » 15 paź 2015, 11:31

Obrazek

TALPA Mathematical Existance EP

Smutno slyszec, ze Talpa tez poszedl w strone znanego pompujacego brzmienia serwowanego przez wszystkie mainstreamowe punkty dozowania psytrance na planecie (?). A szkoda.

Nie wiem, byc moze mlodszym to sie podoba i odnajduja w tej muzie to samo, co my kiedys w 'The Lone Deranger'. Mnie to nie rusza, jest zbyt proste, banalne i zwyczajnie nudne.

..a taka ladna okladka ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 15 paź 2015, 19:45

Na festiwalach na pewno ludziom sie spodoba. To jest dzis wyznacznikiem co "nalezy" produkiować.
Mało tego, kilka dni temu miała swoja premiere nowa skladanka z TIPa od Lucasa pt" Avand Garden". Liczyłem ze bedzie kawal dobrego psytransu a tak naprawde takiej chujni, jak słowo daje, dawno nie slyszałem. To ze cos jest poprawne technicznie i przywoicie brzmi to za mało. z 10 kawałków zaledwie 1 jest bardzo dobry (osatni #10 hypno + cosmosis) natomiast cała reszta to nudna do bólu papka fullonowa. Ale co tam, po 3 dniach na beatporcie nr.1, wiec musi byc swietne, nie ?
Najbardziej chyba sie zawiodłem na kawałkach EU, tzn Borysa w kolaboracjach. Odnosze wrazenie ze ktos go wykastrował, doslownie i w przenosni. EU to juz nie EU, kompletnie stracił swój styl. Pomijam aspekt czy ktos lubił jego fullony czy nie. Chodzi o to ze totalnie stracił "pazur" który był jego wizytówką!

A dla wszystkich tych, którym banalnośc zbrzydla:
http://www.arabesquedistribution.com/in ... 5&Itemid=1
Obrazek
Track Title Artist
01 Mad As A Baloon PsiloCybian & Braincell Play
02 I Can Feel My Brain PsiloCybian Play
03 OddWood PsiloCybian Play
04 GodHead PsiloCybian Play
05 Sphagnum PsiloCybian Play
06 Fatline PsiloCybian Play
07 Flitzed Out PsiloCybian Play
08 Trippy Looking Sunsets PsiloCybian Play
09 From Another Dimension PsiloCybian & Audioform Play
10 Unforeseen Consequences PsiloCybian & Deimos Play

Swietnie sie zapowiada. Oby tylko ten album nie podzielił losu reszty "swietnie sie zapowiadajacych" :P

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: *JetMan* » 16 paź 2015, 00:44

No i wlasnie. Na wielkich festach graja glownie 'znajomi krolika' a nie najlepsi/majacy_cos_ciekawego_do_zaprezentowania artysci. Scena niby PLUR, mega otwarta itd. a w praktyce to chyba najbardziej hermetyczne towarzystwo na swiecie :D

Czy to aby nie byla ta plyta ktora sie tak swietnie zapowiadala? ;)

Staty na beatporcie najlepiej pokazuja obecne trendy - mlodzi maja glos. I to mnie dziwi, przeciez nie moga byc az tak podatni na reklamy?

A moze moga? Moze sa zbyt zajeci cpaniem zeby zauwazyc, ze wciska sie im kit a nie muzyke? ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 17 paź 2015, 20:20

https://www.facebook.com/paul.sturman.5 ... 545520697/
Nikki Setterfield OK … not the shameless self plug …. join my page Emotikon smile Emotikon smile because I'll be uploading new mixes and drum roll ….. samples of my album tracks over the coming weeks Emotikon smile yayeeeeee!!! https://www.facebook.com/NikkiSOfficial

Niezle te kawałki. Myslałem ze gra czyjes numery, juz chciałem sie pytac co to za kawałki, a to są jej wlasne produkcje, które niedlugo, moze w tym roku jeszcze ukarza sie na jej albumie dla Alchemy Records.
Laska konkretnie ciśnie :D Za djką wiele nie robi, poza wyglądaniem dobrze :P

i pamietajcie gdyby przyszło do głwy dodawane jej do grona znajomych

Obrazek
Over 900 friend requests waiting. Please only send me a friend request if you like Psytrance & don't just want to look at my tits. If you're genuinely into my music please send me a PM and/or join me on my DJ page
Hahaha, no nie powiem, wysłałem jej rekłesta, nie tylko z powodu dobrego psytransu :P

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Templar » 19 paź 2015, 20:42

Pojawiły się wreszcie próbki z wspominanego tu przeze mnie wcześniej trzypaka Pleiadians:

http://www.arabesquedistribution.com/in ... d=99999999

Wersje live brzmią niczego sobie!
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 19 paź 2015, 21:23

Nowosci, nowosci.
Tym razem nie byle kto. Legenda, którą wciąż od czasu do czasu próbuje czymś zawojowac scene. Czy udało im sie to tym razem ? Sami oceńcie.

Nowa epa Transwave dla JOOF'a

https://www.youtube.com/watch?v=UBTKx7a5GwM
https://www.youtube.com/watch?v=GYd1BJpyfQk

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: *JetMan* » 21 paź 2015, 17:50

Templar pisze:Pojawiły się wreszcie próbki z wspominanego tu przeze mnie wcześniej trzypaka Pleiadians:

http://www.arabesquedistribution.com/in ... d=99999999

Wersje live brzmią niczego sobie!
probki zajebiste, ale wiadomo jak to z nimi bywa ;) poczekam na full
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 27 paź 2015, 16:27

http://www.psyshop.com/shop/CDs/sut/sut1cd801.html
Slyszeliscie juz ? Nowe wcielenie E-Mantry. Jak on togdzieś ujął downtempo goatrance. Mi osobiscie kompletnie to nie lezy. Słabiutkie, bardzo słabiutkie. Zdecydowanie najslabsza płyta goscia

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: *JetMan* » 27 paź 2015, 17:52

Obrazek

nie, ale za to jest juz druga czesc Revertigo. ;)

dzisiaj sprawdze czy jest tam cos ciekawego.

Update: nic. bieda jak ch ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 28 paź 2015, 00:40

Z naprawde dobrych rzeczy w tym roku beda zapewne nowe albumy od Mad Tribe (debiutancki) i kolejny od Psilocybiana.
Ostatnio tez Oforia trzepie kawałek za kawałkiem. Artysta chyba przeżywa druga młodość :D Moze album...?

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 30 paź 2015, 10:26

edit:
Pojawił sie wreszcie debiutankci album Kamasutrance. Zapowiadal sie interesująco bazujach na samplach, a wyszło....cóż, dyskoteka.
Nawet tak liberalnie podchodzącą osobę do tematu "wiesniackiego" fullonu ten album drażnił. Wszystkie te zremixowane klasyki zostały po prostu okaleczone, a autorskie kawałki sa po prostu slabe. Jedynie ostatni numer, ten z wokalem, mi sie spodobał ;]

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 06 lis 2015, 15:56

Transformational Structures LP - Hypnocoustics
http://www.arabesquedistribution.com/in ... 7&Itemid=1
Obrazek

Nowy album Hypnokustików :D Przedstawiac ich chyba nikomu nie trzeba. Sample przesluchane i co ? Jest bardzo dobrze. Mam nadzieje ze ta płyta chociaz zbliżą sie do och debiutanckiego klasyka "Into The Light"
Ahh 4ty kwartał 2015 wydaje sie byc zdecydowanie najciekawszy pod kątem muzycznych nowosci. Świetny Mad Tribe wydany, a w kolejce albumy Nikki S, Psilocybiana i Hypno :)

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: *JetMan* » 06 lis 2015, 18:26

haha news kwartalu :D w koncu :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: user_friendly » 08 lis 2015, 22:35

Pierwszy kwartał był mega :) zachęciliście mnie chłopaki do Hypnokustików,mimo że wcześniejsze albumy słabo mnie ruszały . Czy nie zawiode się, a narobi mi to smaków na otwarcie zimowego sezonu pod kątem goa ? Hmm..

Ale wpierw biere ten album na odsłuch,zdam relacje jutro jakoś wieczorem :)

01-N - Acid Experiment [2015]
http://www.psyshop.com/shop/Downloads/t ... dw035.html


numer pierwszy bardzo ładny. mówimy tu o goa oczywiście :) czuje,że będzie gwiezdnie po tym jednym numerze .
https://www.youtube.com/watch?v=L_utu37e_XY

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 09 lis 2015, 11:47

Co do Hypno to 2 kwestie. Po pierwsze wydali tylko 1 album 2 lata temu, a po drugie nowa plyta jest juz do kupiena na sajszopie:)

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: user_friendly » 09 lis 2015, 21:54

Hypnocoustics - Into The Light [2013] , tak jest. Kompletnie mnie nie przekonało,nie znalazłem na niej nic nadzwyczajnego, może właśnie takie oczekiwania to było złe podejście .

Night Hex - Sleep Paralysis .. o jaka perełka ! Fajnie fajnie, a jest gdzieś prelistening tego drugiego albumu co ma wydać, nie ten pod szyldem Night Hex tylko ten goa ?

Ten 01-N - Acid Experyment - utwory sztos za sztosem, polecam !


Jeszcze wracając do E-Mantra to grzechem byłoby nie wspomnieć o Eleusyn - tegoroczna epka :
https://www.youtube.com/watch?v=p7stJGo6QNA

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 10 lis 2015, 00:20

E-Mantra ma wydac jakis goa album w najblizszym czasie ? Nie wiedziałem. Wiem o 2 ambientowych albumach. Jeden ma sie uakazc pod koniec tego roku, a kolejny dla Altara w okolicach wakacji 2016. Na nim będzie min. genialny "Leaving Behind". Taka odp udzielił sam EM na fb.

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: Astral » 11 lis 2015, 19:07

Hypnokustik przesluchany. Sugeruyje sobie darowac ta pozycje osobom blizej zapoznanym z ich debiutanckim albuymem z 2013.
Ta plyta jest o wiele slabsza. Bardzo wysoko zawiesili sobie poprzeczke. Nie sprostali zadaniu, polegli :cry:
Numery sa banalne, niczym sie nie wyróżniające na tle reszty. Fullon jak tam fullon, przesluchac, wyje*** i przejsc do kolejnej pozycji. Wszystkim 9 numerom brakuje tego czegos co by powodowało ze do numeru chce sie wrócic, czegos co by przykuło uwagę na dlużej. Ta są poprawne kawałki, a wiadomo, że to zdecydowanie za mało...na pewno dla mnie.
Niestety...

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ..::Nowe Płyty 2015::..

Post autor: user_friendly » 26 lis 2015, 20:05

A z Mad Tribe zdążyliście się osłuchać? Ciekaw jestem szczerze, mimo że nie zanosi się żebym wrócił w tym roku do psytrance,chociaż kto wie.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości