DUB <3 & psyDub ofkoozz :)

Ogólna dyskusja na temat Psychedelicznego Transu :: General discussions about Psytrance

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: DUB <3 & psyDub ofkoozz :)

Post autor: user_friendly » 25 lip 2016, 16:14

Mam od jakiegoś czasu :) Teraz sobie słucham,nie robi uż czegoś podobnego co kiedyś..

Awatar użytkownika
mashburn
User
Posty: 37
Rejestracja: 12 wrz 2011, 15:18
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: DUB <3 & psyDub ofkoozz :)

Post autor: mashburn » 10 sie 2016, 19:42

frog pond jest żywcem wyciągnięte z efflorescence, zdecydwanie najlepszego krążka androcella i jednego z najlepszych konceptualnych albumów w ogóle. reszta jest słaba

dla mnie ott jest królem psydubu.

Awatar użytkownika
Jatab
Elite User
Posty: 1356
Rejestracja: 09 wrz 2003, 11:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: DUB <3 & psyDub ofkoozz :)

Post autor: Jatab » 29 sie 2016, 12:49

mashburn pisze:
dla mnie ott jest królem psydubu.


W zestawieniu z Globular też wypada to dobrze.

http://psy-amb.blogspot.co.uk/2016/07/o ... mb-92.html

Awatar użytkownika
user_friendly
Elite User
Posty: 530
Rejestracja: 15 sty 2014, 21:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: DUB <3 & psyDub ofkoozz :)

Post autor: user_friendly » 29 sie 2016, 19:16

Oooo dziękować Wam Pany, tych miksów psyamb jest sporo nie wiadomo od czego zacząć. To będzie mój trzeci albo czwarty miks z tej serii. Globular nigdy nie przyciągnął mojej uwagi,ale nazwa utkwiła w pamięci to oczywiste. Zobaczymy kto przeważy szalę w miksie,czy może (mam nadzieję) będą się Ci Panowie uzupełniać.

Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: DUB <3 & psyDub ofkoozz :)

Post autor: Halluciluna » 14 paź 2017, 09:23

Właśnie porządkuję muzę na kompie i natknęłam się na tenże cudowny album z w/w podgatunku, jest z 2016 roku więc w nowych płytach go nie zarzucę, ale naprawdę wart polecenia
Dub Trees - Celtic Vedic
https://liquidsounddesignuk.bandcamp.co ... niel-romar
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
Ginn
Insidelamp
Posty: 522
Rejestracja: 09 maja 2004, 22:12
Lokalizacja: gdynia/wejherowo
Kontaktowanie:

Re: DUB <3 & psyDub ofkoozz :)

Post autor: Ginn » 12 lip 2018, 03:13

Hej, troszkę minęło od postów związanych z Psydubami. Moim zdaniem ten "podgatunek" przeżywa obecnie najlepszy czas.
Zbieram playlistę na soundcloudzie z numerami i setami, może przypadnie komuś coś do gustu:

Wydaje mi się, że formuła czilautów na festiwalach i na imprezach troszkę się zmieniła. Ludzie nie idą na imprezę/fest aby spać - stąd formuła czilałtów jakie kiedyś znaliśmy przekształciła się w bardziej rytmiczne dźwięki. Dzięki temu, podczas imprez i festiwali, scena "chillout" jest nadal strefą odpoczynku od cięższych brzmień, ale jednak bardziej taneczna.

Polecam:

Mixes:
https://soundcloud.com/dzin-tv/sets/psy ... itch-mixes

Tracks:
https://soundcloud.com/dzin-tv/sets/psystep

Na ektoplazm.com nadal jest sporo fajnych darmowych albumów bardzo dobrej jakości. Osobiście szperam po soundcloudzie bo artyści wrzucają często bardzo fajnej jakości całe numery.

Pozdrówka!

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości