Podgatunki psytrance

Ogólna dyskusja na temat Psychedelicznego Transu :: General discussions about Psytrance

Awatar użytkownika
Reg
Respected User
Posty: 111
Rejestracja: 07 maja 2010, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Podgatunki psytrance

Post autor: Reg » 09 maja 2017, 22:31

*JetMan* pisze:
01 maja 2017, 11:21
Milosc i jednosc z psytransow tez zamienia sie w cos innego: dobra promocje i marketing organizatorow, ktorzy na nieswiadomej mlodziezy trzepia mega kase. Takie zycie :)
Może się mylę, może za mało razy gościłem na backstage i po prostu nie wiem, ale wydaje mi się, że większość DJ-ów i organizatorów imprez jednak nie trzepie na tym mega kasy. Przynajmniej nie taką, żeby z tego tylko żyć przez okrągły rok. To oznacza, że muszą mieć też normalne życie i jakąś pracę. Po co więc dalej siedzą i działają w tym klimacie? Chyba jednak muszą mieć na to zajawkę.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Podgatunki psytrance

Post autor: *JetMan* » 10 maja 2017, 10:27

mialem na mysli organizatorow wiekszych festiwali, a nie lokalnych imprezek.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości