najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Ogólna dyskusja na temat Psychedelicznego Transu :: General discussions about Psytrance

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: Astral » 03 sty 2016, 13:01

jak to gdzie są ? w domu, tak jak ja, siedza na dupie i kiwają głową z niedowieżaniem co sie dzieje z ta sceną i po raz kolejny dochodzą do wniosku, że nie chcą być aktywną częścią tego cyrku.

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: Styropian » 04 sty 2016, 20:07

bubblegum pisze:"Progresy", małpa w zoo i ćwiczenia wymachiwania jak na WF ?

dafuq?


https://www.facebook.com/FabioFuscoMuis ... 6/?theater
i
*JetMan* pisze:wybaczcie nie moge takiej lipy nie obsmiac...czy oni naprawde skanduja pod koniec 'fabioo fabioo fabioo' ?

..i nikt nie rzucil splesnialym pomidorem? czy to sa obecni fani psytransu? czy to jest psytrans? jesli nie, to gdzie oni sa? a jesli to sa oni, to chyba pomylilem imprezy lol


ps. 0:54 - 'poprawka' nosa po wciaganiu koki ;)
Jeszcze Was coś takiego rusza? Przeca to jest inny świat, Brazylia, południe , słońce naparza, temperament itp itd. Przecież już Magnatec kilka lat temu pisał, że Universo Paralello to fest bardzo skomercjalizowany. Dla nich to pewnie takie Tommorowland czy jak się nazywa ten fest w Holandii z rozdupiającym umysł main stagem? A to, że se ktoś tam ryczy "Fabio" "Fabio", kurna nawet na Goa bibach jak ktoś rozdupcy system to publika tak oddaje mu cześć. Myślę, że nie podoba się Wam muzyka i się dopierdalacie ;) A ruchy sceniczne, widocznie ktoś mu kiedyś powiedział tak jak mi "fajnie grasz, ale może byś się ciut bardziej za tą konsoletą ruszał" hehehe :)

Ale i ja Was uraczę moim "ulubieńcem" Mick Jagger, Axel Rose i Jon Bon Jovi sceny ekhmmm ekhmm psytrance - HiProfile w swym popisowym układzie scenicznym :) Obczajcie inne jego filmiki, ten sam numer z różnych bib, nagrania na 2 kamery z tego samego momentu, gdy napierdala tą ręką jakby chciał kosić zboże na Kwaśnych Łąkach ;)
Mógłby wygrać Mam Talent \o/

https://www.facebook.com/HiProfileGR/vi ... 739319133/
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: bubblegum » 05 sty 2016, 00:28

hahah ło qrwa, normalnie oplułem monitor :) :)

dobry jest gościu. Musza to mojej kobiecie pokazać, normalnie tak wymachuje łapami, że z nim to by szło ćwiczyć jakieś fit-treningi przed kompem. Ewa Chodakowska psysceny :) :)

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: Astral » 05 sty 2016, 20:45

https://www.facebook.com/neelixmusic/vi ... 507115158/
nie tak "wybitne" jak fabio, ale tez dobre hehhee
Szkoda ze nawet Neelix sie tak skurwił. Z drugiej strony, mozna sie dziwic ? Chołocie tak niewiele potrzeba do ekstazy. Offbeat jako kocimiętka :D

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: *JetMan* » 08 sty 2016, 18:21

Styropian pisze:
bubblegum pisze:"Progresy", małpa w zoo i ćwiczenia wymachiwania jak na WF ?

dafuq?


https://www.facebook.com/FabioFuscoMuis ... 6/?theater
i
*JetMan* pisze:wybaczcie nie moge takiej lipy nie obsmiac...czy oni naprawde skanduja pod koniec 'fabioo fabioo fabioo' ?

..i nikt nie rzucil splesnialym pomidorem? czy to sa obecni fani psytransu? czy to jest psytrans? jesli nie, to gdzie oni sa? a jesli to sa oni, to chyba pomylilem imprezy lol


ps. 0:54 - 'poprawka' nosa po wciaganiu koki ;)
Jeszcze Was coś takiego rusza? Przeca to jest inny świat, Brazylia, południe , słońce naparza, temperament itp itd. Przecież już Magnatec kilka lat temu pisał, że Universo Paralello to fest bardzo skomercjalizowany. Dla nich to pewnie takie Tommorowland czy jak się nazywa ten fest w Holandii z rozdupiającym umysł main stagem? A to, że se ktoś tam ryczy "Fabio" "Fabio", kurna nawet na Goa bibach jak ktoś rozdupcy system to publika tak oddaje mu cześć. Myślę, że nie podoba się Wam muzyka i się dopierdalacie ;) A ruchy sceniczne, widocznie ktoś mu kiedyś powiedział tak jak mi "fajnie grasz, ale może byś się ciut bardziej za tą konsoletą ruszał" hehehe :)

Ale i ja Was uraczę moim "ulubieńcem" Mick Jagger, Axel Rose i Jon Bon Jovi sceny ekhmmm ekhmm psytrance - HiProfile w swym popisowym układzie scenicznym :) Obczajcie inne jego filmiki, ten sam numer z różnych bib, nagrania na 2 kamery z tego samego momentu, gdy napierdala tą ręką jakby chciał kosić zboże na Kwaśnych Łąkach ;)
Mógłby wygrać Mam Talent \o/

https://www.facebook.com/HiProfileGR/vi ... 739319133/
No muzyka mi sie nie podoba, jest po prostu chujowa :D

Styro no tak ale przypomnij sobie jak bylismy mlodsi [hehehe nie to, zebysmy teraz byli starzy] jaka kiedys byla polewka z jakichs komercyjnych imprez z muzyka elektroniczna gdzie DJ-gwiazda wlasnie tak sie zachowywal za konsoleta puszczajac jakas prosta muzyczke. Psytrance na tym tle sie pozytywnie wyroznialo, zarowno jesli chodzi o muzyke jak i DJ bo nie bylo tam takiej lipy. A teraz co, to wlasnie taki shit nazywany jest psytransem.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: Styropian » 09 sty 2016, 13:56

Oczywiście, że jest to cyrk. Ale niestety pewnie 95% festów ma na to wyjebane. Tak więc już mnie tak to nie rusza jak kiedyś ;)
Myślę, że jak się przeżyje set RajaRama i Chicago to już później takie akcje nie dziwią ;)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: Astral » 17 sty 2016, 11:54

https://www.facebook.com/neelixmusic/vi ... 326980158/
Jeszcze troche i Neelix zacznie wyznaczać nową jakość w marności
edmpsyshit


Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: *JetMan* » 24 sty 2016, 00:55

moze zrobimy zrzutke na kickstarter na stodole? ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: Astral » 25 sty 2016, 19:38

A daj panie spokój. Ten DayDin nie jest taki zły.
Sorry, ale znów Neelix. Ostatnio nagonka na niego. Cóż...chwali sie swoimi filmikami, ale czy jest sie czym chwalić ?
https://www.facebook.com/neelixmusic/vi ... 753455158/

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: Astral » 25 sty 2016, 23:41

PS:
Obrazek

Kids, never do drugs! :mrgreen:

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: Astral » 25 sty 2016, 23:42

PS:
Obrazek

Kids, never do drugs! :mrgreen:
Crack is evil hahaha

aquarius
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2016, 20:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: aquarius » 27 sty 2016, 20:52

Idąc tokiem waszego myślenia, naturalnie spontaniczny Allaby też robi gnój???

https://www.youtube.com/watch?v=xYfsyP7QY1A

p.s. czy on kiedyś wyda ten obłędny "Scoop", nr drugi z filmiku??:)

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: bubblegum » 27 sty 2016, 23:23

Allaby to nie ten poziom muzyczny. Nie mówie o technice, ale o zawartości.

Co do jego wydawnictw to tak samo żałuję, że prawie wszystko ma unreleased. Ostatnio słychać, że mocno idzie w techtrance.

znakomity nowy numer:

https://www.youtube.com/watch?v=V3MG_Fmx-tQ

aquarius
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2016, 20:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: aquarius » 29 sty 2016, 19:07

Wiesz chodzi mi o "poprawność" zachowania się przy deckach, kwestia ostatnio bardzo popularna w tym temacie. Jak dla mnie w poprzednich postach da się znaleźć kilka niezłych mainstreamowych numerów:)

Co do Allaby, gość dał znakomitego guesta w 2014 u Fleminga, a ten "Scoop" kuchnia mać już "upcoming" od 4 lat.

https://soundcloud.com/allaby/upcoming1

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: Astral » 06 lut 2016, 19:48

Nowy album kogos o kim wiekszosc pewnie juz zapomniała lub miała nadzieje nigdy wiecej nie uslyszec w kontekscie psytransu. O kim mowa o gosciu kryjącym sie pod pseudonimem Safi Connection
http://www.junodownload.com/products/sa ... 003549-02/
Po latach przerwy Mishle wraca z jeszczxe chujowszym brzmieniem. Kawałki sa tak marne, że dosłownie ledwo mieszczą się ramach chłamu. Nie do wiary ze po tylu latach on dalej klepie ciągle to samo. Nie wiem czy juz nie wolałbym aby poszedł w slady reszty i zajął sie zjebanym progresem.

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: bubblegum » 07 lut 2016, 18:04

Astral pisze: Po latach przerwy Mishle wraca z jeszczxe chujowszym brzmieniem. Kawałki sa tak marne, że dosłownie ledwo mieszczą się ramach chłamu. Nie do wiary ze po tylu latach on dalej klepie ciągle to samo. Nie wiem czy juz nie wolałbym aby poszedł w slady reszty i zajął sie zjebanym progresem.
hahahahah! Mega to podsumowałeś, nic dodać nic ująć! Dosłownie to jest jeszcze chujowsze niż jego poprzednie badziewie.

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: Astral » 09 lut 2016, 12:37

Safiego lubiłem i ceniłem jedynie za jego fenomenalny debiut z Atomic Puls w 2002. Cała reszta była juz zdecydowanie slabsza
https://www.youtube.com/watch?v=_W6Jb2u6zRs
miód dla uszu :)

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: Astral » 29 mar 2016, 18:46


Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: najgorszy,najsłabszy,najbardziej zenujący...

Post autor: *JetMan* » 29 mar 2016, 19:51

slyszales jeden kawalek tego typu - slyszales je wszystkie ;)

dziwne, ze to sie ludziom nie nudzi
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości