Kompilacja "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Informacje i materiały promocyjne polskich artystów i wytwórni :: Info & promotional materials of Polish artists & labels
Awatar użytkownika
Artha
Cronomi Records / The Tribe
Posty: 937
Rejestracja: 25 mar 2003, 12:19
Lokalizacja: malbork
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Artha » 07 lut 2010, 19:37

Psysutra pisze:Odnoszę nawet wrażenie, że zainteresowanie nie byłoby tylko w Polsce
Artha pisze:Psysutra, pisz numer, masz dobra okazje sie pokazac, jesli Tobie na tym oczywiscie zalezy.
Mi się wydawało, że numer się komponuje :wink:

Спокойно, поживем увидим :)

Apropos- ja bym widział Twój El Es Di na kompilce- uwielbiam tym głośniki męczyć :wink:
eL.eS.Di. z pewnoscia nie bedzie na tym skladaku, jest przewidziany na v/a , ale w innej wersji....-> ponoc sie produkuje nawet, ale nic o tym nie wiem :P

Templar zarezerwowal numer, ktory nie byl jeszcze nigdzie publikowany/grany... jest do skonczenia.

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: bubblegum » 07 lut 2010, 19:51

Też byłbym za pełnowartościowym krążkiem, ale chyba koszta wydania takowego byłby by bardzo duże?

Astral pisze:Ależ ty buble jesteś ostatnimi dni złośliwy dla psysutka :mrgreen:
Aż tak cię drażni ?
Ta jego zuchwałość czasem mnie doprowadza do takich wybuchów na forum :P

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Psysutra » 07 lut 2010, 20:13

bubblegum pisze:Też byłbym za pełnowartościowym krążkiem, ale chyba koszta wydania takowego byłby by bardzo duże?
Koszta (za sztukę) są uzależnione od ilości- można poszukać tłoczni niskonakładowych :)

Awatar użytkownika
mEwa
Egodrop / Syndromm
Posty: 1241
Rejestracja: 20 lut 2004, 15:57
Lokalizacja: Kraków
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: mEwa » 07 lut 2010, 23:14

Artha pisze:jesli chodzi o "tłok" (:D) światowy to takze molgoby sie rozejsc.
200 sztuk w polsce spokojnie powinno sie wciagnac bez najmniejszych problemow, a moze i x2 tyle.
"tłok" brzmi nieźle, nie gadaj ;)
:E

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: dragon » 08 lut 2010, 18:22

''Też byłbym za pełnowartościowym krążkiem, ale chyba koszta wydania takowego byłby by bardzo duże?''

Zależy od wykonawców którzy dają swoje kawałki.
W internecie za free a na tłoka? :)

500szt = 5tys zł.

Bułka z masłem =]
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Psysutra » 08 lut 2010, 18:41

Wystarczy wszystko poukładać Z GŁOWĄ :)

Sponsor może by się jakiś znalazł... Może i patroni medialni...

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: *JetMan* » 08 lut 2010, 23:24

Taaak, ja proponuje zrzutke ludzi z forum ktorzy najglosniej o tym krzycza- Psysutra powinien zgarnac 50% kosztow matrycy. ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: dragon » 09 lut 2010, 01:10

nie łam się Jet.
Co to dla Ciebie 5 tys jak zarabiasz w funtach :D
do lutego uzbierasz.
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: *JetMan* » 09 lut 2010, 01:14

A no taaa... dobrze, ze mi przypomniales bo bym juz zapomnial, ze jestem bogaczem. ;) Nie zauwazylem tez u siebie nigdzie naklejki "charity foundation" ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
mEwa
Egodrop / Syndromm
Posty: 1241
Rejestracja: 20 lut 2004, 15:57
Lokalizacja: Kraków
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: mEwa » 10 lut 2010, 01:43

laif?
:E

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Psysutra » 10 lut 2010, 04:46

To samo przyszło mi do głowy :)

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Templar » 10 lut 2010, 11:23

damon pisze:Jezeli wszyscy wymienieni przez Ciebie Templar nadesla kawalki, to kompilacja moze sie okazac MEGA ZAJEBISTA (tak mowie to pomimo swojego sceptycznego podejscia do rodzimych tworcow) :wink:

Jusz sie nie moge doczekac.

PS. Jakas szansa na tloczony cd dla kolekcjonerow? :wink:
Celem przedsięwzięcia jest właśnie mega zajebista kompilacja. :) Nie wiem skąd bierze się Twój sceptycyzm, podejrzewam, że jego źródło nie leży w jakości polskiej muzyki, gdyż, moim zdaniem, rodzimi twórcy wcale nie odstają od światowego poziomu, momentami są nawet lepsi od niejednego "zagramanicznego" producenta. Szkoda tylko, że w wielu przypadkach jest to bardziej twórczość, która kończy w szufladzie, ew. w formie linka na forum z zapytaniem o komentarze. Należy im się większy rozgłos i taki jest również jeden z zamysłów tej kompilacji - pokazać światu coś dobrego prosto z Polski. Myślę, że darmowe downloady jakie serwuje Ektoplazm są jednym z najlepszych rodzajów promocji. Naprawdę profesjonalne podejście Basiliska do prowadzenia tego serwisu oraz ilość pobrań mówią same za siebie.

Odpowiadając na pytanie, które zadali też inni forumowicze, odnośnie wersji CD i ucinając ten temat:

Cieszy odzew odnośnie CD, ale kompilacja ukaże się tylko i wyłącznie w wersji online do pobrania za darmo. Z uwagi na koszta (a tym bardziej dwóch płyt) i czas, wersja "fizyczna" nie jest brana pod uwagę. Poza tym jest to swego rodzaju prezent, a ciężko, żeby obdarowywane osoby płaciły za prezent. Może na 15-lecie pomyśli się o CD, chociaż kto wie, czy kompakty nie będą wtedy reliktem przeszłości. ;)
Artha pisze:Templar zarezerwowal numer, ktory nie byl jeszcze nigdzie publikowany/grany... jest do skonczenia.
Mówiłem to Michałowi już nie raz - jak dla mnie jest to jeden z najlepszych numerów jakie kiedykolwiek stworzył, zaraz po nieśmiertelnym "Controlled". Myślę, że wszyscy będą z niego zadowoleni. Według mnie jest świetny taki jaki jest i nie ma tu co poprawiać. ;)

Dodam jeszcze, że tracklista zaczyna nabierać już pewnych kształtów.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
appendix
Elite User
Posty: 592
Rejestracja: 05 lut 2006, 13:16
Lokalizacja: brzuch
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: appendix » 10 lut 2010, 15:25

Aby tylko były wavy w paczce z porządnej rozdzielczości grafikami to będzie można sobie samemu ekskluziw limited edyszyn zorganizować. A, i błędem by było, gdyby w trackliście nie pojawił się ostatni numer bubbleguma...tak sądzę.

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Primal » 10 lut 2010, 15:46

ja bym sie o gumiego nie martwil :wink: pewnie jeszcze ma cos w zanadrzu :D

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: damon » 10 lut 2010, 19:27

Templar pisze:Nie wiem skąd bierze się Twój sceptycyzm, podejrzewam, że jego źródło nie leży w jakości polskiej muzyki, gdyż, moim zdaniem, rodzimi twórcy wcale nie odstają od światowego poziomu, momentami są nawet lepsi od niejednego "zagramanicznego" producenta. Szkoda tylko, że w wielu przypadkach jest to bardziej twórczość, która kończy w szufladzie, ew. w formie linka na forum z zapytaniem o komentarze. Należy im się większy rozgłos i taki jest również jeden z zamysłów tej kompilacji - pokazać światu coś dobrego prosto z Polski. Myślę, że darmowe downloady jakie serwuje Ektoplazm są jednym z najlepszych rodzajów promocji. Naprawdę profesjonalne podejście Basiliska do prowadzenia tego serwisu oraz ilość pobrań mówią same za siebie.
Moj sceptycyzm bierze sie z rzeczywistego stanu rzeczy: ilosci plyt polskich tworcow wydawanych przez najlepsze swiatowe wytwornie oraz ilosci wystepow polskich artystow na najlepszych festiwalach i imprezach zagranicznych. I moj sceptycyzm nie ogranicza sie tylko i wylacznie do muzyki elektronicznej. Wiem, sa wyjatki.

Nie twierdze, ze nie ma u nas dobrych artystow. Jest ich sporo. Wiekoszosc z nich pojawila sie jednak zbyt pozno moim zdaniem, aby odniesc spektakularne sukcesy, poniewaz rownie dobrych artystow jest cale mnustfo na swiecie. Czy mamy w kraju geniuszow? To jest pytanie.

Nie chcialbym, zeby ta dyskusja zdominowala watek o wydawnictwie. Dlatego proponowalbym, zeby (o ile ktos chcialby ja kontynuwac) przeniesc ja do odrebnego watku.

Co do promocyjnych walorow takiego wydawnictwa i skutecznosci platformy Ektoplazm - zgadzam sie :wink:

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: bubblegum » 10 lut 2010, 20:26

appendix pisze:A, i błędem by było, gdyby w trackliście nie pojawił się ostatni numer bubbleguma...tak sądzę.
dzięki za zainteresowanie :)

akurat ostatni nie, ale na dniach Templar dostanie sample innego numeru, zobaczymy ;)

Awatar użytkownika
Ginn
Insidelamp
Posty: 522
Rejestracja: 09 maja 2004, 22:12
Lokalizacja: gdynia/wejherowo
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Ginn » 10 lut 2010, 21:51

jak cos to tez moze sie uda jakies promo visual zrobic ;D

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: *JetMan* » 11 lut 2010, 01:55

Damon:
Wiekoszosc z nich pojawila sie jednak zbyt pozno moim zdaniem, aby odniesc spektakularne sukcesy, poniewaz rownie dobrych artystow jest cale mnustfo na swiecie. Czy mamy w kraju geniuszow? To jest pytanie.

Moim zdaniem nie istnieje cos takiego jak "zbyt pozno" - ewentualnie "we wlasciwym czasie" ;)

Co do geniuszow- jak okreslisz geniusz? Co o tym swiadczy? Lancuszek wydawnictw w 'grubych' wytworniach? To nie to...

W tym wszystkim chodzi o muzyke, takze akurat o to bylbym spokojny.
Wszystko w swoim 'czasie' Damon :-)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: war » 12 lut 2010, 08:57

Czy tytuł przyszlej VA-ki odnosi się jakoś do naszej epopei narodowej - "VA Pan_Tadeus"??
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Hardy
Sonicwave / The Tribe / Toksyna FM
Posty: 165
Rejestracja: 25 paź 2005, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Hardy » 12 lut 2010, 13:49

Templar: bardzo chetnie przeznacze numer na ten szczytny cel :]

nowe produkcje w innym klimacie ;]

ocencie sami: http://www.psyradio.pl/prog_bass_39.mp3

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości