Kompilacja "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Informacje i materiały promocyjne polskich artystów i wytwórni :: Info & promotional materials of Polish artists & labels
Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Kompilacja "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Templar » 01 lut 2010, 20:40

Być może mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale dzisiaj stuknęło nam 9 lat istnienia w cyberprzestrzeni. Wszystko zaczęło się 1 lutego 2001 roku... Ponieważ do jubileuszowej dziesiątki brakuje nam jeszcze roku, news ten jest bardziej zwiastunem przyszłorocznych urodzin serwisu. Z uwagi na zbliżające się wielkimi krokami dziesięciolecie naszej działalności warto już zapowiedzieć przedsięwzięcie związane z dobrą polską psy-muzyką.

W planach jest podwójna kompilacja pod egidą serwisu, którą będzie można pobrać za darmo z internetu, a na której planujemy zamieścić wyłącznie polskie produkcje psytransowe wszelkiej maści, jak i utwory w konwencji chilloutowej. Spodziewajcie się więc pieczołowicie dobranych kawałków połączonych wspólną myślą na przestrzeni dwóch wirtualnych krążków. Tytuł kompilacji to "Panta Deus". Całość będzie dostępna do ściągnięcia całkowicie za darmo dzięki uprzejmości znanego kanadyjskiego serwisu Ektoplazm.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Jak na razie zainteresowanie tematem wyrazili Sundial Aeon i Kino Oko. Liczymy na pozostałe osoby parające się psy-brzmieniami, które mogło się zgłaszać w tym temacie bądź do mnie na prv ze swoimi produkcjami. Zależy nam przede wszystkim na dobrej psy-muzie, niezależnie od tego czy to goa, prog, tech, full-on, dark etc.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Artha
Cronomi Records / The Tribe
Posty: 937
Rejestracja: 25 mar 2003, 12:19
Lokalizacja: malbork
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Artha » 02 lut 2010, 09:52

do roboty zatem :-)


Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Pixel » 03 lut 2010, 08:43

kiedy deadline?
się zobaczy czy znajdzie się czas na wykombinowanie czegoś nowego jako alien bug, bo mam jeszcze 2 inne projekty które są w tej chwili bardziej priorytetowe.
albo wygrzebie coś z tego co już mam :)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Psysutra » 03 lut 2010, 16:23

Ja tam nie daję- i tak się nie dostanę :mrgreen:

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Styropian » 03 lut 2010, 17:38

Pixel pisze:kiedy deadline?
Premiera 1.02.2011
Więc deatline będzie gdzieś pod koniec roku, tak by osoby odpowiedzialne za mastering mogły rzucić okiem i uchem na Wasze prace :)

Macie sporo czasu!
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Pixel » 04 lut 2010, 05:23

e, to spoko :)

psysutra - może jeśli tym razem posłuchasz się ludzi od masteringu i poprawisz to o co Cie proszą (a nie będziesz uparty jak osioł), to się dostaniesz :P

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Psysutra » 04 lut 2010, 14:20

I wykastrować numery ze stopy goasowej... :P

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Templar » 05 lut 2010, 09:49

Tak jak napisał Styropian, premiera kompilacji 1 lutego 2011, więc czasu jeszcze sporo. Nie oznacza to jednak, że jeszcze w grudniu będzie można nadsyłać utwory, ponieważ najpóźniej w październiku chciałbym zamknąć całość. Daje to pewien zapas czasu "w razie czego". Trzeba również pamiętać o masteringu, szacie graficznej, że już nie wspomnę o uznaniu materiału za nadający się bądź nie itd. Nie chcemy działać w tych kwestiach na ostatnią chwilę. Za mastering całości będzie odpowiadał nasz specjalista w tej dziedzinie, czyli Magnatec. Zajmie się w tym w grudniu.

Im szybciej przekażecie swoje utwory tym lepiej. Oczywiście nikogo nie poganiamy, bo liczy się jakoś muzyki, jednak W miarę możliwości starajcie się podesłać swoje propozycje w ciągu najbliższych paru miesięcy, bo da to czas na ich obadanie i dopasowanie do całości.

Samym artystom również powinno zależeć na trzymaniu ręki na pulsie, aby nie powtórzyły się po raz kolejny sytuacje (tak jak to było ze składanką "The Psychedelic Culture"), kiedy ktoś budzi się z ręką w nocniku ("no bo ja o niczym nie wiedziałem") w momencie gdy inni już się zakwalifikowali i całe przedsięwzięcie nabrało poważnych rumieńców.

W zależności od samych utworów czy ich czasu trwania przewidywane jest 16-18 utworów.

Jak dotąd zainteresowanie wykazali:

Artha
Magnatec
Space Element
Swen (Dzoncy) Str00p
Sundial Aeon
Kino Oko
Stellar Magnitude
JetMan
i - wnioskując po poście - Pixel vel Alien Bug. ;)

Co do Arthy, Magnateca, Space Element i Stellarów mam już pewne typy jeśli chodzi o ich utwory, szczególnie jeśli chodzi o Arthę.

Chętnie widziałbym również udział następujących osób / projektów:

Seismic Activity
Psychotrop
Sonicwave
Aquilpra
Multi Evil
Psy Cut Fingers
Prophets Of Orion
Mescarajah - co do niego to upodobałem sobie nawet pewien jego numer.

Ostatnio zainteresowałem się też wyjątkowo ciekawym projektem w osobie Reflection Of The Mighty Shadows.

Osobiście bardzo chciałbym żeby większość, jak nie wszyscy zadeklarowani bądź (jeszcze) nie, zaistniała na tej składance.
mh_aka_psysutra pisze:Ja tam nie daję- i tak się nie dostanę :mrgreen:
Z takim podejściem na pewno nic nie osiągniesz. Nawet jeśli miałbyś się nie załapać - a tego jeszcze nie wiesz, bo nic nie zaprezentowałeś - to przynajmniej próbowałeś. W przypadku zupełnej bezczynności tracisz podwójnie.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Pixel
Alien Bug
Posty: 1161
Rejestracja: 02 lip 2007, 13:55
Lokalizacja: wawa
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Pixel » 05 lut 2010, 15:04

Jak się uda "zmusić" Mesce do roboty i da kawałek na płytkę to będzie znak od boga :mrgreen: Cud nad cudami porównywalny z narodzinami Chrystusa hehheehe :wink:

No ja jestem za, w tyle czasu na bank coś ukręce :)

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: damon » 06 lut 2010, 13:27

Jezeli wszyscy wymienieni przez Ciebie Templar nadesla kawalki, to kompilacja moze sie okazac MEGA ZAJEBISTA (tak mowie to pomimo swojego sceptycznego podejscia do rodzimych tworcow) :wink:

Jusz sie nie moge doczekac.

PS. Jakas szansa na tloczony cd dla kolekcjonerow? :wink:

Osthato Chetowa
Medulla Oblongata
Posty: 340
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:37
Lokalizacja: Wejherowo/Kaszuby
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Osthato Chetowa » 06 lut 2010, 18:22

ja bym tez kupil tloczony cd .. moze wiecej nas sie znajdzie

Awatar użytkownika
Artha
Cronomi Records / The Tribe
Posty: 937
Rejestracja: 25 mar 2003, 12:19
Lokalizacja: malbork
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Artha » 06 lut 2010, 19:59

nie powiem, ale CD takze bym chcial miec w swojej kolekcji. do tego , sami rodacy :-)

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Psysutra » 06 lut 2010, 20:43

Nie tylko wasza trójka, mi tu.

Może jakaś limitówka? :)

Awatar użytkownika
Artha
Cronomi Records / The Tribe
Posty: 937
Rejestracja: 25 mar 2003, 12:19
Lokalizacja: malbork
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Artha » 07 lut 2010, 10:59

Psysutra, pisz numer, masz dobra okazje sie pokazac, jesli Tobie na tym oczywiscie zalezy.

Awatar użytkownika
mEwa
Egodrop / Syndromm
Posty: 1241
Rejestracja: 20 lut 2004, 15:57
Lokalizacja: Kraków
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: mEwa » 07 lut 2010, 12:58

tez tłoka bym łyknął! myślę, że niewielki nakład spokojnie by sie rozszedł wśród transowej braci!
:E

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Psysutra » 07 lut 2010, 13:15

Odnoszę nawet wrażenie, że zainteresowanie nie byłoby tylko w Polsce
Artha pisze:Psysutra, pisz numer, masz dobra okazje sie pokazac, jesli Tobie na tym oczywiscie zalezy.
Mi się wydawało, że numer się komponuje :wink:

Спокойно, поживем увидим :)

Apropos- ja bym widział Twój El Es Di na kompilce- uwielbiam tym głośniki męczyć :wink:

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: bubblegum » 07 lut 2010, 13:47

Tobie by się tak przydał kubeł zimnej wody na łeb

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Astral » 07 lut 2010, 16:21

Ależ ty buble jesteś ostatnimi dni złośliwy dla psysutka :mrgreen:
Aż tak cię drażni ?

Awatar użytkownika
Artha
Cronomi Records / The Tribe
Posty: 937
Rejestracja: 25 mar 2003, 12:19
Lokalizacja: malbork
Kontaktowanie:

Re: "Panta Deus" - 10 lat Psytrance.pl

Post autor: Artha » 07 lut 2010, 19:33

jesli chodzi o "tłok" (:D) światowy to takze molgoby sie rozejsc.
200 sztuk w polsce spokojnie powinno sie wciagnac bez najmniejszych problemow, a moze i x2 tyle.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości