Invoker - Invoking Night [DJ set promo 2015]

Informacje i materiały promocyjne polskich artystów i wytwórni :: Info & promotional materials of Polish artists & labels
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Invoker
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2014, 17:53
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Invoker - Invoking Night [DJ set promo 2015]

Post autor: Invoker » 16 mar 2015, 14:20

Cześć.

Część osób pewnie kojarzy mnie z imprez psytrance, zarówno jako tańczący jak i od jakiegoś czasu jako grający ;)
Niedawno nagrałem pierwszego seta, z którego jestem zadowolony, dlatego stwierdziłem, że pochwalę się nim na tym forum.

https://www.mixcloud.com/Invokerealm/invoking-night/

W secie wykorzystałem sporo kawałków, w których zmieniłem uprzednio strukturę aranżacji wg własnych upodobań. Starałem się, aby był możliwie najbardziej liryczny i artystyczny, ponieważ nie przepadam za łupanką, której formę czasami przybierają sety forest/dark.

tytuł: Invoking Night
Jest to pierwsza część cyklu "Invoking...", w ramach którego planuję miksy moich ulubionych, często zremasterowanych i przearanżowanych strukturalnie kawałków z wybranych podgatunków muzyki elektronicznej.

klimat: nighttime psytrance, darkpsy, forest, night full-on

tracklist:

1. Tool - Mantra
2. Braincell - Melting Point (Invoker edit)
3. Drumatik - Tranceformation Edit 2014 (Invoker edit)
4. Prism - Drop Shrimp
5. Scatterbrain - Wool Gatherting (Invoker edit)
6. Drumatik & Airi - Cosmic Prayer Edit 2014 (Invoker edit)
7. PsiloCybian & Braincell - Altjira
8. Concept - Entering the Dawn (Invoker edit)
9. Schizoid Bears - Radio Hit (Invoker edit)
10. Atriohm - Rings of Fairy (remix) (Invoker edit)
11. Schizoid Bears - Dead City (Invoker edit)
12. Parus - Vremia
13. DoHm - Lost Engineers
14. Cybernetika - Molecular Probe (Invoker edit)
15. DoHm - KUDA (Invoker edit)
16. Jack Wall & Brain DiDomenico - The Collectors Ship


Obrazek

Zapraszam do odsłuchu! Wszelkie uwagi i komentarze mile widziane. :)

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości