Moondalla 2002 - video

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Moondalla 2002 - video

Post autor: Styropian » 23 paź 2006, 18:42

Cztery lata temu odbyła się pierwsza edycja Moondalli. Przybyło na nią może z 500 osób. (może ciut więcej, a może i mniej). W necie nie zachowało się zbyt dużo materiałów o tym wydarzeniu. Wprawdzie kilka osób otrzymało filmiki z tej Moondalli, to jednak zdecydowana większość ich nie widziała. Teraz dzięki YouTube nadeszła okazja odświeżyć sobie wspomnienia , a młodym/nowym pokazać jak wyglądała pierwsza edycja Moondalli. Autorem filmików jest Xanti, ja je tylko zmniejszyłem, by można było zamieścić je na You Tube. Pozdrawiam i zapraszam do oglądania filmików :)

:arrow:Moondalla_001 - First Morning
:arrow:Moondalla_002 - Before
:arrow:Moondalla_003 - Performance
:arrow:Moondalla_004 - Night
:arrow:Moondalla_006 - 2nd Morning(Psychedelic Cowboy)
:arrow:Moondalla_007 - 2nd Morning(OV Silence Team)
:arrow:Moondalla_008 - 2nd Morning(OV Silence Team)
:arrow:Moondalla_009 - Sunrise
:arrow:Moondalla_010 – Dancing People
:arrow:Moondalla_011
:arrow:Moondalla_012 – Lot Styro :)
:arrow:Moondalla_013
:arrow:Moondalla_014
:arrow:Moondalla_015 - Hexe & DaMnEe
:arrow:Moondalla_016 – Dj Rough
:arrow:Moondalla_017 – L.S.Dance
:arrow:Moondalla_018 – Chill Out
:arrow:Moondalla_019 – Rium Warriors_1
:arrow:Moondalla_020 – Rium Warriors_2
:arrow:Moondalla_021 – Rium Warriors_3
:arrow:Moondalla_022 – Rium Warriors_4
:arrow:Moondalla_023 – Rium Warriors_5
:arrow:Moondalla_024 – Rium Warriors_6
:arrow:Moondalla_025 – Rium Warriors_7
:arrow:Moondalla_026 – Rium Warriors_8
:arrow:Moondalla_027 – Tribal Warrior
:arrow:Moondalla_028 – Auralis Live
:arrow:Moondalla_029 – Sunday Morning
:arrow:Moondalla_030
:arrow:Moondalla_031 – Alpha Centauri
:arrow:Moondalla_032
:arrow:Moondalla_033 – Sunday 8:00 am
:arrow:Moondalla_034
:arrow:Moondalla_035 – Dj Elf
:arrow:Moondalla_036 – Psy Chill

W planach mam także wrzucenie filmików z Moondalli 2003.
Pozdrawiam
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
double miu
Elite User
Posty: 940
Rejestracja: 02 kwie 2004, 12:25
Lokalizacja: Twierdza glogau
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: double miu » 25 paź 2006, 20:04

ja chce lot styra na avatar...

toz to jest takie boskie...szczere do bolu zero rezyserki , kamerka na kobitke,nagle jakis kolo sie kielczy kolko zatacza i taka ewidentnie plaska gleba :) no po prostu szok :)

jak to ogladam to mi pstreo perelem wali :) ale in plus....

cyferki na kamerce...w ogole to wszystko...musiala byc dziwna bania tam na miescu hehe :)
::SUMMER SOUND OF POLAND coalition::8 ZL DROZEJ USER::

Awatar użytkownika
Xanti
Respected User
Posty: 176
Rejestracja: 26 mar 2003, 06:10
Lokalizacja: wroclaw /aktualnie .uk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Xanti » 30 paź 2006, 21:12

double miu pisze: cyferki na kamerce...w ogole to wszystko...musiala byc dziwna bania tam na miescu hehe :)
..i rzeczywiscie BYLA dziwna bania tam na miejscu..szczegolnie gdy przez caly festiwal szkoda bylo isc spac..napedzani woda i czekolada przez 3dniowego tripa..sam pomysl jaki byl poziom podniecenia..

co do cyferek to mysle ze nieprzeszkadzaja jakos specjalnie o ile ktos na nich sie nieskupia hehe..pozatym fajnie bedzie gdy ktos ogladajac to gdzies kiedys na sieci bedzie mogl zorientowac sie w ktorym stuleciu odbyla sie taka imprezka hehe,

przy okazji, pozdrowienia dla wszystkich wariatow szalejacych' na filmie, michal(man w hat),dara(2006@boom),styra oraz hexe i damnee :) i calej reszty gdzies tam zalegajacej ;)

xan
Randez-vous: tel +447590118944 ,gg624000

Trance is a holy music ...welcome to the world of a holy trance+++

Awatar użytkownika
roman
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2004, 23:22
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: roman » 04 lis 2006, 08:58

Styropian: możesz wrzucić te filmiki gdzieś na serwer ? yousendit albo filefront ?
bo te youtube troche zjebane jest :P ... a chciałbym sobie zapisać filmiki na dysku :)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 04 lis 2006, 10:23

roman pisze:Styropian: możesz wrzucić te filmiki gdzieś na serwer ? yousendit albo filefront ?
bo te youtube troche zjebane jest :P ... a chciałbym sobie zapisać filmiki na dysku :)
Roman wszystkich filmików jest ponad 1GB, więc sporo czasu upłynie zanim Ci to wrzuce, ale jeśli Ci się nie śpieszy to nagram je na płytkę dvd i dam Gagarinowi, a on przy najbliższej okazji Ci ją przekaże w Gdańsku.
Co Ty na to?
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Post autor: Gagarin » 04 lis 2006, 14:23

w zasadzie to ja mam ten material na dysku wiec nie ma takiej potrzeby :]
:: Free Spirit ::

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: seismic » 27 lut 2007, 23:26

Ja z tej moondali mam tylko jedynie filmik - w stylu bardziej takiego klipu - z kawalkiem:
suntec - space battle.
Niepamietam kto go sklecił. Ale dobry.
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
Skarb
Elite User
Posty: 542
Rejestracja: 10 lis 2005, 14:19
Lokalizacja: Warszawa - Anin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Skarb » 27 lut 2007, 23:48

:arrow: The url contained a malformed video id.

yyy...a czemu mi sie takie cuś pokazuje :roll:
anybody? help mi pliz

edit: dobra juz odkryłam w czym rzecz. Najwyrazniej jeden z linkow szwankuje, a ze byl pierwszy to pomyslalam ze z caloscia cos nie tak ;)
ale tak generalnie to JEST DO DUPY bo u mnie you tube milczy i jakos zaden komputerowy cudotworca jeszcze temu nie zaradzil, tak niesforna mam maszyne :twisted: ....poza tym ja tez chce pamiatke z celulozy, o! zamawiam plytke jesli mozna :)
Jeżeli uważasz, że kobieta to tylko słaba płeć, spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę łóżka =]

Obrazek
&
Obrazek

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Post autor: Primal » 04 lip 2008, 21:05

filmik Moondalla_012 – Lot Styro 10/10 za oprawe audio i za piekne pikowanie styro na glebe :wink: rewelka :) fajnie ze jest mozliwosc poogladania takiego materialow z festiwalowego dinozaura (w koncu to juz 6 lat temu bylo ho ho)

zobaczylem juz wiekszosc filmikow i jedno co sie nasuwa od razu to muzyka...piekna ahh stare dobre rytmy jak chociazby z tego filmika Moondalla_015 - Hexe & DaMnEe miodzio dla uszu :)

Awatar użytkownika
Xanti
Respected User
Posty: 176
Rejestracja: 26 mar 2003, 06:10
Lokalizacja: wroclaw /aktualnie .uk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Xanti » 11 lip 2008, 16:18

Skarb pisze:...poza tym ja tez chce pamiatke z celulozy, o! zamawiam plytke jesli mozna :)

co to jest celuloza? :shock:
Randez-vous: tel +447590118944 ,gg624000

Trance is a holy music ...welcome to the world of a holy trance+++

Awatar użytkownika
Skarb
Elite User
Posty: 542
Rejestracja: 10 lis 2005, 14:19
Lokalizacja: Warszawa - Anin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Skarb » 12 lip 2008, 15:48

spieszę z odpowiedzią ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Celuloza

powinna się panna o niej uczyć na lekcjach biologii.
Jeżeli uważasz, że kobieta to tylko słaba płeć, spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę łóżka =]

Obrazek
&
Obrazek

Awatar użytkownika
Xanti
Respected User
Posty: 176
Rejestracja: 26 mar 2003, 06:10
Lokalizacja: wroclaw /aktualnie .uk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Xanti » 14 lip 2008, 20:17

no to juz wiem co to takiego ta celuloza :P

Moje nastepne pytanie to takie:

W jaki sposob celuloza przedostala sie na plytke? :>
Skarb pisze: powinna się panna o niej uczyć na lekcjach biologii.
lol ta czesc podobala mi sie najbardziej......panie Skarbie ;)
Randez-vous: tel +447590118944 ,gg624000

Trance is a holy music ...welcome to the world of a holy trance+++

Awatar użytkownika
Skarb
Elite User
Posty: 542
Rejestracja: 10 lis 2005, 14:19
Lokalizacja: Warszawa - Anin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Skarb » 15 lip 2008, 00:31

oj....czyzbym strzelila gafe?

jesli tak to sorry :wink:

edit: hmm, no tak. Cofam zatem ta 'panne' to chyba avatar mnie w blad wprowadzil.
Jeżeli uważasz, że kobieta to tylko słaba płeć, spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę łóżka =]

Obrazek
&
Obrazek

Awatar użytkownika
Xanti
Respected User
Posty: 176
Rejestracja: 26 mar 2003, 06:10
Lokalizacja: wroclaw /aktualnie .uk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Xanti » 22 lip 2008, 06:12

Skarb pisze:oj....czyzbym strzelila gafe?

jesli tak to sorry ;)
...sorry? phiii....niema tak lekko..za zmiane plci slono sie placi

proponuje sorry ale z wódeczka w reku hahahaha ;)

najblizszy mozliwy termin to xibalba :P
Randez-vous: tel +447590118944 ,gg624000

Trance is a holy music ...welcome to the world of a holy trance+++

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości