Xibalba Festival ][ 23-27.07.2008 ][ Połczyno k. Pucka

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals
Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: war » 04 sie 2008, 14:56

a nie wiem artha, ale możliwe ze to bangara byla, tam gdzie majówki cisna jagodziani
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
ditCH
Medulla Oblongata
Posty: 292
Rejestracja: 16 wrz 2006, 20:42
Lokalizacja: Wejherowo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: ditCH » 04 sie 2008, 15:27

..to nie była Bangara Wojna :D

Awatar użytkownika
Artha
Cronomi Records / The Tribe
Posty: 937
Rejestracja: 25 mar 2003, 12:19
Lokalizacja: malbork
Kontaktowanie:

Post autor: Artha » 04 sie 2008, 15:51

bynajmniej ja na Bangarze.. :-)

Awatar użytkownika
VanHalik
Respected User
Posty: 185
Rejestracja: 19 sie 2007, 19:41
Lokalizacja: Gdańsk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: VanHalik » 04 sie 2008, 17:41

szy pisze:Scenie byłoby łatwiej, gdyby było więcej liderów z prawdziwego zdarzenia:

- ogólnie czujących klimaty *dobrego* transu,
- grających (!),
- kumatych na codzień, pracujących, spełnionych życiowo,
- jeżdżących po świecie po festach,
- mających chęci i możliwości by się bawić w psy.

Na dzień dzisiejszy, na dobrą sprawą, jest takich dwóch: Bongos i Styro. Za mało,
by było dobrze.

Szy.
Bedzie lepiej Szy :) Tak w ogole to chyba Styro i Bongos to za malo powiedziane? Bo nie trzeba moim zdaniem spelniac wszystkich tych warunkow ktore wymieniles? A ludzi spelnionych, jezdzacych tu i tam i wspierajacych scene "z parkietu" jest duzo duzo wiecej...

Awatar użytkownika
VanHalik
Respected User
Posty: 185
Rejestracja: 19 sie 2007, 19:41
Lokalizacja: Gdańsk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: VanHalik » 04 sie 2008, 17:44

Dobra, zjebalem. Chodzilo Ci o "LIDEROW". To sie ok zgadzam...
Chociaz ani pana Styro ani Bongosa osobiscie nie znam.

Awatar użytkownika
4m
Elite User
Posty: 444
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:52
Lokalizacja: z pyłów, energii, świateł i cieni...
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: 4m » 05 sie 2008, 11:23

szy pisze:Psytrance to także *tolerancja*, kolego transiarzu.
Wśród kolegów transiarzy *tolerancja* to podstawa istnienia sceny. http://transiarzu.homo.com/index_pl.php
from the thunder
and the thought
and the chaos
that free the form

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 05 sie 2008, 11:30

Marcin! Myślałem, że już jesteś poważnym, dorosłym człowiekiem! :lol:

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Post autor: dragon » 05 sie 2008, 11:41

W liderach nie ma wujka jurgena!
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
szy
Elite User
Posty: 414
Rejestracja: 26 cze 2004, 09:47
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: szy » 05 sie 2008, 12:15

4m pisze:Wśród kolegów transiarzy *tolerancja* to podstawa istnienia sceny. http://transiarzu.homo.com/index_pl.php
Ja homo? Bi raczej :>

Nie łapię o co biega, ale nie wiem czy potrzebuję wiedzieć.

Szy.

Awatar użytkownika
Xanti
Respected User
Posty: 176
Rejestracja: 26 mar 2003, 06:10
Lokalizacja: wroclaw /aktualnie .uk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Xanti » 05 sie 2008, 12:34

@VanHalik..to ja jeden z lokatorow twojego namiotu..twoj portfel z dowodem znalazlem w moim plecaku pare dni temu...niestety nie bylo w nim tych 200pln!! tylko jakies grosze.probowalem skontaktowac sie z numerem tel pod adresem na dowodzie..niestety bezskutecznie.
odezwij sie na moj tymczasowy numer 514108496 bo chcialbym zauwazyc pewna sprawe

/btw jesli potrzebujesz natychmiast dowod to zrob to w przeciagu paru godzin od tego posta bo potem spadam na ozore..moge tez podac znajomym z gdanska na ozorze takze bedziesz mogl odebrac gdzies w gdansku

pozdrawiam i glowa do gory:)


@dragon..cale 4 noce spania na ziemi, bo damnee dotarla bez karimaty dla mnie... :roll:

/nb..znikam z sieci do 13go sierpnia
Randez-vous: tel +447590118944 ,gg624000

Trance is a holy music ...welcome to the world of a holy trance+++

Awatar użytkownika
salvi
Fantazja / MAE
Posty: 1406
Rejestracja: 06 cze 2004, 01:02
Kontaktowanie:

Post autor: salvi » 05 sie 2008, 13:11

przynajmniej jeden zarobiony hehe

Awatar użytkownika
sudha
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2008, 16:28
Lokalizacja: 3pcity
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: sudha » 05 sie 2008, 17:11

witam! ktos powyzej zalowal ze nie wypowiadaja sie inni uczestnicy festivalu, ja tam niestety nie dojechalam (choc bardzo chcialam) ale wypowiedziec sie skusze..
przelecialam caly ten watek i z tego co piszecie to chyba glownym problemem byla frekwencja...bo reszta minusow, typu slabe dekoracje czy naglosnienie (to w dzien) nie nalezy chyba brac pod uwage jako powazne problemy, raczej niedociagniecia organizatorow, ktorych mozna uniknac w przyszlym roku.
Frekwencja jest natomiast problemem, nad ktorym moim zdaniem tez mozna a nawet trzeba popracowac. Powiem jedno- stwierdzenie typu "kto mial sie dowiedziec to sie dowiedzial" po prostu mnie rozwala! swiadczy o waszej pyszolkawatosci i zamknieciu! tak nie mozna! ja wiem ze fajnie jest sie czuc elitarnie ale jesli dalej bedziecie sie kisic tylko w swoim wlasnym sosie to ta frekwencja nie wzrosnie w przyszlym roku. Promocja i reklama niestety jest nieodzowna- czy komus to sie podoba czy nie. Jak ludzie maja przyjsc na festival jesli o nim po prostu nie wiedza??? nie wszyscy- a raczej bardzo malo ludzi siedzi na forum, tym czy tamtym. Poza tym jak ktos juz slusznie powyzej zauwazyl polskiej scenie trancowej trzeba swiezej krwi, trzeba troche te mlodsze pokolenia nia zarazic, jakos przyciagnac...takze prosze drodzy organizatorzy pomyslcie o tym w przyszlym roku, nie bojcie sie choc troche reklamy. Info o festivalu MUSI byc w jezyku angielskim i MUSI zaistniec NIE tylko na polskich stronkach...
Generalnie to chyle czola przed organizatorami Xibabli, dzieki ze podjeliscie to wyzwanie i ryzyko- tak trzymac! choc wiem ze pewnie latwo nie bylo i pewnie jescze dlugo nie bedzie niestety...
wszyscy pisaliscie o tym ze najwazniejsze ze byl zajebisty klimat wiec mysle ze to bardzo dobrze rokuje na natepne lata (mniejmy nadzieje ze beda!!) bo klimat imprezy to podstawa, reszta moze nawalac ale jak sa fajni ludzie i klimacik to mozna hulac :D

Awatar użytkownika
mEwa
Egodrop / Syndromm
Posty: 1241
Rejestracja: 20 lut 2004, 15:57
Lokalizacja: Kraków
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: mEwa » 05 sie 2008, 18:15

niska frekwencja wynika z czesciowo uzasadnionego, ale wg mnie nadmiernego sceptycyzmu. bedzie lepiej :)
:E

Awatar użytkownika
GraPhic
Pulsar TranceFormation / Synapsy
Posty: 265
Rejestracja: 07 paź 2005, 09:27
Lokalizacja: Poznan
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: GraPhic » 05 sie 2008, 18:18


Osthato Chetowa
Medulla Oblongata
Posty: 340
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:37
Lokalizacja: Wejherowo/Kaszuby
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Osthato Chetowa » 05 sie 2008, 19:39

... co do tej reklamy to informacje byly NIE tylko na polskich stronach ,o to nie ktore z nich : isratrance ( gdzie temat cieszyl sie nawet sporym zainteresowaniem ) goabase,psy-forum.co.uk,triplag i wiele innych zagranicznych stron o polskich forach nie wspominajac m.in : psytrance.pl ,ds.art, grono itp,itd ... jak dla mnie sa to podstawowe fora na temat muzyki psychedelic ktore odwiedza spora ilosc psyfreakow ... pozdrawiam


ps . a wpisujac w przegladarce google Xibalba festiwal tez wyskakiwalo sporo odnosnikow na temat festa ..

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Astral » 05 sie 2008, 21:44

Według mnie były 2 najwazniejszy przyczyny , które wplyneły na kiepską frekwencje.

1. To był fest od początku ukierunkowany na darki, a nawet jesli sie organizatorzy zapierali ze tak nie jest to ludzie i tak po line-upie, i samej grupie organizujacej tego festa mogli odniesc inne wrażenie. Darki sie ciesza coraz wieksza popularnościa w Polsce, ale nie na tyle jeszcze dużą, aby liczyc na to ze festa organizowanego przez darkowców przyjdzie ~ tysiac osób.
2. Ostatnim, wydaje mi sie, że mniej istotnym, ale majacycm jednak wplyw na frekwencje czynnikime był fakt iż była to pierwsza tak "gruba" z założenia impreza Medulli.
Brak zaufania, a jesli nie brak to ograniczone zaufanie do organizatorów. Ludzie w takich sytuacjach są sceptyczni, i wolą nie ryzykować...

Gdyby to był, czysto teoretycznie, festyn robiony przez halle w kolaboracji z innymi polskimi teamami, jestem niemalże pewien ze ludzi byłoby conajmniej o 50% wiecej.

Awatar użytkownika
VanHalik
Respected User
Posty: 185
Rejestracja: 19 sie 2007, 19:41
Lokalizacja: Gdańsk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: VanHalik » 06 sie 2008, 00:28

Xanti moj hero ;*

Nie mam zielonego pojecia jak sie moj portwel znalazl w Twoim plecaku, ale zalozyc sie moge ze tej jednej jedynej nocy kiedy urwal mi sie film odjebalem cos glupiego (prawdopodobnie pomylilem plecaki). Bardziej zagadkowa rzecz to taka ze 200 zlotych znalazlem w moim plecaku juz w domu w najmniejszej kieszeni. Ostatnie co pamietam w zwiazku z portwelem to ze chowam go do na pewno swojego plecaka razem z pieniedzmi. Wiec kurwa niech mi ktos wymysli sensowne wytlumaczenie xDDD

Ogolnie dzieki Xan, raczej nie bede jednak potrzebowal tego dowodu na gwalt, wiec moze wyslesz mi go jak juz zjedziesz spowrotem do UK.

Pozdro :)

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: war » 06 sie 2008, 08:19

VanHalik pisze:Wiec kurwa niech mi ktos wymysli sensowne wytlumaczenie xDDD
Pozdro :)
Sie nastukales panie ;P
it's not a drug it's a holly sacrament

chmiel
Posty: 6
Rejestracja: 06 sie 2008, 11:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: chmiel » 06 sie 2008, 11:59

Witam

Ekipie ze Szczecina bardzo się podobał festiwal, nawet w obliczu wielu niedociągnięć, na szczęście najważniejsi są ludzie, którzy przyjeżdżają na festiwal, a poznałem bardzo dużo sympatycznych i uśmiechniętych ludzi.
Pierwszy raz byłem na takim festiwalu i napewno nie po raz ostatni :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ash
Medulla Oblongata
Posty: 47
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:31
Lokalizacja: poznań
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: ash » 06 sie 2008, 17:11

nie wiem czy tak wolno ale mam tu posta niepolskiego ( z forum www.psymusic.co.uk, największego chyba portalu psajtransowego na wyspach) , którego chciałabym przekleić dla wszystkich malkontentów :) :

" Re: Xibalba Festival ][ 23-27.07.2008 ][ Polczyno near Puck ][ Poland
It was a beautiful small festie with a wicked free party vibe. I was completely and utterly spoiled by the line-up from start to finish and don't think I'll be going to many UK parties any more because they're bound to disappoint compared to this!

Was gutted the 3 hour Wooden Monsters set couldn't happen but Kiriyama, Vegetal and Procs ripped the place up on the last night. Special mention must also go to a very intelligent DJ set from Milosz (from Forgotten Ritual) and Stardust. Most of the Polish DJs were very impressive too.

Was great to meet all the Brighton guys who were really lovely and there was yummy veggie food from the chillout. Only complaint was the ground being damp despite it being hot enough to sunburn me every day.

Medulla Oblongata really know how to put on a top festival and must be congratulated after so many of the darker festivals went under this year. We met some cool people and I really hope we can make it again next year!"


no i kurcze szafa gra :DDD
this is a time machine

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości