Moondalla 2002 - Foto

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Moondalla 2002 - Foto

Post autor: Styropian » 22 paź 2009, 17:59

Jak to mawiają....lepiej późno niż wcale.

Jakiś czas temu w TYM TEMACIE wrzuciłem linki do filmików Xanti'ego z pierwszej Moondalli. Dziś przyszła pora na moje fotki :) Jako, że fotek z Moondalli 2002 w sieci jest bardzo mało (w sumie chyba tylko są na DS'ie), powinniście być zadowoleni hehehe ;)
A przy okazji można powiedzieć, że od Moondalli 2002 rozpoczęła się moja przygoda z "cykaniem" fotek na imprezach :)

:arrow: Fotki na Picassa Web Albums
:arrow: Fotki do ściągnięcia @ Rapidshare - 9,3 MB

Fotki obejmują okres od czwartku 4 lipca do niedzieli 7 lipca. Na stronie i w wersji do ściągnięcia nie są ułożone chronologicznie, bowiem ktoś kiedyś pożyczył i pozmieniał ich kolejność i teraz już nie pamiętam kiedy dana fotka była zrobiona. Przy okazji można zobaczyć jak kiedyś wyglądali nasi znajomi :P
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
salvi
Fantazja / MAE
Posty: 1406
Rejestracja: 06 cze 2004, 01:02
Kontaktowanie:

Re: Moondalla 2002 - Foto

Post autor: salvi » 26 paź 2009, 11:02


Awatar użytkownika
VanHalik
Respected User
Posty: 185
Rejestracja: 19 sie 2007, 19:41
Lokalizacja: Gdańsk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Moondalla 2002 - Foto

Post autor: VanHalik » 24 mar 2010, 20:03

Ja chcę na Opena... ! Dzięki Styro, odziwo powiało świeżością!
Moje macki sięgają poza.

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Moondalla 2002 - Foto

Post autor: seismic » 17 wrz 2012, 13:41

Tak mi się przypomniało bo tą nazwę miło wspominam...
A tutaj jak lufa:
https://plus.google.com/photos/11793751 ... banner=pwa
(kolega w pomarańczowej koszulce już nie miał pomysłu na lepszy rekwizyt)
:mrgreen:
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości