Zróbmy sobie festiwal - PRO

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals
Awatar użytkownika
vataa
vatamorgana.org
Posty: 135
Rejestracja: 23 maja 2006, 09:03
Lokalizacja: vatamorgana
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: vataa » 06 maja 2010, 12:12

hahha bongos zaczął krzyczeć :))
'zróbmy sobie festiwal' to brzmi coś jakby 'profesjonalny underground' (oksymoron jak chuj) :)) jak z tego ma wyjść impreza typu transfuzja 2009 to szkoda zachodu na promocje nurtu psychedelic w PL i 'promocje miasta' :) bo jeśli to ma być taka impreza, to po co ten cały temat i napinki? nie lepiej po prostu zrobić spontan bibe nad morzem i nie obiecywać ludziom żadnych PRO atrakcji (bo niby jakich?) ?
*JetMan* pisze: Vataa - sprostowac widocznie musze. alez _oczywiscie_ ,ze mi sie nie _znudzilo_ [byloby baaardzo ciezko- sam wiesz jak jest :-> ] po prostu nie widze tego siedzac w UK. Lepiej byc na miejscu.
jetman kumam, ale pamiętaj że nie każdy wielbiciel słoni musi rezygnować ze swoich zainteresowań tylko z tego powodu, że nie ma w swoim mieście zoo :)
www.vatamorgana.org | Tak jest, to jest bardzo dobra koncepcja. Bardzo dobra koncepcja! Niech pan jedzie na grzyby!

Bongo
Hallabanaha / MAE
Posty: 640
Rejestracja: 03 sie 2005, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: Bongo » 06 maja 2010, 12:38

Prawda jest taka ze nawet ludzie uczeszczajacy na biby zadowalaja sie byle sucharami byle bylo taniej

jak to wszystko ma sie rozwijac kiedy nie stac nikogo na zaplacenie komus kto maluje ze plotna ? komus kto swieci laserami za lasery ? komus kto robi muza za muze ? komus kto swieci za swiecenie ?
itd....

Tkwijmy dalej w gownie i mowmy ze to szampan

Awatar użytkownika
vataa
vatamorgana.org
Posty: 135
Rejestracja: 23 maja 2006, 09:03
Lokalizacja: vatamorgana
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: vataa » 06 maja 2010, 13:25

tak jak mówisz. niestety nie ma nic za darmo, a to przekłada się na jakość (imprezy czy czegokolwiek).
www.vatamorgana.org | Tak jest, to jest bardzo dobra koncepcja. Bardzo dobra koncepcja! Niech pan jedzie na grzyby!

Bongo
Hallabanaha / MAE
Posty: 640
Rejestracja: 03 sie 2005, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: Bongo » 06 maja 2010, 13:59

bo przeciez to zle bedzie wygladalo jak bedziesz zyl z dekoracji malowania koszulek spodni etc ..

przeciez jak mozesz robic to co lubisz i jeszcze zarabiac
no poj.... cie ?????

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: damon » 06 maja 2010, 14:13

Odnosnie promocji psytrance w PL:

http://www.psytrance.pl/forum2/viewtopi ... =10&t=3875

?

;)

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: Oliwia » 06 maja 2010, 17:14

Warto zwrócic uwagę, ze oprócz tzw początkujących organizatorów i profesjonalistów istnieją grupy tzw pasjonatów grania, malowania, świecienia itd, którym niekoniecznie zależy na korzyściach finansowych , a robią sobie po prostu to co lubią, bez zbednego szumu czy nagłasniania czy promocji i sciagania ludzi.. oczywiscie jest to odrębna kategoria imprez, jednak nie umniejszałabym ich jakości a nawet powiedziałabym , ze dla mnie takie inicjatywy to całkiem przyzwoite "produkty" tymbardziej, jezeli ludzie podejmujący takie działania wiedza z czym sie ten temat je.. a czesto to tez bywają tzw starzy wyjadacze.. oczywiscie nie pisze tego tylko w kontekscie polskiej sceny bo tu niewiele sie dzieje ale ogolnie.
Rozumiem, ze jest grupa ludzi, ktora chce rozwijac scene w bardziej komercyjnym kierunku, sciagac ludzi, gwiazdy, nie ponosic strat finansowych a nawet moze utrzymywac sie z organizacji, ale wlozona kasa niekoniecznie bedzie szła w parze z jakością- nie zawsze, podobnie i w druga strone nie wystarczy sie skrzyknac, zawiesic jakas szmate, najebac sie i mowic ze sie organizuje imprezy... najwazniejsza i tak w tym wszystkim jest pasja.. a ktory z kierunków sie obierze to juz inny temat.
Jezeli sa ludzie ktorzy lubia po prostu sobie pograc, podekorowac i zrobic to dla siebie na wysokim poziomie, jezeli nie jest im obojętne miejsce, kwestie sanitarne lubia do tego sobie zorganizowac jakies fajne atrakcje, chillouty, chaishopy czy jakies inne bajery , czesciowo sie napewno zwroci, cos tam doplaca- wiadomo , ale jezeli podejda do tego z pasja to nie mozna mowic o braku profesjionalizmu i amatorce czy tez niskiej jakosci produktach.. To jest po prostu inna bajka.

Oczywiscie obu grupom życzę dobrych imprez i zadowolenia z tego co sie robi, najwiekszym problemem polskiej sceny sa te wieczne jadki, co kto robi lepiej, kto gorzej i dlaczego, kto profesjionalny, kto dluzej słucha , kto ma w koncu racje ;)
The truth can not be said...
gg 5343579

Bongo
Hallabanaha / MAE
Posty: 640
Rejestracja: 03 sie 2005, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: Bongo » 06 maja 2010, 17:47

jak mi powiesz ze nie chciala bys sie utrzymywac z vj ki to ci nie uwierze

Bongo
Hallabanaha / MAE
Posty: 640
Rejestracja: 03 sie 2005, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: Bongo » 06 maja 2010, 17:49

prawda jest taka ze ze owszem sa zajawkowicze ktorzy predzej czy pozniej sa zjedzeni przez normalne zycie tzn wynajem mieszkania splate kredytu zrobienie zakupow etc konczy sie to zazwyczaj emigracja ew. odstawieniem swojej pasji na bok z powodu braku pieniedzy lub gonieniem za przezyciem

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: Oliwia » 06 maja 2010, 18:12

Bongo pisze:jak mi powiesz ze nie chciala bys sie utrzymywac z vj ki to ci nie uwierze
To nie jedyna moja pasja w życiu, to z czego sie utrzymuje to pokrewna dziedzina lecz bardziej komercyjna i smiało tak moge zarbaic na zycie po jego kres bo to lubie.. Nie chciałabym zamienic swiecenia w jedyne źródło utrzymania, niech to bedzie ta wisenka na torcie od czasu do czasu, bez popadania w rutyne.

Nie twierdze, ze bede jedźic po Polsce za darmo i swieciec zwlaszcza kiedy widze ze impreza ma wymiar komercyjny.... Fajnie jak to sie zwraca i napisałam ze rozumiem grupe ludzi , ktora chce imprezy robic nie tracac czy nawet zarabiajac.

Ale jest tez ta druga grupa o ktorej pisałam wczesniej i niekoniecznie goni za chlebem i musi emigrowac w koncu zostawiajac pasje- starszne uogolnienie..
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
darxe
Elite User
Posty: 260
Rejestracja: 16 lis 2006, 15:35
Lokalizacja: Tempehlandia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: darxe » 06 maja 2010, 21:48

Śledzę wątek od początku i chciałem coś dopisać... ale już w sumie pogubiłem się i nie wiem za bardzo o czym jest ta dyskusja ;) także pozdrawiam wszystkich a Smokowi życzę powodzenia i psyszacun wielki że coś działasz i robisz swoje mimo takiej krytyki (choć prawdopodobnie czasem dość słusznej i konstruktywnej)... Serce ponad rozum! :lol:
don't worry be trippy

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: Psysutra » 06 maja 2010, 21:52

A rozum ponad materią :wink:

Awatar użytkownika
darxe
Elite User
Posty: 260
Rejestracja: 16 lis 2006, 15:35
Lokalizacja: Tempehlandia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: darxe » 06 maja 2010, 21:57

Materia nie istnieje, rozum i serce zresztą też ale mniej ;)
don't worry be trippy

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: dragon » 06 maja 2010, 22:08

Kazdego z wypowiadajacych sie tutaj i mnie krytykujacych tez moglbym skrytykowac za ich dzialania. Ale po co i co to da...

:=)

Napisałem w topiku zróbmy PRO, bo chodzilo mi tylko o polączenie ekip.
O Fuzje.
Ale jeszcze duzo wody upłynie.
W temacie topiku nie ma daty 2010.

I czy ktokolwiek z Was mysli ze skoro wstep na impreze jest za free to dje, dekoratorzy, vj, lasery itp tez będa za free?
:D otoz nie.
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
spinny
Injection
Posty: 596
Rejestracja: 21 kwie 2005, 23:32
Lokalizacja: 3miasto
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: spinny » 07 maja 2010, 09:37

Jako stara forumowiczka podzielam zdanie Styro ":zróbmy sobie fest" to temat, który jest od zawsze na tym forum i jeszcze nigdy nie wypalił.

Jak zwykle dyskusja odbiegła od meritum sprawy więc pozwolę sobie dodać swoje trzy grosze.

Nie, żebym się czepiała ale po prostu sranie, pierdolenie: Dragon o fuzji mówi już od kilku lat i jeszcze o ile pamięć mnie nie myli nic się konkretnego w tych tematach nie wydarzyło.
Jak czytam tematy typu: "Zróbmy sobie..." to mam wrażenie, że średnio zorientowane osoby mają pod wpływem chwili/lub czegokolwiek innego "zajawkę" na to, by coś zrobić ale chuj wie jak - o czym świadczy sam tytuł "zróbmy sobie":) I tyle.
There's the place, where U can find your way and the music in your mind just take control.

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: dragon » 07 maja 2010, 23:59

dragon jeszcze pare lat popierdoli o fuzji ale polska jest 100 lat za europa xD.
Wszedzie indziej mozna tylko u nas niee.
Ale my to zrobimy.
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: *JetMan* » 08 maja 2010, 01:36

Spinny:

to temat, który jest od zawsze na tym forum i jeszcze nigdy nie wypalił.

e tam od zawsze...
Nie przypominam sobie czegos takiego w okolicach 2002 np? ;)

Bongo:
jak to wszystko ma sie rozwijac kiedy nie stac nikogo na zaplacenie komus kto maluje ze plotna ? komus kto swieci laserami za lasery ? komus kto robi muza za muze ? komus kto swieci za swiecenie ?
itd....


tutaj masz racje, ale po co tak naprawde chcecie to rozwijac?
["no ja pierdole" ;-)] dokad chcecie dojsc? Do poziomu jakiego kraju?
W uk to jest 'rozwiniete' byl okres gdzie naprawde scena preznie dzialala ale jak wszedzie sa okresy suszy itd.


Vataa:
jetman kumam, ale pamiętaj że nie każdy wielbiciel słoni musi rezygnować ze swoich zainteresowań tylko z tego powodu, że nie ma w swoim mieście zoo


racja, po prostu zamienilem slonie na koniki morskie. :)


Bongo:
prawda jest taka ze ze owszem sa zajawkowicze ktorzy predzej czy pozniej sa zjedzeni przez normalne zycie tzn wynajem mieszkania splate kredytu zrobienie zakupow etc konczy sie to zazwyczaj emigracja ew. odstawieniem swojej pasji na bok z powodu braku pieniedzy lub gonieniem za przezyciem

alez mnie te rzeczy nie zjadly :)
pasji nie odlozylem na bok, akurat deko to jedna z jej odnog.
mozesz grac, mozesz malowac, mozesz swiecic, mozesz nagrywac muzyke, mozesz organizowac itd.
wszystko rozne strony spogladania na ten temat :)
a to, ze temat zjezdza na bok i chwyta inne okolo-podobne tematy to ani dobrze, ani zle - jakby wszyscy konczyli rozmowy w momencie odejscia od tematu to zadna dyskusja by sie nie mogla rozwijac.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Bongo
Hallabanaha / MAE
Posty: 640
Rejestracja: 03 sie 2005, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: Bongo » 08 maja 2010, 04:41

tutaj masz racje, ale po co tak naprawde chcecie to rozwijac?


dobre pytanie . 15 lat to kawal czasu . co mam ci odpowiedziec ze nie potrafie sluchac innej muzy ? ze nie potrafie sie odnalezc na innych imprezach niz te z wyjebanymi dekosami , ludzmi brykajacymi nie zwazajacymi na to czy dobrze kroki stawiaja ..........
zawsze powtarzalem ze moim najwiekszym sukcesem jest ( swiadomie badz nie ) to , ze ludzie tacy jak np. styropian , salvi , kace , sowa , vataa moze stellarzy po czesci ..... i wiele innych osob poprzez to ze istniejemy w warszawie i w polsce znalezli sobie jakis cel w zyciu . ze chca jezdzic , zwiedzac organizowac kupowac soundsystemy , produkowac , tworzyc , dzialac . ze nie sa kolejnymi nudnymi szarymi ludzmi goniacymi tylko za praca utrzymaniem i nic wiecej .

Ci ludzie sie caly czas rozwijaja ( wymienilem tylko pare osob jest ich zdecydowanie wiecej ) i mam wielka satysfakcje i przyjemnosc z kazdego ich sukcesu . spelnionego marzenia itd... co mam jeszcze dodac ze chcialbym zeby to co lubia najbardziej bylo dla nich oplacalne ??????
zeby kazdy mogl swiecic , malowac , grac , tworzyc , produkowac i jezszcze zarabiac na tym co robia dobrze ??????

Dla mnie wazniejsze od pieniedzy sa slowa :

" zawsze moim marzeniem bylo zagrac z vibrasphere "
" nigdy bym nie pomyslal ze kiedys zrobie impreze raazem z hallabanaha "
" od momentu przyjazdu do warszawy nie spotkalo mnie nic zajebistszego niz ta muzyka "

itd... itp.....

co mam ci jeszcze napisac moze byc tysiac plotek , tysiac domyslow , tysiac pomowien , a i tak nic nie zmieni tego ze Hallabanaha mam nadzieje ze niedlugo mae jako ekipa jest juz zywa legenda psytrance w polsce . I co i to mi ma wystarczyc ?

Moze chce pokaz ze i w Polsce mozna zrobic cos z niczego , chce zarazic moja pasja jak najwiecej osob . Sam nie wiem .
Zawsze przez te 15 lat mocno ryzykowalem , czesto nie liczylem sie z kosztami , czesto tez bylo mi glupio jak nie moglem dac komus na taksowke , mowic ze oddam mu po wyplacie bo sie biba nie zwrocila , dzwonilem proszac o znizki za swiecenie , plotna itd. czesto slyszalem wiem impreza sie nie zwrocila wiec spoko mozesz dac polowe choc i tak wiedzialem ze ten ktos jest mocno wkurwiony , to mnie zawsze bolalo najbardziej mimo wszystko zawsze staralem sie sumiennie splacac dlugi dzielic sie jak bylo do przodu , Ile to znajomych mialo mi za zle ze nie wpuszczam za darmo bo przeciez sie znamy od razy krazyly ploty ze zrobilem sie biznesmenem itd.....

Najwiekszy problem jest taki ze kazdy chce uczestniczyc w dobrych wydarzeniach ale niekoniecznie za darmo .

Wiec skonczmy juz gadac ze fuszerka jest dobra , ze cos za 20 jest takie samo jak za 40 , ze impreza z wkladem pracy 5h jest rownowarta do imprezy z wkladem pracy 7dni etc ...

i wogole mam takie zdanie ze po chuj 15 ekip ktore doklada jak mozna zrobic 6 ekip ktore beda zarabiac .

.......ufffff odlozmy spory animozje
a zacznijmy poprostu kalkulowac

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: *JetMan* » 09 maja 2010, 00:11

No to jedziemy z tym koksem.. ;)

Bongo:

tacy jak np. styropian , salvi , kace , sowa , vataa moze stellarzy po czesci ..... i wiele innych osob poprzez to ze istniejemy w warszawie i w polsce znalezli sobie jakis cel w zyciu


A nie uwazasz, ze myslenie w ten sposob to mimo wszystko troche nie ten teges?
Styro czy dlatego, ze wspom. ekipa istnieje znalazles cel w zyciu? ;)
Nie wiem. Moze sie nie znam [albo nie znam tego od waszej strony]

zeby kazdy mogl swiecic , malowac , grac , tworzyc , produkowac i jezszcze zarabiac na tym co robia dobrze ??????


tak bylaby fajna taka mozliwosc, ale czy nie jest tak, ze w momencie gdy jakakolwiek
scena zaczyna isc w komercje/pieniadze itd. to pojawia sie masa ludzi chcacych sie
wylacznie nachapac a samych natchnionych artystow jest coraz mniej? Albo przynajmniej- nie
zmienia sie ich ilosc? Zobacz co sie stalo z hiphopem i jego 'popularyzacja'.
Osobiscie gdybym mial zarabiac na malowaniu plocien z czasem staloby sie to rutyna i
jednak patrzylbym na ta kase, bo w koncu bym z tego zyl. Magia gdzies ulatuje..

zawsze przez te 15 lat mocno ryzykowalem , czesto nie liczylem sie z kosztami , czesto tez bylo mi glupio jak nie moglem dac komus na taksowke , mowic ze oddam mu po wyplacie bo sie biba nie zwrocila , dzwonilem proszac o znizki za swiecenie , plotna itd. czesto slyszalem wiem impreza sie nie zwrocila wiec spoko mozesz dac polowe choc i tak wiedzialem ze ten ktos jest mocno wkurwiony , to mnie zawsze bolalo najbardziej mimo wszystko zawsze staralem sie sumiennie splacac dlugi dzielic sie jak bylo do przodu , Ile to znajomych mialo mi za zle ze nie wpuszczam za darmo bo przeciez sie znamy od razy krazyly ploty ze zrobilem sie biznesmenem itd.....


no tak, o mnie tez troche ciekawych plot chodzilo :) tak to juz jest.


Wiec skonczmy juz gadac ze fuszerka jest dobra , ze cos za 20 jest takie samo jak za 40 , ze impreza z wkladem pracy 5h jest rownowarta do imprezy z wkladem pracy 7dni etc ...


sam pisales - odbior imprezy zalezy od masy czynnikow, muzyki, ludzi, deko, atmosfery, i zjedzonych/wypitych uzywek/cocacoli ;) [zarcik] -naprawde cena za 'bilet' nie gwarantuje
zajebistosci zabawy. chociaz moze cos w tym jest, jak placisz wiecej to od razu sie lepiej bawisz i jakos tak wszystko przyjemniej wyglada. ;-) a tak powaznie, wiecej placisz wiecej
wymagasz. Nadal twierdze, ze festiwal/impreza w klubie/OA za 20zlotych/funtow/rubli/euro
moze byc wiecej warta niz taka za 100.

Takze zgadzam sie nie ma co bic piany zreszta chyba jej nie bijemy :) Akurat co do mnie to moge szczerze przyznac, ze nie mam sobie
nic do zarzucenia- nie wykrecilem nigdy nikogo na kase, nie podbieralem z puli, nie oszukiwalem etc itp itd a jak juz do kogos sie dokleja jakas krzywa akcja to pozniej leci
za Toba az do konca - niestety, tak jest.Takze oby wam wszystko szlo jak najlepiej-
przede wszystkim bez jakichs dziwnych historii. Takich nikt nie chce sluchac.
Dobra nowina niesie sie sama. ;)

i wogole mam takie zdanie ze po chuj 15 ekip ktore doklada jak mozna zrobic 6 ekip ktore beda zarabiac .


Ale jak niektorym sie to podoba albo maja ta pasje? Jak juz bedzie te 6 ekip to co pozniej?
Zawsze ktos nowy sie bedzie pojawial i widzisz to na zasadzie 'albo z nami albo w ogole'?
[nie sadze] wiadomo ,ze tego sie kontrolowac nie da. IMHO niech bedzie sobie tyle ekip ile
chce a najlepsi i tak pozostana na placu boju.

.......ufffff odlozmy spory animozje
a zacznijmy poprostu kalkulowac


Spodziewalem sie bardziej czegos a'la peace&love ;-)

pzdr!
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: dragon » 09 maja 2010, 07:01

wlasnie bylem na atmosie w goteborgu. Kawal fiuta z niego i nie umie grac.
Chcialem go zaprosic na granie do darlowa, ale jego zachowanie mi nie podpasowalo.

Nie chciałbym żeby połowa transiarzy w pl wyglądała podobnie.

Bongo pięknie sie otworzył.
Ten temat zrobmy sobie festiwal zakładam po raz pierwszy. W innych nie widziałem nadzieji orgganizacji.

Bongo
tutaj daja ziemie i kase i scene i ochrone itp itp. Czego chcesz wiecej? to dajemy my
Daj cos też do siebie i robimy.
:P
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: Zróbmy sobie festiwal - PRO

Post autor: dragon » 09 maja 2010, 07:08

od
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Zablokowany
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości