Sadhana Open Air 8,9,10 lipiec 2011

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals
Awatar użytkownika
Agatka
Elite User
Posty: 202
Rejestracja: 07 sie 2006, 13:03
Lokalizacja: ZIELONA GÓRA - Szprotawa / woj. lubuskie
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sadhana Open Air 8,9,10 lipiec 2011

Post autor: Agatka » 11 lip 2011, 22:27

impreza bardzo udana :)
żałujemy z Zielono_Mi, że dopiero w sobotę zawitaliśmy...
Vanhalik, Sandra, Lunatix... i inni... - dzięki za mile spędzony czas :)
do zobaczenia
~> 1957166 <~

Awatar użytkownika
moondancer
User
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwie 2009, 20:03
Lokalizacja: Grójec
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sadhana Open Air 8,9,10 lipiec 2011

Post autor: moondancer » 12 lip 2011, 01:30

Agatka pisze:...
żałujemy z Zielono_Mi, że dopiero w sobotę zawitaliśmy...
...
do zobaczenia
nooo a w piątek było tak: http://vimeo.com/26285809
:)

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sadhana Open Air 8,9,10 lipiec 2011

Post autor: Tribo oulus » 12 lip 2011, 03:47

Potwierdzam to co pisali przedmówcy :)
Warto było tam być.
Nikt nie zagrał poniżej oczekiwań, ale tym razem szczególne wyróżnienia za występ daje Moondacer'owi :mrgreen: ( on już wie za co ) oraz występie Krisyon z Nell-Bluebell ( Progi które oni grali , wchodziły mi jak nigdy )
Tym razem praktycznie nie pamiętam występu Medulla Oblongata , heh - cóż tak bywa . Człowiek czasem musi kiedyś zwyczajnie paść na pysk ...

Ogólnie dziękuje wszystkim za klimat i świetny weekend. :wink:

Awatar użytkownika
cinothc
User
Posty: 38
Rejestracja: 30 sie 2010, 20:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Sadhana Open Air 8,9,10 lipiec 2011

Post autor: cinothc » 16 lip 2011, 13:05

A pisałem że piękny teren nie? I że ogólnie polecam! Moja recenzyjka :
Rozmieszczenie pola n. parkingu itd. niezwykle przemyślane szacun w I-Iuj! Nagłośnie rewelacyjnie czysto i głęboko tłukło nie mogłem się nasłuchać ! (czemu w domu tak nie można ?) A muzycznie ... Piatek mnie (nas) wykończył chciałem oszczędzać siły na sobotę ale przy takiej muzie i BITACH się ku..a nie da. A Nois....Ten to dostał apluz !!! Mega secior jak zwykle ogulnie pozdrawiam !!! Sobota wykończony zakwasiki itd.... ale nell to już w ogóle mnie zaskoczyła swoim setem co to kurna były za bity się pytam? Miazga w ch...j wyssała ze mnie resztki sił czego jej nie wybacze 8) Było rewelacyjnie konsająco ale zaplecze z kuchnią było zdecydowanie odpychające(obsługa , zimne jedzenie) to bym tylko naprawił. Ale po za tym wszystko na 6 z zajebiściastym plusem ja już czekam na edycje 2 !!! Pozdrawiam w szczególności prawdziwych klimaciaży którzy pokazują wieśniaczkom jak wygląda kultura z plaż GOA !!! Takich ludzi proszę o więcej !!!
JumpStyle vs PsychedelicTrance nowa walka we wnętrzu mojej głowy !!!
Fenix - Duplicate www.youtube.com/watch?v=1Enfv36pBKI

Bongo
Hallabanaha / MAE
Posty: 640
Rejestracja: 03 sie 2005, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Sadhana Open Air 8,9,10 lipiec 2011

Post autor: Bongo » 01 lut 2012, 07:40

Szykujemy deko petarde na kolejna edycje , to co bylo na poprzedniej edycji bylo na szybko w ostatniej chwili w 12 h robione i w dwie osoby , teraz sie przyszykujemy 2 miechy wczesniej duzy samochod transportowy przywieziemy ekipe

http://www.facebook.com/#!/MysticArtsEventDecoTeam

zrobimy naprawde spore konstrukcje w tym wawozie nie moge sie juz doczekac tej pracy .

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości