15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals
Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Psysutra » 18 lip 2011, 21:32

Reniu, mi chodzi o ciepłą wege- strawę i chai jakim się raczę w inq :P

Awatar użytkownika
oscaritta
Elite User
Posty: 704
Rejestracja: 10 sie 2004, 13:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: oscaritta » 18 lip 2011, 22:14

ja Cię dobrze rozumiem, tylko nie wiem skąd rozczarowanie skoro nie zapowiadali takowego :)
ale masz racje, mogłoby być:P
Fakt > znaczenie > zachowanie lub akcja > myślenie > uczucie > reakcja

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Psysutra » 18 lip 2011, 22:48

Nie wiem czemu mi się tak wkręciło :P

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Primal » 19 lip 2011, 00:12

sutek ty i tak tylko wcinasz kfc i maki i kawe z cofej hewen :P wiec ciezko ci dogodzic :D

Awatar użytkownika
anes
User
Posty: 67
Rejestracja: 31 maja 2008, 11:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: anes » 19 lip 2011, 12:07

Etnoscope na temat imprezy:

"Poland was great, thanks to all the wonderfull partypeople for making this a night to remember."

:D swoją drogą Etnoscope, Simon Neumann, Whrikk, - the best live na Kalaczakrze jak dla mnie.

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Primal » 19 lip 2011, 22:47

Ok w koncu mam chwilke w pracy to cos sobie popisze na temat tej zacnej sprawy, jaką była Kalaczakra :)

Tak ogolnikowo mozna napisac ze bylo wszystko czego potrzeba zeby milo spedzic czas wsrod ulubionych dzwiekow i klimatu :)

Trzeba pochwalic organizacje, naprawde majster z ekipa ujął mnie swoim podejsciem i troska o to zeby wszystko mialo rece i nogi pozwole sobie wymienic niektore rzeczy:
- 2 sceny graly w wiekszosci to co powinny i byly odpowiednio przygotowane (dekoracje, wizualizacje itd naprawde dobra robota tak troszke minimalistycznie jezeli chodzi o deko ale bardzo fajnie to wszystko wygladalo),
- 2 sklepiki rozniace sie asortymentem,
- miejsce na lajtowne wylozenie sie na chill oucie,
- naglosnienie mocne ale nie napieprzajace tak ze czlowiek nie mial bolu uszu w trakcie i po imprezie,
- no i ogolem magia miejsca odpowiednio wykorzystana na cele imprezy...

tak wszystko to razem mozna podsumowac jako jeden wielki plus tej imprezy.

Niedociagniecia tez byly, ale byly tak nie istotne moim zdaniem ze nie psuly bardzo dobrego ogolnego odbioru :) wymienie je tylko dla porzadku:
- troszke slabe oswietlenie fajnych dekoracji na mainie,
- sliskie podloze (mozna bylo ewentualnie sprobowac cos podlozyc, chociaz kazdemu ktory uwazal mysle nic sie nie stalo),
- brak prawdziwego chai shopu, chociaz sklepik z jedzeniem ktory byl bardzo dobrze sie sprawowal i mozna go tylko pochwalic za jakosc potraw i niskie ceny.
- kibelki w ostatni dzien przechodzily kryzys:) tak samo jak woda z zbiornikow, ale wydaje mi sie ze na 3 dni imprezy byly idealnie wyliczone co do "zasobonosci"

To chyba wszystko

przechodzac do muzyki to cieszylo mnie bardzo podejscie do tego zeby w jeden dzien chociaz lecialo cos innego w nocy niz dark :) etnoscope dali mocno rade (szczegolnie w momentach gdy do akcji wkraczaly zywe bebenki itd) swietna tribalowa muzyka i po prostu dobry show - ludzie sie niezle do ich muzyki bujali :), gaiana troszke za mocno jak dla mnie ale ok, artha wiadomo niszczy jak zawsze :) za to gido zleksza zawiodl...mialem wrazenie ze w kolko to samo leci :P o poranku Psysutra z swoim materialem tez bardzo zacnie i co tez fajnie ze muzyka byla odpowiednia do pory (poranek) dala troszke odetchnac po energetycznej nocy :) no i na koniec zostalem zdewastowany przez set Ross'a ktory kontynuowal po mnie morningowe goa i nie moglem po prostu odejsc z maina na spoczynek :D (do tego polaczenie pieknej pogody a zarazem fajnego chlodu z racji ulokowaniu w mini lasku - czlowiek mogl polatac i wcale sie nie meczyl :D)

Na chill oucie niepodzielnie rzadzili i dzielili Arayan z mistrzem Asphodel'em, oboje grali chyba najdluzej (Arayan to nawet mały parogodzinny maraton mial w piatek) ale zarazem najlepiej :) pieknie chill outowo - dowtempowe dzwieki, a takze psychodeliczne vocale by Aszpen :D :P do tego oczywisie zabawy obu panow z bebnami i innymi instrumentami :) fajnie fajnie naprawde byl dobry klimat i milo czas lecial :) Niestety nie uslyszalem Seamoona poprzez zmiany w czasotabliczkach (ktore przy tak duzych imprezach sa nieuniknione), wiem ze fajne starodawne goa lecialo tez w druga noc imprezy (chociaz czy to napewno muzyka na chill stage? noo to jest temat do dyskusji :P). Do minusow mozna podliczyc jednak zbyt liczne eksperymentalno nie chillowe granie niektorych grajkow w druga noc...dobrze ze wtedy glownie bylem na main albo spalem :P
(glitche, dubstepy itd ok jako ciekawostka jak najbardziej ale nie jak to sie ciagnie i ciagnie jakos tak meczace pozniej sie robi...)

Uff sie rozpisalem...z reszta jak zwykle..chcialem tylko dac znac ze naprawde wrocilem z tego dalekiego wyjazdu (w kazda strone mniej wiecej 10h jazdy) z usmiechem na twarzy i z poczuciem ze warto bylo zdecydowanie! wielkie podziekowania za zaproszenie i pozytywne wibracje :) grajac rankiem na main stage przezylem jedne z najmilszych chwil w swojej "karierze" dejota, bede te chwile pamietac bardzo dlugo i szczesliwie (w koncu udal mi sie moj maly muzyczny eksperyment a zarazem cel do ktorego tak dlugo staralem sie dazyc:))

Poza ekipa Majstra, musze dolaczyc tez wielkie podziekowania dla Arthy za cieple przyjecie, swietne towarzystwo jak i tez wspolna zabawe :) no i bez niego prawdopodobnie w ogole nie bylo by mnie tam..

Pozdro tez dla wszystkich nowo poznanych i starych znajomych :) milo bylo pogawedzic i sie wspolnie bawic :) moze powtorka juz za chwil pare na Goa Dupa ? bylo by przednio :)

P.S.1 tekst Aryana "skad z Slaska? chcialo sie wam?" hyhy :D chciec to moc :)
P.S. 2 Aszpen mam nadzieje ze ilosc godzin grania wynagrodzila twoje oburzenie o przesunieciu twojego grania z godziny na godzine :D btw fajnie bylo poznac i sie powyglupiac moment za didzejka :D mam to wszystko nagrane :P
P.S. 3 Motyw z bratem Majstra tez przekozak haha :D jak i w ogole pytanie sie ludzi, ktory to Majster :D
P.S. 4 dwie pary koksow i kukuryn - hehe byl z nich niezly ubaw :) fajnie wygladali na tle neo hippisow i ogolnego "lesnego" klimatu :D

aha foty dorzuce jak tylko calosc ogarne...nie wiem czy przed goa dupa do tego dojdzie :P

Awatar użytkownika
aaaxxx
User
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2010, 10:40
Lokalizacja: Poznan
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: aaaxxx » 20 lip 2011, 01:43

Ja chcialem tylko krotko wszystkim podziekowac za tak wspaniala impreze, zarowno organizatorom, artystom ktorzy grali jak i wszystkim uczestnikom dzieki ktorym tak milo spedzilem czas. Po prostu brak mi slow zeby to wszystko jakos ogarnac ;D

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: damon » 20 lip 2011, 03:02

Na scenie chill out glitch zapodal Sourone; dubstep - ja i kolejny zawodnik w niedziele o poranku (po duzej dawce dub'u), goa - Dark Duck. Jezeli kogos pominalem, to poprosze o info - spedzilem na tej scenie wiekszosc czasu na tym festiwalu wiec raczej mam pojecie kto i co grywal.

Kilka godzin czegos innego i jusz rewolta? Czy to za wiele jak na 3 dniowy festiwal? Nie lubie uzywania zwrotow anglojezycznych ale tu nie da sie inaczej tego skomentowac jak tylko "Give me the fucking break!". Kilka godzin innej, niz typowa, ograna do bolu na chill out'ach, muzyka powoduje u Was "odruchy wymiotne". LOL.

Kurw dubstep przez 24 godziny - LOLOLOLOL.

Recenzja:

Najlepsza impreza weekendowa w Polsce, na jakiej mialem okazje byc. Myslalem, ze ubiegloroczny Malpi Gaj bedzie miszczem, jednak sie mylilem.

Ekipa Majstra i Spolki (nie wiem, kto tak naprawde jeszcze do niej nalezy poza Markiem i Jarkiem - wybaczcie) jest chyba jedyna na chwile obecna, organizacja, ktora, w oparciu o finansowopsychologincze warunki panujace w Polsce, jest w stanie wykreowac mikrokosmos znany tylko nileicznym osobnikom, ktorzy wyjezdzaja za granice Polandii.

Obydwie sceny potraktowane powaznie (zwlaszcza chill out w kontekscie wiekszoszczi polskich imprez klubowych/outdoor'owych). Odpowiednie naglosnienie, odpowiednia infrastruktura, w miare skonstruowany time table).

Bedac w Lukocinie pierwszy raz totalnie zdebialem, uslyszywszy cala historie o tym, jak obecna wersja miejscowki - to co zrobiliscie Majster i Spolka przes te kilka ostatnich lat zasluguje na dozgonna pamiec i szacunek. Tyle.


Mimo kilku dosc duzych (moim zdaniem) nieciekawych okolicznosci (spierdolony sprzet Etnoscope, ktory sie przelozyl na spierdolony dzwiek a to, z kolei, na spierdolone samopoczucie moje i odwrot na chill ((Etnoscope bylo jednym z najwazniejszych elementow, ktore sklonily mnie do przyjazdu). Kolejna rzecza, ktora mnie dosc mocno wytracila z panujacej tam rownowagi byla reakcja Ditch'a na program Sourone'a na glownej scenie z piatku na sobote. Jak na razie slyszalem wersje z jednej strony, wiec ogranicze sie do pytania: Damian (Ditch) -co spowodowalo, ze wywaliles z glownej sceny kolejnego artyste?

Chyba trzema ostatnimi rzeczami, ktore mnie nie zadowololy byly:

- megaczeste zmiany timetable (kilkukrotne nawet w dniu imprezy)
- brak oznaczenia, gdzie trzeba skrecic w ostatnia droge, przed dotarciem do celu? Dobrze, ze za nami uplasowal sie Krzema i dal zna, ze trzeba skrecic tam, gdzie trzeba ;)
- mozna bylo postarac sie i rozrzucic troche slomy/siana na main floor'ze po ulewnych czwartkowych deszczach

- brak jeziora na terenie festiwalu ;) , gdzie mozna byloby sie wykompac w ciagu dnia ;)

Najwiekszy wkurw jednak nalezy do Etnoscope (?) - to co sie stanelo ze sprzetem (nie bede naprawde wnikac "who's fault it was?" - sprzetowa niewyrobka sprawila, ze po pol godziny ich wystepu, po prostu udalem sie do namiotu w celu zasniecia :twisted: :( :(

Najjasniejsze punkty programu:


- podejscie Majstra i spolki do tematu kilkudniowej imprezy psytransowej (ICH PROFENSJONALIZMU NA prawie KAZDYM ETAPIE ORGANIZACJI TEJ IMPREZY)! - cala Polska powinna sie uczyc, jak i co robic, aby to dzialania mialo jakikolwiek sens.

- Sourone jako nowy, w chuj utalentowany, producent
- Seamoon/Sonic Tickle material
- Artha jako porankowe doladowanie na najwyzszym poziomie
- Anes (?, piatek przed polnoca) jako osoba prawie ze (?) otwierajaca ta impreze z mega dynmicznym setem goa/psytrance
- Chizzel jako otwieracz przed Whrikkiem (ktory moim zdaniem jednak przynudzil, w porownaniu z Bartkiem)
-Asphodel jako niezniszczalna maszyna na chill stage'u"
- niedzielnoporankowy maraton z Noise'em i Artha' = MISZCZOSTWO SWIATA ;)

Awatar użytkownika
atom
Respected User
Posty: 150
Rejestracja: 05 wrz 2009, 14:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: atom » 20 lip 2011, 07:22

+ ludzie deamon ;)
...naprawdę czułem się jak w domu, dziękuję, chylę czoła i pozdrawiam zenków w tranzzzie! :P

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Psysutra » 20 lip 2011, 11:08

Goasy Tatransowe na chilloucie mnie osobiście nie przeszkadzały. Chociaż kilkukrotne puszczenie One Love... :P

Najlepszy i tak był Power Gen -25 bpm chyba :lol: nie wiem jak to dejot zrobił ale minutę przekonywałem Majka i Sagiego że to właśnie Power Gen :D

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: damon » 20 lip 2011, 11:13

No tak.

Pelno wykreconych zenkow z liscmi na glowie :lol: :wink:

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Psysutra » 20 lip 2011, 11:16

Jeden to go zrolował i latał po ludziach z pytaniem czy ogień mają :roll:

Awatar użytkownika
oscaritta
Elite User
Posty: 704
Rejestracja: 10 sie 2004, 13:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: oscaritta » 20 lip 2011, 11:55

damon pisze:Chyba trzema ostatnimi rzeczami, ktore mnie nie zadowololy byly:
megaczeste zmiany timetable (kilkukrotne nawet w dniu imprezy
też się w tym pogubiłam :) ale w sumie i tak to na co czekałam mi uciekło, bo zmęczenie materiału wygrało i nie posłuchałam np. Arthy chociaż był jednym z gości przez którego ruszyłam się na ten festiwal
damon pisze:- brak oznaczenia, gdzie trzeba skrecic w ostatnia droge, przed dotarciem do celu? Dobrze, ze za nami uplasowal sie Krzema i dal zna, ze trzeba skrecic tam, gdzie trzeba ;)
nom, my zajechaliśmy w czwartek w nocy i to bez przygotowania, mając najpierw stopy w morzu pomoczyć nie brałam mapki bo mieliśmy przyjechac z Przemasem, który wiedzial gdzie to...więc nasze pierwsze spanie było 300m za górką-przegapiliśmy wjazd- nieoznaczony :) a mnie nie chciało się łazić po nocy i szukać...Dobrze, że rano sołtysa spotkaliśmy- super facet-
w sumie zabawnie było
damon pisze:- mozna bylo postarac sie i rozrzucic troche slomy/siana na main floor'ze po ulewnych czwartkowych deszczach
hahaha, ja nawet postulowałam do paru osób..żeby zrobić akcje z sianem i zanieść je na maina ale mnie wyśmiano hehehe a mogłam walczyć.... :-)

a dubstepy mi nie przeszkadzały, mnie właściwie tam nic nie przeszkadzało.."kupiłam" wszystko takie jakie było- świetna biba...no ale nawet najlepsza ma luki do których się można przyczepić...

a i tak było c u d o w n i e
i w dodatku Fuńka zrobiła mi niespodzianke i wpadła na bibę co w ogóle dopełniło moje poczucie szczęścia, zadowolenia

i teraz mi sie za Łukocinem tęskni ja nie wiem... serio..za krótko to było :) choć o jeden dzień


ps. Ditch rzeczywiście wywalił kogoś zza sterów lol i strasznie mnie to bawi do dziś- chociaż nie powinno, bo brzydko się zachował :twisted:

aaaxxx pisze:Ja chcialem tylko krotko wszystkim podziekowac za tak wspaniala impreze.......... Po prostu brak mi slow zeby to wszystko jakos ogarnac ;D
Szymon to Ty ?:) Dotarliście szybko do domu?
Fakt > znaczenie > zachowanie lub akcja > myślenie > uczucie > reakcja

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Templar » 20 lip 2011, 12:46

Przypominamy wszystkim o trwającym wakacyjnym foto-konkursie!

http://www.psytrance.pl/forum2/viewtopi ... =10&t=4599

Do wygrania płytki z muzyką. Nadsyłajcie swoje foty. :)
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
aaaxxx
User
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2010, 10:40
Lokalizacja: Poznan
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: aaaxxx » 20 lip 2011, 13:06

oscaritta pisze: hahaha, ja nawet postulowałam do paru osób..żeby zrobić akcje z sianem i zanieść je na maina ale mnie wyśmiano hehehe a mogłam walczyć.... :-)

Szymon to Ty ?:) Dotarliście szybko do domu?
No ja wracalem jednak pociagiem, bo we wtorek do pracy musialem leciec, z pola sie zwijalismy jakos w poniedzialek kolo 15 i do Poznania we wtorek o 1 w nocy dojechalem... Anka z Arturem rozbili sie jeszcze gdzies pod Tczewem zeby we wtorek lapac stopa :D

Co do siana to trzeba bylo spod namiotu troche wyciagnac! ;) Albo nam to zaproponowac, mysle ze dali bysmy rade :D

Kilka zdjec ktore poki co wrzucilem:
https://picasaweb.google.com/1023954159 ... directlink

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: dragon » 20 lip 2011, 13:19

Dzieki!
Żałuję, że tylko jedna noc i później do pracy no ale cóż.

Majster nie poddawaj się :-).

Miło było poznać nowych ludzi i zobaczyć się z starymi :-).
Pzdr.
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
niemakota
Posty: 8
Rejestracja: 20 lip 2011, 00:47
Lokalizacja: pszczółki, gdańsk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: niemakota » 20 lip 2011, 13:22

ja sobie wymarzyłam piasek z plaży na mainie, ale byłby wypas, wszyscy zrzuciliby buty :lol:

Awatar użytkownika
oscaritta
Elite User
Posty: 704
Rejestracja: 10 sie 2004, 13:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: oscaritta » 20 lip 2011, 13:53

aaaxxx pisze: Co do siana to trzeba bylo spod namiotu troche wyciagnac! ;) Albo nam to zaproponowac, mysle ze dali bysmy rade :D
mówiłam, mówiłam, to Nois się smiał jakbym kawał opowiedziala :P
a Wy tez jakoś sie nie rwaliście do tego zbierania sianka..
a pod namiot wrzuciłam tylko trochę :):)
bo Artur mnie nauczył nowej harcerskiej sprawności 8)


ps. uzupełniłes mój album z Kalaczakry- właśnie deko mi brakowało hehehe
Fakt > znaczenie > zachowanie lub akcja > myślenie > uczucie > reakcja

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Psysutra » 20 lip 2011, 14:05

Ale za to z Noisem wymyśleliśmy nową wbitę:

uwaga uwaga:

"Idź słuchać dubstepu na komórce" :lol:

Awatar użytkownika
biniu
Elite User
Posty: 775
Rejestracja: 26 lut 2004, 11:52
Lokalizacja: warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: biniu » 20 lip 2011, 14:13

no chwalił się tym heheh ten nasz The Etnoscope Diler :PPPPP (oj zabije mnie za to :PPPPPP)
a biń to tylko o darkach nawija...a gdzie Halucynogen? Etnica? Pleiadians? binio sprzedałeś swe transowe ideały za pare darkowych, judaszowych srebrników !
Wujkie Jurgen jest The BEST!!!!!!

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości