15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals
Awatar użytkownika
cinothc
User
Posty: 38
Rejestracja: 30 sie 2010, 20:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: cinothc » 07 sie 2011, 11:43

Tak coś ode mnie : ogólnie wszystko już na temat organizacji , pięknego miejsca dekoracji został już napisane . Wszystko było Zaje! Ale jest jedno duuuuże ale z mojej strony i moich frendów odnośnie opena ! Gdzie się podziało pierdolnięcie na Mein ? gdzie ta POMPA ? Gzie się podziała Energia ? Przyjechaliśmy na open w sobotę około 18tej i wszystko grało była dobra muza i dało się całkiem fajnie pobawić ,poskakać (mam to nawet na filmiku w tel jak jest tak zwana jazda!) a potem jak by wszystko zzzwwwooolllnnniiiłłłooo okrutnie ! Nie szło się rozgrzać przy tańczeniu :( .
Była to dla naszej paczki najnudniejsza zwiedzona scena w naszej karierze Eventów... przez cała sobotnią noc muzyka prawie się nie zmieniła a szkoda bo to był naprawdę dobrze przemyślany open! Przy którym znikła Pompa na mein..... :( :( :( Może nad ranem trochę przyspieszyło ale wtedy to już jest za późno na dobrą zabawę...No chyba że w piątek Dj grali inną muzę to następny razem przyjadę w piątek i tylko na piątek!
PS.Na Sadhanie pompy nie zabrakło była MOC!!!
JumpStyle vs PsychedelicTrance nowa walka we wnętrzu mojej głowy !!!
Fenix - Duplicate www.youtube.com/watch?v=1Enfv36pBKI

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Primal » 07 sie 2011, 13:50

cinothic mowiac pompa masz na mysli darki ? :P etnoscope dawal dobrze rade w "pompowosci" lol wiec nie wiem w czym problemos :)

nois gral tez dobra "pompe", artha tak samo lol :)

musisz napisac co masz na mysli mowiac "pompa" :P

Awatar użytkownika
cinothc
User
Posty: 38
Rejestracja: 30 sie 2010, 20:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: cinothc » 07 sie 2011, 16:26

Darki Darkami, Nois pewnie ale o której grał? Chyba o 5tej rano... Gadałem z Noisem że ma nas rozgrzać bo chce tą bluzę wreszcie ściągnąc(A nois potrafi zrobić niezłe zakwasiory w łydkach :D ) ! ale jak grał to było już jak dla mnie za późno ... nie miałem już ochoty byłem :x
Arta nie wiem nawet kiedy grał więc się nie wypowiem ... Ale np Atan zagrał bd secik w ciągu dnia! I jeszcze jeden artysta przed atanem ale nie wiem kto to bo line up był trochę zmiksowanie pomieszany, wiem że miał długie włosy i bródkę i grał zaje Pompe!!! Pompa hmmm... dla mnie znaczy taki rodzaj muzy jak przed każdym nadchodzącym bitem słychać w tłumie YYYEEE , Nie ogarniam !!! I cały tłum żyje!!!! I czuje obawę przed kolejnym kawałkiem że on będzie jeszcze lepszy od poprzedniego, ale jak może być lepszy jak już ten jest nie do ogarnięcia !!! Pompa jest wtedy gdy nie czuć grawitacji i wtedy gdy szkoda marnować czasu żeby iść się napić bo POMPA go ominie ! Pompa to pompa Fuck!!! A na kalaczakrze nawet pompuni nie było poza ww artystami ...
JumpStyle vs PsychedelicTrance nowa walka we wnętrzu mojej głowy !!!
Fenix - Duplicate www.youtube.com/watch?v=1Enfv36pBKI

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Astral » 07 sie 2011, 19:53

Psysutra pisze:Dysgrafikiem
Obrazek

To że dzwonią to wiesz- ale w którym kościele to już niekoniecznie :mrgreen:
Co ty chrzanisz ?

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Psysutra » 07 sie 2011, 20:23

Już nie ma tego obrazka- a był to homerycko-simpsonowski facepalm :P

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysgrafia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysortografia

Coś jeszcze Astralny? :D

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Astral » 07 sie 2011, 21:05

Psysutra pisze:Już nie ma tego obrazka- a był to homerycko-simpsonowski facepalm :P

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysgrafia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dysortografia

Coś jeszcze Astralny? :D
Nie, to wszystko psysutrowaty

Dsygrafia tez odnosi sie do tego błedu co damon go popełnił
"jusz" a "już"

Specyficzną formą dysgrafii jest dysgrafia leksykalna. Osoba na nią cierpiąca potrafi zapisywać słowa, ale czyni to w sposób zbliżony do zapisu fonetycznego, np. wyraz 'chleb' może zostać zapisany jako 'hlep', co skutkuje popełnianiem wielu błędów ortograficznych.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Psysutra » 07 sie 2011, 22:13

Tak jak w "bulu i nadzieji" :?: :lol:

Awatar użytkownika
People of forest
User
Posty: 35
Rejestracja: 09 lip 2010, 18:50
Lokalizacja: Choczewo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: People of forest » 08 sie 2011, 22:52

cinothc pisze:Tak coś ode mnie : ogólnie wszystko już na temat organizacji , pięknego miejsca dekoracji został już napisane . Wszystko było Zaje! Ale jest jedno duuuuże ale z mojej strony i moich frendów odnośnie opena ! Gdzie się podziało pierdolnięcie na Mein ? gdzie ta POMPA ? Gzie się podziała Energia ? Przyjechaliśmy na open w sobotę około 18tej i wszystko grało była dobra muza i dało się całkiem fajnie pobawić ,poskakać (mam to nawet na filmiku w tel jak jest tak zwana jazda!) a potem jak by wszystko zzzwwwooolllnnniiiłłłooo okrutnie ! Nie szło się rozgrzać przy tańczeniu :( .
Była to dla naszej paczki najnudniejsza zwiedzona scena w naszej karierze Eventów... przez cała sobotnią noc muzyka prawie się nie zmieniła a szkoda bo to był naprawdę dobrze przemyślany open! Przy którym znikła Pompa na mein..... :( :( :( Może nad ranem trochę przyspieszyło ale wtedy to już jest za późno na dobrą zabawę...No chyba że w piątek Dj grali inną muzę to następny razem przyjadę w piątek i tylko na piątek!
PS.Na Sadhanie pompy nie zabrakło była MOC!!!
trzeba bylo zorientowac się w czaso tabliczce i wywnioskowac, ze jezeli Medulla gra w piatek to caly piatek i rano sobote napizdzac :twisted: beda kwasne darki:D :twisted: :twisted: i tak bylo, podroz nie do opisania :D

Awatar użytkownika
cinothc
User
Posty: 38
Rejestracja: 30 sie 2010, 20:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: cinothc » 09 sie 2011, 18:16

People of forest dzięki za info następnym razem będę wiedział że jak będą chłopaki z Medulli to wtedy jest i Pompa! Widać dużo muszę się jeszcze dowiedzieć odnośnie klimatu :wink:
JumpStyle vs PsychedelicTrance nowa walka we wnętrzu mojej głowy !!!
Fenix - Duplicate www.youtube.com/watch?v=1Enfv36pBKI

Awatar użytkownika
antevasin_woman
User
Posty: 86
Rejestracja: 30 sty 2011, 00:36
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: antevasin_woman » 15 sie 2011, 00:20

Hmm, minął miesiąc od wyjazdu na Kalaczakrę, tak więc w końcu nadeszła pora na parę słów także ode mnie :D

zacznę może od tego, że był to mój pierwszy psytransowy Open Air :)
ale mimo to, nie zaskoczyło mnie nic, jeśli chodzi o kwestię organizacyjne, było dokładnie tak, jak się tego spodziewałam. i bardzo dobrze!

plusy imprezy:

-organizacja- Majster i jego brat (hmm,zagwozdka imprezy-który jest który haha :mrgreen: ) oraz cała ekipa dbali o to, by wszystko było dopracowane-owszem zdarzyły się wpadki z TT, ale to przecież zdarza się na większości festiwali ;), poza tym jedynym aspektem starali się bardzo, by wszystko było w porządku i każdy czuł się 'peace and love' ;)
- nagłośnienie :)
- miejscówka - tego mi było trzeba :)
- wspaniały chillout-dla mnie największy atut imprezy :)
- hamaki, dekoracje, wizuale
- 2 sklepiki różniące się asortymentem, w których było wszystko dostępne w przystępnej cenie


minusy:

- brak chaishopu, a w związku z tym masala chai :(, do której tak bardzo zostałam przyzwyczajona przez Kasię z Ashoki-że nie potrafię sobie wyobrazić imprezy bez niej :D haha, tak to jest-przyzwyczai się człowiek do czegoś, potem wyjeżdża i "wybrzydza" :P chwała im za to, że u nas mi jej pod dostatkiem :)
-śliska nawierzchnia na mainie:\ (bawiąc się nie mogłam dać często z siebie wszystkiego-w obawie, że się poślizgnę..)
-toi toi & brak wody w ostatnim dniu.. :P
-bardzo ubogie oświetlenie dekoracji na mainie.. wielka szkoda, bo naprawdę koncepcja morska była starannie przygotowana, a przy lepszym oświetleniu efekt byłby piorunujący...
-dubstep etc. na chilloucie ;/ ... ja nie mam nic przeciwko zapoznawania się z różnymi gatunkami, ale miejcie litość-nie przez tyle godzin...
-za dużo darków na mainie
-ziiiiimno w nocy :P

Muzycznie:

sfera chilloutu- Asphodel & Primal Terror – niewątpliwie moi faworyci :)
nie mogę także nie wspomnieć o Arayanie - podczas jego kilkugodzinnego maratonu bardzo dobrze się spało, a potem rozbudzało 8) idealnie wpasował się w pojęcie „chilloutu” ;) oczywiście w żadnym wypadku nie chcę tutaj powiedzieć, że set był nudny! wręcz przeciwnie! jak na tyle godzin grania, to bardzo zróżnicowany :)
te trzy sety, a do tego wspaniale przemyślane miejsce, bongosy & didgeridoos = cudowny klimat :)


jeżeli chodzi o main – piątkowy wieczór- dark, dark, dark...w efekcie-cały spędziłam na chilloucie.

sobota-Gaiana mi się podobała, ale jakoś szczególnie do mnie nie przemówiła, spodziewałam się czegoś innego.
Etnoscope…o taaak… dokładnie tego oczekiwałam... zresztą niesamowicie odpłynęłam... ;)

oraz cudowny niedzielny poranek… Artha, Psysutra (moim zdaniem jego debiut na OA udany :) ), Primal Terror and Ross… :)
Kilka godzin spędzonych na słonecznym mainie z błogim uśmiechem na ustach przy klasykach, transowych słodziakach i dźwiękach goa…
Ten poranek utkwi mi w pamięci na zawsze.


Bardzo dobrze będę wspominać warsztaty Arajana i Aszpena oraz jego "vocalowe mantry" :D
i na pewno nie zapomnę mężczyzny-kobry :D
(
Psysutra pisze:Jeden to go zrolował i latał po ludziach z pytaniem czy ogień mają :roll:
- jak widać, nie tylko :D ciekawy zenek :lol: )

Dodatkowym plusem wyjazdu (a więc miejsca imprezy )niewątpliwie jest fakt, że udało nam się wyjechać nad morze i spędzić tam kilka przyjemnych chwil :)
Poza tym nie obyło się bez przygód zarówno w drodze "na" jak i "z" festiwalu, które można wspominać z uśmiechem :D

Jednak niewątpliwie najważniejszą część każdego wyjazdu stanowią ludzie, z którymi się go spędza :)
a ja miałam wspaniałych współtowarzyszy :) i dziękuję im za to. :)
Bardzo miło było również poznać Asphodela, Oscarittę, Damona, Noisa, Arthę, Dragona i innych ;)

Mimo dużego zmęczenia, ten wyjazd dodał mi wielu sił, takiego pozytywnego flow, radości i ogromnego uśmiechu na twarzy :)
a oprócz kwestii muzycznych po to się tam wybrałam :) i dostałam to, czego oczekiwałam :)

wielkie podziękowania i gratulacje dla organizatorów-Majster nie poddawaj się! :) do zobaczenia za rok :)
See music as a form of carrier wave that modulates spiritual intent...

majster
Black Moon Division
Posty: 74
Rejestracja: 11 sie 2007, 21:01
Kontaktowanie:

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: majster » 20 paź 2011, 17:58

Kalachakra OA 2012
13-15.07.2012
Łukocin k/ Tczewa

Kalachakra kołem się toczy...
Być może niejednokrotnie słyszałeś/słyszałaś to słowo, zastanawiając
się, co ono oznacza. Dosłownie tłumacząc z sanskrytu 'kalachakra' to
inaczej 'krąg czasu'. Termin ten obejmuje swym znaczeniem 'kręgi
czasowe' o niewielkim zasięgu jak np. cykle w życiu człowieka i
przyrodzie, jak i cykle tworzenia i zanikania wszechświatów.
W szerszym znaczeniu 'kalaczakra' to zbiór poglądów filozoficznych i
praktyk medytacyjnych opartych na tzw. Tantrze Kalaczakry. Natomiast Tantra Kalaczakry to traktaty na temat więzi łączących człowieka z
wszechświatem oraz metod prowadzących do zyskania harmonii w mikro- i makrokosmosie. Mikrokosmosem jest nasze ciało i umysł, makrokosmosem - świat wokół nas.
Przez mandalę do harmonii...

3 Sceny: MAIN / DARK / CHILL

wszystko co piękne dla ucha i oka + więcej

dodatkowo AFTERPARTY (niespodzianka)

Więcej info wkrótce........See You! - DC.


--------------------------------------------------------------------------------

Awatar użytkownika
atom
Respected User
Posty: 150
Rejestracja: 05 wrz 2009, 14:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: atom » 20 paź 2011, 18:37

...moje czasowe koło zakręciło się z tą datą ;]

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: damon » 20 paź 2011, 18:43

Fiu fiu. Wczesnie. Konkret. Respekt!

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Psysutra » 20 paź 2011, 19:11

Rozgraniczenie scen na Main i Dark... Intrygująco :twisted:

Awatar użytkownika
spuhlak
Respected User
Posty: 111
Rejestracja: 01 wrz 2010, 15:16
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: spuhlak » 20 paź 2011, 23:45

dobrze wiedzieć już teraz jak spędzę środek lipca nadchodzących wakacji .
mega fanem darków nie jestem dlatego cieszy takie rozwiązanie kwestii main/dark! (fanów oczywiście ucieszy jeszcze bardziej :))

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: damon » 21 paź 2011, 01:08

"Wroclaw spi???!!!" :wink: :lol:

Awatar użytkownika
atom
Respected User
Posty: 150
Rejestracja: 05 wrz 2009, 14:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: atom » 21 paź 2011, 08:36

...bookujemy miejsce na hamaki ;D

Awatar użytkownika
Guldan
User
Posty: 94
Rejestracja: 05 lis 2006, 17:15
Lokalizacja: Posen
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: Guldan » 25 paź 2011, 12:08

woohoo! konkretnie :)
when we have each other we have everything

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. Tczew

Post autor: damon » 27 paź 2011, 09:50

Sonic Tickle tydzien temu w Izraelu:

http://www.youtube.com/watch?gl=US&v=64QYLDamksY

Zeby tak z polowa tych ludzi na Kalaczakrze byla heh :wink:

Kacz
Posty: 21
Rejestracja: 05 lis 2011, 02:54
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 15/16/17/ Lipiec 2011 - KALACZAKRA Open Air@Łukocin k. T

Post autor: Kacz » 10 lut 2012, 10:16

wooow! :D jak mogłam opuścić poprzednią edycję?! gdzie wtedy byłam?
Lipiec już niedługo! :P

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości