KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals

2-u dniowy Open Air - Impreza czy Festival ?

Czas głosowania minął 19 mar 2012, 18:03

a) impreza
3
100%
b) festival
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 3

misticb1
Posty: 19
Rejestracja: 22 maja 2012, 21:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: misticb1 » 22 maja 2012, 21:58

Uff miałem jakiegoś baga i nie mogłem się zarejestrować...Do organizatorów proszę o utworzenie time-table kto o której gra. Po pierwsze primo wygląda to słabo bo przyjeżdżają do nas grajkowie nie tylko z polski i widzę jakiś tutaj jakiś nie rozgarniasz w organizacji. :wink:
Pozdrawiam i do zobaczenia.

Awatar użytkownika
atom
Respected User
Posty: 150
Rejestracja: 05 wrz 2009, 14:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: atom » 23 maja 2012, 15:21

... rusz tyłek na swoim karku i się dowiedz co się dzieje, a moze jeszcze po ciebie pojechac? :roll:
...jedziemy w czwartek rano jest miejsce, zabierasz się z nami mistyczny? :P
t-t pewnie będzie wiadomy na miejscu, widac ten plenerek ma po prostu swojski klimat ;D
pozdr!

Awatar użytkownika
kimol
Puls Ziemi
Posty: 53
Rejestracja: 05 sty 2006, 01:07
Lokalizacja: Pila
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: kimol » 25 maja 2012, 20:42

Have a nice trip !

:twisted:

Awatar użytkownika
Guldan
User
Posty: 94
Rejestracja: 05 lis 2006, 17:15
Lokalizacja: Posen
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: Guldan » 28 maja 2012, 07:46

wspaniala impreza, wspaniala pogoda, wspaniali ludzie (choc malo, kto nie byl naprawde niech zaluje!), wspaniala organizacja :D

bardzo bardzo serdecznie dziekuje wszystkim za ten czas! :)
when we have each other we have everything

mendelejew
Respected User
Posty: 107
Rejestracja: 13 lut 2010, 14:44
Kontaktowanie:

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: mendelejew » 28 maja 2012, 16:30

Najlepszy open air na jakim byłem w Polsce. Rewelacyjni ludzie, świetna miejscówka, wysokie loty, PRYSZNIC! :D Lokalizacja daleka od cywilizacji, ale dzięki uczynnym kierowcom dotarcie z/do pkp nie nastręczało trudności. Wielkie dzięki dla organizatorów i wszystkich uczestników! Na kolejne KrajoBrazoLokum znajomych zaciągnę siłą :)

Bor Suk
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:12
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: Bor Suk » 28 maja 2012, 18:15

Było świetnie, dzięki za wszystko. Na tyle świetnie, że chciałbym to zobaczyć raz jeszcze - może jakaś relacja, jakieś zdjęcia, coś? :)

No i do zobaczenia!

Awatar użytkownika
kimol
Puls Ziemi
Posty: 53
Rejestracja: 05 sty 2006, 01:07
Lokalizacja: Pila
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: kimol » 28 maja 2012, 20:09

Impreza jak to mówią PROPA ! Klimat i miejsce, a przede wszystkim ludzie na 6 !!!

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: Psysutra » 28 maja 2012, 20:42

Już żałuję, że nie mogłem być (odległość, czas, etc.). Także dajcie mi foty i materiał video bym się z żalu pociął łyżeczką :lol:

Cholerka, trzeba będzie za rok wpaść w końcu :twisted:

Awatar użytkownika
Guldan
User
Posty: 94
Rejestracja: 05 lis 2006, 17:15
Lokalizacja: Posen
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: Guldan » 28 maja 2012, 22:55

wpadnij wpadnij, bo naprawde warto. ja znajomych za rok bede za uszy ciagnal zeby pojechali, bo to az troche zal ze tak fajna impreza a nie za wiele osob.

ktostam pamietam robil zdjecia, wiec pewnie sie pojawia za jakis czas. tez chetnie obejze :)
when we have each other we have everything

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: Psysutra » 28 maja 2012, 23:11

Na jebnięcie w Jebnie się wybierajta :twisted:

Bor Suk
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:12
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: Bor Suk » 28 maja 2012, 23:50

Dobrze gada, w góre dziada! :)
Zapraszamy, frekwencyjnie zapowiada się niezle :)

misticb1
Posty: 19
Rejestracja: 22 maja 2012, 21:47
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: misticb1 » 29 maja 2012, 17:33

Dziękuje bardzo za zaproszenie :wink: było pięknie, miejsce, atmosfera, ludzie, klimat nie ziemski :!: Nie mam się do czego przyczepić wszystko było tak jak należy a muzycznie po prostu bomba :!:
Szacunek za live Psyhotrop,a :shock: aż łezka mi się w oku kręci..

Kacz
Posty: 21
Rejestracja: 05 lis 2011, 02:54
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: Kacz » 29 maja 2012, 19:09

TAAAK, wspaniale spędzony czas! :) Dzięki Kochani! :) Miejscówka przednia, ekipa super, wszystko na luzie - o to właśnie chodzi! Pozytywnie!

Dzięki Jarku za możliwość postawienia chilloutu w tak fantastycznym miejscu! Do następnego!

:)

Awatar użytkownika
zuzu
User
Posty: 39
Rejestracja: 14 lut 2006, 02:07
Lokalizacja: pzn
Kontaktowanie:

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: zuzu » 29 maja 2012, 19:21

jak dla mnie najlepszy polski festiwal od czasu moondal:)

camilla
Posty: 6
Rejestracja: 24 maja 2012, 16:29
Kontaktowanie:

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: camilla » 30 maja 2012, 11:57

si si si.
:mrgreen:
Dla mnie też to był najfajniejszy festiwalik.
Pogoda zarąbista, nie padało, organizacja, muza, wszystko pięknie, ślicznie, kolorowo. Lolki się kręciły cały czas ;) Nagłośnienie fajne.
Czułam się jak na koloni dla psychodelicznych dzieci ;]
Mam zdjęcia, filmiki, wrzucę na "jutuba" pod hasłem: Krajobrazolokum 2012.

Trzymajcie się :mrgreen: Pozdro dla wszystkich :mrgreen:
BAJ
Ostatnio zmieniony 31 maja 2012, 11:02 przez camilla, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
e.m.c
User
Posty: 42
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46
Lokalizacja: europa (earth)
Kontaktowanie:

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: e.m.c » 30 maja 2012, 15:19

Siemanko , wszystkim...

Dziekujemy z strony organizacyjnej wszystkim przybylym , za pozostawienie miescowki czystej , w skali 1 do 10( super ekstra czysto) , dostaliscie 8-ke - co uwazam za elegancki pozytyw - bylo gitex.
Co do tematu za rok , to raczej imprezy jako takiej z mojej/naszej . strony raczej nie bedzie , lecz mysle o zlocie , by sie spodkac i obgadac wszystko na 2014 , aby bylo piekniej , milej i przyjemnie...

gdy ktos cos wrzuca na Youtuba , to prosze jak wyzej wymienione tytul - KrajoBrazoLokum 2012...

BOoOM , strzalka
e.m.c - electro miraculum concept
is one of the StrangeSpirit Crew

Awatar użytkownika
Kras
Puls Ziemi
Posty: 90
Rejestracja: 29 paź 2006, 21:58
Lokalizacja: Piła
Kontaktowanie:

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: Kras » 01 cze 2012, 00:57

RZECZY ZNALEZIONE
Oprócz różnej drobnicy znaleźliśmy słuchawki firmy AKG. Jeżeli sobie ktoś o nich przypomni to prosimy o niezwłoczny kontakt.

Impreza
Powiem szczerze, że nam się naprawdę trafiło z pogodą. Chociaż noce były potwornie zimne, to w dzień był istny skwar. W nocy trzęsłem się z zimna tylko po to by o 9 rano obudzić się zlany potem. Jako jeden z organizatorów przybyłem na teren KrajoBrazoLokum już we wtorek. Chociaż pracy było sporo, to atmosfera była wyśmienita. Wspólne obiady, kolektyw kucharski i siedzenie przy ognisku do późna. Tego chyba teraz mi brakuje najbardziej, pobudek na świeżym powietrzu i kolacji przy wieczornym ognisku. Zaprzyjaźniliśmy się z francuską ekipą, a wytworzone poczucie więzi ukierunkowało nasz stosunek do następnych gości. Ci którzy przejeżdżali z kwaśnymi minami, a było ich wielu, szybko zostali rozbrojeni naszą szczerością, otwartością i chęcią pomocy. Przyznam, że średnio miałem siłę tańczyć i zastanawiałem się na ile to wszystko ma sens. Jednak gdy widziałem tych wszystkich ludzi opuszczających imprezę z wielkim uśmiechem i nadzwyczajną lekkością na duchu, wiedziałem że było warto.
Naprawdę jestem pod wrażeniem tego co zrobili Francuzi. Przygotowali bardzo fajne deko i poprzebierali się za postacie z Alicji w Krainie Czarów. Na parkiecie odgrywali różne scenki tworząc amatorski teatrzyk. Stworzyło to naprawdę niepowtarzalny klimat, którego nigdy wcześniej nie zasmakowałem na żadnej imprezie.

Incydentów było niewiele, były drobne, a zaufanie i szczerość pozwoliły szybko zidentyfikować sprawców. Zabawnym "problemem" był sąsiad (tak, nie mogłem o nim nie wspomnieć!), pan Marek. To całkiem sporawy przedstawiciel lokalnej społeczności który pierwszej nocy narzucał się gościom. Na drugi dzień, gdy jeszcze było trochę roboty ni z gruchy, ni z pietruchy, zaoferował że nam pomoże. Zrobił nam jeden stół i naciął trochę drewna. Dostał macha i się więcej nie naprzykrzał. Chociaż, pozostał aktywnym tupaczem ;)

Podsumowując chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim za zostawienie względnego porządku. Wielkie brawa! Co ciekawe, akurat gdy we wtorek zwijaliśmy manatki, spadł deszcz.

Tupaj dla Ziemi!

Awatar użytkownika
e.m.c
User
Posty: 42
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46
Lokalizacja: europa (earth)
Kontaktowanie:

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: e.m.c » 02 cze 2012, 02:08

.. a jednak wrzucilem wszystkie foty ktore posiadam, niestety nie za wiele, jesli ktos ma foty lub materialy video, niech prosze da mi znac , pm lub mail.
sa tez filmiki na youtubie (nie najlepsza jakosc), lecz dobra muza wyrownuje straty :).
milego spogladania:
foty- http://www.23hq.com/e.m.c/album/7830008
filmy - http://www.youtube.com/playlist?list=PL8C56D886765D543C
Ostatnio zmieniony 04 cze 2012, 10:33 przez e.m.c, łącznie zmieniany 1 raz.
e.m.c - electro miraculum concept
is one of the StrangeSpirit Crew

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: damon » 02 cze 2012, 11:45

Wy to robicie od 2007? Czy zle zinterpretowalem klipy na YT? :shock: :?:

Widac, ze sporo pracy wlozyliscie w zorganizowanie glownej sceny.

Troche dziwne, ze dzialacie w odosobnieniu (a przynajmniej tak mi sie wydaje).

Powodzenia w nastepnych przedsiewzieciach.

Awatar użytkownika
aaaxxx
User
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2010, 10:40
Lokalizacja: Poznan
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: KrajoBrazoLokum 2012 Open Air 25/27 maj

Post autor: aaaxxx » 03 cze 2012, 07:05

Ludzie ktorzy sie tam zjawili stworzyli tak niepowtarzalny klimat, po prostu cos cudownego! Wielkie dzieki dodatkowo dla organizatorow za wysilek wlozony w tak doskonale przygotowanie imprezy! :)

Troche zdjec:
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 46f33f7937

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości