20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krakowa

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals
Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: seismic » 25 lip 2012, 14:37

No niezłe ale jak dla mnie to bardziej stricte prezentacja niż visuale na open. Takie lasery to ci już odpowiadają Sutra? :)
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: Psysutra » 25 lip 2012, 14:47

Bo to nie jest pitu pitu z jakiejś elo remizy tylko naprawdę show pełną gębą. Z tego co wiem, to te głowy laserowe po bokach, co miotają pełnią kolorów i kształtów to kosztują w ciul...

O takiej mocy to jak poruszyłem temat na EiS to... 20-25k... :shock:

Awatar użytkownika
MRYGACZ
Respected User
Posty: 135
Rejestracja: 10 mar 2006, 14:59
Lokalizacja: Warszawa/Rzeszów
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: MRYGACZ » 25 lip 2012, 20:19

Wspaniała organizacja, piękna miejscówka, uśmiechnięci ludzie :D Ciężko to wyrazić słowami. Tylko szkoda że Goa Dupa odbywa się raz w roku :(

Awatar użytkownika
mEwa
Egodrop / Syndromm
Posty: 1241
Rejestracja: 20 lut 2004, 15:57
Lokalizacja: Kraków
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: mEwa » 27 lip 2012, 17:12

Kochani czytając te wszystkie komentarze naprawdę rośnie serce! My też naładowaliśmy się energią i już chcemy działać dalej! Pojawiły się pierwsze plany i propozycje na przyszły rok... Zrobimy wszystko, by w w 2013 zachować magiczny klimat i przygotować dla Was po raz kolejny wyjątkowe instalacje i rozmaite atrakcje :) Wiedzcie, że Goa Dupa tworzycie razem z nami i festiwal nie byłby taki niesamowity, gdyby Was z nami nie było, za to dziękujemy stokrotnie! Pozdrawiamy gorąco!!! Goa Dupa Team ;)
:E

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: Psysutra » 28 lip 2012, 01:58

Ok, w tym momencie nieco szerzej ode mnie. Będę musiał wytknąć kilka rzeczy, nie z czystej złośliwości, tylko po prostu w natłoku spraw i rozmachu przedsięwzięcia zdarzy się kilka rzeczy pominąć. Zatem bardzo was proszę, nie traktujcie poniższej wypowiedzi jako afront.

Zajebiście było, chociaż mnie, jako grającego na mainie, wkurzały walące w ryj PARy ledowe i visuale na twarzy :lol: Ogólnie rzecz biorąc PARy przy UV-kach nie do końca współgrają IMHO.

Ekrany nie do końca zdały egzamin- po prostu były za małe, nie lepiej było już je puścić na skały? Dekosów nie było aż tak dużo w stosunku do poprzedniego roku (albo mi się wydaje), backdropów się nie dopatrzyłem, a szkoda, bo wiem, że z EgoDropa dekosy są po prostu w kosmos i miejsce na ich instalację pewno by się znalazło.

Nagłośnienie było stosunkowo w sam raz, rok temu to waliło po uszach niemiłosiernie, teraz można było poczuć flow i jednocześnie w miarę swobodnie rozmawiać, chociaż druga odwrotka zacnie dopełniłaby dzieła podmuchu na wątrobie, śledzionie i innych organach wewnętrznych.

Chillout=killout. Nagłośnienie mnie skutecznie stamtąd wyganiało. Strasznie kosiło po uszach górą, szybko doszedłem do wniosku, że błędem było niedoposażenie się w stopery.

Oświetlenie ścieżki też niezbyt dało radę- trzeba było bardzo ale to bardzo uważać, by nie jebnąć orła, zwłaszcza na odcinku przed mostkiem nad strumieniem.

Wodospad w zeszłym roku był tajemniczo oświetlony i przyozdobiony kilkoma hamakami (nie wiem, czy od organizatorów czy przyjezdnych), w tym roku tak trochę po macoszemu potraktowany... A miejscówka jest niesamowicie klimatyczna, warto by było wykorzystać jej potencjał.

Czas na wychwalanie: patent z kopułami- noszkurwa, myszczostwo! Nie sądzę, by do tej pory jakakolwiek grupa imprezowa zrobiła openair z takim rozmachem i stylem jak na zachodnich eventach. Visuale na kopule- kolejne doskonałe rozwiązanie.

Super też wyglądała sprawa dj-ki. Porządne, profesjonalne podesty i stół na idealnej wysokości- po raz pierwszy chyba nie garbiłem się jak małpa do sprzęcicha. W tym przypadku komfort grania był wręcz niespotykany w mojej skromnej ilości lajwów. Żałuję, że nie skorzystałem z umieszczonego nad dj-ką stojaka na lapka, niestety trochę się tam czasowo w mojej głowie pokiełbasiło by ogarnąć porządniej tą sprawę...

Brandysówka też się rozwinęła- jest i swoisty "ogródek piwny" z wyśmienitym żarełkiem w naprawdę przystępnej cenie. Schaboszczak wielkości talerza plus tyle frytek i surówek za 12 zł? Żaden fastfood nie gwarantuje takiej wyżerki w takiej cenie...

Pomimo takich naprawdę drobiazgowych i czysto sutrańsko-subiektywnych niedociągnięć (za mało ludzi, mimo wszystko, by być w stanie to ogarnąć), jest to w chwili obecnej najlepszy OpenAir w Polsce, który już stał się marką i przykładem dla innych grup organizujących imprezę. Kilkoma słowy- poziom narodowej reprezentacji siatkarskiej :wink:

Jeśli w przyszłym roku czas, finanse i inne sploty okolicznościowe pozwolą, z przyjemnością dorzucę odrobinę swojej pracy w organizację eventu, jest to oficjalna deklaracja z mojej strony.

Awatar użytkownika
seismic
Seismic Activity / The Tribe
Posty: 935
Rejestracja: 19 lis 2003, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: seismic » 30 lip 2012, 08:59

Żałuję, że nie skorzystałem z umieszczonego nad dj-ką stojaka na lapka
Zobaczyłem TO na zdjęciach Styra - również byłem pod wrażeniem. Pomysł rewelacja o ile nie zasłania zbytnio pola widzenia. BTW a w ogóle to skorzystał ktoś?
"Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych i wrzucą w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów." [Mt 13,50]

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: Psysutra » 30 lip 2012, 09:12

Na pewno Epix :)

Awatar użytkownika
BRAHMAchild
Telepateam / Syndromm
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2005, 23:58
Lokalizacja: Pszczyna
Kontaktowanie:

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: BRAHMAchild » 30 lip 2012, 09:13

Psysutra może ekipa trochę odchodzi od wieszania backdropów,, uważam osobiście że nie brakowało mi rozwieszonych jak pranie płacht, Dekosy na mainie były zrobione ze smakiem bez zbędnego przeładowania ;)
Na wielu festach można spotkać instalacje a mniej popularne są wiszące backdropy. No chyba że zrobić jakąś galerię i wtedy ładnie je wyeksponować
Jeśli chodzi o ekrany to zgadzam się że mogły być większe :twisted: bo gdzieś ginęły wizuale ale puszczenie wizualu po prostu na skały mija się z celem, bo wizualae musi być dobrze widać a na skałach byłyby nie widoczne do końca ale np można było puścić jakąś "ruszającą się lawę " albo jakiś lightmotive, Impreza była mega i dopracowana a wierze że za rok będzie jeszcze bardziej dopieszczona

Osobiście życzyłbym sobie za rok większej ilości wykładów ( ten co był był bardzo ciekawy dla mnie ) czy warsztatów bo to akurat lubię na festach ;). Fajnei było widzieć tyle uśmiechnietych twarzy i poznać tylu fajnych ludzi. Do zobaczenia za rok
------------------------------------
TELEPATEAM
gg 3865529

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: Psysutra » 30 lip 2012, 10:34

Niechybnie będzie. Wystarczy zestawić GD 2011 z GD 2012, jaki ogromny postęp został dokonany w organizacji- no i oprawie wizualnej :)

Awatar użytkownika
salvi
Fantazja / MAE
Posty: 1406
Rejestracja: 06 cze 2004, 01:02
Kontaktowanie:

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: salvi » 01 sie 2012, 22:56

jakby co za rok stawiamy sie jeszcze bardziej licznie niz w tym roku :)
dzieki takim feścikom duch psytransu powraca.....

hosus85
Posty: 19
Rejestracja: 02 sty 2013, 10:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: hosus85 » 15 kwie 2013, 11:15

Sory za odkopanie, ale nie założę przecież nowego tematu:D

Pytanie: Czy jak sam się pojawię to będzie z kimś się napić piwka albo odezwać się? Generalnie nikt z moich znajomków tego nie słucha i się raczej nie pojawi, a dąsać się w kółko samemu to też tak nie bardzo...

Szkoda przepuszczać taką okazję zwłaszcza że Będkowską mam w sąsiedztwie niemalże....

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: *JetMan* » 15 kwie 2013, 19:17

nie stary wszyscy beda chodzic pojedynczo a na kazda probe zaczepienia - uciekac w poplochu. jak zaproponujesz piwo - na pewno wysmieja i stwierdza, ze to chyba nie na psytransach.....

milej imprezy, zazdroszcze- tez kiedys bylem przed swoja '1sza psy biba' heheh piekne czasy

ps. a pierwsze pytanie bedzie 'ile lat sluchasz oraz wymien 100 albumow ktore wplynely na historie psychedeilc?' ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: Templar » 15 kwie 2013, 21:12

Na bank nie będziesz tam czuł się osamotniony. Zawsze jest z kim pogadać etc. Jeśli masz okazję podbić na imprezę - nie zastanawiaj się długo. To eventy zarówno dla ekstrawertyków, jak i tych bardziej introwertycznych. :)
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

hosus85
Posty: 19
Rejestracja: 02 sty 2013, 10:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: hosus85 » 15 kwie 2013, 22:29

*JetMan* pisze:nie stary wszyscy beda chodzic pojedynczo a na kazda probe zaczepienia - uciekac w poplochu. jak zaproponujesz piwo - na pewno wysmieja i stwierdza, ze to chyba nie na psytransach.....
Bez ironii proszę:D Pytam bo to chyba normalne że najlepiej się wkręcić będąc w kilku niż będąc sam nie znając nikogo, podczas gdy większość zna się z tego forum lub z wcześniejszych/innych imprez. Pić/bawić się do powietrza nie lubię ;p A zapytać o klimat chyba mogę:)
milej imprezy, zazdroszcze- tez kiedys bylem przed swoja '1sza psy biba' heheh piekne czasy
Do lipca jeszcze sporo czasu :D Chciałbym przyjechać bo nie byłem nigdy na psy-iwencie, proste :D. Też już nie mam tylu lat co kiedyś, więc o takiej total ostrej bibie nie może być mowy :D
ps. a pierwsze pytanie bedzie 'ile lat sluchasz oraz wymien 100 albumow ktore wplynely na historie psychedeilc?'
Spoko, damy radę:D

@Templar - dzięki wielkie za info :)

Dzięki, nie zaśmiecam już starego topicu =)
Pozdrawiam :)

@down
Bardzo blisko - Olkusz. Ale spoko - podsunęliście mi temat :) Dzięki wielkie. Damy radę :D
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2013, 23:07 przez hosus85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Reg
Respected User
Posty: 111
Rejestracja: 07 maja 2010, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: Reg » 15 kwie 2013, 22:55

hosus85: A gdzie mieszkasz? Możesz umówić się z kimś na wspólny dojazd, to będzie dobra okazja żeby poznać ludzi. Dołącz do kogoś albo sam zaproponuj zabranie ludzi swoim autem.

Ale do tej imprezy jest jeszcze kupa czasu i mnóstwo okazji, żeby wybrać się na jakąś inną imprezę psytrance, gdzieś w klubie - w Krakowie albo w innym mieście.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: *JetMan* » 15 kwie 2013, 23:08

Hosus: chyba sie nie zrozumielismy. wszyscy beda przyjazni i cool. wyluzuj. to, co wszystkich nas laczy - to muzyka. Wiec again -wylooooozuj. Badz soba i tyle. bedzie ok.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

hosus85
Posty: 19
Rejestracja: 02 sty 2013, 10:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: hosus85 » 16 kwie 2013, 08:42

JetMan - owszem, zrozumieliśmy się bardzo dobrze. Tylko to Ty zacząłeś ironizować ;)

Pzdr

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: *JetMan* » 16 kwie 2013, 10:15

ja tylko zartowalem :) bedziesz ok.

wiecej dystansu to nie byly jakies zarty wazace dwie tony ;) a na bibe sam bym wpadl gdybym tylko nie mial zobowiazan tu na miejscu :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: Psysutra » 16 kwie 2013, 10:46

Hosus, w tym roku i mnie nie powinno zabraknąć. Wciągnę Cię w towarzycho raz dwa. Jak wpadnie Pszczoła z dekosami jak w zeszłym roku to będzie naprawdę kozacko, się zrobi obozowisko pełną gębą :D

Templarze, zaszczycisz nas w końcu swoją osobą na południu Polski? :>

hosus85
Posty: 19
Rejestracja: 02 sty 2013, 10:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 20-22.07.2012 | Goa Dupa Arts & Music Festival | k.Krako

Post autor: hosus85 » 16 kwie 2013, 11:27

No to luuuuuz :)

JetMan - nie należę do osób kłótliwych i szybko denerwujących się, więc Twój post odebrałem z dystansem i pół-żartem ;) hehe a jak sobie to wyobraziłem to omal nie spadłem z krzesła xD

No to czekam z niecierpliwością :)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości