24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FESTIVAL

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals
Awatar użytkownika
tyrymyryfyryhyry
Posty: 19
Rejestracja: 01 lip 2012, 00:05
Lokalizacja: Bytom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: tyrymyryfyryhyry » 29 sie 2012, 00:33

mieszane bo strasznie sie napalalam na ten wyjazd :D, a Celebration planuje, spoko że grasz na glownej, ostatnio byla miazga ;)

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: damon » 29 sie 2012, 01:04

Marion i jego gruppies :pppppppppp

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Psysutra » 29 sie 2012, 09:38


Awatar użytkownika
BartoszKJ
Posty: 25
Rejestracja: 27 wrz 2008, 13:04
Lokalizacja: Wszędzie
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: BartoszKJ » 29 sie 2012, 10:08

dobrze było :) fajnie jest znów Was zobaczyć :mrgreen:
__Żyję Kocham Ufam Działam__

To co wysyłasz w świat - Wraca do ciebie
To co siejesz - Zbierasz
To co dajesz - Dostajesz
To co dostrzegasz w innych - Istnieje w Tobie

Facebook Profile
Official MixCloud: InLight (Liveng In Space) - Wszędzie

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: dragon » 29 sie 2012, 17:42

Wypowiem się trochę później.

Generalnie nie za wszystko odpowiada organizator.
Parę razy zmieniałem 4 razy, np jedzenie.
Wyjściem było też 5 min spaceru na plażę i dowóz pizzy.

Na oświetlenie zabrakło TYLKO kasy i tego, że ludzie nie chcieli mi pożyczyć rzeczy.

MOIM NAJWIĘKSZYM BŁĘDEM BYŁO TO, ŻE WIERZYŁEM W TO, ŻE LUDZIE KUPIĄ 200 BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY ZA 100ZŁ (tak wiem chciałem oszukać, bo napisane było, że tylko 100).

Bilety z przedsprzedazy starczyły na bilety lotnicze dla etnici i pleiadians :) TYLKO

Na reszte musiałem wyczarować :)

I tyle.

Parę osób nie wpadło.
Parę osób wiem już jak pomaga.

Itp itd.
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: *JetMan* » 29 sie 2012, 19:49

damon pisze:Cala prawda (o ile nie zostanie wykasowana):

https://www.facebook.com/events/1437112 ... mall_reply

:!:




:mrgreen:
dlatego stare dobre fora dyskusyjne wygrywaja nad FB bo takie akcje nie maja racji bytu

btw Dragon, http://www.goatrance.de/goabase/party/details/53060 +
http://www.psynews.org/forums/index.php ... ae-mantra/ - na totalnym zadupiu, z tego co pamietam to jeszcze miejscowke na ostatnia chwila byla zmieniana bo wczesniej 'umowiony' wlasciciel terenu chcial wiecej kasy - i wszystko bylo ogarniete. byly prysznice, jedzenie, picie, oswietlenie i tak dalej. wysoko w gorach.

teraz zobacz na cene biletu.

i zobacz na line up.

wiec nie wiem, jak Tobie Z 30tys moglo sie nie udac. ;)

ps. nieladnie oszukiwac.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Psysutra » 29 sie 2012, 23:27

Mi się nie podoba takie sranie ogniem że hejt. Bo to nie jest hejt. Ktokolwiek zapłacił pełny wjazd na bramce na trzy dni i to co za tą kasę dostał to może się wkurwić. Ja bym się wkurwił. Ale ja jestem też z innego powodu. I niestety, nie tylko ja.

Smutne. W CHUJ.

Marcin, no offence w tym momencie- ale tak się kończy sprawa przy organizacji, dość zaokrąglając, na skróty.

Btw- wielka piona dla Marudera za dobre słowo, gościnność (ten prysznic uratował nam prawie życie) i zajebiaszczą cieplutką strawę- bigos po prostu zniszczył system :)
Ostatnio zmieniony 30 sie 2012, 00:15 przez Psysutra, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Tribo oulus » 30 sie 2012, 13:12

Ja nie żałuje niczego, co zobaczyłem. :)
Nikogo kogo spotkałem.
A co do organizacji, ... nie wiem, nie znam się , zarobiony jestem .. :mrgreen:
Wszystkie te niedociągnięcia zasłonili mi ludzie, miejscówka.
Pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, i lepiej na spokojnie je przyjąć i nie pompować i tak już nadętego balona.
Zdjęć nie będę zamieszczał, no oprócz jednego 8)
Pozdrawiam Was i Dziękuję .

Obrazek

Awatar użytkownika
psyrdocybian
Respected User
Posty: 144
Rejestracja: 19 lis 2006, 20:02
Lokalizacja: mikolow
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: psyrdocybian » 06 wrz 2012, 00:09

Dla mnie boomba!! Skarpa, chustawka, ludzie, psychedeliki i muza, w ktora nawet sie nie wsluchalem - byly odlotowe. Oto kilka zdjec z ostatniego thnienia aparatu:(. : http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 971&type=1

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: dragon » 07 wrz 2012, 04:41

Jet:
co tam w angli słychac?
:)
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Templar » 07 wrz 2012, 06:06

Jet: Dragon, który jak zauważyłem więcej pisze dopiero po festiwalu niż przed, próbuje cię (i nie tylko ciebie) zaszachować tekstami na modłę "nie byłeś to się nie wypowiadaj". To oczywiście bardzo ograniczony punkt myślenia. Obaj dobrze wiemy, że to w ogóle nie ma racji bytu - nie muszę być konstruktorem samochodów żeby o nich mówić. nie muszę być wegetarianinem żeby brać udział w dyskusji o wegetarianizmie, itp itd. :) Przyjmując jego taktykę "jestem super sarkastyczny", najlepszą odpowiedzią byłaby pewnie "Świetnie, a jak twoja zdolność kredytowa?" :)

Dragon: lepiej nie mów ludziom kiedy mają się wypowiadać na temat festiwalu, czy tu, czy gdzie indziej, bo to nie twój profil na Fejsiku, a tak robisz sobie tylko niepotrzebnie sam ten twój słynny "czarny PR" (lol). Dobry organizator przyjmuje na klatę wszystko (rzecz jasna nie mówię tu o klimatach w stylu "ty taki i owaki", tylko czymś znacznie bardziej rzeczowym). Nie chcesz się sparzyć - nie wchodź do kuchni. Proste.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Skarb
Elite User
Posty: 542
Rejestracja: 10 lis 2005, 14:19
Lokalizacja: Warszawa - Anin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Skarb » 07 wrz 2012, 12:05

Templar pisze: Nie chcesz się sparzyć - nie wchodź do kuchni. Proste.
:mrgreen: dobre sformuowanie
Jeżeli uważasz, że kobieta to tylko słaba płeć, spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę łóżka =]

Obrazek
&
Obrazek

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: *JetMan* » 07 wrz 2012, 20:04

T. : to dyskusja typu: uważam, że kradzież jest zla. odp- co ty mozesz wiedziec, kradles kiedys? ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: dragon » 08 wrz 2012, 00:52

Ile adwokatów :>

Ja tylko staram sie powiedzie, ze najwiecej do powiedzenia maja ciagle te same osoby które nie przychodza na biby - nazwe je mianem PLOTKAR :>

okej niech sie kręci się.

Wiadomo co było źle, generalnie zabrakło osób które nie przychodza i pieniedzy...

Mam nadzieje ze jak za rok miałby wystapic Hallucinogen to te 700 osób za 100 zł sie znajdzie (nie musza byc z polski hehehe) ... postaram sie o wode na polu ale tez postaram sie to zrobić blisko zródła :> i jak nie bedzie wody to bedzie sobie mozna przyniesc... sa tez takie baniaki w sklepie za 7zł - 5l ;)

Templarze jak to jest, że u nas pod blokiem wystapiła Etnica i Plejadianie a nie było nikogo z psytrance.pl aby z nimi wywiad zrobić?

Jestes taki madry to sam promuj psytrance... :>

Ostatnio tez słyszałem, że trzeba było nazwac to open air a nie fest i byłoby wszystko ok :>

WOW :>
Pzdr i milego.
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: *JetMan* » 08 wrz 2012, 04:03

dragon pisze:
Wiadomo co było źle, generalnie zabrakło osób które nie przychodza
stary, to blad logiczny.

to jak mowic, iz na Antarktydzie zabraklo żyraf, ktore tam nie mieszkaja...
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Psysutra » 08 wrz 2012, 10:16

Marcin, Halucka zostaw na 2014. Lepiej w 2013 się zajmij, żeby wszyscy z festa wracali z głównie pozytywnymi wspomnieniami bez wrażenia, że wydali sporo kasy tylko i wyłącznie na gwiazdkę w lineupie ;)

Pogadaj z Mewskim i nie tylko na temat organizacyjny, kopnij się tam do nich by zobaczyć.

To nie są złośliwe utyskiwania, tylko naprawdę szczera i dobra rada, pod którą niejeden się podepnie w ciszy lub poniżej słownie ;)

Jeśli chodzi o frekwencję, to na 700 osób absolutnie bym nie liczył. GD przy trzeciej edycji może taką liczbę przekroczyła. PRZY TRZECIEJ EDYCJI. Trzeba mierzyć siły na zamiary i wiedzieć, czego się można spodziewać na podstawie doświadczeń, a nie na widzimisię.

Gwiazda NIGDY NIE GWARANTUJE pełnej sali. Ile razy trzeba ten temat wałkować, by to zrozumieć?

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Gagarin » 08 wrz 2012, 18:04

Dragon sam się prosisz :]

dragon pisze: Wiadomo co było źle, generalnie zabrakło osób które nie przychodza i pieniedzy...
i czegoś jeszcze........ O _ G _ N _ _ A C _ I
dragon pisze:Mam nadzieje ze jak za rok miałby wystapic Hallucinogen to te 700 osób za 100 zł sie znajdzie (nie musza byc z polski hehehe) ...
Na rynku imprezowym jakim jest europa, już chyba każdy był hallucinogenie, więc taka "atrakcja" ściągnie najwyżej znanego szerzej w świecie Providenta. Teraz trzeba zaoferować coś wiecej niż głośniki i top 100 psytrance star.
dragon pisze:... sa tez takie baniaki w sklepie za 7zł - 5l ;)
Poświęcisz więcej czasu na przygotowania to znajdziesz też za 1,5 pln , będziesz mniej w plecy
dragon pisze:Jestes taki madry to sam promuj psytrance... :>
Zależy jak podejść do tematu promocji. Bo jak bym kupił laptopa w promocji za 2 koła w Saturnie i po powrocie do domu zobaczył, że ten sam laptop w osiedlowym kosztuje tysiąc, to bym więcej do tego sklepu nie wrócił, chyba że do serwisu gwarancyjnego(ale w sumie mogło by sie okazać, że serwis miał być, ale nie dojechał).

dragon pisze:Ostatnio tez słyszałem, że trzeba było nazwac to open air a nie fest i byłoby wszystko ok :>
Ludzie coraz bardziej wybredni i oczekują, że na open airach będzie można kupić choćby jedzenie. Pewnie też był flame.

Kiedyś daliśmy dupy na openie i zrobiliśmy za mało oświetlenia. Podszedłeś do mnie, zwróciłeś mi na to uwagę, wziąłem to do serca. Miałeś rację. 4 lata później.... "zabierzcie latarki" ;)

"zróbmy sobie festiwal 2012" well done!
:: Free Spirit ::

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: czerwony » 08 wrz 2012, 22:54

dragon - a nie pomyślałeś że po takim 'pro' feście, to nawet gdybyś samego Jezusa zaprosił, to wyjdzie z tego jeszcze większa klapa?
To nie jest ten rodzaj muzy że rzucisz gwiazdą a ludzie będą walić drzwiami i oknami.
Haluna(z powodzeniem)to pewnie Mewa mógłby na przyszły rok sprowadzić a jego problemem nie było by 'czemu tak mało ludzi', tyko jak ogarnąć fest na tysiąc osób , tak by każdy był zadowolony.
I'm feeling very shpongled.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Psysutra » 08 wrz 2012, 23:13

Tysiąc osób. Chciałbym tyle luda widzieć przy Dupie Słonia :D

Poza tym- zanim się zacznie gadać o przyszłym feście nie lepiej zamknąć wszystkie sprawy z ludźmi, którzy przy tym pracowali? M.in. grajków? :wink:

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: bubblegum » 09 wrz 2012, 00:45

Poza tym, (nie było mnie, ale się wypowiem)

czy na drugi rok ludzie po złej famie (złym PR? ; ) ) BE PSYCHEDELIC i Dragona, będą na tyle ryzykować by jechać pół Polski na "festival" za który zapłacą kupe kasy, dostaną gwiazdę, która może "nie dojechać", na który będą musieli zabrać latarki i baniaki 5L wody, ażeby się umyć?

Wątpię.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości