24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FESTIVAL

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals
Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Templar » 24 sie 2012, 15:57

Trochę njuchów od organizatora festiwalu:

- Spanikowalem. Obniżam cenę do 150 zł za 3 dni 2 noce + afterparty. W cenie parking i pole namiotowe. Pzdr. 100zl za dzień (pt 16 - sob 12 i sob 14 do końca trwania) proszę o przekazanie info. Miłej nocy.

- Proszę zaopatrzyć się w latarki.

- Problemy rodzinne spowodowały, ze Iza z Desdemony nie zrobi jadła, na dziś Udało się załatwić pizzę z zniżka, na jutro wiecej. Dziś tez maja być hotdogi.

Jako support tego ostatniego na ratunek głodnym bez wałówy, info od właścicieli dwóch przybytków:

- Restauracja 'Przylądek Dobrego Smaku" w Mechelinkach przy plaży daje rabat dla ludków festiwalowych 5% na posilki i alkohol, z opaską i na hasło dragon.

- Natomiast Sklep spożywczy w Mostach, na zakęcie w prawo na Mechelinki udziela 5% rabatu na zakupy również na hasło Dragon

Od siebie dodam, że stołowałem się w Przylądku na weselnej imprezie i jest godnie. :)

Udanej biby wszystkim uczestnikom.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
salvi
Fantazja / MAE
Posty: 1406
Rejestracja: 06 cze 2004, 01:02
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: salvi » 24 sie 2012, 18:59

za te hasła na rabaty +10 do lansu dla deragona

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: *JetMan* » 25 sie 2012, 02:59

http://www.youtube.com/watch?v=8Fpjpc9a8Ug

this trullllly is another world!

- przestalo padac
- ludzi calkiem sporo [ponoc]
- main wyglada ok.

:D
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Templar » 25 sie 2012, 18:59

Od organizatora:

Jeżeli ktoś przyjedzie w 5 w samochodzie to zapłaci 60 zł za osobę za cały czas.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Templar » 25 sie 2012, 21:15

Z Fejsa (Dejavoo Plasticvibe Kristian):

bad news wizz air make delay so plane leave 23.30 not 20.00. so dejavoo and oli wisdom cannot make it we are very pissed off with wizz air.

na pytanie, czy nie może przylecieć zagrać 3.5h później:

its not possible cos our flight back was for 6.00am it was all very tight that is how organiser bought

I od organizatora:

Właśnie dostałem wiadomość ze nie będzie Space Tribe & dejavoo samolot się rozwalil, dostaliby nowy ale nie wyrobia sie z granie. Bilety dla każdego 70 zł od teraz. Znalazłem zastępstwo. Linę up na polu.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Astral » 25 sie 2012, 22:21

A plejadjansi sie najebią, nie bedą wiedzieli co sie dzieje i tak to bedzie wygladac ;p

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: czerwony » 26 sie 2012, 00:24

Może się mylę ale niektórzy to by mieli chyba uciechę gdyby dragon poległ z tym festem :roll:
I'm feeling very shpongled.

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: damon » 26 sie 2012, 01:18

Z szumnie zapowiadanego festa zrobilo sie standardowe imprezowanie na polu z jednym headlinerem za ponadstandardowe piniadze. Suche fakty.

tuszi
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2012, 09:57
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: tuszi » 26 sie 2012, 18:38

Właśnie wróciliśmy.

Ten kogo nie było niech k... żałuje!!!!!!!

Strona organizacyjna - było trochę niedociągnięć ale chłopaki gratulujemy, bo wszystkie mankamenty organizacyjne zostały zamazane przez niespotykany poziom muzyczny.

To była najlepsza muzycznie impreza na jakiej kiedykolwiek byliśmy !!!!

( a zaliczyliśmy różne festiwale w Polsce począwszy od Moondalli )

Na szczególne słowa uznania zasługuje MIRROR ME, KWIEQ i Ania, dziewczyna która grała w niedzielę po 24. Niestety zmiany w lineupie utrudniają nam identyfikację.

Te trzy osoby wystają ponad "polski" poziom grania transów ale naprawdę wszyscy pozostali dj, których nie wymieniliśmy naprawdę pokazali wysoki poziom!


Super zagrała jeszcze zaje...ście sympatyczna Djka , która jak się dowiedzieliśmy przyjechała chyba z Australii.
Zresztą nieważne skąd, z daleka. Ważne, że dobrze zagrała i była niesamowicie otwarta i empatyczna.
Dodała jeszcze zaje...stego klimatu od strony towarzyskiej, bo integrowała się dosłownie ze wszystkimi.

ALE TERAZ HIT

ETNICA - ten set, który zagrali zmiótł nas, poczochrał łepetyny, zburzył całe myślenie o tym jak się gra dobre sety.

To był najlepszy secior jaki kiedykolwiek udało nam się usłyszeć!
2,5 godziny mocy, energii, profesjonalizmu, smaku, zabawy...... i to wszystko grane na żywo. Mega szacun !!!!

Na koniec pragniemy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym festiwalu, zarówno dj jak i transerom za fenomenalny klimat.
Trzy dni przepięknej, mistycznej podróży!

Mam nadzieję, że za rok znowu odbędzie się ta impreza i wszyscy się spotkamy ponownie.

Ludzie przyjeżdżajcie i kupujcie bilety. Bez Was nie będzie gwiazd i super klimatu. Nawet jeżeli będzie po 200 zł to my przyjedziemy na pewno! Mamy nadzieję, że organizatorzy nie zejdą poniżej tegorocznego poziomu.

Dziękujemy i pozdrawiamy Wszystkich

Asia i Tomek z Gdańska



Do zobaczenia za rok

Awatar użytkownika
Xanti
Respected User
Posty: 176
Rejestracja: 26 mar 2003, 06:10
Lokalizacja: wroclaw /aktualnie .uk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Xanti » 26 sie 2012, 19:48

@tuszi cisna mi sie na usta slowa 'ile ci zaplacili' ale to tylko moje wrazenia;) zart

a tak na powaznie to....no prosze, widze ze nie bylo tak zle facebookowe marudy:)
Randez-vous: tel +447590118944 ,gg624000

Trance is a holy music ...welcome to the world of a holy trance+++

Awatar użytkownika
Reg
Respected User
Posty: 111
Rejestracja: 07 maja 2010, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Reg » 26 sie 2012, 20:03

Wszystko co złe już zostało powiedziane po stokroć na FB, więc jako że ja nie lubię narzekać, napiszę tylko krótko:

Na minus:
- Gwiazdy które nie dotarły.
- Przerwa techniczna w sobotę przez pół dnia :P
- Brak jedzenia.
- Brak wody. Obok toalet przydałby się taki zbiornik z wodą żeby sobie umyć ręce.
- Frekwencja. Pustki na mainie (o różnych porach dnia i nocy) na pewno nie zachęcały do tańca tych bardziej nieśmiałych ;)

Na plus:

- Ludzie pozytywni - towarzystwo w większości klimatyczne a nie przypadkowe. Miło było was zobaczyć, szczególnie ekipy z Warszawy i Lublina.
- Pogoda, bo wbrew obawom i złowrogim chmurom tylko kilka razy popadało tak że nie zmokliśmy do suchej nitki ani nie musieliśmy dłuższego czasu przesiedzieć w namiotach. Dzisiaj to nawet wyszło słońce :)
- Muzyka. Wiadomo, kwestia gustu, ale każdy chyba znalazł coś dla siebie. Z setów na których byłem na mainie i wiedziałem kto akurat gra w pamięci zapadł mi najbardziej Epix dzisiaj rano.
- Dekoracje na mainie. Bardzo fajnie to wyglądało.

Na temat chilloutu się nie wypowiem, bo nie spędziłem tam zbyt wiele czasu. Trochę żałuję, ale z drugiej strony może po tym można poznać dobrą imprezę :)

Podsumowując - ja tam nie wnikam w niesnaski między organizatorami. Z punktu widzenia gościa dla mnie ta impreza jest jak te gry komputerowe, które robione przez lata, szumnie zapowiadane, głośno reklamowane, tworzą tzw. "hype", czyli oczekiwania tak wielkie, że cokolwiek w końcu wyjdzie, to ludzie będą niezadowoleni. A wystarczy nie oczekiwać zbyt wiele. Chociaż cena biletu mogła to utrudnić :) Dla mnie to było dobre zamknięcie sezonu openerów na ten rok. Lepiej było ruszuć tam cztery litery niż przesiedzieć weekend w domu.

Awatar użytkownika
Aeshna
Posty: 2
Rejestracja: 12 lip 2012, 16:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Aeshna » 27 sie 2012, 02:46

Dziś tj. w Niedzielę wróciłem wykończony. Bawiłem się na całego. Dwa duże plusy ciągnące wszystko za sobą : Ludzie i Muzyka, czyli najważniejsze dwa punkty jeżeli człowiek chce dobrze się bawić, aczkolwiek nie do końca zależne od organizatora. Plusiki : Świetne miejsce, ale trochę za blisko zabudowań, oraz dekoracja na mainie. Minusy : Widać było lekkie niedoinwestowanie w pierdoły, które ułatwiają człowiekowi życie: oświetlenie ścieżek ( później rozstawili świeczki, ale to i tak mało ) np. pochodniami. Zbiornik z wodą, no i oczywiście moim zdaniem największy minus : Brak jedzenia na miejscu - przecież to jest mega ważny składnik w kolejnym doświadczeniu zmysłowym. Na porvacie było można nawet sobie coś tam kupić na miejscu, chyba kebap :P
Faktem jest, że przydałoby się odrobinę pokory w organizowaniu tak wielkiego przedsięwzięcia nazywając je festivalem, ale dobrym open airem na zakończenie sezonu myślę że śmiało można tak określić.
ODZERA open air z jedną gwiazdą za stówę i byłoby git.

Awatar użytkownika
anes
User
Posty: 67
Rejestracja: 31 maja 2008, 11:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: anes » 27 sie 2012, 17:28

chciałem się powstrzymać od komentarza ale...

zaznacze, że byłem , widzialem
zaznacze, że organizacja imprez pod gołym niebem nie są mi obce

PIENIĄDZE

A więc zaczne od pieniędzy. Nieważne jakie gwiazdy, dje, lajfy, dekosy itd... za 170 zł w czasach "krysysu"
ciężko wyłożyć na jakąkolwiek przyjemność, nie mówiąc o transowym świadku, który max w tym kraju wynosi 800 osób.
Sam chcialbym być ale cena za 1 dzień 100 zł dała niejednej osobie do myślenia. A ci co już wyłożyli byli pewnie
mocno zaskoczeni i zadawali sobie pytanie :na co te pieniądze wogóle poszły?
Ja Wam odpowiem - NIE MAM ZIELONEGO POJECIA! Za tą kasę Etnica powinna biegać z darmowym koksem i rozdawać płyty na lewo i prawo

DEKORACJE

Hmmmm, w nocy nie widziałem ale za dnia widziałem piękne dekoracje litwina i jednego UV guna - więcej oświetlenia
ma mój telefon HTC. Sory bardzo ale gdyby chłopak nie dojechal to trwoga do boga - jak można robić FESTIVAL - to ważne słowo
adekwatne do efektu jaki zastałem na miejscu i przez tydzień czy ile tam siedzieliście rozłożyć scene i wkopać 5 patyków? LOL

chill stage - jak na moje wpadł tam najebany typ i w 15 max 20 minut porozpieprzał jak leci jakieś "dekosy" z wyprzedaży
w skrócie czułem się jakby ktoś sobie ze mnie zażartował - poprostu nie mogłem w to uwierzyć. Nigdy nie widziałem takiej "sceny"
ktoś musiał się nieźle natyrać żeby zaplanować to miejsce... hmmm chciałem sobie zamulić na chwilę, ale kto nie miał karimaty
pod dupę ten gapa! Ogólnie podsumowuję całą pracę na 2 godziny pracy. po 15 minut na palik i chillstage, nie mówiąc już
o zadaszeniach które niby miały być ale ja ich nie widziałem...

ps. grajkowie musieli stać na skrzynce z narzedziami bo za blatem była dziura
- to akurat jedno z moich pozytywnych wspomnień, poprostu max ;] PRO...

Jak to możliwe? - NIE MAM ZIELONEGO POJECIA!

ARTYŚCI

każdy artysta który przyjedzie i dostaje kasę za granie uwierzcie mi ZAWSZE BĘDZIE ZADOWOLONY, ludzie którzy nie dostali kasy
i kochają to co robią tez będą zadowoleni, bo ponapierdalać na dobrym nagłośnieniu mają okazję 1/2 razy do roku. Więc posty typu
- był mega klimat, liczą się ludzie i muzyka - ZGADZAM SIĘ ale... były niedociągnięcia ba krytyczne sprawy organizacyjne typu , weźcie latarki,
brak wody, jedzenia, line upu na polu itd itd itd... jak dla mnie takie rzeczy to podstawa imprezy - jakiejkolwiek, żadne morze i muza nie
wynagrodzi mi komfortu spędzenia czasu na imprezie tym bardziej kilkudniowej jak podstawowe czynniki potrzebne do funkcjonowania.
Prawda jest taka, że więcej ludzie tam zwieźli gratów niz organizatorzy.

MIEJSCE

Piękne i nie, natura 100% to to nie była ,gdyby wysadzić z 20 budynków, które były obok jestem za. Ale jak kto woli,
w końcu było widać morze.

PODSUMOWANIE

Cieszę się,że nie było ulewy trzymałem kciuki za to by nie padało, gdyby nie to będąc tam chyba bym się popłakał głodny i nieumyty
Nie zarabiamy euro czy funtów, jesteśmy w PL - na odpowiedź czy było za drogo odpowiadam stanowczo TAK za drogo o 100%.
To nie był żaden festival nawet jego namiastka a popis ego. Nie byłem dawno na takiej imprezie, napewno jej a szczególnie nazwy nie zapomne.
To że ktoś nie doleciał wcale mnie nie zdziwiło, plus tego taki ,że mniej do spłacania, gorzej dla tych co akurat za ten występ za
pałcili i dla nich przyjechali.

Skoro pomomo wszystko i tak było PIEKNIE I SUPCIO, to następnym razem rozstawiamy na polu tylko sprzęt i napierdalamy, wjazd za 50 % ceny.
Widocznie nie ma w PL wiekszych wymagań, ważne zeby się zajebać...


Dzięki za pogaduchy na polu i nowe znajomości: mewa, eclipt, nois, aszpen, swen , psysutra, mirror, epix, szopen, bartosz kj, makaron, funia i ochenowa ekipa

Peace

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: damon » 27 sie 2012, 21:25

Cala prawda (o ile nie zostanie wykasowana):

https://www.facebook.com/events/1437112 ... mall_reply

:!:




:mrgreen:

Awatar użytkownika
spuhlak
Respected User
Posty: 111
Rejestracja: 01 wrz 2010, 15:16
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: spuhlak » 27 sie 2012, 21:26

natknąłem się na stronie S.U.N. festivalu ( na facebooku) na pytanie:

Why should a festival have just one owner ?Shouldn't a festival belong to the people who really make it ?artist?decor crew?teachers?anyone contributing ?Let's share !
Prawda jest taka, że więcej ludzie tam zwieźli gratów niz organizatorzy.
u nas już to działa, a S.U.N. fest może się uczyć!

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: damon » 27 sie 2012, 21:35

Ci od nowej Ozory musieli wykrasc plany komus z Pomorza, poniewaz

"Moje pierwsze wrażenie, gdzie jest scena? Muzykę słychać doskonale, jednak nie widać sceny, dopiero podchodząc bliżej, zobaczyłem, że coś musi być nie tak z oświetleniem, bo działało tylko kilka skromnych instalacji led i ogólnie [...] byłoby po prostu ciemno. Tu organizatorzy się nie popisali [...] dekoracje na mainie nie zrobiły na mnie wrażenia. Z czasem, jak mijały dni, coś tam niby więcej świeciło, ale [...] biednie to wyglądało."

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: Psysutra » 28 sie 2012, 08:16

Najlepszym komentarzem z mojej strony będzie jego brak. Bo po co mam się znowu wkurwiać. Dziękuję.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2012, 11:02 przez Psysutra, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
tyrymyryfyryhyry
Posty: 19
Rejestracja: 01 lip 2012, 00:05
Lokalizacja: Bytom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: tyrymyryfyryhyry » 28 sie 2012, 09:37

Mieszane uczucia przywiezione z imprezy :)

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: marion » 28 sie 2012, 22:22

Damon: hueheuheuheuheueue lol :p

tyrymyryfyryhyry: a to dlaczego? Z Bytomia masz blisko do Kato, wpadaj na Celebration Tales - 22.09.

Myślę, że warto poczekać na komentarz samego Dragona, zobaczymy co sam gospodarz ma do powiedzenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
czerwony
Elite User
Posty: 491
Rejestracja: 22 lut 2004, 17:02
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 24 sierpnia o 18:00 – 26 sierpnia DRAGON ★ ODZERA ★ FEST

Post autor: czerwony » 29 sie 2012, 00:19

Dragon już chyba wszystko powiedział.
Najgorsze w tym wszystkim jest to że to nie była nawet piękna katastrofa(w sensie - fest był git tylko ludzie nie dopisali), tylko taka katastrofa po której i on i ludzie którzy tam byli, czują że 'to nie tak miało być'.
Nie chcę się wymądrzać ani kopać leżącego, szczególnie że w ogóle nie mam powodu by to robić, ale przykre to że jedynym beneficjentem tej imprezy, jest plejadians - które przyleciało, zagrało i zgarnęło kasę.
Reszta to tragedia bo i organizator popłynął i ludzie którzy tam byli, mogą się czuć chujowo, bo zapłacili konkretną kasę a dostali totalną amatorkę.
Brak żarcia(to taki przykład z brzegu)...nie wiem jak to możliwe, szczególnie że na tym się grubo zarabia, przy zachowaniu rozsądnych cen, można spokojnie marże 100%, na każdym żarciu wyrobić - ciężko myśleć by cokolwiek się zwróciło, nie pilnując takich rzeczy.

I dragon - to nie o to chodzi że zabrakło Ci 100 osób z przedpłat.Po prostu zabrakło Ci analitycznego myślenia.
Chciałeś coś zrobić na siłę i wszystko chuj strzelił, bo inna by była rzeczywistość gdybyś dopieścił tą imprezę i popłynął a inna gdy zrobiłeś to po łebkach a i tak popłynąłeś.
I'm feeling very shpongled.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości