27-29 Czerwiec Dzikuska 2014 Open Air

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
lito
Posty: 27
Rejestracja: 23 lis 2008, 15:12
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

27-29 Czerwiec Dzikuska 2014 Open Air

Post autor: lito » 08 kwie 2014, 18:42

Jezioro Wełtyń koło Szczecina

? MAINSTAGE ?


ATTIK ( Catalyst Rec. ) - MX

MULTIMAN ( Maharetta Rec. ) - ES



Bnk ( Equinox recs. ) - PL

Pigment ( Equinox recs. / Medulla Oblongata ) - PL

Ross ( Medulla Oblongata ) - PL

Neuro Vortel ( Digital Disorder ) - PL

Szopen ( Digital Disorder / Medulla Oblongata ) - PL

LeoRafen ( Leśna Szajka / MAE ) - PL

Bongo ( Hallabanaha / MAE ) - PL

Havaya ( 3D Vision ) - PL

Wyrx ( Egodrop ) - PL

Elf ( S.C.C. ) - PL

Zoe ( S.C.C. ) - PL

Drop'psy ( Neuroshocked ) - PL

Epix ( Pulsar TransFormation ) - PL

Lunatix ( Fractal Forest ) - PL

Duch ( Poznań ) - PL

Kuczer ( Area303 ) - PL

DziDa ( Area303 / Projekt Indra ) - PL

Cj Art ( Deepersense.pl ) - PL

Konrad Kacak ( Deepersense.pl ) - PL

Primal ( Deepersense.pl/ Mamomam ) - PL

Kace ( Cronomi Rec. / Fantazja ) - PL

Crawfisher ( Olsztyn ) - PL

Remo Klein ( Be Psychedelic ) - PL

Freetek ( Szczecin ) - PL

Trip ( Gdańsk ) - PL



? CHILLSTAGE ?


Epix ( Pulsar TransFormation ) - PL

Johny Mandrake ( Fractal Forest ) - PL

Kjub ( Medulla Oblongata ) - PL

Ross ( Medulla Oblongata ) - PL

Bongo ( Hallabanaha / MAE ) - PL

Lef ( S.C.C. ) - PL

Zoe (S.C.C. ) - PL

Jaqp ( Jajebe rec. ) - PL

Bladzinsky ( Gdańsk ) ? PL

Cj Art ( Deepersense.pl ) - PL

Primal (Deepersense.pl/ Mamomam) - PL

Pigment ( Equinox recs. / Medulla Oblongata ) - PL

Trip ( Gdańsk ) - PL




DEKO :

2Deko (http://www.facebook.com/2dekoo), Mystic Arts Event DecoTeam(https://www.facebook.com/MysticArtsEven ... am?fref=ts)

& friends


na miejscu bar, wegetariańska/ wegańska szama, toi toi , ochrona, pole namiotowe



informacje będą wciąż uaktualniane !!!!!



BILETY :

80 zł bramka 2 dni
50 zł bramka 1 dzień

PRZEDSPRZEDAŻ :

60 zł do 15.05.2014
70 zł od 16.05 do 26.06

Awatar użytkownika
KaollaSu
Posty: 14
Rejestracja: 10 lut 2012, 12:04
Lokalizacja: Lublin/Poznań
Kontaktowanie:

Re: 27-29 Czerwiec Dzikuska 2014 Open Air

Post autor: KaollaSu » 02 cze 2014, 12:11

będa udostępnione jakies wskazówki dla gości z daleka jak dojechać ze Szczecina,bo nigdzie nie mogę doczytać? ;)
ps. gdyby jeszcze ktoś natrafił na mojego posta, a jedzie niemal całą Polsze, to polecam sprawdzić promocję "weekendowa biletomania" , TLK na każdą trasę kosztuje 29zł, ale bilety można kupić tylko online i tylko w weekend.

mendelejew
Respected User
Posty: 107
Rejestracja: 13 lut 2010, 14:44
Kontaktowanie:

Re: 27-29 Czerwiec Dzikuska 2014 Open Air

Post autor: mendelejew » 12 cze 2014, 01:47

/ edit: pytanie nieaktualne ;)

Jeszcze tylko dwa tygodnie!

aciddaisy
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2013, 22:29
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 27-29 Czerwiec Dzikuska 2014 Open Air

Post autor: aciddaisy » 24 cze 2014, 23:54

Informacja dla podróżnych :

Zmotoryzowani jadąc s3 zjazd na Gryfino --> na rondzie prosto kierować się na Wełtyń--> za tabliczką WEŁTYŃ pierwszy skręt w lewo
Jadąc od strony Gryfina w Wełtyniu za ostatnim przystankiem ( przed tabliczką oznaczającą koniec terenu zabudowanego ) skręt w prawo : https://www.google.pl/maps/@53.261805,1 ... !2e0?hl=pl
https://www.google.pl/maps/@53.261825,1 ... !2e0?hl=pl tak wygląda wjazd na Dzikuskę,jest rozwidlenie : trzymajcie się prawej strony , jadąc prosto po lewej będą DWA ZŁOTE LWY , dalej Hańczówka i ciągle prosto, widoczne będą oznakowania w postaci strzałek--> w prawo zjazd cały czas w dół prosto na teren imprezy .
Ze Szczecina jadą bezpośrednio autobusy do Wełtynia http://pksszczecin.info/wyszukiwarka_po ... połączenia
Można również zabrać się pociągiem z Dworca Głównego w Szczecinie do Gryfina (ok pół h drogi ) i stamtąd autobusem do Wełtynia http://pksszczecin.info/tablice_dworcowe/2.pdf lub taxówką ( ok 7 km )
Oraz wersja lux : taxi ze Szczecina pod samą scenę , nasz zaprzyjaźniony taxi driver będzie dostępny pod telefonem 504 685 660

Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 27-29 Czerwiec Dzikuska 2014 Open Air

Post autor: Halluciluna » 26 cze 2014, 22:41

Przygotowania idą pełną parą, main już ślicznie wygląda, taka mini-Ozorka. :wink: Widzimy się na miejscu, transiarze kochani. :)
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 27-29 Czerwiec Dzikuska 2014 Open Air

Post autor: Halluciluna » 30 cze 2014, 12:41

Było GENIALNIE. Stwierdzam, że tegoroczna Dzikuska przebiła zeszłoroczną Goa Dupę, co jest nie lada komplementem. Czułam się tam tak dobrze, że nie miałam ochoty w ogóle wracać. Jak wracałam do domu, łezka się w oku zakręciła. Zupełnie się nie spodziewałam, w porównaniu z zeszłoroczną edycją jest to naprawdę wielki krok naprzód - z małego festiwaliku na festiwal o poziomie wysoko ogólnopolskim. Wszystko było dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Main w miejscu zeszłorocznego chilla, pięknie udekorowany - taka trochę mini-Ozorka. :wink: Organizacyjnie brakowało mi pryszniców, bo przez większość imprezy było za zimno, żeby myć się w jeziorze - poza tym nie ma się do czego przyczepić. Przyjechało naprawdę dużo ludzi, z wieloma z nich załapałam cudowny kontakt i w tym miejscu wyrazy miłości dla wszystkich wspaniałych i ciepłych, kolorowych transiarzy, z którymi stworzyliśmy jedną wielką dziką rodzinkę. :roll: Muzycznie pierwszej nocy świetnie, darkowo, muza nie pozostawiła na mnie suchej nitki. Jedynie żałuję, że nie zaliczyłam sobotniego goa, bo byłam na etapie odsypiania nocy. :P Za to słyszałam, że genialne wały szły - jak usłyszałam z oddali Ionized Astrali, to serducho mi szybciej zabiło. Druga noc była nocą full onu, niestety dla mnie muza była zbyt urywana i pełna dubstepowych wstawek itp. Kiedy zaczynałam wkręcać się w rytm, ten się urywał i totalnie zmieniał. Za to aż brak mi słów z zachwytu na niedzielne after party, zostało sporo ludzi, na chillo-mainie leciały genialne sety, aż chciało się tańczyć mimo zmęczenia, zwłaszcza ukłon w stronę Primala za goa podróż i chłopaka pewnej rudowłosej szamanki za rozrywające progresy. Chciałam zostać jak najdłużej, niestety wieczorkiem musiałam zawijać. Reasumując, naprawdę jestem pod wrażeniem i mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej i jeszcze bardziej rajsko. :)
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: 27-29 Czerwiec Dzikuska 2014 Open Air

Post autor: Primal » 07 sie 2014, 03:04

fajny opis imprezy Halluciluna, nasza namiotowa sasiadko :P (ps. dzieki za mile slowa o afterze) :) za duzo dodac kwestii opisu biby juz nie idzie, jak dla mnie open konkretny - zrobiony z glowa i pomyslunkiem, miejscowka jest bardzo fajna i warto rozwijac ten projekt z roku na rok coraz mocniej! zycze wytrwalosci organizatorom, naprawde warto :)

tak jak mowilem i myslalem tak bylo - mini goa dupa tyle w temacie ;]

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości