4/5/6 Lipca 2014 Sadhana Open Air

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals
Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: 4/5/6 Lipca 2014 Sadhana Open Air

Post autor: *JetMan* » 08 lip 2014, 19:09

a wiesz co ja widzialem na Discovery? ;)


Fraxi: korekta nie spi! ;)

ok no nic. i tak juz nikt tutaj nic nie napisze bo znowu o tych wstretnych narkotykach. a fest byl ponoc bdobry.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
fraxi
Elite User
Posty: 210
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:29
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 4/5/6 Lipca 2014 Sadhana Open Air

Post autor: fraxi » 08 lip 2014, 20:15

Psysutra pisze:Raczej wziąłem to na logikę... Sutrańską :lol:

No i wstałem z kacem lekkim, wybaczcie.

Ale też na National Geographic emitowali materiał dot. policjanta z jednostki DEA (chyba, ale nie jestem pewien), który przed nalotem na laboratorium LSD się ogolił. No i porami podrażnionej skóry wchłonął te opary...
Opary? :-D

LSD się wchłania przez skórę, ale żeby gość się naćpał po wejściu do pomieszczenia musiałby wniknąć w chmurę pyłu. No i nie skończyłby tak jako jedyny z ekipy.
Jeśli typ się przypadkowo naćpał to mógł pomyśleć zanim wziął na niezabezpieczony palec czy dłoń nieznaną sobie substancję. Chyba, że był takim twardzielem i chciał sprawdzić po smaku z czym ma do czynienia.


Słyszałem o jednym takim inteligencie, z naszego kraju. Patrol zatrzymał chłopaczka i znaleźli u niego woreczek z białym proszkiem. Policjant chciał przykozaczyć, wziął trochę na palec i wtarł w dziąsła czy też na język wziął. Nie wiem czy rozpatrywać to jako przypadek szczęścia czy pecha bo miał dużo jednego jak i drugiego. Przede wszystkim jednak okazał się debilem, który nie wpadł na to, że ludzie ćpają nie tylko amfetaminę czy herę. Wziął na palec sążną dawkę DOI i skończył chyba na OIOM-ie. Niech się chłop cieszy, że to nie był bromo-dragonfly bo nie przeżyłby tej imprezy. A przed śmiercią zaznałby prawdziwego piekła.

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 4/5/6 Lipca 2014 Sadhana Open Air

Post autor: Psysutra » 09 lip 2014, 14:33

Stary, nie wiem czy opary czy cholera go wie co- był to nalot na labo a tam różnie może być... ;) W każdym razie to wchłonął i miał przetripa :mrgreen:

Kefas
Posty: 8
Rejestracja: 06 mar 2014, 21:07
Lokalizacja: najwygodniejsza kanapa w okolicy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 4/5/6 Lipca 2014 Sadhana Open Air

Post autor: Kefas » 10 lip 2014, 00:40

No i oczywiście najwięcej głosów w temacie zabierają osoby, których nawet tam nie było...

... a było świetnie, naprawdę i nie trzeba tylko o wypadkach pisać, bo to się mogło zdarzyć każdemu, gdziekolwiek, więc już nie roztrząsajcie sprawy, o której nie macie pojęcia.

Sadhana z roku na rok podnosi swój poziom. Tym razem main w nocy wyglądał i brzmiał dosłownie jak kosmiczne laboratorium, jestem zachwycony efektem końcowym i bardzo wdzięczny organizatorom za to, że włożyli tyle energii w tą niesamowitą scenę. Na początku nie byłem przekonany do nowej lokalizacji głównej sceny, ale gdy tylko zapadł zmrok i zaświeciły UV-ki i lasery to od razu zmieniłem zdanie.

Chill za to był zbawiennym schronieniem w dzień, mimo że trochę niedoświetlony w nocy, to i tak było super, a wylegiwanie się przy odpowiednio wolnych setach to jest to co najbardziej lubię! :) Tutaj także pragnę podziękować DJ-om i artystom, którzy tworzyli tą scenę i nie zapomnieli o tym, że nie tylko mainem człowiek żyje. I wszystkim uśmiechniętym mordkom, które co chwile widziałem :)

Chaishopowi dziękuję za zajebiste tosty, wolontariuszom za pomoc w ogarnianiu całej imprezy, a wszystkim innym ludkom za to że w ogóle tam przybyli i się świetnie bawili :)
Do zobaczenia na kolejnym openie!
Każdy ma prawo do chillu.

Awatar użytkownika
fraxi
Elite User
Posty: 210
Rejestracja: 29 maja 2012, 14:29
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 4/5/6 Lipca 2014 Sadhana Open Air

Post autor: fraxi » 10 lip 2014, 01:11

Śmierć dosyć mocno przyciąga uwagę.

Bardzo by mnie zdziwiło, gdyby ktoś umarł i ludzie nie rozmawialiby o tym wydarzeniu
Kefas pisze:to się mogło zdarzyć każdemu, gdziekolwiek, więc już nie roztrząsajcie sprawy, o której nie macie pojęcia
Może zwyczajnie impreza była tak dobra, że na którymś z kolei secie gościa po prostu wyjebało w astral? :D

Albo ktoś włączył Neelixa i chłop nie wytrzymał....

Awatar użytkownika
Halluciluna
Elite User
Posty: 275
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:13
Lokalizacja: Nibiru
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 4/5/6 Lipca 2014 Sadhana Open Air

Post autor: Halluciluna » 12 lip 2014, 13:18

Mam bezpośrednie info od osoby, która była na Sadhanie i znała tego człowieka, koleś był ponoć encyklopedią dragów i znał się na rzeczy.. Do tej pory myślałam raczej, że to był ktoś początkujący, kto jeszcze nie wiedział co i jak, dostał coś od kogoś, zeżarł i pozamiatane.
Psychedelia Always In My Heart

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: 4/5/6 Lipca 2014 Sadhana Open Air

Post autor: bubblegum » 14 lip 2014, 23:47

Halluciluna pisze:koleś był ponoć encyklopedią dragów i znał się na rzeczy
Kurczaki, chodzące vademecum dragów, tego jeszcze nie było....

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość