Jak sie wam podobało na 2015 - senses of the nature"

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych festiwali :: Your remarks & infos about trance festivals
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
BART
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2015, 18:17
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Jak sie wam podobało na 2015 - senses of the nature"

Post autor: BART » 25 maja 2015, 19:25

Spędziłem naprawdę bardzo ciepło czas. Muzyka pulsowała bez przerwy Uśmiechnięte dzieci kwiaty naszego czasu i wspólny melanż :) Jeszcze bardziej podkręcał pozytywną wibrację tego magicznego miejsca. Warto tam przyjechać następnym razem. Za sam festiwal daje ocenę 10/10.

mendelejew
Respected User
Posty: 107
Rejestracja: 13 lut 2010, 14:44
Kontaktowanie:

Re: Jak sie wam podobało na 2015 - senses of the nature"

Post autor: mendelejew » 25 maja 2015, 21:09

Było fantastycznie. Bardzo miło wspominam poprzednią edycję i tym razem się nie zawiodłem.

https://www.youtube.com/watch?v=WI_Ocml ... e=youtu.be

Awatar użytkownika
aaaxxx
User
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2010, 10:40
Lokalizacja: Poznan
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jak sie wam podobało na 2015 - senses of the nature"

Post autor: aaaxxx » 25 maja 2015, 23:28

Można to było napisać już w istniejącym temacie a nie zakładać nowy ;)
http://www.psytrance.pl/forum2/viewtopi ... =11&t=6533

Na samej imprezie było dokładnie tak jak sobie wymarzyłem, no może pomijając drobne sprawy na które nie mamy wpływu, jak chociażby ilość kleszczy w lesie ;) ale tego już po poprzedniej edycji można się było spodziewać. Muzycznie najlepiej zapamiętałem Psy Vikings który ładnymi darkami pocisnął parę razy no i najlepszą wixę na zachód od Izraela czyli Laser8 :D Psychodeliczne hity z lat 60 były również miła chwilową odskocznią od galopującego bitu ;) Cóż powiedzieć więcej, ponownie kameralny klimat, piękne dekoracje, pozytywni ludzie a gdy chciało się chwilę odsapnąć to malownicze tereny wokół które na prawdę warto zwiedzić!

Trochę zdjęć od Krzyśka:
https://plus.google.com/photos/11207404 ... pDhiqvu3gE

Awatar użytkownika
Connector
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2015, 13:08
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jak sie wam podobało na 2015 - senses of the nature"

Post autor: Connector » 03 cze 2015, 13:35

Co tu dużo pisać: magiczny klimat, wspaniali ludzie i leśno-mistyczna atmosfera, same pozytywne wspomnienia. Szkoda, że tak szybko się skończyło.
Paradise is not a place; it's a state of consciousness.

Awatar użytkownika
atom
Respected User
Posty: 150
Rejestracja: 05 wrz 2009, 14:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Jak sie wam podobało na 2015 - senses of the nature"

Post autor: atom » 04 cze 2015, 22:01

...pytanie warte osobnego wątka ;)
Piękne zdjęcia, ciekawy filmik... gdzie ja byłem, że mnie nie było :(((
No cóż za dwa, może trzy przyjedziemy!!! :)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości