CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Inne, nietransowe imprezy & festiwale :: Other non-trance parties & festivals
rafal
Posty: 14
Rejestracja: 27 lut 2009, 19:53
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: rafal » 01 cze 2009, 17:29

Czemu mieli byscie nie zajrzec na nasza impreze za 20 dychy na 3 dni z polem niamiotowym i wszystkimi standartami festivalowymi a moze nawet cos wiecej niz standarty. Nasza oficjalna strona to http://www.commonlive.pl. W Polsce nie mamy znajomych Dj ow jak by ktos mial ochote dolaczyc do naszego mieszanego grona i zagrac seta pordzo zapraszamy . Wystarczy wyslac demo lub namiar na jakies Myspace czy cos takiego.
Nasz kontakt Rafal20@hotmail.co.uk

Wszystko po to aby ubaw byl po pachy
BOOM!!!!
Ostatnio zmieniony 04 cze 2009, 17:28 przez rafal, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: Just-Mike » 03 cze 2009, 00:16

Chłopie weź się ogarnij, podaj pełne info lub chociaż klikalny link do stronki, bo się zbłaźniłeś po całości. Jeśli Tobie się tego nie chce zrobić, to jak myślisz, komu się będzie chciało wpadać na taką imprezę czy wysyłać swoje promo do was? Ja wiem, że masz pewno w szystko w dupie, bo impreza czy z 10 osobami czy z 1000 i tak się odbędzie, ale wchodząc na największy portal psychedelic trance w Polsce mógłbyś się bardziej postarać. Gratuluję podejścia.
Obrazek

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: dragon » 03 cze 2009, 07:57

hahaha, ale zjebky poszły :D
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

rafal
Posty: 14
Rejestracja: 27 lut 2009, 19:53
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: rafal » 03 cze 2009, 13:43

Ta zjeby na klate przyjolem nawet mi wstyd.
ale splywa to po mnie jak po kaczce .W polsce to juz tak ogolnie sie przyjelo ze kto bardziej jebie ten jest bardziej kozak . Koledze kozakowi polecam przeczytac pierwszy wpis i odnalecs adres strony w najgorszym wypadku to niech googla zapyta i strona jest ciagle modernizowana i normalne ze czasem moze nie dzialac .
A panu "kozakowi" to juz dziekujemy
I duuuuuzo usmiechu zyczymy !!!!!

Czesc.

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: Gagarin » 03 cze 2009, 14:21

hmmm pierwszy post mozna wydeytowac, drugi to chyba tylko skasowac :]
:: Free Spirit ::

Awatar użytkownika
kace
Fantazja
Posty: 1549
Rejestracja: 12 gru 2003, 19:22
Lokalizacja: Warszawa/BMW
Kontaktowanie:

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: kace » 03 cze 2009, 17:38

moim zdaniem sie nie zbłaźnił.
po co te spinki ważniaki ?!
"When the dance really possesses you, when there really is a dance, the dancer is no more, the dancer has disappeared; he doesn't exist..."

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: damon » 03 cze 2009, 17:40

Zblaznil nie zblaznil .... wypadalo chociaz podac POPRAWNY link do strony festiwalu ....

rafal
Posty: 14
Rejestracja: 27 lut 2009, 19:53
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: rafal » 03 cze 2009, 17:48

OK widze ze sie zamieszanie zrobilo wszystkich przepraszam .
Wracajac do tematu to Commonlive.pl i tam jest duuuuuzo informacii .
I sa codziennie uzupelniane nie wachajcie sie pisac swoich uwag one nas tylko umacniaja w tym co robimy.

BOOM

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: war » 04 cze 2009, 01:06

ale tak pytajac czysto technicznie i bez spinki, nie mogłes uzyc zaklecia ctrl+c, ctrl+v i przekleic line-upu miejsca, odbywania się, czy temu podobnych na te strone??
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: Just-Mike » 04 cze 2009, 03:01

hehe napinki nie ma, jest tylko lenistwo. To bardzo ciekawe zjawisko jest - napisać 3 posty a nie wyedytować pierwszego podając dokładniejsze informacje i działający link...
Obrazek

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: *JetMan* » 04 cze 2009, 15:58

A tak poza wszystkim-

w pierwszym poscie - BOOM z czterama wykrzyknikami.
W ostatnim juz nie ma zadnego.

...rozbawilo mnie to jako dobry zart sytuacyjny :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: Psysutra » 04 cze 2009, 16:10

Panie Rafale, zalecam rzut okiem na inne tematy o festiwalach w Polsce, bo pierwszy post jest tak pretensjonalny że aż strach się odezwać, bo brzmi to jak zarzut :|.
Info biedne, trzeba kopać po stronach (a leniwce mojego pokroju lubią mieć wszystko w jednym topicu :mrgreen: )

rafal
Posty: 14
Rejestracja: 27 lut 2009, 19:53
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: rafal » 04 cze 2009, 17:36

Ale buza sie zrobila o jednego posta a to chodzi o zabawe w przyjaznej atmosfeze czy ten cynizm to u was w Biedronce sprzedaja ? Ludzie dziwie sie ze mi nikt bledow ortograficznych nie wytkna .
A to brakujace wykszykniki juz na caly rok. BOOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: Psysutra » 04 cze 2009, 17:40

Bez komentarza... :|

Awatar użytkownika
dragon
Be Psychedelic
Posty: 3177
Rejestracja: 22 mar 2003, 13:07
Lokalizacja: z szanghaju ;>
Kontaktowanie:

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: dragon » 04 cze 2009, 17:58

o a jednak można wyciągnąć stronę :D

Rafał zasłynąłeś tym jako pierwszy :D
523 ::nie karm trolla::
<tel506366626>
https://www.facebook.com/SmokMarcin
smokmarcin@gmail.com

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: *JetMan* » 04 cze 2009, 18:15

Czlowieku, nie goraczkuj sie tak.

Dzieki za wykrzykniki, wystarcza na dlugo. :D

To byl zart sytuacyjny. Juz o tym napisalem.

Dragon, fakt. ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: Primal » 04 cze 2009, 19:41

ja tam nie wiem ale...jak byl temat o tych psy progach w gdansku czy gdzie tam co sie wbili ci goscie co niby znaja doktora siakegos tam i w ogole to tam na dzien dobry bylo "spoko inicjatywa ;) udanej biby!" (nie liczac pozniejszych klotni :P ale to juz potem zostalo sprowokowane przez obie strony) ...natomiast tutaj fakt malo sie ktos przylozyl do topiku ale w mojej ocenie na dzien dobry nie zasluzyl zeby zaraz go zjechac...tyle odemnie

Awatar użytkownika
arm
Posty: 13
Rejestracja: 17 maja 2009, 23:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: arm » 04 cze 2009, 21:25

Panie Rafale, organizatorze.

Proponuje trochę podkręcić tę stronę festiwalu, wygląda jak strona sprzed 10 lat. Chyba jednak miło, żeby trochę ludzi wpadło, doceniło starania, a i zostawiło trochę pieniędzy? Naprawdę słabo to wygląda, odstrasza:)

Awatar użytkownika
vataa
vatamorgana.org
Posty: 135
Rejestracja: 23 maja 2006, 09:03
Lokalizacja: vatamorgana
Kontaktowanie:

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: vataa » 05 cze 2009, 17:07

pojechaliście po chłopaku jakby conajmniej Wam coś zrobił. ja dopiero teraz otworzyłem ten temat, kliknałem na linka z pierwszego posta (bo widać ze wyedytował) i wszystko wiem. Niekoniecznie muszę czytać posty poniżej coniektórych, no ale olać.

Rafał, na fotach z zeszłego roku widać sporo dzieciarni, w tym roku podobny profil imprezy (rodzinnie?) czy jak? napisz coś ogólnie od siebie jak to wyglada, nie tylko o muzyke mi chodzi, ale o klimat.
www.vatamorgana.org | Tak jest, to jest bardzo dobra koncepcja. Bardzo dobra koncepcja! Niech pan jedzie na grzyby!

rafal
Posty: 14
Rejestracja: 27 lut 2009, 19:53
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: CommonLive festival polowa lipca kolo Wadowic .

Post autor: rafal » 06 cze 2009, 23:01

Te zdjecia co tam sa to kicha i to niema co kryc te lepsze gdzies sie zapodzialy a odnosnie imprezy to ogulnie jest wspomagana przez fundacje dziecka i tam bedzie sporo dzieci moja corka tez ,to spory obszar i na pewno kazdy cos znajdzie dla siebie ,to nie jest Typowy psy trance festival to festival sztuki i naszym glownym zalozeniem jest polaczenie muzyki malarstwa garncarstwa snycerki i fotografii i innych dac ludziom mozliwosc zapoznania sie z tym za prawie ze darmo praktycznie cala wioska nam pomaga od dwoch lat i ogolnie jest bardzo mila i swojska atmosfera w tamtym roku przewinelo sie okolo 2000 ludzi i zadnj burdy ani takich tam zachowan nie doswiadczylismy psy trance scena bedzie oddalona od glownej czesci imprezy i kto ma ochote to sie bawi a dla kogo to halas to idzie wcinac kielbase i sluchac folku .Pelna tolerancja i to takie cos z niczego bo nikt na tym sie niedorabia a kazdy cos wklada a to jednoczy.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości