Astrix............czy on kiedykolwiek pojawi sięu nas.....

Wasze spostrzeżenia, uwagi, wspomnienia, info odnośnie transowych imprez :: Your remarks & infos about trance parties
Karul
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2005, 17:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Astrix............czy on kiedykolwiek pojawi sięu nas.....

Post autor: Karul » 17 gru 2005, 12:10

Tak obserwuje tą naszą scenę transową w polsze i widze ze jednak nie można sie doczekac na konkretną gwiazdę....to ze przyjedzie jakis kolo z niemiec czy czech czy tam z rosji to nie rozwiązuje sprawy.....nie wiem czemu ale na tych imprezach te transy grane przez naszych dj są raczej....powiem bez ogródek....są słabe, wiem ze teraz polecą na mnie gromy od ludzi ale taka jest moja opinia....niech każdy sobie posłucha setu np. Guy salama z astrixem lub astrixa i sesto sento, to można powiedzieć ze to są trancy.
Kiedy ide na impreze do klubu..........pip........... to po 15 minutach po prostu chce mi sie wyjsć. Jakto sie dzieje,.... nie mam pojęcia...
albo inaczej ..... ide na impreze posłuchać tych samych płyt....co np. dwa tyg wcześniej....:))
Ja chyba wiem jaki jest powód tego ze gwiazdy typu Astrix lub guy salama nie przyjeżdzają. do Polski. Może są po prostu za drodzy na nasze możliwości.
Do organizatorów.... moze lepiej zrobić jedną duża bibe zamiast kilku małych i zaprosićlepszą gwiazdę....
to tyle
miłych świat i wesołego opłatka......

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 17 gru 2005, 12:15

Astrix............czy on kiedykolwiek pojawi sięu nas.....

nie sądze...zresztą po co? znawcy i tak mawiają ze to srull ony ,dicho i wixa...

Karul
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2005, 17:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Karul » 17 gru 2005, 12:31

no tak. dicho....ok, szkoda tylko ze jak sie ogląda imprezy chociażby któe sie odbyły na Fuji w Japonii czy Southwestfour w londynie to ludzie bawią sie tam po prostu wspaniale,
ale cóż.. u nas przyjdzie jakis kolo, pogra troche tłumoków( tak nazywam polish*** psy trance:))
i biba jest dobra, z dzwięków dostępnych dla dj to : hi-haty, mocny basssss , a z obsługi sprzętu to troche fadera no i moze troche (ale to od niechcenia)pokręci tonami...:))

a teraz obietywna opinia, to co wyzej to subiektywna, ja rozumiem, sa gusta i guściiki, spoko .,akceptuje......
Polskie trancy nie nadają sie do słuchania, co z tego ze macie fajne kawałki, jak tak naprawde (według mnie) nie potrafi ich nikt dobrze zgrać.:)
Ja sam osobiście nie gram, kiedyś toche sie bawiłem bo kumpel se kupił sprząty, ale to dla zabawy i tak naprwade niemam o tym pojęcia ale to co sie słyszy u nas to naprawde nie trzeba mieć słuchu dyrygenta opery zeby usłyszeć... nio cóż.... coś tam:))

Jak ktoś mówi ze AStrix jest kiepski, to tak naprawde (wedłuug mnie ) spowodowane jest to wpływem polskich tłumoków***(wyjasnienie wyżej)Pojdzie taki nasłucha sie tego i potem twierdzi ze to jest ok a co innego tak naprwde lepszego jest do niczego....

Koncząc ten post chciałem dodać ze (jak to określił mój przedmówca) "znawcy" to jednak chyba juz tak sie w te polskie tłumoki wkręcili ze małe są szanse na obiektywne ocenianie muzyki przez nich..
nie jest moim celem nikomu uwłaczać, bo nie o to chodzi, szanuje polskich dj chociażby za to że próbują.....

miłych kolęd.(koniecznie w rytmie trance)!!:)

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 17 gru 2005, 12:39

Karul - mi tego nie musisz tłumaczyć...mnie akurat Astrix niszczy !

Awatar użytkownika
martyzan
Respected User
Posty: 113
Rejestracja: 22 wrz 2003, 21:36
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Post autor: martyzan » 17 gru 2005, 13:02

Karul niechce czi psuzc twojou opinie ale vidzauem video od kolesza z Australii..z wuasznie vystempem Astrixa..cauy czas lletczaua muza z laptopa..i ten tam robil cosz na bardzo durzym mixeru..ale tak napravde miauwunczone tylko jedno wejscze..

veduk mie zeby vspaniaua biba to niemuszou gracz zadne gwiazdy samolotem latajonce..
i min.tyszonc euro za granie bracz..

v Polsce jest dosycz djsuf kturzy zagrajou swiatowo za powiedzmy koszty drogi do imprezy..
teraz mie napada(Bongo,Nois,Mantodea,Atan no i tak dalej:)..

trzeba podporowacz swoje artysty!!!
*DruM BuN*

Karul
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2005, 17:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Karul » 17 gru 2005, 13:08

jedna sprawa: naucz sie pisać normalnie bo tego to normalnie niechce sie deszyfrować.
i nie mów mi ze dj typu bongo , nois, mabeat to grają na swiatowym poziomie to bo jest wierutna bzdura. jakis czss temu jak pojawiała sie opcja wyjścia na bibe trancową to motywem przewodnim był tekst: idziemy posłuchać tych samych płyt bonga.....

Awatar użytkownika
Sloug
Elite User
Posty: 426
Rejestracja: 22 sie 2005, 13:42
Lokalizacja: AbsurdSquad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Sloug » 17 gru 2005, 13:15

@Karul: Marty jest czechem o ile mi dobrze wiadomo wiec nie wymagaj za duzo, a poza tym jego polszczyzna jest lepsza od niejednego tzw polaka co zdanie buduje głównie z przecinków typu "qrwa".
NIECH BĘDZIE POCHWALONY OJCIEC DYREKTOR I RENATA BEGER ZAWSZE DZIEWICA !!! ----- CHWDPiSiOR

------------------------------------------------

WWW.ABSURDVINYL.PL WWW.ABSURDSQUAD.PL

Karul
Posty: 4
Rejestracja: 05 paź 2005, 17:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Karul » 17 gru 2005, 13:54

a ok, soryy, nie byłem swiadom tego.

Awatar użytkownika
Wujek Jurgen
Banned User
Posty: 2513
Rejestracja: 21 lip 2004, 09:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Wujek Jurgen » 17 gru 2005, 14:29

martyzan pisze:Karul niechce czi psuzc twojou opinie ale vidzauem video od kolesza z Australii..z wuasznie vystempem Astrixa..cauy czas lletczaua muza z laptopa..i ten tam robil cosz na bardzo durzym mixeru..ale tak napravde miauwunczone tylko jedno wejscze...
Marty - to od biedy jeszcze można uznać za live act...a zdarzają się przecież i tacy "giganci" co swój materiał grają z wypalonych CDRów i nazywają to live actem...

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 17 gru 2005, 17:14

Karul ja Ci cos powiem. Wejdz chlopie gdzies pojedz w koncu na festiwal i zobacz sam na wlasne oczy jak tam graja dj-e i live act-owcy, bo wypowiadasz sie jak bys wiedzial wszystko a tak naprawde to wiesz tylko tyle co z videoclipow i co zaobserwujesz na imprezach lokalnych.Chlopie! Polska psytransowa czolowka dj-ow technicznie jest na najwyszym poziomie! Dwa lata temu przyjechalem z Fullmoon Festival zawiedziony poziomem miksowania dj-ow a to przeciez obecnie prawie najwiekszy festiwal na swiecie. Czesc z grajacych tam nawet do piet nie dorasta Atanowi, Elfowi czy Noisowi. Inna rzecza jest live act. Taki Astrix ma sprzetu za dziesiatki tysiecy euro i to w domu! Moze robic fantastyczne brzmienie a do tego ma prawdziwy talent. I co z tego? Na Fullmoonie otwiera laptopik a tam juz caly ulozony set i bawi sie tylko na mikserze tonami. Caly material juz wczesniej z efektami, zmiksowany idealnie, wystarczy wcisnac play. Fakt czasami gra z samplera miksujac wczesniej ulozone cale sciezki co chwila regulujac ich poziom glosnosci na mikserze cyfrowym. Astrix sam poprostu nie zagra dobrego live actu, bo do tego potrzeba conajmniej 4 rąk. A co do sprowadzenia takiej gwiazdki do PL zeby posluchac jego cudownego laptopa to trzeba miec przygotowane 2500 euro. Znasz jakis klub w Wawie, zeby przyszlo 2 tysiace osob?
I na koniec... Jesli zle sie bawisz na naszych imprezach krajowych, to znaczy ze jeszcze nie zrozumiales prawdziwego klimatu tego srodowiska, albo poprostu nie byles jeszcze na znakomitej imprezie.
Twoje zdrowie dzis na Acid Test.

Awatar użytkownika
Paranoic
Radix Community
Posty: 76
Rejestracja: 27 maja 2003, 00:59
Lokalizacja: z dupy
Kontaktowanie:

Post autor: Paranoic » 17 gru 2005, 20:02

marty, just : true true i jeszcze raz true...


Zagraniczni robia swietna muza bo maja mozliwosci.. glownie finansowe, sa ludzie ktorzym slon nadepnal na ucho, ale maja sprzet za tysiace euro i on zastepuje im ich wlasne uszy. Karul posluchaj kawalkow just-mike`a albo lepiej remote acces`a. Brzeminiowo naprawde zaskakuja a sa robione nawet nie wiesz w jakich warunkach. Dobra nasza, bo gdyby te osoby mialy mozliwosci na super sprzet to wlasnie ich moznaby uslyszec na najlepszych festynach.

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Tribo oulus » 17 gru 2005, 20:23

a mnie Astrix wogóle nie podchodzi

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 17 gru 2005, 22:47

HMmm .... JM - moze troche przesadziles z tym za ile astrix ma sprzet ale mniejsza z tym :D ... - ale na bank kupilby u nas za to pozadny nowy samochodzik :)

Faktem jest ze za granica - np w izraelu o wiele latwiej dorobic sie pozadnego sprzetu. My polacy musimy zapierdalac 10x dluzej aby zarobic na to samo. Ceny te same, wyplaty inne ... - bez sensu :((( ...

Co do astrixa w Polsce - hmm .... nie ma obaw :D Kolo wybral teraz taki kierunek ze za jakis czas na MayDayu sie pojawi hehehe :- ) .... Chetnie bym poszedl na jego live act ... ale niestety zwala ze jedzie z gotowca. Poskalalbym pewnie troche, rzucil mu CD z moja muza i poszedl do domu :D (a tam spec. jakis remix jego kawalka :P ) - hehe

Ja bym dal wiele aby uslyszec Juno Reactor na zywo - to jest dopiero zajebisty live :D ... albo shpongle ( z muzykami akustycznymi) .... - miodzio :)))

JM - nie martw sie brachu :D ... jeszcze troche i sami bedziemy grac na festiwalach :P - potrzeba tylko troszke sprzetu i czasu na zrobinie numerow w jak najlepszym stylu i jakosci :D ;- )))

peace!

Awatar użytkownika
acidfrikzz
Respected User
Posty: 147
Rejestracja: 21 sie 2004, 17:01
Lokalizacja: out of space
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: acidfrikzz » 18 gru 2005, 03:52

fullon macht frei! astrix i dj aligator rulez!
gg 4460570

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 19 gru 2005, 11:23

heheheheh


mescarajah :lol: ze astrix zagra na mayday'u....

byłem w sobote w berlinie na VANDIT night z udzialem Paul'a van Dyk'a i John'a Askew

tak sie bawie bawie (swoja droga dobrze, bo lubie sety PvD ... i co slysze
?

Tak , tak
Astrix - Life System
zostal zagrany przez niemieckiego dj'a dla kilku tysiecznej publicznosci, ktora o psytrance zapewne nigdy nie slyszala hehe

tak wiec z tym Maydayem chyba nawet nie przesadzileś.

Ale i tak bardzo lubie Astrixa i jego full ony. :twisted:

Awatar użytkownika
salvi
Fantazja / MAE
Posty: 1406
Rejestracja: 06 cze 2004, 01:02
Kontaktowanie:

Post autor: salvi » 19 gru 2005, 14:40

w niemczech ludzie wiedza co to sajtrans. tylko u nas sie myli trans z techno.

Awatar użytkownika
mescarajah
Mesca
Posty: 777
Rejestracja: 27 mar 2005, 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Post autor: mescarajah » 19 gru 2005, 15:19

bubblegum pisze:heheheheh


mescarajah :lol: ze astrix zagra na mayday'u....

byłem w sobote w berlinie na VANDIT night z udzialem Paul'a van Dyk'a i John'a Askew

tak sie bawie bawie (swoja droga dobrze, bo lubie sety PvD ... i co slysze
?

Tak , tak
Astrix - Life System
zostal zagrany przez niemieckiego dj'a dla kilku tysiecznej publicznosci, ktora o psytrance zapewne nigdy nie slyszala hehe

tak wiec z tym Maydayem chyba nawet nie przesadzileś.

Ale i tak bardzo lubie Astrixa i jego full ony. :twisted:
Jo ... PvD ... jak gra seciki to czesto puszcza takie perelki :- ) ... Astrala tez napierdzielal jakis czas temu heheh : - ) .... i dobrze... niech gra taka muze bo ma powera o wiele wiekszego niz ten caly niemiecki uplifting :- D

A co do astrixa :D - jak nie na mayday to na love parade hahaha :P ... - ja tam nie mam nic do jego muzy, wazne aby miala dobry klimat.... ale obawiam sie ze nastepny album moze byc juz zbyt klubowy dla mnie :- D .... , ale co tam - i tak lubie czasem posluchac klubowej muzy, a nawet moje nowe produkcje tez jakos zmierzaja w tym kierunku .... dziwna spraw a :D ..... cya

Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Post autor: Gamma » 19 gru 2005, 17:14

Zawsze wydawalo mi sie, ze psy to co innego niz kolejny rodzaj 'klubowej' muzy... coraz wiecej osob nie wiadomo skad przyciaga to srodowisko, coraz wiecej komercji i coraz mniej ludzi rozumiejacych to czym naprawde jest psychedelia!
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
gabber
Elite User
Posty: 313
Rejestracja: 11 sty 2004, 15:13
Lokalizacja: krk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: gabber » 19 gru 2005, 18:27

a tam...
scena sie w najgorszym(/najlepszym? :) ) przypadku podzieli
a to co najważniejsze i tak przetrwa
pod tym względem jestem optymistą :D

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Post autor: bubblegum » 19 gru 2005, 19:11

A co do astrixa :D - jak nie na mayday to na love parade hahaha :P ... - ja tam nie mam nic do jego muzy, wazne aby miala dobry klimat.... ale obawiam sie ze nastepny album moze byc juz zbyt klubowy dla mnie :- D
raczej za bardzo full onowy i cukierkowy z dodatkami damskich slodkich vokali

ojj byle ten scenariusz sie nie sprawdzil

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości