Fullmoon festival 2004

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 09 cze 2004, 19:15

Ja bym chciał na tego Supersonic bardzo jechać, ale samemu nie dam rady !! przedewszystkim chodzi oczywiście o €€€
Mam nadzieje,że może Dudi, Xanti no i Alien by mnie wspomogli, no chyba, że udałoby mi się załapac na wyjazd z jakimiś czechami :) Rok temu widziałem TV na FM.
Więc może i w tym roku będzie :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 09 cze 2004, 23:36

Tikal..., skoro tak mówicie :wink:
Styro - jak chodzi o mnie to z kasą zapowiada się coraz lepiej, więc wszystko możliwe, tym bardziej, że znam sety z psytrance.cz i jestem pod wrażeniem, zobaczymy
:)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 09 cze 2004, 23:51

@ Alien ...I takie nastawienie mi się podoba :):):)
Templar pisze:Alien: za moją czy Gagarina namową Tikala też możesz dodać do swojej listy życzeń. :wink:
Tikal "Equinox" ten utwór leci u mnie praktycznie non stop :) Na winampie mam tylko tą pozycje i zaznaczone Repeat :):) ..hej,hej,hej ...i ten vocal mmmm
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 11 cze 2004, 12:10

Więc taki mam plan :)

Z Berlina jedziemy na Wochende Ticket do miasta Bad Schandau i z niego jakoś* dostajemy się do DÏèín , a stąd pociagiem lub autobusem już do Usti n. Lebem.
Tutaj wsiadamy w autobus i po godzinie jesteśmy w ÂŽelkovice - czyli miasteczku gdzie jest festiwal.

Legenda:

*- no właśnie 'jakoś' jak widze na mapie to jest spora odległość pomiedzy Bad Schandau i DÏèín , i na nogach by było raczej ciężko pokonac taką odległośc, tym bardziej z bagażami! Ale napewno da się coś wykombinować.
No chyba,że na Wochende Ticket dało by się dojechać do DÏèín.
Ale to już sprawa dla Just Mika :!: Który musi jakoś się dowiedzieć w DB czy jest taka możliwość.

Ps: Damy rade :!: :twisted:
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 11 cze 2004, 23:40

Czesć oto informacje jakie przygotowała moja Sylwia, króre mogą być pomocne przy podróżowaniu na terenie Niemiec:

-Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 rano do 03:00 w nocy,za kwotę od 21-23euro w pięć osób możecie podróżować po całych Niemczech pociągami: S-Bahn, RB, IRE, R*.Bilety możecie również nabyć w miedzynarodowych kasach PKP,gdzie za dodatkowa opłatą możecie wykupić bilet do granicy Niemiec.Niestety nie wiem ile kosztuje bilet do granicy gdyż jest to zależne on miejsca z którego rozpoczniecie swoje voyage.

http://www.bahn.de/pv/view/int_guest/of ... kets.shtml

-Jeżeli chielibyscie wyjechać w weekend,to koleje niemieckie oferują bilet z którego też może skożystać pięć osób,ale w terminie od piątku do niedzieli w kwocie 30,80euro i tylko oznaczonymi pociągami S-Bahn, RB, IRE, R*.

*RegionalExpress, RegionalBahn, S-Bahn

http://babelfish.altavista.com/babelfis ... _en&intl=1

-Proponuje również skontaktować sie z firmami przewozowymi,które oferuja tanie przejazdy autokarowe.Przy wczesniejszym zgłoszeniu terminu wyjazdu,mogą zgodzić się i zawiesc nas do wybranego punktu docelowego.Z tego co mi wiadomo bilet z Gdańska do Bremen i spowrotem kosztuje 80euro,ale radze luknąć na linka zamieszczonego poniżej.

http://www.est.com.pl/

Serdecznie pozdrawiam.hexe :D

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 12 cze 2004, 01:08

Najpierw podziekowania dla Sylwii Obrazek

Dla zainteresowanych , by po Full Moon'ie wybrać się na SuperSonic Festival - Czechy

A teraz konkrety. Więc tak , istnieje bezpośrednie połącznie miedzy Berlinem ,a Bad Schandau , jednak jest to pociąg Euro City ,a cena biletu to 35 euro. Więc nas to nie interesuje.
Połączenia z Berlina do Bad Schandau w których można jechać na Wochedne Ticket istnieją. Lecz są one o 1:00 w nocy - więc nas nie interesują , bowiem na FM zostajemy do końca tj. godziny 6:00

A teraz jedyne (na dzień dzisiejszy) wyjście dla nas :)

Z Berlina o 12:10 mamy pociąg z 2 przesiadkami do Drezna , i na miejscu jesteśmy o 15:39

Berlin Ostbahnhof 12:10 [via Falkenberg(Elster) i Riesa]
Dresden Hbf 15:39
RE, RB


Z Drezna o 16:30 mamy pociąg do Bad Schandau - na miejscu jesteśmy o 17:25

Dresden Hbf 16:30
Bad Schandau 17:25
S


Tutaj mamy odpoczynek do 19:16 . O tej godzinie jest pociąg do DÏèín [Czechy]. Na miejscu jesteśmy o 19:37

Bad Schandau 19:16
Deèín hl.n 19:37
Os 6639


Pociąg ma oznaczenia "jede v (6) (7) , wg. Legendy oznacza to,że kursuje w soboty i niedziele. Czyli nam to odpowiada :) , bowiem 3 lipca to właśnie sobota.

Jesteśmy w DÏèín i teram mam malutki problem, bowiem nie mam wiecej informacji :(
Na stronie czeskich koleji i autobusów nie ma informacji na temat połączenia z miasteczkiem ÂŽelkovice , ale na 100% wydaje mi się ,że był. I z Usti nad Lebem jechało się godzine. Bedę sie starał zlokalizować to połączenie. Oby sie udało.

Oczywiście z DÏèín do Usti Nad Lebem dojedziemy pociagiem o 19:46,a na miejscu jesteśmy o 20:26. Szkoda,że nie zdążymy, (a może zdążymy*) na pociąg o 19:20, bowiem jest on w Usti n. Lebem już o 19:48.

Deèín hl.n 19:46
ĘstĂ­ n.L.-Støekov 20:23
Os 2415
Cena biletu: 40 Kè


Objasnienie: * - możliwe ,że do Deèín dostaniemy się innym transportem niz pociag. Bowiem w Bad Schandau jesteśmy o 16:30 i godzine czekamy na pociąg do Deèín . A na eurocity nie ma co liczyć-bo drogo wyjdzie.
Więc może uda nam sie jakoś inaczej dostać do Deèín. Miasta te dzieli odległośc 22 km , i zapewne da sie pokonać ta drogę w jakiś inny sposób niż pociagiem.

Podsumowując. Na dzień dzisiejszy są duże szanse ,że ten Psychedeliczny Trip Berlin - ÂŽelkovice uda się zrealizować i będziemy mogli zagościć na SuperSonic Festival.
Teraz pozostaje mi jedynie dowiedzieć się jak dostać się do ÂŽelkovice. Ale jestem dobrej myśli.
A wam pozostaje się namyślić kto byłby chętny na taką przygode :!: Przecież to wakacje
Ostatnio zmieniony 14 cze 2004, 23:41 przez Styropian, łącznie zmieniany 1 raz.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Xanti
Respected User
Posty: 176
Rejestracja: 26 mar 2003, 06:10
Lokalizacja: wroclaw /aktualnie .uk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Xanti » 12 cze 2004, 14:31

@Styro natomiast jesli chodzi o mnie to raczej niewybieram sie pociagiem wiec chyba niemozesz na mnie liczyc..aha..i bardzo bym cie prosil o przeslanie mi swojego grafika(-u?) festow tegorocznych..bo niechce mi sie szukac :)..

co wiecej chce PORAZ DRUGI zasygnalizowac ze przyjade do polski samochodem wiec jesli sa chetni to sa 3 miejsca wolne (no ewentualnie 4 ale wtedy troche ciasno) i mozna wowczas udezyc na fullmoona...a jesli niebedzie chetnych to i tak pojade na fullmoona..chce tylko zaznaczyc ze jesli ktos bedzie chcial jechac tylko w jedna strone to bedzie placil za paliwo drozej (ot taka matematyczna kalkulacja hehe)...
tak wiec przy stanie 4 osob placimy po ok 20e +3e amortyzacji jesli bedzie mniej osob to bedzie pare euro wiecej,wiadomo..mysle ze za laczna kwote 400pln za paliwo spoko dojedziemy na miejsce..przyznam ze niekalkulowalem tego az tak dokladnie..jesli ktos ma ochote przekalkulowac to zapraszam..zalozmy ze samochod skonsumuje przez cala podroz maxymalnie 8litrow/100km..prosze o szybka odpowiedz na sieci jestem prawdopodobnie tylko do konca tygodnia..tzn jeszcze caly nastepny tydzien...bo jakos w poniedzialek bede mial cutoff neta

pozdrawiam.


aha....bo zapomnialem...@styro..zalatw mi ten swoj grafik wtedy bede mial jasniej w glowie i zobaczymy co z tymi czechami
Randez-vous: tel +447590118944 ,gg624000

Trance is a holy music ...welcome to the world of a holy trance+++

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 12 cze 2004, 16:22

pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
nomatrixx
Projekt Indra
Posty: 240
Rejestracja: 13 cze 2004, 20:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: nomatrixx » 13 cze 2004, 20:16

xanti, jesli mozesz, to daj mi na siebie jakies namiary. albo napisz mi maila. jestem zainteresowany wyjazdem z wami samochodem na fullmoon. pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 14 cze 2004, 23:39

Zmiana planów :( uuu
Niestety w Czechach jest kilka miejscowości które się zwą ÂŽelkovice.

Jednak przed chwilą rozmawiałem z Rawe i okazuje się,że chodzi o 'te' ÂŽelkovice
:arrow: http://mapy2.atlas.cz/MapViewer/mapview ... 6.16111971

Czyli podróż by się wydłużyła i to bardzo dużo. Bowiem najpierw trzeba dojechać do Pragi, a w wariancie pesymistycznym bylibyśmy w stolicy Czech o 22:33.
Następnie trzeba się udać do miasta Beroun. I są 2 wersje : pociag lub autobus.
Różnica czasu kiedy jesteśmy na miejscu to 9 minut (autobus 23:39 , pociąg 23:48 )
Koszta przejazdu w granicach 220 - 260 Kè

Deèín hl.n 20:58
Praha hl.n 22:23
Ec 173

{autobus}
Praha Zlièín 23:15
Beroun U èernÊho konÏ MHD 23:39

{pociąg}
Praha hl.n 22:55
Beroun 23:48

Koszta podróży: 220 -260 Kè


A wersja optymistyczna byla by taka,że będac w Bad Schandau o 17:25 jakimś cudem udaje nam sie dotrzeć do Usti nad Lebem i wówczas o 19:16 mamy eurocity do Pragi i na miejscu jesteśmy o 20:33
Następnie autobus o 21:15 do Beroun i na miejscu jesteśmy o 21:45 [wersja z pociagiem 22:18]

ĘstĂ­ n.L. hl.n. 19:16
Praha hl.n 20:33
Ec 177

{autobus}
Praha Zlièín 21:15
Beroun U èernÊho konÏ MHD 21:45

Koszta podróży: 190-210 Kè


No i fajnie co :?: Tylko kolejny problem, Beroun to dopiero 3/4 drogi za nami :!:
Teraz trzeba się dostać do ÂŽelkovice!! Zresztą na mapie 2 widać zaznaczone ÂŽelkovice i jaka odległość dzieli to wioske od Beroun :(

I jak się tam dostać ?? Tego to już chyba najstarsi górale nie wiedzą :wink: :!:
Tym bardziej jak przybędziemy do Beroun o 23:48 , bo jakoś wersja optymistyczna jest mało realna :(
Czyżby zatem zamiast na SuperSonic Festival wyląduje na PsyLand ??
Może juz mam zacząc tranowac do psy transowego turneju w noge :?: Trenerze Templar co Ty na to :wink: :?:

Dla osłody miejscówka SupersSonic Festival
:arrow: http://sonicdistortion.psytrance.cz/suprasonic2004.html

EDIT: Sorry Coach . Mapa usunięta bowiem rozmywała forum :cry:
Ostatnio zmieniony 14 cze 2004, 23:52 przez Styropian, łącznie zmieniany 2 razy.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 15 cze 2004, 23:01

Info dla chętnych na wyjazd na Full Moon'a z Katowic.

Wyjazd 27.06.2004

Katowice 17:20
Kostrzyn 2:42


cena: :: normalny 49,80 zł | ulgowy (37%) 31,30 zł ::

Następnie kupujemy Wochenende(wersja od poniedziałku do piątku) Ticket za 140 -150 zł [na 1 bilecie moze jechać 5 osób] oraz każdy musi kupić bilet 'graniczny' za 9zł

Kostrzyn 5:56
Berlin-Lichtenberg 7:28

Berlin-Lichtenberg 7:35
Berlin Zoologischer Garten 8:01

Berlin Zoologischer Garten 9:14
Karstädt 10:56


I z Karstädt do miejsca festiwalu mamy 2km piechotą :)

Na dzień dzisiejszy z Katowic jade ja,Dudi i Alien
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Pawelnrg
Respected User
Posty: 129
Rejestracja: 18 mar 2004, 13:02
Lokalizacja: 4km na północ od Bojkowa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pawelnrg » 20 cze 2004, 19:24

Xanti
to wynika z tego że jedziemy w 3 chyba ze ktoś sie jeszcze ktoś zdecyduje....

styro
pociągiem jedzie większa ekipa niz 3 ...

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 20 cze 2004, 20:28

Nic na ten temat nie wiem. I jakoś nie chce wiedzieć. Jak ktoś jedzie to dobrze, ale jeśli jedzie w celu...{} to mnie to lekko mówiąc wnerwia .
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
biniu
Elite User
Posty: 775
Rejestracja: 26 lut 2004, 11:52
Lokalizacja: warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: biniu » 21 cze 2004, 10:10

no widze że sporo nas tam z polski będzie :lol: !!!
zapowiada sie fajna imprezka!!! do zobaczenia pod festiwalową sceną!!

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 21 cze 2004, 10:29

Styropian pisze:Jak ktoś jedzie to dobrze, ale jeśli jedzie w celu...{} to mnie to lekko mówiąc wnerwia.
Pytanie: Co to jest {} ?
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Xanti
Respected User
Posty: 176
Rejestracja: 26 mar 2003, 06:10
Lokalizacja: wroclaw /aktualnie .uk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Xanti » 21 cze 2004, 12:45

no wlasnie @styro..co oznacza {} ??...
a tak wogole to chce poinformowac ze w tym roku niebede mial urzadzen nagrywajacych obraz (spalony uklad)


:(

/ps...
jako ze zaczyna sie to na co czekalismy..przez caly rok-letnie festiwale...w zwiazku z czym zycze nam tutaj wszystkim milego festiwalowania,wielu dobrze transowych wrazen i glebokiej wyobrazni..transujmy tego roku..jak nigdy przedtem..

do zobaczenia!-bez odbioru.
Randez-vous: tel +447590118944 ,gg624000

Trance is a holy music ...welcome to the world of a holy trance+++

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 21 cze 2004, 14:31

Templar pisze: Pytanie: Co to jest {} ?
To są ciemne wizje po kilku zdaniach zamienionych z Dudim.

EDIT: Wyjazd na Full Moon spokojny :) Właśnie odebrałem wyniki z egzaminu z Architektury Komputerów i się okazało ,że zaliczyłem (9 z 89).
Wprawdzie jeszcze jedne egzamin przedemną z matematyki i czekam na wyniki z Algorytmów i Baz Danych !! Hmm we wrześniu będę miał replay z Fizyki :( -wyników wprawdzie jeszcze nie ma,ale niestety poszło mi tragicznie!! Cóż czasami tak bywa :(
Ale na Full Moon'a ruszamy spokojnie !!! Pięknie poprostu pięknie!!
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Post autor: Gagarin » 21 cze 2004, 14:47

mnie FM kosztuje wrzesien z flagowego przedmiotu : teoria sterowania...niestety egzamin mam w czasie gdy otwieram pierwsze piwka na fescie....
:: Free Spirit ::

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 21 cze 2004, 15:15

Wow Juri ale poświęcenie !! ja bym pewnie wydygał...

Ale chcialem ogłosić pomysł ktory przed chwilą zapodał mi Kędzior !!
Moze pogramy w nogę na Full Moon'ie :?: Zrobimy sobie Full EURO Moon Cup :wink:
Templar bedzie się mogł wykazać jako coach 8) . A jak znam życie to ekipy z innych państw też by się do tego dołączyły i można by było zrobić mecze reprezentacji :)
Będzie to mała konkurencja dla PsyLand'u , gdzie będzie puchar :)
Więc kto zgłasza się do Psy Trance.pl United :?:
Rozumie ,że Kedziora i Gagarina nie trzeba namawiać ??
To już jest nas 3 :lol:
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Post autor: Gagarin » 21 cze 2004, 18:05

butosh tez cos noga pomiesza, bierymy pilke :D

kurde zawsze chcialem zagrac miedzynarodowy meczyk :DDDD, juz mi sie marzy rehablitacja "naszej reprezentacji"
:: Free Spirit ::

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości