Fullmoon festival 2004

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 08 lip 2004, 20:51

W końcu udało mi się skończyć relację z tego wypasu. Zarezerwujcie sobie chwilę i zapraszam do lektury (dział Party)... i do komentarzy.

:wink:
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
szy
Elite User
Posty: 414
Rejestracja: 26 cze 2004, 09:47
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: szy » 12 lip 2004, 12:58

Styropian pisze:Właśnie wróciłem :) Niebawem i moje foty wrzucim na strone,tylko musze zrobić miejsce na dysku na te 528mb zdjęć z Full Moon'a i SuperSonics .
A teraz łazienka :)
Styro, utopiłeś się, czy co? Wyłaź już z tej cholernej łazienki! :roll:

Rozumiem, że po dwóch festiwalach to trzeba się solidnie umyć, ale stary - tydzień?!

8) dawaj foty wreszcie.

hubert

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 12 lip 2004, 13:42

Styropian ma obecnie problemy z netem. Foty będą jak odzyska dostęp do wirtualnej rzeczywistości.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 12 lip 2004, 14:45

Fotki właśnie w tej chwili są ładowane na serwer :)
Bedzie to dość spora ilość fotek (Full Moon,SuperSonic,Absurd i Karvina) .
Tak więc teraz musicie naciskać na głowy psytrance.pl :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 14 lip 2004, 20:59

Wklejka z forum Isratrance.com:

I would like to appologise to all the organisers and everyone else who i have let down in these last months.

The last few months have been the hardest in my life...I guess that it is harded to stay organised in this scene than i expected...I know i have let a lot of you down and i will try to make it up to you.

I have a life outside of this scene and that is hard enough to handle as it is...And with the stress of these bookings and traveling my personal life and my professional life have suffered...

So to all the organisers that have payed for airline tickets and i could not show up please mail to this address..

JUNYA@phantasm-uk.demon.co.uk

I will pay you all back i promise..

And for those of you who still wish to be angry at me i do not blame you but i can say that this job is harder than it looks....

All i wanted to do was to write the music and that was all...And to my fans (that i have left), I am sorry for wasting your time!

I am sorry for all this dissapointment I have caused...

All the best>>>>JUNYA
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 24 lip 2004, 00:59

Na www.vision34.de dostępny juz jest 6 minutowy filmik z Full Moon'a :)
A w 5 min 42 sek można zobaczyć "naszą" Gosię , Gagarina oraz mnie ;) ma się te oko :shock: :twisted:
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza


Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 28 lip 2004, 22:49

Dzisiaj ściągnąłem ten filmik, o którym pisze wyżej Styropian.

Maaagia.

Oglądając go człowiek czuje się jakby tam był znowu... Ci ludzie, ten klimat... Miss Odelyia w 3-ciej minucie... tańczące Japonki w pełnym "osprzęcie"... no i ten motyw księżyca w pełni - z materiału. :wink: (przez głowę przeszła mi myśl, że gdyby to była Polska to ktoś by go sobie pewnie "przywłaszczył")

Ech... :wink:

Podejrzewam, że jest to trailer pełnego wydania DVD (coś a'la The Gathering 2002 i tym podobne filmy), które ukaże się w sprzedaży w bliższej lub dalszej przyszłości. Może to już czas zacząć odkładać pieniądze na tą pozycję?
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 11 sie 2004, 14:44

Nooo, to się nazywają newsy.

Właśnie zajrzałem do outlooka, a tam mailoza od Schippe:

LADIES & GENTLEMAN, WE ARE PROUD TO ANNOUNCE:

|| FULLMOON - FESTIVAL 2005 GERMANY ||

|| friday 15. JULY - 21. JULY thursday ||

|| an experience of international psychedelic trance and culture ||


to all those who got an Fullmoon-Festival preflyer:
we had to change the dates of the preflyer, cause of the german VooV Experience, they deceided to party from friday 22nd till sunday 24th of july.
anyway, we talked to the VooV crew and deceided to change the dates as follows: we start on friday 15th of july and will end with the fullmoon on thursday 21st of july.the party can go on at friday 22nd of july only 30 km away with the VooV Experience. in the end we think its the best solution for all the party people traveling to germany worldwide...
-----------------------------
BooM and thanx to all smiling FULLmoON-FREAXXX from all over the world

your FULLmoON-Crew

http://www.fullmoon-festival.com


Dla mnie data - bomba. Bez stresu że coś z czerwca (np. sesja) będzie kolidowało.

To jak, jedziemy? :wink:
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 11 sie 2004, 15:06

Templar pisze:
To jak, jedziemy? :wink:
Templar pytasz .a wiesz :) Teraz niechaj tylko przygotuja magiczny line up :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 12 sie 2004, 09:01

Pewnie, że wiem, tylko podjudzam. :P

Też czekam tylko na lineup, a ten na pewno nie będzie chudy... i pewnie prędko się nie pojawi. W tym roku jako główną "gwiazdą" (sic) byli Infected Mushroom, wcześniej Astral Projection. Obstawiam, że za rok będzie to Hallucinogen albo Logic Bomb. Sam wolałbym tą pierwszą opcję.

I mam nadzieję, że z Polski wyruszymy tym razem jeszcze większą grupą. Trochę lipa, że taki event i o tuż pod naszymi nosami, a na całą Polskę pojechała zaledwie garstka osób. A warto.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 12 sie 2004, 23:16

Bardzo ciekawy adres podał w innym temacie Seismic

:arrow: http://www.utopian.dk/tt/fullmoon_2004/index.html

Znajduja się tutaj fotki i filmiki (Quick Time) z Full Moon'a
Filmiki przejżałem wszystkie i są niezłe.
Z naszej ekipy wyłapałem na 50% Huberta , a na 100% Binia podczas setu Psydrop'a , oraz Gagarina w szamańskim tańcu, GoaGil'a pod sceną oraz Butosh'a przechodzacego przed kamerą podczas Yahel'a.

Przy okazji Seismic dzięki za ciekawego link'a.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
biniu
Elite User
Posty: 775
Rejestracja: 26 lut 2004, 11:52
Lokalizacja: warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: biniu » 26 sie 2004, 10:32

fajne filmiki ale siebie nie znalazłem bo oglądałem je raz! prześlij mia styro na meilem który to film! a za rok maraton:) FULLmoON a później VOOV i Moondala! :twisted:

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 26 sie 2004, 10:57

ile lacznie kasy pasuje odlozyc zeby pojechac na fullmoon poszalec i wrocic.??
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 26 sie 2004, 11:47

kodda pisze:ile lacznie kasy pasuje odlozyc zeby pojechac na fullmoon poszalec i wrocic.??
co to znaczy "poszaleć" ??
Dla jednych szaleństwem jest kupowanie płyt :P , dla innych wizyty w "aptece" , a dla jeszcze innych dobrze się bawić na polance.
A jesli chodzi o koszta to już w tym temacie wszystko podawałem.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 30 sie 2004, 14:55

Właśnie znów zobaczyłem sobie trailer Full Moon 2004 video.

I mi się łezka w oku zakręciła . Tak pięknie tam było ,a teraz dwie poprawki we wrześniu , a potem jak "dobrze" pójdzie to nowy semestr.
Auć :cry: :cry: :cry: :cry:
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Post autor: Gagarin » 31 sie 2004, 01:24

heh tez sie przyznam ogladalem go dzisiaj 5 razy :D
:: Free Spirit ::

olo
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2004, 18:28
Lokalizacja: gliwice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: olo » 06 wrz 2004, 20:06

Siemka
Super że wiadomo kedy jest fullmoon w 2005 roku. Ja jade napewno bo to wypasiona biba, byłem w 2004 roku i była super jazda. :twisted:

Pozdro!
OLO z Gliwic.

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Kodda » 06 wrz 2004, 22:01

a ja zostaje przed wyborem moondalla czy fullmoon. [hmm... co wybrac?]
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 06 wrz 2004, 22:25

kodda pisze:a ja zostaje przed wyborem moondalla czy fullmoon. [hmm... co wybrac?]
Tu nie ma problemu , bowiem i Moondalla i Full Moon :twisted: No chyba ,że czarne wizje Dudiego się spełnia to i ja się zastanowie nad wyjazdem na FM'a :wink: , zawsze pozostaje przecież Maroko :D
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości