Boom Festival 2004

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Gość
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Boom Festival 2004

Post autor: Gość » 03 mar 2004, 15:25

Boom Festival impreza odbywająca się co 2 lata w Portugalii. W tym roku odbędzie się po raz 5. Charakteryzuje ją bardzo dobra muzyka, świetni ludzie, piękny wystrój, cudowne miejsce Pierwsze 3 imprezy (1996, 1998, 2000) odbyły się w malowniczo położonym lesie w okolicach Setubalu koło Lizbony Ostatnia impreza została zorganizowana we wschodniej części Portugalii nad pięknym jeziorem koło granicy z Hiszpanią.
Dużą zaletą tego festivalu jest to że jest on miej komercyjny w porównaniu do innych dużych imprez dlatego jest tam też taniej.
Zakładając nowy temat chciałbym się dowiedzieć ile osób ma w planie wyjazd na Boom Festival 2004:
Moich kilku znajomych szykuje się do wyjazdu no ale nie wiadomo jak to wyjdzie . Chęci są na razie duże.
Moim zdaniem dostać się do Portugalii można w takie oto sposoby:
1 To wynajem busa.
Koszt takiej podróży to około 1000 zł w dwie strony + wjazd na festival 200zł. Razem wychodzi 1200 zł
2 Sposób to kupno biletu autokarowego do Portugalii i z powrotem (ok.700zł) +wjazd na imprezę 200zł co wychodzi jakieś 900zł( w tym przypadku trzeba liczyć jeszcze dojazd do miejsca jakąś koleją lub autokarem co wynosi razem ok. 1000zł)
3 sposób to jazda na stopa przez Niemcy, Holandie, Francje, Hiszpanie, (polecam St,Sebastian) no i Portugalii kawałek
Najtańsza opcja i chyba jeszcze bardziej ekscytująca w porównaniu do innych sposobów, a zarazem też męcząca , Polecam jest nieżle
Koszt takiej wyprawy z wjazdem na imprezę na moje oko to 500zł
Jest jeszcze 4 opcja Lot samolotem. Taka opcja dla zwykłego zjadacza chleba chyba odpada.
Do tego wszystkiego trzeba liczyć też kaske na zabawe. :twisted: :twisted: :twisted: Inni potrzebują więcej pieniędzy, drudzy mniej a jechać z pustymi rękoma jest nieciekawie
Z relacji osób które były na Boomie wynika tylko jedno MAX. Ja już od kilku lat planuje się tam dostać .
Zobaczymy jak to będzie. Tak jak już wyżej wspomniałem chęci są duże, ale........

Pozdrawiam.
:D :D :D

Awatar użytkownika
thomasius
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2004, 12:33
Lokalizacja: Gdynia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: thomasius » 04 mar 2004, 12:52

widze Konki , że juz przebierasz nogami, ale dobrze bo czas do wakacji szybko zleci i trzeba organizowac się czym predzej

ja na to mowie TAAAk, ale :? nie wiem jak to bedzie ze mna w wakacje, jak znajde tyre to nic z tego..(wiadomo jak w tym, kraju z pracą wiec prawdopodobnie jade - nie ma tego zlego, co....)

No i pisalbym sie raczej na busa (za stary dziadek ze mnie na taki rajd, choc swoje przejechalem stopem lub na gapola koleją (tj. 9000km :arrow: polecam tym, co nie probowali!!)

afi
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2004, 12:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: afi » 24 mar 2004, 12:59

The next Boom Festival will be happening in August 26-29, 2004. But this site is not only keeping you informed of the development of the next Boom - it also gives you an extensive flashback of what has been happening in the past five Years.

:)

rok temu bylo calkiem przednio ;)
w tym roku - mam nadzieje ze sie przekonam...

Pawelnrg
Respected User
Posty: 129
Rejestracja: 18 mar 2004, 13:02
Lokalizacja: 4km na północ od Bojkowa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pawelnrg » 07 maja 2004, 12:21

A ja myśle o opcji 5 pociągiem... ceny np. dla grypy powiecmy 4 osobowej (to ma znaczenie ale o tym potem... Polska do granicy 30zl za osobe. Niemcy [wochende ticket] (czy jakoś tak) - bilet rodzinny dla 5 osub łącznie 20 eu czyli 5 eu na osobe. Po tem Francja tu sie trzeba dowiedzieć (mysle ze podobnie). Portugalia tam tez ceny są niewygórowane... czyli 30+ 25+40+40 znacy 135 w jedną strone.... opcja do rozważenia:)))

Awatar użytkownika
grucha
Posty: 22
Rejestracja: 15 mar 2004, 18:25
Lokalizacja: Danzig
Kontaktowanie:

Ja sie wybieram na 99%

Post autor: grucha » 07 maja 2004, 12:41

Ja sie wybieram na 99%

maly update info, beda 4 noce i 5 dni!


This year edition of Boom Festival will take place in the shores of the lake of Idanha-a-Nova (the same location of 2002, nearest airport is Lisboa (Lisbon – aprox. 280 km.)).
The Boom will happen in between 26th and 30th of August.
Pre-sale tickets price is 70 euros from 1st may to 15th June 2004, 85 euros from 15th June to 31st July and 100 euros in the gate.
You can buy tickets in a lot off country’s and online, wait for instructions and addresses in the site.
dobra baba to goa baba a moja baba jest goa!

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 08 maja 2004, 02:10

No to chyba pod wzgledem odleglosci i ceny Boom duzo traci do Fullmoon-a.

Awatar użytkownika
grucha
Posty: 22
Rejestracja: 15 mar 2004, 18:25
Lokalizacja: Danzig
Kontaktowanie:

Post autor: grucha » 08 maja 2004, 15:12

fullmoona juz widzialem a portugalia chyba fajniejsza niz szkoplandia :)))

czekam tylko na lineup, to bedzie glowny wyznacznik
dobra baba to goa baba a moja baba jest goa!

Awatar użytkownika
thomasius
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2004, 12:33
Lokalizacja: Gdynia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: thomasius » 15 maja 2004, 17:32

hej Pawelnrg! czy aby nie zapodziales gdzies Hiszpanii..?

no a bilety grópofe to moze byc rozwiazanie, choc nie jestem pewien czy jest gdzies (francja/hiszpania) taka opcja weekendowa jak u dojczów? fie KTOS?

Pawelnrg
Respected User
Posty: 129
Rejestracja: 18 mar 2004, 13:02
Lokalizacja: 4km na północ od Bojkowa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pawelnrg » 20 maja 2004, 12:36

a w Hiszpani to tak podobnie jak u nas... to niebedzie tak drogo....

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 20 maja 2004, 12:41

Pawelnrg pisze:a w Hiszpani to tak podobnie jak u nas... to niebedzie tak drogo....
Ta w Hiszpani nie będzie drogo !! W moim grafiku festiwali , to własnie wjazdy na festy w Hiszpani są najdroższe!! Bowiem 3 dniowy festiwal (wejście w dniu imprezy) = 490 $$$

Nie wiem jak jest z innymi produktami w tym kraju
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Pawelnrg
Respected User
Posty: 129
Rejestracja: 18 mar 2004, 13:02
Lokalizacja: 4km na północ od Bojkowa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pawelnrg » 20 maja 2004, 13:38

Ojej z tego co wiem to we francji ogulnie jest drożej (autobus jest tanszy taki zwykły po mieście jest ponad 2x tanszy niz w francji [wiem od znajomej co tam pracuje]) ............. (i dlatego boom jest co 2 lata...)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 20 maja 2004, 22:32

Taa Paweł :lol: Boom jest organizowany dlatego co 2 lata bo są tanie bilety autobusowe :):):) Błeheheheh

I co do tego wszystkiego ma Francja?? Bo narazie to się oddalamy od Portugalii :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Pawelnrg
Respected User
Posty: 129
Rejestracja: 18 mar 2004, 13:02
Lokalizacja: 4km na północ od Bojkowa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pawelnrg » 21 maja 2004, 09:10

Ta w Hiszpani nie będzie drogo !! W moim grafiku festiwali , to własnie wjazdy na festy w Hiszpani są najdroższe!! Bowiem 3 dniowy festiwal (wejście w dniu imprezy) = 490 $$$

Nie wiem jak jest z innymi produktami w tym kraju
W Hiszpani niejest drogo... np: komunikacja miejska jest tańsza niż we francji, żarcie też, więc...

a co do reszty to niewiem. a ze wstęp tyle kosztuje... do grecji na samotraki jest tańszy???

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 21 maja 2004, 12:05

Pawelnrg pisze:
Ta w Hiszpani nie będzie drogo !! W moim grafiku festiwali , to własnie wjazdy na festy w Hiszpani są najdroższe!! Bowiem 3 dniowy festiwal (wejście w dniu imprezy) = 490 $$$

Nie wiem jak jest z innymi produktami w tym kraju
a ze wstęp tyle kosztuje... do grecji na samotraki jest tańszy???
rok temu w dniu imprezy 100 euro ,a to jest jednak różnica!!

Lepiej podaj konkretne przykłady cen biletów (powiedzmy na trasie Madryt Barcelona) ,a potem mówmy,że jest taniej, bo dla Hiszpanów to pewnie i te 490$ to nie jest dużo!!

Ale Polska to nie Hiszpania!
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Xanti
Respected User
Posty: 176
Rejestracja: 26 mar 2003, 06:10
Lokalizacja: wroclaw /aktualnie .uk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Xanti » 23 maja 2004, 06:06

@Styro...wyluzuj..w hiszpani niema dolarow!! hehehe ;))

pozatym niesadze zeby wejscie bylo AAAAAAAAAAZ takie drogie na psytransowego festa w hiszpanii..chyba ze mowisz o dyskotece na otwartym powietrzu a'la hmmm..cream fields ?? albo itp...albo czymkolwiek innym komercyjnym...bo niesadze zeby bylo drozej niz to jest na ibizie...pozatym rozmawiamy o imprezie w portugalii..a nie hiszpanii ;P..wogole nieiwem jakim cudem weszliscie na hiszpanie..zostawcie ja w spokoju...chyba to przez te bilety kolejowe.....ogolnie portugalia jest zaj* daleko...trzeba przejechac cala europe wszez ponoc :>

podlug mnie jazda czymkolwiek innym niz samochod bedzie na taka odleglosc-i tu poraz drugi- za* meczaca..choc wiem...to jest dyskusyjne..
Randez-vous: tel +447590118944 ,gg624000

Trance is a holy music ...welcome to the world of a holy trance+++

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 23 maja 2004, 23:22

po 1) Xanti, to że w hiszpani nie ma dolarów dobrze wiem.

po 2) oto adres do tej 'dyskoteki' http://www.goasounds.com/

po3) w Portugalii będą teraz Mistrzostwa Europy w piłce nożnej więc pewnie wszystko pójdzie w górę!
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Xanti
Respected User
Posty: 176
Rejestracja: 26 mar 2003, 06:10
Lokalizacja: wroclaw /aktualnie .uk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Xanti » 24 maja 2004, 02:25

okej okej..:)..z tymi dolarami zartowalem ;)

natomiast co do tej 'dyskoteki' to rzeczywiscie jest to transowy event w cenie 450 dolarow za wiazd...i w tym miejscu zwracam honor..fakt ze przybeda tam wielcy grajkowie powiedzmy posford+raja ram (szczegolnie mowie o live setach)...ale w takim razie cena biletu mnie rozwala..bo w hiszpanii zarabiaja zdaje sie okolo 600-1200e..to tak jakby wydac pol wyplaty na wjazd :/..

co do portugalli to wg mnie pewnie sie mylisz..bo co moze zdrozec? bilet,paliwo? a moze zarcie w chaishopach??hehehe..wydaje mi sie ze na boomie mistrzostw niebedzie ;))wydaje mi sie tez ze nas (w sensie trans spolecznosci) ta drozyzna niedosiegnie..tak mysle

pozdrawiam ;P
Randez-vous: tel +447590118944 ,gg624000

Trance is a holy music ...welcome to the world of a holy trance+++

Awatar użytkownika
grucha
Posty: 22
Rejestracja: 15 mar 2004, 18:25
Lokalizacja: Danzig
Kontaktowanie:

Post autor: grucha » 30 maja 2004, 11:29

chyba ich pogielo - 450 baksow LOL
fest za ta cene powinieen trwac ze 3 tygodnie minimum... no chyba ze w cenie jest koks dla fszystkich... hiszpanie sa jebnieci albo bedzie na nim cos naprawde zajebsitego...
ja tam nadal obstaje przy boomie

bom ;)
dobra baba to goa baba a moja baba jest goa!

Pawelnrg
Respected User
Posty: 129
Rejestracja: 18 mar 2004, 13:02
Lokalizacja: 4km na północ od Bojkowa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Pawelnrg » 01 cze 2004, 17:34

450 (Zloty) (ZL) (zl) okolo = 100 euro !!!!!!!

co wy z tymi dolcami???
skopiowałem ze strony...
www.boomfestival.org



=========================================
Tickets:

Below you can see the prices that will be charged for this year’s Boom Festival tickets:

Super Discount Pre Sale from May to 15th June 2004:



Euros US$ Pounds-& Yen-&
€ 70 US$ 87 & 47 & 9000



Pre Sale from 15th June to 31st July 2004:


Euros US$ Pounds-& Yen-&
€ 85 US$ 105 & 57 & 10900



Tickets at the Boom Festival Gate on sale from the 25th August 2004:


Euros
€ 100
============================================

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 01 cze 2004, 22:38

Pawelnrg pisze:450 (Zloty) (ZL) (zl) okolo = 100 euro !!!!!!!

co wy z tymi dolcami???
temat z dolarami był związany z hiszpańskim festiwalem ,a nie z Boom'em :!:
Czytaj uważnie co się pisze :!:
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości