południe i wschód

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dia
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2004, 13:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

południe i wschód

Post autor: dia » 16 maja 2004, 13:17

jasne. wszystko pięknie, ale nawet dorodne jabłko na Boomie bez kropli rosy na trawie zamieni się w suszaka.

a południe i wschód?

klimat doskonały.. soczyście zielono i już sześć kroków dalej może być dziko..

czy wiecie coś na temat festivali niekoniecznie pełnych Transowych Szefów, wręcz lokalnych w/na Słowacji, Czechach, Rosji :idea: , Rumunii, Węgrzech ..

:P


.......................................................................................................
Keep the time for listen and analize

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 16 maja 2004, 19:56

Służe pomocą (temat wręcz idealny dla mnie :D )

Więc jeśli chodzi o Czechy to oczywiście jak co roku u naszych południowych sąsiadów odbędzie się kilka mniejszych i większych open air'ów .

Już niebawem odbędzie się pierwszy z nich. Mam tu na myśli

Nazwa: PsyTrance Camp
Data: 11.06.2004
Gdzie: Spytovice [Czechy]
Wjazd: Przedsprzedaż od 10.05 do 28.05.2004 : 280 Kè


Gdzie poza dj'ami z czeskich formacji Sonic Distortion,Trancedelic,Quokka Tribe oraz kilku innych dj's zagrają; dj i producent rodem z Francji VIRTUART (Yin Yang records.France) i DOLPHIN [Future Folk.Hungary]. oraz jako główna 'gwiazda' wystąpi EDUARDO [Neurobiotic records.Italie], który zagra 3 godzinnego seta.
VIRTUART [Yin Yang records.France] .

Oczywiście w Czechach będzie więcej festiwali mniejszych lub większych (np Supersonic Festival). Ale najlepiej gdybyś śledził(a) dział party na www.psytrance.cz i wszystkigo się tam dowiesz! A ja gdy będę wiedział o nowych festiwalikach w Czeskiej Republice to z wielką chęcią o nich napisze! :)
Jeśli chodzi o Słowaków to u nich podobnie jak u Czechów będzie się odbywało kilka mniejszych i większych festiwali.
Obecnie najciekawiej zapowiada się

Nazwa: Quadradelic Open Air Festival
Data: 28.05. - 30.05.2004
Gdzie: Jazero Dlhe kusy v Hornej Strede pri PieąÂťanoch [Słowacja]
Wjazd: Od piątku do niedzieli 350 Sk ; od soboty do niedzieli 250 Sk


Poza słowackimi dj's zagraja na nim dj'e z Rosji oraz gość z Wielkiej Brytani - Kristian [Transient rec., PsyGate, U.K.] i Q.E.D [NaNdaN production, SUI].
Do tego dodać należy dwa live act'y w wykonaniu TRIPTYCH aka Walhala [Turbotrance records/FRA] oraz GOMA [Psychedelic/SUI] .
Jedynym mankamentem (dla mnie) jest data :( zbyt wcześnie (studia) . Ale naprawdę wg. mnie zapowiada się ciekawie, bowiem tak jak czeska psy transowa publika , słowacy potrafią się bawić świetnie!

Zapewne na Słowacji tego lata będzie więcej open air'ów , ale najlepiej gdybyś śledził(a) sobie stronkę http://parties.psyverse.sk/index.php i tam wszystko zapewne będzie ogłoszone :)

Pora na Węgry u których zaczyna się dziać coraz więcej
Dwie pozycje są warte wypisania. Pierwsza z nich

Nazwa: GMS Live
Data: 28.05. - 30.05.2004
Gdzie: ĂśllĂś niedaleko Budapesztu [Węgry]
Wjazd: 3500 Huf tj około 14 euro


Jak sama nazwa wskazuje na imprezie tej wystąpią panowie ze Spun Records ze swoim live act'em. Dodatkowo swoje produkcje na żywo zaprezentuje PHI [Elf music/Japan].
Zagrają także węgierscy dj'e.
Drugim festiwalem (wg. mnie ciekawiej zapowiadającym się ) jest

Nazwa: Summer Gathering
Data: 25 - 27.06.2004
Gdzie: Tiszapuspoki [Węgry]
Wjazd: Przedsprzedaż : 7 € ; W dniu imprezy : 10 €
Info: www.summergathering.hu


Grać na nim będą węgiersy dj'e a uzupełniac ich będą 4 liva act'y wśród któych zagrają ParaHalu i Quantum State .

Na Węgrzech tego lata będzie zapewne dużo więcej festiwali, bowiem wystarczy już teraz zerknąć na http://www.goa.hu/partyinfo.htm i się przekonać .

Jeśli chodzi o Rosje to niestety narazie nie widzę informacji o odbywających się tego lata tam festiwalach. Jedynie już 22 maja odbywa się tam Summer Breeze Festival. Na którym zagrają rosyjskie live act'y i dj'e.
Radzę przeglądać http://www.psychedelic.ru/anons/index.shtml i tam się dowiadywać o tamtejszych imprezach.

Jednak dla mnie tego lata najfajniejsze (poza Full Moon'em) było by móc wybrać się do Chorwacji na

Nazwa: Over The Rainbow
Data: 13 – 23.08.2004
Gdzie: Obrovac [Chorwacja]
Wjazd: Free + organizatorzy proszą o 1€ na nagłosnienie
Info: www.overtherainbow2004.tk


Nie chodzi tu o line up ,bowiem grają tam praktycznie tylko belgijscy dj'e i live acty, ale o samo przebywanie 10 dni w piękej okolicy (jak widze fotki na stronce to zaczynam odlatywać) , wypełnionej najcudowniejszymi dźwiękami oraz ludźmi.
Niestety brak urlopu w pracy oraz inne festy w planie nie pozwalają mi na udanie się do Chorwacji, ale kto wie może za rok.

To tyle na dziś :D Mam nadzieję,że moje informacje przydadzą Ci się :D a jak będę wiedział coś więcej to dam znać :)

Pozdrawiam
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 16 maja 2004, 20:31

Tylko czekałem aż Styropian się tu wypowie. Lepiej trafić nie mogłe(a?)ś Dia. :)

btw. jak będzie kiedy wolna chwila to za jakiś czas zmontujemy dodatkowy dział w Party z rozpiską zagranicznych imprez.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

dia
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2004, 13:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: dia » 17 maja 2004, 19:39

dziękuję Styropianie :D

a że poliglotom nie jestem, wdzięczna będę za informacje na bieżąco.
Najbardziej interesuje mnie lipiec 8)

pozdrawiam
Keep the time for listen and analize

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 17 maja 2004, 23:06

dia pisze:dziękuję Styropianie :D
czego to ja dla kobiet nie zrobie :oops:

Lipiec , hmm no to proponuje

Nazwa: Suprasonic festival
Data: 3 - 5.7.2004
Gdzie: niedaleko Pragi [Czechy]
Wjazd: około 200 Kć
Grają: Cymoon, TV, Rawe, Pooh [Sonic Distortion] ; Slater & Schwa [Tribal Vision] ; Sunset [Surface Tension] ;
LIVE ACT : Gappeq [Ketuh records]


Staram się jeszcze wyciągnąć od organizatorów kto zagra z zagranicy , ale narazie nie chcą zdradzić. Ale jak sami mówią , ma to być najlepszy festiwal w Czechach hmmm..zobaczymy :)

Ja jeszcze nie wiem czy tam będe , bowiem Full Moon kończy się 3 lipca i nie wiem czy dałoby rade przedostać się w okolice Pragi tak szybko i czy € € € na to pozwolą

EDIT: Warty polecenia jest także odbywający się za tydzień


Nazwa: Bioples 2004
Data: 28 - 30.5. 2004
Gdzie: lake peninsula near MĂŹlice ; 80km na wschód od Pragi[Czechy]
Wjazd: 200 Kć - 1 dzień ; 300 Kć - 2 dni + 50 Kć na camping
Grają: IGUANA / Naked Tourist [Spontaneous-aerobics, Berlin, D] ; Rawe , Cymoon [Sonic Distortion, CZ] ; TV [Ketuh rec./ Sonic Distortion, CZ] ; Schwa [Tribal Vision, CZ] ; Fractal [Surface Tension, CZ] ; Ladic
LIVE ACT: Mr. PECULIAR [Tribeadelic rec., Australia] ; GappeQ [Ketuh rec., Pt / CZ] ; Mutant Star [CZ] ; PDK instant jazz quartet late afternoon



Flayer: http://www.embryo.cz/work/bioples/page1.jpg & http://www.embryo.cz/work/bioples/page2.jpg

Fotki z miejsca festivalu znajdziesz na
:arrow: http://www.psytrance.cz/clanek.php3?ret=in&pos=1&id=593

Miejsce zapowiada się świetnie, niestety data już nie jest tak piękna :(

EDIT 2:

Z ostatniej chwili 24 lipca niedaleko Budapesztu [Węgry] odbędzie się festiwal - planowane są 3 dni , na którym zagra GOA GIL . Poza nim zagrają węgierscy dj'e. I oczywiście wspomniany już Goa Gil ma zagrać set który trwał bedzie 18-20 godzin :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 20 maja 2004, 13:05

:roll: Suprasonic festival - zobaczymy...
A kto się jeszcze wybiera?

Awatar użytkownika
amnesia
spiral.active.project
Posty: 1684
Rejestracja: 17 mar 2003, 14:52
Lokalizacja: Wenus / Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: amnesia » 03 cze 2004, 18:23

a ja od znajomych dostałem takiego maila

"
Hello !!!!!!!!!!!!!
Our party:
http://forum.musick.ru/index.php?s=5fe3 ... wtopic=268
"

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 03 cze 2004, 22:48

troszkę za późno Ci to wysłali :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
amnesia
spiral.active.project
Posty: 1684
Rejestracja: 17 mar 2003, 14:52
Lokalizacja: Wenus / Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: amnesia » 03 cze 2004, 23:56

wysłali jakiś już czas temu, ale teraz mi się przypomniało ;)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 11 cze 2004, 01:14

Fotki z Bioples dostępne są już na http://www.psytrance.cz/clanek.php3?ret=in&pos=1&id=615

Dodatkowo film http://gondar.netas.cz/videos/Bioples-2 ... GOnDaR.avi

I jeszcze jedno... :evil: :evil: :evil: dlaczego mnie tam nie było :?: :cry: :cry: :evil: :evil:
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 12 cze 2004, 13:16

Z tego co widzę na zdjęciach miejscówka jest przepiękna. Przypominają mi się stare wycieczki z czasów liceum... Ech... 8)

ps. Gagarin pytał mnie o rozpoznanie pewnego morningowego utworu w 3:20 trwania filmu. Filmu nie mam jeszcze, zassę przy bardziej sprzyjających warunkach sieciowych... ale może ktoś z Was?
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 12 cze 2004, 13:46

Templar pisze: ps. Gagarin pytał mnie o rozpoznanie pewnego morningowego utworu w 3:20 trwania filmu. Filmu nie mam jeszcze, zassę przy bardziej sprzyjających warunkach sieciowych... ale może ktoś z Was?
Utwór już jest identyfikowany , mozna by rzec ,że u samego źródła :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 20 cze 2004, 23:11

W 3:20 minucie fimu leci

Cosmic Tone - The Cosmic Story :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Alien
Elite User
Posty: 479
Rejestracja: 29 kwie 2003, 13:38
Lokalizacja: another planet
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Alien » 08 lip 2004, 10:56

Malutki ten Suprasonic, ale było całkiem przyjemnie, zwłaszcza w drugi dzień. Tego brakowało do pełni szczęścia po Fullmoonie
:)

dia
Posty: 3
Rejestracja: 08 maja 2004, 13:20
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: dia » 11 lip 2004, 15:50

taka garstka ludzi i Wy tam też? I brak rozpoznania? ech ..

styropianie

czyżbyś i Ty był na Suprasoniku, bo zdaje mi się, że foto robił ktoś o Twojej ksywce?
Nasze wygięte twarze na Twoich zdjęciach,a dialogu brak..

Kurcze, szkoda,że się nie skonfrontowaliśmy, mogło być realy full of :lol: i trochę więcej :shock: if it possible :)

pozdrawiam
Keep the time for listen and analize

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 12 lip 2004, 15:10

dia pisze:
styropianie

czyżbyś i Ty był na Suprasoniku, bo zdaje mi się, że foto robił ktoś o Twojej ksywce?
No byłem i foteczki robiłem,a można je zobaczyć na www.psytrance.cz oraz już dziś (mam nadzieję) na psytrance.pl
dia pisze: Nasze wygięte twarze na Twoich zdjęciach,a dialogu brak..
No szkoda :( podeślij mi może fotke na której jesteście to może mi się przypomnicie :)

dia pisze: Kurcze, szkoda,że się nie skonfrontowaliśmy, mogło być realy full of :lol: i trochę więcej :shock: if it possible :)

pozdrawiam
No ja również żałuję , ale mam nadzieję,że innym razem się jakoś spotkamy

A ja własnie wróciłem z kolejnej czeskiej imprezy , tym razem w Karvinie, gdzie grał min znany wielu użytkownikom forum Martyzan. Fotki i relacja już niebawem na stronie.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 12 lip 2004, 20:38

Kolejne ciekawy, tym razem słowacki open air

Nazwa: Village in The Forest
Data: 23.7.2004
Gdzie: Horna Lehota pri Brezne [Słowacja]
Wjazd: 250 SKK - 1 dzień ; 350 SKK- 2 dni
Grają: Gavrila [chilloutplanet.RU]; Tul [tribal rec.Israel]; Psycozajka/RU; Prenatal[HedoniX.CZ]; PsyriX[HedoniX.CZ] Atati [Ukraine];Hero - Yara[Raverya.CZ]; Kary[Psyverse.Sk]; Gubo[workingpro.Ke]; Swenxtreme[Ba]; Pyramid[psyalas.Br]; Stafa[psyalas.Br]; Matrosh.MT ; Turo[Tatrance.Br]; Rollo[Tatrance.Br];Harihara[Carpathian.TT] and more...
LIVE ACT: Mutant Star [CZ]
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości