YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Awatar użytkownika
przemski
Medulla Oblongata / Fembot Electronic
Posty: 167
Rejestracja: 19 mar 2009, 21:23
Lokalizacja: Gdynia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Post autor: przemski » 28 lip 2009, 22:35

Juz w tym roku sie zastanawialem aby tam pojechac ale niestety nie podolalem finansowo ze wzgledu na tegoroczna Ozore ale za rok jade tam obowiązkowo:).
"Prawdopodobnie najbardziej radykalna ekipa psychodeliczna, być może poza Brianem Jonesem i jego marokańskim koczownikiem z 1967, KoxBox, wypełniacze Duńskich parkietów, walą prosto z mostu."

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Post autor: war » 29 lip 2009, 13:21

dj diczas dawaj fotai i filmikai
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
ditCH
Medulla Oblongata
Posty: 292
Rejestracja: 16 wrz 2006, 20:42
Lokalizacja: Wejherowo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Post autor: ditCH » 29 lip 2009, 14:52

spoko spoko :) jutro jakoś to ogarne.. a co do przyszłorocznej edycji Yagi to trzeba tam być!! Postaram się aby znalazł się w line upie jakiś mały polski akcencik :)

Awatar użytkownika
anachoretes
Shangri-la
Posty: 126
Rejestracja: 17 lis 2005, 12:23
Lokalizacja: Minsk, BY
Kontaktowanie:

Re: YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Post autor: anachoretes » 30 lip 2009, 18:19

jestem calkiem zgodny ze biba byla super!
w nastepnym roku tez pojade :D

Awatar użytkownika
ditCH
Medulla Oblongata
Posty: 292
Rejestracja: 16 wrz 2006, 20:42
Lokalizacja: Wejherowo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Post autor: ditCH » 31 lip 2009, 17:52


Awatar użytkownika
Gamma
Orthodox Caveman
Posty: 1082
Rejestracja: 25 lut 2005, 12:05
Lokalizacja: Silesia
Kontaktowanie:

Re: YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Post autor: Gamma » 31 lip 2009, 18:22

Ciekawie wyglada, ale szkoda, ze tak malo fotek. Tak jakos bardziej kameralnie i rodzinnie sie wydaje.

Co to za wystep byl? :)
Plytki na sprzedaz -> psytrance / goa / dark / full on / chillout / ambient / inne :
https://www.discogs.com/seller/.Gamma./profile

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Post autor: damon » 31 lip 2009, 22:24

Obrazek

Domyslam sie, ze to chill out. Jezeli tak to tak wielkie brawa. Jezeli nie to tez brawa :lol: . Rewelacja.

Awatar użytkownika
war
Medulla Oblongata
Posty: 866
Rejestracja: 27 sty 2007, 18:40
Lokalizacja: eudezet/wwo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Post autor: war » 01 sie 2009, 16:05

jo to był czilałt, świetny koncert na różne instrumenta w tle;)
it's not a drug it's a holly sacrament

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Post autor: Oliwia » 01 sie 2009, 23:41

I my właśnie wróciliśmy do domu.. ;) Impreza mega kosmos, najpiękniejszy leśny chillout jaki w życiu widziałam ale i main nie był gorszy ;P Muzycznie wypaśnie, wytańczyłam się i wylatalam za wszystkie czasy, ponadto prawdziwy rodzinny fest, świetni ludzie, ciekawe warsztaty ( Ditch, poporsze o te filmiki jak biegamy po żarze ;P ) Naprawdę wielkie uznanie dla organizatorów za to niesamowicie ogarnięte wydarzenie..Przebywanie na tym feście przez cztery dni to była czysta przyjemnośc , nie znajduję nic do czego mogłabym nawet spróbowac sie doczepic.. Pozdrowienia dla ekipy naszych rodaków, nie było nas tam wielu ale za to jacy ;P
Potem tydzien spedzilismy na Litwie, mega wakacje, zwiedzilsmy dwa parki narodowe - jeden na pólnocy drugi na samym południu, polecam ten kraj, jest pięknie a imprezy to naprawdę wysoka półka.. :)
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Post autor: marion » 02 sie 2009, 13:42

Oliwia pisze:najpiękniejszy leśny chillout jaki w życiu widziałam ale i main nie był gorszy ;P
Same fotki robią ogromne wrażenie..., w rzeczywistości musiała być miazga!
Obrazek

Awatar użytkownika
BRAHMAchild
Telepateam / Syndromm
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2005, 23:58
Lokalizacja: Pszczyna
Kontaktowanie:

Re: YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Post autor: BRAHMAchild » 02 sie 2009, 15:49

Festiwal jak dla mnie mistrzostwo!!! Pod każdym względem, muzycznym, ekologicznym, dekoracyjnym itd. Każdy na bramce otrzymywał specjalne pojemniki na pozostałości po jojach czy papierosach, śmieci nie było nigdzie Miejscówka była zarąbista, generalnie festival był jednym z lepszych na jakim byłem. dekoracje na mainie i chilu wprost wyborne cud miód malina, ludzi z różnych zakątków świata spotkałem pare z portugali jak również był gośśc rdzenny potomek majów z meksyku, (bardzo podobał mi sie jego wykład o przepowiedniach majów i roku 2012)
Od samego początku dało sie wyczuć integracje z ludzmi coś pięknego, przyznam że dawno nie polatałem tak jak na Yadze, nie było alkoholu na festivalu ale każdy mógł sobie przywieźć oczywiście na własne życzenie, nie było smażalni kiełbach i dużych fastfoodowych namiotów, a jedzonko jakie oferowali było wyborne, do tego healing area z wykładami, szamańskimi warsztatami coś fantastycznego r, najlepszy moment jaki pamiętam to wizyta w nocy na chilu, wchodziło sie dróżką leśną z latarniami do lasu i szło sie na niewielkie pagórek i tam był chil.
Wszedzie były mchy i porosty co dodawało smaczku a dekoracje na chilu w połączeniu z lasem zwałały z nóg, rozmawiałem z organizatorem i nie wiadomo czy będzie za rok powiedział że zobaczy, powiedział także że zaczęli robić imprezy w 2003 roku wiec daje to do myślenia,
Litwini to bardzo sympatyczni otwarci ludzie miło było z nimi porozmawiać często po polsku ;) Wróciłem bardzo naładowany i tego szukałem ..... teraz spokojnie mogę przygotowac sie do Ozory.....;D
Pozdrowienia dla ekipy z pomorza miło było poznać, mam nadzieje że sie jeszcze gdzieś spotkamy ;D
PO fescie pojezdzilismy troche po litwie i pozwiedzalismy parki narodowe, generalnie litwa jest pieknym krajem, mały ruch na drogach drogi są dobre, i stosunkowo tanio zależy kto co lubi.;)
Postaram sie wrzucić troche fotek jutro.
------------------------------------
TELEPATEAM
gg 3865529

Awatar użytkownika
ditCH
Medulla Oblongata
Posty: 292
Rejestracja: 16 wrz 2006, 20:42
Lokalizacja: Wejherowo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Post autor: ditCH » 04 sie 2009, 20:34


Awatar użytkownika
e.m.c
User
Posty: 42
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46
Lokalizacja: europa (earth)
Kontaktowanie:

Re: YAGA GATHERING 23-27 LIPCA LITWA

Post autor: e.m.c » 19 mar 2012, 19:20

super bibka, niezapomniany i nieporownywalny klimat i jak i aura calej imprezy ,
tu link na filmiki , nienajlepszej jakosci...
http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... ature=plcp
e.m.c - electro miraculum concept
is one of the StrangeSpirit Crew

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości