16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Awatar użytkownika
pazdzioch
LeśnaSzajka
Posty: 270
Rejestracja: 22 lip 2008, 20:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: pazdzioch » 19 lip 2010, 22:08

Piknie było :)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: Styropian » 19 lip 2010, 22:22

Primal Terror pisze:hranulky z woda :P
...sranulky -> HRANOLKY !!!

Mystika Festival 2010 - BEST OF

Aphid Moon @ Main Stage
Mythematica @ Chill Out
DJ Palmester @ After Party

Fotki będą...tylko muszą najpierw przejść przez selekcyjne sito :)
Było pięknie...więcej po ogarnięciu jutrzejszego dnia w pracy :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Cieciunio
MAE
Posty: 57
Rejestracja: 13 lut 2009, 00:05
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: Cieciunio » 19 lip 2010, 22:27

Dary żądzą :)
Było zacnie i słonecznie :D

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: Astral » 20 lip 2010, 01:44

Dobrze pocisneli włosi ?

Awatar użytkownika
wexy
Respected User
Posty: 119
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:15
Lokalizacja: Krk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: wexy » 20 lip 2010, 09:15

Astral pisze:Dobrze pocisneli włosi ?
Oj porobili porobili włoskie grajki. Przygrywali pięknie do wstającego zza wysokich gór słońca. Wszystkie pyski naciągnięte jak twarz Jokera z wielgachnym uśmiechem :twisted: i każdy hasał tu i tam :twisted: :twisted:

EDIT:
Jakby ktoś nie widział tego pyska :twisted:

Obrazek
..:: Psy ::..
!##!^%$@#*^#@(&#%$&^^)

Awatar użytkownika
Krzema
NeverEndingStory / MAE
Posty: 354
Rejestracja: 01 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: 3city
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: Krzema » 20 lip 2010, 18:57

wrócili...

pozbieram myśli i coś napiszę!

jak dotąd... NAJPIĘKNIEJ!!!

:D

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: Styropian » 20 lip 2010, 23:24

Fotki z MYSTIKA FESTIVAL V [2010]
:arrow: http://picasaweb.google.com/MystikaOA/M ... stival2010#

Włączcie sobie jakiś dobry album i odpalcie pokaz slajdów. Miłego oglądania :)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
wexy
Respected User
Posty: 119
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:15
Lokalizacja: Krk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: wexy » 21 lip 2010, 09:17

Piękne zdjęcia , piękne wspomnienia, super ludziki no i muza wyśmienita. :D

Styropian aka Kaseton kiedy znów będziesz prowadził nasz kosmiczny statek :twisted:
..:: Psy ::..
!##!^%$@#*^#@(&#%$&^^)

Awatar użytkownika
oscaritta
Elite User
Posty: 704
Rejestracja: 10 sie 2004, 13:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: oscaritta » 21 lip 2010, 21:45

ładne fotki
fajna impreza :-)
zaskoczona byłam rozmiarem ale to z własnej winy, cały czas- nie wiadomo czemu- myśląc o Mystice jak o fescie nie jak o open air-e

Pogoda była zmienna, przez co fantastycznie wycelowała w "Morfiego" lol z deszczem a na Etnice słońcem
miejsce piękne

Forfitery, Andruty Ciosane i reszta :) wszyscy jesteście nienormalni :mrgreen: dziękuję Sidorowi, że zabrał do samochodu (jeżdzi się przednio:), Paździochowi za niefortunna wymianę materaca i Mojce

strasznie żałuje, że nie poszłam do lasu :roll: :| -byłam w szale przez czerwone mrówki i rozlane piwo w namiocie :wink: przez co czuję że w przyszłym roku też muszę jechać, zajrzeć tu i tam

Impreza udana :!:

ps. która zostawiła szmatkę pod niebieską plandeką?
Fakt > znaczenie > zachowanie lub akcja > myślenie > uczucie > reakcja

Awatar użytkownika
salvi
Fantazja / MAE
Posty: 1406
Rejestracja: 06 cze 2004, 01:02
Kontaktowanie:

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: salvi » 21 lip 2010, 22:27

nooo najlepsza biba w lesie nad potokiem :]]

a co do festa to troche sie zawiodłem. myslalem, ze bedzie po dwoch latach bedzie to wielka machina, a jednak, jak kolezanka napisała, open air.

Awatar użytkownika
Psy Si Tec
Elite User
Posty: 324
Rejestracja: 11 wrz 2007, 20:50
Lokalizacja: gronicki - moje kochane! -żywiec
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: Psy Si Tec » 22 lip 2010, 10:52

ja niestety nie dalem rady bo wybralem sie na europride do warszawy
....jak ktos powiedzial kiedys:ONE MAN CAN CHANGE EVERYTHING

Awatar użytkownika
poDgÓr
Posty: 16
Rejestracja: 04 kwie 2009, 12:40
Lokalizacja: wwa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: poDgÓr » 22 lip 2010, 20:12

festiwal to - jak kolega 2 posty wyżej napisał - wielka machina. tutaj był tylko większy OA. ale to chyba lepiej,co nie? dobrze że nie było 20 tysięcy ludzi i nie zrobił się z tego spęd ze nie było gdzie nogi postawić.
mi pasowało w 100%.
a co do tych mrówek, jak mnie w niedziele czerwone pogryzły to do tej pory mam ukąszenia

kiedy jest jakiś fest tylko dla darkowców?

Awatar użytkownika
shizofremia
Elite User
Posty: 758
Rejestracja: 12 lis 2006, 17:41
Lokalizacja: z poludnia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: shizofremia » 22 lip 2010, 20:34

Mystika jest zajebista i tyle... : ]
..:: psychedelic acide life forms ::..

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: Styropian » 26 lip 2010, 22:18

Na wstępie zacznę może od smutnej wiadomości dla tych, którzy uwielbiali Mystike nie tylko ze względu na imprezę, ale także na miejscówkę, która z każdej strony zapierała dech w piersiach. Piąta edycja Mystiki, była jednocześnie ostatnią, która odbyła się na terenie Ufo Camping'u w Blatnicy. Straż leśna nie wyraża zgody na kolejne edycje imprezy ze względu na zwierzęta "zamieszkujące" tereny parku narodowego. Dlatego m.in. scena w tym roku była umiejscowiona w przeciwnym kierunku niż na poprzednich edycjach. Dla mnie był to plus, bowiem bawiąc się ciągle można było zerkać na piękne góry.

Na miejscu imprezy pojawiłem się już w czwartek około godziny 18:00. Byłem mile zaskoczony, bo już wówczas sporo roboty zarówno na main’ie i chill’u było zrobione. W piątek do zrobienia pozostały praktycznie już tylko prace wykończeniowe związane z rozmieszczeniem dekoracji. Obie sceny z godziny na godzinę wyglądały coraz ładniej. W czwartkowy wieczór na miejscu było już też wiele osób, które przyjechały dla zabawy, miejscówki chroniące przed słońcem szybko znikały – namioty w zagajniku wyrastały jak grzyby po deszczu. Tradycyjnie już dominującymi nacjami na Mystice byli Słowacy, Czesi, Polacy i Węgrzy.

Dekoracje na głównej scenie były dziełem słowacko/belgijskiego kolektywu Omikron (konstrukcje nitkowe), czeskich dziewczyn Spiralkat & Eviczka (dekoracje z lajkry), całość "zamykały" backdop’y autorstwa Sayp’a (Słowacja). O udekorowanie Chill Out’u zadbali m.in. kolektyw PsyAlaska, Cyril, Spiralkat & Eviczka i mimoTV. Dodatkowo w strefie Chill’u otwarte non stop były dwa ChaiShop’y: Shantea by PsyAlaska i Paranormal Activity. Przyznam, że Chill Out był najlepszy ze wszystkich dotychczasowych Mystik. Wreszcie można się było na nim poczuć jak na Chill’u a nie jak na scenie zrobionej z musu, po to by tylko była. Main Floor także ciekawie prezentował się w nocy, pomimo tego, że dekoracje nie były wielkie to razem z otaczającą naturą wyglądały dobrze.

Pod względem organizacyjnym nie można się było doczepić do większych rzeczy. Worki na śmieci były w wielu zakątkach Ufo Campingu, przez co nad ranem nie było tragedii z leżącymi wszędzie kuflami. Ekipa sprzątająca była bardzo aktywna – tak więc i ten aspekt został poprawiony. Doszły mnie głosy o problemach z toaletami i prysznicami, trudno mi to jednak oceniać ponieważ miałem przyjemność korzystania z "prywatnej" toalety/prysznica. Na pewno jakimś minusem było to, że dźwięki z Main’a przedostawały się na Chill, jednak gdy na tej scenie grano ciut głośniej i odpowiednio się usiadło/stanęło to nie było to aż tak uciążliwe. Kolejki mniejsze lub większe pod prysznic / toalety / po piwo / jedzenie są wszędzie, więc aż tak uciążliwe to nie było, a przecież każda kolejka to pewna integracja, a integracja ze świetnie bawiącymi się ludźmi jest zawsze mile widziana. Wielki plus należy się organizatorom za zamontowanie zraszacza, który w sobotnie południe chłodził nasze ciała. Na imprezach typu Mystika często denerwują mnie zmiany w TimeTable, a to ktoś nie dojechał, a to ktoś zaspał albo się zapił. Do momentu pierwszych opadów na Mystice nie było zmian i obsuw w "czasówce". Organizatorzy dbali o to, by każdy grający na minimum piętnaście minut przed rozpoczęciem grania został poinformowany o tym fakcie i w razie czego wybudzony ze snu. Bardzo mile mnie to zaskoczyło.

Tegoroczny Line Up był najbogatszy ze wszystkich dotychczasowych. Mystik. Rzut beretem od granicy i można było usłyszeć legendy sceny i projekty, które na takowe chciały by uchodzić w przyszłości. Na mainie spędziłem bardzo dużo czasu, wsłuchałem się we wszystkie najważniejsze live acty oraz sety DJskie. DJami nie jestem zaskoczony, Ci którzy mieli zagrać dobrze – zrobili to. Byli też tacy, którzy nie zważając na porę dnia młócili swoje Full On’y. Na wyróżnienie zasługują Psyla, który ładnie pocisnął w niedzielę brytyjskimi klimatami. Kary idealnie przygrywając progresami w sobotnie popołudnie oraz Demented. Producenci także pokazali się z dobrej strony, niestety nie wszyscy. Z piątku na sobotę usłyszeliśmy trzy live acty: Frantic Noise, Magalopsy i Gyrro. Matias Benamo (Frantic Noise) zagrał świetnie – dynamiczny dark trance w wykonaniu tego artysty bardzo przypadł mi do gustu. Sporo się działo i wszystko w granicach dobrego smaku – taki mrok bardzo lubię. Gdy dołączył do niego Nicolas Di Bernardo, by razem zagrać już jako Magalopsy nie było już tak pięknie. Nie owijając w bawełnę powiem tylko, że dla mnie była to sieka jakich mało. Pamiętam jak kilka lat temu (2002 lub 2004) pisałem na forum, że Megalopsy to projekt, który może wnieść sporo świeżości i nowego stylu na scenie psytrance. Nie miałem jednak pojęcia, że panowie pójdą w takim kierunku. Gyrro standardowo już niczym nie zaskoczył, było fajnie ale bez szału. Podobnie zresztą jak największe gwiazdy tegorocznej Mystiki – Etnica i Pleiadians. Pamiętam jak po Ozorze 2009 pisałem "Ten sam klimat podtrzymali panowie z Pleiadians. Maurizio Begotti i Max Lanfranconi rozgrzali publikę do czerwoności. Warto zaznaczyć, że był to live z prawdziwego zdarzenia. Maurizio ostro kręcił gałami, a Max wymiatał przy konsolecie. Następnie Max Lanfranconi już jako Etnica zagrał seta, w którym umieścił sporo nagrań w/w. projektu, oczywiście nie zabrakło "Triptonite" w wersji tanecznej". Na Mystice tego zabrakło, muzycznie może i było fajnie. Bo dobre numery same się obronią, ale jeśli zaprasza się kogoś tak znanego to oczekuje się czegoś więcej. Dla mnie obaj panowie przeszli obok swego występu. Zresztą czego oczekiwać od kogoś, kto przyjeżdża na swój występ "pięć minut" przed rozpoczęciem grania i zaraz po zakończeniu występu opuszcza miejsce imprezy? Zresztą obaj panowie już sami przyznają, że mają swoje lata i nie mają czasu na "przygody". Występ Etnic’i opóźnił się przez jakieś problemy sprzętowe Włochów. Efektem tego było to, że występ Etnic’i był setem DJskim, a podczas występu Pleiadians niby coś tam kręcili. Pod względem podejścia obu panów do występu oceniam go bardzo słabo. Muzycznie jak już wspomniałem mogło się podobać – ludzie którzy bardzo licznie zgromadzili się w sobotni poranek bawili się przednio. Niewiele się to jednak różniło od tego co usłyszałem na Ozorze. Druga dobra festiwalu zachęcała występami Aphid Moon, Xenomorph’a i Andromedy & Chromosome. Jules Hamer (Aphid Moon) to zdecydowany zwycięzca na głównej scenie tegorocznej Mystiki. Zagrał tak kwaśnie i energetycznie, że po północy musiałem brać kolejny prysznic. Niestety prawidłowy przebieg drugiego dnia imprezy zakłóciły opady. Xenomorph, który planowo miał zagrać o 2:00, rozpoczął grać przed 4:00. Niemniej nie wpłynęło to na jego występ, który uważam za bardzo dobry. Mark Petrick przygrywał na gitarze, wyśpiewywał fragmenty tekstów ze swoich numerów. Co ważne na długo przed swoim występem tj. około godziny 20:00 Xenomorph "nastroił" sobie sprzęt tak, by gdy przyjdzie jego kolej wszystko brzmiało tak jak należy. Troszkę mnie to zdziwiło, jednak przypominając sobie problemy Etnici widać, że jeśli się chce to można mieć profesjonalne podejście nawet na tak niewielkich festiwalikach jakim jest Mystika. Kolejne występy niedzielnego poranka zostały przesunięte przez padający deszcz. O 9:00 za sterami pojawił się Anders Nilsson, którzy przez kolejne 2,5 godziny przygrywał najpierw jako Chromosome, a później Andromeda. Uczucia mam podobne jak w przypadku Etnicy i Pleiadians. Muzycznie fajnie – tylko, że wszystko już słyszałem. Technicznie podobnie jak włosi, niby coś tam kręcił, ale jaki był tego efekt? Trudno było to usłyszeć, bowiem nagłośnienie w niedzielny poranek nie było zbyt głośne i naprawdę trzeba było być spokojnym by wsłuchać się w szczegóły. Nie wiem czy to ze względu na 1. niedzielny poranek czy 2. mszę w lokalnym kościele, ale Ci, którzy grali po Nilsson’ie grali już znacznie głośniej.

Więcej muzycznych ochów i achów na Mystice nie było. Co innego na aferze, który rozpoczął się około godziny 16:00. Miałem przyjemność go rozkręcać i w chwili kiedy "stery" przejmował kolejny DJ – Palmester w zagajniku bawiło się już sporo osób. To co z nami zrobił przejdzie zapewne do historii tego festiwalu. Stare kultowe Goa i Psychedelic wprawiło nas na prawie dwie godziny w stan, który trudno opisać! Tam trzeba było być. Było mi tak dobrze, że dziś nawet nie pamiętam co leciało ? Ale kto by tam sobie zaprzątał głowę nazwami i tytułami, gdy z głośników wydobywała się energetyczna esencja. Dla mnie był to set numer jeden tegorocznej Mystyki, a zapewne może i numer jeden w tym roku. Goa gra wielu DJów, ale niewielu potrafi dobrać kawałki i zgrać je tak jak Palmester! Przed 20:00 zaczął grać Demented, który niestety już nie był tak dobry jak dzień wcześniej na main’ie. O ile początek był jeszcze znośny to później kawałki jakie puszczał i brak ich zgrania zakrawa o kpinę. Najlepsze, że dzień później był chwalony za to jak zagrał. Fakt ludzie się przy tym bawili i mieli może i większy lot niż przy secie Palmaster'a, ale te wszystkie "Painkiller’y" grane jeden za drugim są strasznie bezpłciowe. Widocznie nie ważne co i jak, ważne by pizgało na wszystkie strony, a ludzie będą zadowoleni.

Wrócę jeszcze do chwalonego przez mnie wcześniej Chill Out’u. W sobotę około 22:00 przygrywał na nim praski projekt Mythematica, zrobił to w tak piękny sposób, że aż żal było podnosić się z ziemi gdy zakończył grać. Na Chill'u na żywo wystąpiły jeszcze zespoły Dirty Disco Rockers – trzech gitarzystów, perkusista i osoba odpowiedzialna za podkład elektroniczny. Jakoś nie urzekli mnie swoim graniem, niby jakoś to brzmiało ale chwilami miałem wrażenie, że każdy gra "swoje", co w połączeniu z dźwiękami pozostałych instrumentów nie dawało zbyt dobrego efektu. O wiele ciekawszy był występ grupy Nourish My Fame. Dwóch panów oraz pani, która przy każdym z nagrań udzielała się wokalnie i przyznam, że głos miała bardzo ładny i zachęcający do wsłuchiwania się w teksty. Jednym z ciekawszych wydarzeń na Chill'u był piątkowo/sobotni pokaz tańca dziewczyn z grupy Rustiqua [www.rustiqua.org]. Dziewczyny łączą taniec brzucha z innymi odmianami tańca i przyznam, że wychodzi im to świetnie!

Na piątej Mystice pojawiło się przeszło tysiąc osób. Frekwencyjnie była to najlepsza edycja. Muzycznie? Każdy chyba znalazł coś dla siebie – w odróżnieniu od ubiegłorocznej Mystiki nie grano już tylu full on'ów, które jeżyły włos na głowie. Dekoracyjnie była to najciekawsza edycja – pomimo braku jakiegoś "och" i "ach" wszystko ładnie się prezentowało. Chill Out najlepszy, ale o tym już wspominałem.

Osobiście będzie mi brakowało corocznej pięciodniowej wizyty na UFO Campingu. Blatnica ma swój urok i zawsze z wielką radością tam powracałem. Niestety w przyszłym roku jeśli będę chciał się tam pojawić to już nie ze względu na Mystike. Przed organizatorami stoi wielkie wyzwanie – znalezienie miejscówki, która dorówna tej z UFO Campingu nie będzie łatwe. Wierzę jednak, że tak jak po pierwszej Mystice pisałem "Wszystko czego można oczekiwać od festiwalu zostało spełnione. Dobra pogoda, muzyka, uśmiechy, taniec, zabawa... aż szkoda było opuszczać Blatnice. No ale jak to już w życiu bywa, wszystko co dobre szybko się kończy. Na zakończenie dodam, że miejscówka ma ogromny potencjał i podczas Mystiki była wykorzystana może w 15%, oby za rok ponownie w tym samym miejscu odbył się kolejny festiwal na który zapewne znowu się wybierzemy.", tak za rok będę mógł podobnie wypowiedzieć się o nowej miejscówce!

Styropian
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: Styropian » 07 kwie 2011, 15:43

22-25 lipca 2011 - MYSTKA FESTIVAL 2011

Póki co tylko tyle, albo i az tyle;-)
a i impreza ponownie w Blatnicy:-)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
shizofremia
Elite User
Posty: 758
Rejestracja: 12 lis 2006, 17:41
Lokalizacja: z poludnia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: shizofremia » 07 kwie 2011, 16:10

Styropian pisze:a i impreza ponownie w Blatnicy:-)
znaczy sie dalej na UFO campingu? : )
..:: psychedelic acide life forms ::..

Awatar użytkownika
Skarb
Elite User
Posty: 542
Rejestracja: 10 lis 2005, 14:19
Lokalizacja: Warszawa - Anin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: Skarb » 08 kwie 2011, 19:30

heheh, czyżby planowali kilka razy pod rząd robić tę "ostatnią" bibkę...jak przy zamykaniu Apa ;]
Jeżeli uważasz, że kobieta to tylko słaba płeć, spróbuj w nocy przeciągnąć kołdrę na swoją stronę łóżka =]

Obrazek
&
Obrazek

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: Primal » 09 kwie 2011, 11:31

Styropian pisze:22-25 lipca 2011 - MYSTKA FESTIVAL 2011
eh wszystko pieknie, wszystko ladnie ale jest 1 mega minus :(

"22,23.07 - Goa Dupa OA 2011" niech to szlag :\ tak nie moze byc takie imprezy musza sie odbyc jedna po drugiej a nie w tym samym czasie buuu

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: Psysutra » 09 kwie 2011, 12:27

Za mało łikendów w wakacje Sagi :>

Awatar użytkownika
shizofremia
Elite User
Posty: 758
Rejestracja: 12 lis 2006, 17:41
Lokalizacja: z poludnia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 16-18.07.2010 | MYSTIKA V Open Air | Słowacja

Post autor: shizofremia » 09 kwie 2011, 14:53

Styropian pisze:22-25 lipca 2011 - MYSTKA FESTIVAL 2011
22-25 piatek do poniedzialku, ale to liczone jest z aferem czy bez? :roll:
..:: psychedelic acide life forms ::..

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości