Ozora 2011 :)

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Awatar użytkownika
tretek
spiral.active.project
Posty: 348
Rejestracja: 12 lis 2003, 18:12
Lokalizacja: transogród :)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: tretek » 13 sie 2011, 16:52

Heh ciepłe błocko nie musi być takie złe jak się wydaje ;)
Gdy miałem 7 lat wpadłem na pomysł by wytaplać się w wielkiej kałuży na wsi z kaczkami i o ile pamiętam było naprawdę spoko :D puki mnie matka nie znalazła :P
Potem do teraz jakoś mnie nie ciągnie a jeśli ktoś lubi to nie mam prawa tego zabraniać. Wiesz dobrze Astral jak to jest na bani, nigdy nie wiesz co Ci wskoczy do głowy :wink:
błoto kusi... toż to O.B.O.R.A. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
SpAceGirL
Respected User
Posty: 109
Rejestracja: 09 lis 2005, 20:07
Lokalizacja: rzeszow/kolbuszowa
Kontaktowanie:

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: SpAceGirL » 13 sie 2011, 16:53

:) jak dla mnie MWNN brzmial swietnie, dzieki za linki oby wiecej :D
....:::: GOA BaBa::::....

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: Astral » 13 sie 2011, 17:14

Tretek: jak ja miałem 7-10 lat to tez robiłem rzeczy, o których teraz strach pomyslec ;]
Im czlowiek starszy, tym chyba rozsądniejszy ? :P
Ale przyznam sie szczerze ze wychodzi na to ze jestem, nie pierwszy raz, odosobniony w swoim pogladzie na pewne sprawy. Spytałem 3 postronnych osób co sądzą o tym filmiku z wystepu MWNN gdzie ludzie paplają sie w błocie - całej trójce spodobał sie ten pomysł majac na uwadze otoczkę czyli festiwal, pogode itp...
Cóż, czyścioch jestem moze po prostu ;]

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: Styropian » 13 sie 2011, 18:03

Na naszej stronie pojawiła się kolejna relacja z Ozory, jej autorem jest Marion.

:arrow: http://www.psytrance.pl/party.php?title ... n%29&#read

Zapraszamy do lektury.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
pawlo1982
Posty: 20
Rejestracja: 24 sty 2011, 02:31
Lokalizacja: Wolomin
Kontaktowanie:

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: pawlo1982 » 13 sie 2011, 18:15

Astral pisze:O matko jedyna hahahah
Czy mozna bedac w pełni swiadomym swoich czynów wyprawiac to co ci ludzie ? Ujebani w błocie jak swinie w oborze sie bawią :D
Dziwne to, naprawde dziwne...
Ze wszystkich filmików tego goscia najlepsze pod względem muzycznym oczywiście sa wlasnie mwnn, atmos i zdecydowanie ace ventura.
cóż widzę że ozora jest zdecydowanie za blisko ...smutne to skoro tylko takie spektrum doznań umie wytworzyć twoja jakże bujna wyobraźnia :?

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: Astral » 13 sie 2011, 18:20

Po prostu nazywam rzeczy po imieniu.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: *JetMan* » 13 sie 2011, 18:22

Astral, bloto w upalny dzien izoluje Cie od slonca. Na tej samej zasadzie jak zalozenie futra. Paradoks.

Napisze ktos cos odnosnie wiezy obserwacyjnej? Ma ktos z tego zdjecia?
Oraz warsztatow? Jakie byly?
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
pawlo1982
Posty: 20
Rejestracja: 24 sty 2011, 02:31
Lokalizacja: Wolomin
Kontaktowanie:

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: pawlo1982 » 13 sie 2011, 18:37

Astral pisze:Po prostu nazywam rzeczy po imieniu.
Dodatkowe doznania idące z "błotka" sa porównywalne do zimnej orzeźwiającej kąpieli (jak sądzę) wydaje mi sie tez że właściwości przywierania nóg do gliny mogą powodować ciekawe doznania podczas tańca :D
sam osobiście żałuje ze nie dałem sie ponieść chwili i nie skorzystałem z takiej błotnej ochłody w otoczeniu młodych hasających wesoło dziewczyn :D
no ale właśnie konwenanse i ludzie myślący kategorią obory skutecznie to blokują ... zawsze jest matka i nadzieja :P

P.S.a mnie ciekawi w której edycji ktoś z tej wierzy spadnie :D

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: *JetMan* » 13 sie 2011, 18:40

na pewno bede tam i ja, wraz z TVN24 i licencja demotywatory.pl ;)

Oraz sprostuje wam, o co mi chodzilo - napisalem swoje- jak jestes na trzezwo niekoniecznie zacpany tlum jest czyms najwspanialszym na swiecie, oraz swiadczy jak najlepiej o tej kulturze. To mialem na mysli. I tylko tyle. Nie dorabiajcie do tego filozofii. [tak samo do brania narkotykow w takim miejscu, wszyscy wiedza jak to wyglada na takich festach].

In fact, przez 2 poprzednie lata [2009 mniej, 2010 juz bardziej] czulem sie conajmniej dziwnie nic nie 'zapodajac' gdy dookola wszyscy byli na czyms, albo wlasnie im schodzilo, albo wchodzilo. : ) to juz chyba nie dla mnie.

Co mnie interesuje to -

-wieza obserwacyjna
-warsztaty
-The Delta
-Filteria
-Sensient
-Banco De Gaia [material z nowej plyty?]
-Gaudium [j.w.?]
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: Styropian » 13 sie 2011, 19:10

JetMan...wieża miała chyba z 15-20 metrów. Była dwukondygnacyjna. Na górnej części wg. informacji mogło znajdować się maksymalnie 6 osób. Z wieży rozpościerał się widok na chill oraz na alejki ze sklepikami w kierunku maina. Pozostałe kierunki świata to tylko drzewa i fragmenty Magic Garden ;)
Obrazek

Górny podest
Obrazek

Dolny podest
Obrazek

A tak wyglądała w całości
Obrazek

Wieża miała instalację odgromową 8)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: *JetMan* » 13 sie 2011, 19:45

dziex.

myslalem, ze byla duzo wyzsza actually.. stad pytania jak sie tam wchodzilo - nie moglem pojac jakby to zrealizowali pod katem bezpieczenstwa ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: Psysutra » 13 sie 2011, 23:16

Tak patrząc na ten filmik który zapodał Astral... Jasna cholera, ludzi w piździec :!:

Nie miałem okazji być na takim "spędzie" transowym, ale na takich większych imprezach bywałem i jeśli mam być szczery to taki natłok ludzi równy jest dyskomfortowi psychicznemu u mnie. Jednak line-up kusi. No i w końcu to OZORA :wink:

A błotko fajna sprawa kto wie czy sam bym nie wskoczył.

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: Astral » 13 sie 2011, 23:31

No z tym błotkiem rzeczywiscie pierwszorzedny pomysł jednak. Nie wiem w jakis sposó błoto ma izlowac od słonca ale jesli tak jest to spoko. Bede pamietał o tym jak kiedys zobacze taką sytuacje jak na filmiku z Ozory a koło mnie bedzie bajorko z błota ;]

Awatar użytkownika
pawlo1982
Posty: 20
Rejestracja: 24 sty 2011, 02:31
Lokalizacja: Wolomin
Kontaktowanie:

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: pawlo1982 » 13 sie 2011, 23:34

Astral ,trzymam kciuk w górze bo widzę ze złapałeś klimat
na filmie podoba mi sie piękny skok człowieka w czerwonych portkach 3:40 minuta filmu :D
http://www.youtube.com/watch?v=z497MWsqI8w

Awatar użytkownika
Guldan
User
Posty: 94
Rejestracja: 05 lis 2006, 17:15
Lokalizacja: Posen
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: Guldan » 14 sie 2011, 20:24

Astral pisze:Jaką mozna satysfakcje czerpac z bycia pokrytym błotem w 100% ?
stary, taplanie sie w blocie to po prostu radocha przepotworna i totalna.

fakt ze potem domywanie sie pod zimnym prysznicem jest ciut upierdliwe, ale i tak turlanie sie jest tego warte :>
when we have each other we have everything

Awatar użytkownika
arm
Posty: 13
Rejestracja: 17 maja 2009, 23:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: arm » 16 sie 2011, 12:16

Z narkotykami wyznaję taką zasadę: jeżeli widać po Tobie, że jesteś porobiony, to wziąłeś za dużo. Osobiście wolę sobie zjeść graniczną (od strony tej dolnej granicy:)) dawkę MDMA, a po 4 5h wypić 2 piwa - i bawić się świetnie do 4 5 rano.. nie lubię za bardzo stanów mocno narkotycznych - ale generalnie miałem ochotę spróbować czystego MDMA, bo w Polsce nie jadam - szkoda mózgu i zębów.. Zgadzam się, że "drugs can ruin festival experience" - ale z drugiej strony, wszystko jest dla ludzi, jednak lubię się CZASEM lekko podkręcić.. zgadzam się jednak, że część ludzi traci jakiekolwiek hamulce, i szkoda na nich patrzeć - wręcz czasami przybiera to formę totalnego masochizmu i traci jakikolwiek sens - przy pewnej ilości wrzuconych w siebie chemikaliów muzyki już nie słyszymy, a raczej jej echo, zmodyfikowane przez ogłupiony mózg.. Dlatego też przyznam, że trochę mnie przeraża skala handlu i odpiny na feście - znajomy zapodał sobie opium z 2 19latkami - i to już była dla mnie przesada.. Ja od 3 dnia bawiłem się już tylko na piwq i traffce narkotycznej co jakiś czas, a każdemu łykającemu MDMA udzielałem dobrej rady - weź mało, bo po 4h zaczniesz nieładnie zgrzytać zębami, i dostaniesz krótkotrwałej depresji.. lepiej zjeść na tyle mało, żeby w pewnym momencie wypić piwko i poczuć się znowu jak normalny człowiek.. takie jest moje zdanie - wszystko dla ludzi, ale UMIAR jest tu najważniejszy.. i ten umiar może być dla każdego czym innym - dla mnie to lekkie spróbowanie, i niedożeranie proszków co rusz.. a i LSD nie nadaje się za bardzo na festiwal tego rozmiaru.. za rok planuję coś mniejszego, a może i Secret Garden (swoją drogą, myślałem, że to te same ekipy to organizują.. ale chyba nie) - tam na pewno wybrałbym się bez niczego :)

Festiwal zajebisty, ale jednak lekko zwyrolski, ciężko też się znaleźć ze znajomymi. Także muza nie bardzo odpowiada moim potrzebom - zbyt dużo wixy, Sensient rozczarował, Penta rozczarował..

Najlepsza muza wg mnie - Ott, Ozric, Raja Ram+Posford, CBL, Biosphere.. na wiele z moich typów nie dotarłem - jest ciężko.. 4h spania na dobę (po festiwalu Nowe Horyzonty - 10 dni spania po tyle samo - 5 filmów dziennie + co 2 dzień koncert do 2 w nocy) - a i tak trzymałem się zajebiście:) I to raczej skromnie testując środki psychoaktywne - wolę sobie odmiawiać, a czuć się świeżo i naturalnie na ile to możliwe przy piciu piwa na śniadanie:))

Bardzo mi się np. też podoba komercyjna strona festiwalu - lubię kupować mojej lubej dziwne gadżety i wisiorokolczykowanie.. :)
Ostatnio zmieniony 16 sie 2011, 12:27 przez arm, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
arm
Posty: 13
Rejestracja: 17 maja 2009, 23:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: arm » 16 sie 2011, 12:21

Dla mnie jednak są to klimaty trochę przerażające, jeżeli chodzi o nieodpowiedzialność i hedonizm.. ludzie z 5miesięcznymi dziećmi 100 m od głownej sceny, 5-10 latki patrzące na stopień zwyry o 1 w nocy - to jest dla mnie GRUBA przesada. Tak samo z braniem psa na festiwal - to moim zdaniem sadyzm - psy niekoniecznie powiedzą, czy dobrze się bawią, lub czy chciałyby, żeby je stamtąd zabrać w cichsze miejsce..

Zastanawiam się czego to kwestia, ale generalnie chyba wolę się uspokajać już w życiu, niż się bawić bez refleksji.. najbardziej imponuje i podoba mi się jednak zabawa na nietwardo - ze szczerym i naturalnym uśmiechem na ustach.. dlatego raczej już wchodzą w grę raczej festiwale filmowe albo coś, gdzie jest duży nacisk na warsztaty, i raczej koncerty - stwierdzam, że z psytrancem bywa ciężko - to łączenie sacrum z profanum, i często festiwal kiczu - nie ma się co oszukiwać.. poszło to w stronę kiczowatej elektroniki.. jednak hipisi z lat 60' mieli moim zdaniem ciekawsze przeżycia muzyczne :))

P.S.: W ogóle wydawało mi się, że Penta nie grał wtedy, kiedy miał, tylko dzień później - wtedy bardziej to co grao, pasowałoby mi do Penty - tak czy tak, nic z tego nie przypominało i tak płyty 'Give me five' - która co prawda darkowa, ale brzmi jednak całkiem ciekawie.. :)

A Zenon records w ogóle uwielbiam, i w ogóle nie słyszałem Sensienta w Sensiencie.. na Małpim rok temu tak.. ale i tak wolę sobie posłuchać ładnie zmasterowanej, minimalistycznej jednak w wykonaniu płyty.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: *JetMan* » 17 sie 2011, 02:35

nic dodac, nic ujac ;)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Lunatix
Uridium
Posty: 62
Rejestracja: 08 sie 2005, 21:49
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Ozora 2011 :)

Post autor: Lunatix » 18 sie 2011, 09:52

Kolejny z artystów ozorowych udostępnił swoje "wypociny" :) Tyn razem Penta i jego poranny występ
http://soundcloud.com/penta/penta-live-at-ozora-2011


Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości