Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Awatar użytkownika
Stifler
Elite User
Posty: 418
Rejestracja: 20 lip 2007, 18:03
Lokalizacja: Mamprzester
Kontaktowanie:

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: Stifler » 03 maja 2011, 18:31

Krzema pisze:
psystencel pisze:
Stifler pisze:Na truskawkach ponoc mozna sie szybko dorobic
sałacie też

a co? techniki obie przetestowane?

Ja mam inne sposoby/techniki produkcji pieniędzy...

To czemu beczysz?
You can turn your back on a person, never turn your back on a drug--- 1387823

pistoleroo
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2011, 18:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: pistoleroo » 26 maja 2011, 01:28

Cześć, jestem nowa :D też myślę nad pojechaniem w tym roku po Ozorze na Transylvanie. Na Ozorze byłam dwa razy i czas rozszerzyć horyzonty :wink: z tym że też jeszcze nie wiem jak z kasą . Najchętniej jechałabym stopem, żeby chociaż na podróży zaoszczędzić, ale żem dziewczę to się sama nie odważę. A wy jak zamierzacie się tam transportować? :wink:

Awatar użytkownika
Stifler
Elite User
Posty: 418
Rejestracja: 20 lip 2007, 18:03
Lokalizacja: Mamprzester
Kontaktowanie:

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: Stifler » 26 maja 2011, 01:41

na ozorze znajdziesz trasprt bez problemu - bylas wiesz ajk jest. Albo znajdziesz kogos tak poprostu albo wieszasz kartke na ogloszeniach i juz
You can turn your back on a person, never turn your back on a drug--- 1387823

pistolero
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2010, 13:37
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: pistolero » 29 maja 2011, 15:55

no wiem wiem, że tam nie będzie problemu ze znalezieniem chętnych. tak orientacyjnie sie pytałam;)

Awatar użytkownika
Stifler
Elite User
Posty: 418
Rejestracja: 20 lip 2007, 18:03
Lokalizacja: Mamprzester
Kontaktowanie:

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: Stifler » 30 maja 2011, 12:45

jakiej wiec odpowiedzi oczekiwalas?
You can turn your back on a person, never turn your back on a drug--- 1387823

Awatar użytkownika
dexter
LeśnaSzajka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sty 2009, 22:27
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: dexter » 02 sie 2011, 15:51

szukam transportu z wwa na transylvanie..
Obrazek

Awatar użytkownika
Pitcher
Posty: 28
Rejestracja: 20 sie 2008, 12:05
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: Pitcher » 04 sie 2011, 11:57

PMR 4 proponuję. 18.00 w niedzielę na miejscu.
Jeżeli przytomny to co 6h będę się zgłaszał :)

Drum Bun

Awatar użytkownika
Stifler
Elite User
Posty: 418
Rejestracja: 20 lip 2007, 18:03
Lokalizacja: Mamprzester
Kontaktowanie:

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: Stifler » 06 sie 2011, 20:09

cos mala frekwencja widze z polski,

My juz na granicy ;]
You can turn your back on a person, never turn your back on a drug--- 1387823

Awatar użytkownika
Pitcher
Posty: 28
Rejestracja: 20 sie 2008, 12:05
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: Pitcher » 17 sie 2011, 10:42

Wrócił ktoś żywy? :)

Awatar użytkownika
psystencel
User
Posty: 99
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:51
Kontaktowanie:

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: psystencel » 18 sie 2011, 14:29

przeglądając posty na http://www.goatrance.de/goabase/party/reports/51200 i grupie fb, można wywnioskować, że TC okazało się wielką wtopą/ był ktoś? :wink:

Awatar użytkownika
Stifler
Elite User
Posty: 418
Rejestracja: 20 lip 2007, 18:03
Lokalizacja: Mamprzester
Kontaktowanie:

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: Stifler » 19 sie 2011, 20:26

ja pierdole co za shit. nie bede sie juz rozpisywal w szczegolach bo na ww zrodlach jest to wystarczajaco zobrazowane.

Ja ledwo przezylem a kaszel mam do dzis mimo tygodnia na chorwacji na odreagowanie.

Z festu zostalo tylko logo- reszta podmieniona. Srac na ten fest. Ale moze bedzie inny.

Pozdro!
You can turn your back on a person, never turn your back on a drug--- 1387823

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: Styropian » 20 sie 2011, 18:32

Może jakaś relacja? 8)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Stifler
Elite User
Posty: 418
Rejestracja: 20 lip 2007, 18:03
Lokalizacja: Mamprzester
Kontaktowanie:

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: Stifler » 21 sie 2011, 19:19

Wjechalismy pod gore gdzie zostalem zjebany przez jakas gowniare, ze nie mam odliczonych pieniedzy na wjazd. Nastepnie wjechalismy na teren festa, ktory byl ostro pod gore i na wysokosci 1800m. Musielismy przez dobre pare godzin oczyszcac teren z powalonych drzew itp. zeby sobie ogarnac zacny campsite. Jak juz to zrobilismy przyszedl jakis typ i kazal nam wypierdalac bo "tu jest family cam area a my nie mamy dzieci". Tak sie skalada, ze jego area byla zaznaczona na mapie jakby po drugiej stronie drogi a do tego przechodzil tamtedy kilka razy i nic nie wspomnial. Przyjebal sie dopiero jak juz wisialy shady, hamaki i itp. I ze zrobili blad na mapie i ze mamy wypierdalac. Oczywiscie wyjasnilem mu co o tym i nim mysle i sobie poszedl z placzem (kto mnie zna ten wie).

Wiec juz 1go dnia bylem "zdenerwowany".

Nasz kamp byl blisko czilu gdzie lecialo jakies gowno, ktore nie mialo nic wspolnego z czilem z poprzedniej TC. TO nawet nie byla elektronika ani nawet hippie czill tylko jakies smieci bez ladu i skladu- tak jakby ktos podpierdolil komys random laptopa i wlaczyl winampa na shuffle. Czasem lecialy tam fullony, czasem darki czasem folk czasem shut your fuckin face unclefucker nikt nawet nie miksowal - Mega total gowno.

na mejnie jak podlaczli generator spalili koncowki mocy, miksery, deki i wszystko co tam bylo. Muza wystartowala z 1,5 dniowym opoznieniem i cos czuje, ze kino domowe mojego starego ma wieksza moc niz to co tam postawili. Lineup nie istnial. Wchodzil kto chcial i kiedy chcial i gral co chcial. Darki o 15, progi o 3 rano.

Organizatorow nie bylo. posciagli sobie plakietki i jak sie pytalem typa, ktorego widzialem z taze plakietka wczesniej twierdzil, ze on nic nie ma wspolnego z ta impreza.... Gdy poszlismy na bramke po info uslyszelismy po prostu- "spierdalaj"

3go dnia przychodzi jakis tym w ciezkim szoku i mowi, ze jest djem z Argentyny i ze wyladowal w Bukareszcie skad go mieli odebrac ale nikt na niego nie czekal, nikt rowniez nie odbieral od niego telefonu. Przyjchal wiec na wlasna reke nie majac pojecia o co kaman w rumunii i codem tam wogole trafil/sie dostal. Na bramce nie chcieli mu zwrocic kosztow za przejazd ani zaplacic stawki za granie. Mial tez byc dla niego namiot i spiwor ale nie bylo. Uslyszal to samo co my- Spierdalaj frajerze jak cos cie sie nie podoba. Probowalismy mu pomoc znalezc kogos z organizatorow, niby kogos znalezlismy i zostawilismy go z nim. Wrocil po 2 godzinach z artakiem paniki bo namiot ktory mu przydzielil nalezal do tej dziwki, ktora mnie zjebala na gejcie i laksa wpadla i wyjebala mu wszystko wpizdu w bloto wlacznie z laptopem itp.

potem chlopaki powiesili w koncu dekoracje na mejnie ., ktore rozpeirdolil wiatr i i bujalo na ludzmi szmata wielkosci boiska do nogi, co w koncu sie zerwalo i spadlo na wszystkich. i na tym skoczyly sie delkosy na TC.

Zarcia nie bylo prawie nigdy nigdzie a jak bylo to w cenach jak na francuskiej riwierze. Jakis koles przywiozl chleb to ludzie wyrywali go sobie doslownie. Inny wpadl z warzywami to sprzedal wszystko zanim wogole rozstawil kramik.

Spierdolilismy stamtad znarznieci, chorzy, kaszlacy, glodni i wkurwieni juz w sobote bo itak nie bylo sensu tam siedziec jako ze najwazniejsi artysci nie dojechali.

Tc 2009 byla zajebistym festem pod kazdym wzgledem.
2011 byla pod kazdym wzgledem zjebana- oprocz ludzi, ktorzy byli spoko, a i opaska fajniejsza.

Typ ktory organizowal to wczesniej to dj i kolo z branzy. Niestety sprzedal marke garniturkom i tak to wygladalo.
Chodzilo tylko o zgarniecie siana i to udalo im sie zajebiscie.

Jeszcze jakies pytania?
Ostatnio zmieniony 21 sie 2011, 19:33 przez Stifler, łącznie zmieniany 1 raz.
You can turn your back on a person, never turn your back on a drug--- 1387823

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: *JetMan* » 21 sie 2011, 19:32

Mega relacja... byc moze powinniscie odrzucic ego.. ;) a tak powaznie- czytalem komentarze na FB i GoaBase.. no coz. Za 100 euro spodziewasz sie duzo wiecej. Styx pokpil sprawe. jesli faktycznie zarobili 300tys. no to cienko... :) jak my bylismy w Rumunii - fakt - nie bylo WC [balbym sie tam wchodzic] nie bylo first aid ani zasiegu komorek.. nic nie bylo. Ale atmosfera/ludzie nadrabiali. Mimo wszystko.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: Psysutra » 22 sie 2011, 11:08

No to niestety już było chyba na famie... A teraz Styx i Transylvania niestety mają na dobre lata oczernione imię. Niestety na własne życzenie...

Awatar użytkownika
Pitcher
Posty: 28
Rejestracja: 20 sie 2008, 12:05
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: Pitcher » 22 sie 2011, 16:18

Po tygodniu od powrotu traktuję cały wyjazd jako tzw. Enduro. Myśle że doświadczenia wyniesione z zuchów :) i innych ekstremalnych sytuacji przydały się w takich warunkach i pozwoliły na obiektywną ocenę tego co się działo.
W pełni zgadzam się z relacją a dodam jeszcze że "ciesze się" z tego że łyknelismy bilety w listopadzie po 60€- łatwiej to teraz strawić niż gdybyśmy mieli wydać 100€.
Tą rurę która się sadziła i podeszła do nas w poniedziałek rano z pytaniem "dlaczego nie zjechaliście po rozładowaniu samochodu", chciałbym gdzieś jeszcze spotkać na swojej drodze. Moją kulturalną odpowiedź "bo nie rozładowaliśmy wszystkiego" w tej chwili rozbudowałbym o staropolski lewy prosty.
Zjeżdżając po zakończeniu festynu widzieliśmy w jakiej odległości od maina koczowali ludzie i cieszę się że dojechaliśmy w niedzielę wieczorem jako numer 54,55 i 56 na liście.
Według mapki toalet było chyba kilkanaście. Po wizycie w poniedziałek w jednej z nich przemiana materii u normalnego człowieka powinna przyhamować maksymalnie albo najlepiej stanąć. Uważam że Krzyżacy mieli lepsze konstrukcje. Przypuszczałem że to co zobaczyłem to nie była "toaleta" ale podest pod toi toie, które dojadą. Myliłem się. Toi toie nawet jeżeli mieliby zamówione i tak nie wjechałyby. Na szczęście mielismy zestaw Potty. Co chwila czołgo-traktor holował tych którzy zatonęli w błocie. Jedna droga dojazdowa na miejsce to poważny błąd w takich warunkach. Mieli krótkofalówki ale nie kierowali ruchem. Jak ktoś utknął to nie dojechała ani woda ani prowiant. Chyba na szczęście nikt nie doznał kontuzji która wymagałaby konsultacji lekarza.
Na miejscu nie widziałem nikogo tak wyglądającego a oznaczenia "FIRST-AID" na przyczepie sprzedającej browar nie zachęciłyby mnie do skorzystania z pomocy.
Water supply- w najwyżej położonym miejscu ale tylko jedno. Ludzie brawami witali "czołg" z wodą.
Prysznice w sile 5 szt! Na tyle ludzi wystarczyłoby... ale w średniowieczu.
Pomagałem ekipie naciągnąć dekoracje. Stalowa lina pękła podczas naciągania i połowa dekoracji legła. Rzuciłem uwagę że lina powinna być tak ze 3x grubsza bo jak dmuchnie halny na takiej połoninie to nie będzie co zbierać. Jak sobie wzięli do serca, widać bylo po kilku godzinach od "zainstalowania". Bakus uwiecznił trochę dekosów. Ładnie to mogło wyglądać ale niestety nie na 1800 mnpm.
Dwa punkty w których "kucharze" przyrządzali niczym szwedzki kucharz w Muppet Show to zdecydowanie za mało. Jeżeli ktoś nie miał zapasów a trochę ludzi przenoszących się z festu na fest jednak było, miał wczasy odchudzające. Pierwsi autochtoni z chlebem, serem, warzywami, naleśnikami i samogonem pojawili się w piątek. Samogon wpłynął korzystnie na odbiór rzeczywistości. Tak dla porównania za zupę z marchwi (łeee) zapłaciłem obok maina 5€. Za ponad litr 80% tuici, 1kg kawał sera, kanapkę i naleśnik zapłaciłem u rodziny rumuńskiej pod drzewem 10€.
Pełno psów które co chwila się gryzły, srały gdzie popadnie a w nocy rozgrzebywały śmieci. A podobno miało być bez psów. Atawizm "włascicieli" nie intresujących się zwierzakami jest dla mnie niezrozumiały.
Na początku widziałem człowieka z ochrony jak przykleił jakiemuś Rumunowi za to że: "nie zapłacił, udawał że nie jest Rumunem i nie rozumie". Myslę że moja interwencja uchroniła koleżkę przed oklepem.
Pełen profesjonalizm ale na wichurze a nie na feście.
Oświetlenie zerowe. Jak ktoś nie miał latarki to 2 noce kiedy nie było księżyca pagibł.
W skrócie podsumowując: brak wyobraźni oraz umiejętności w każdej dziedzinie, minimalny nakład środków, maksymalny zysk. Obym takich organizatorów spotykał na swojej drodze jak najmniej.
Rumunia- piekny kraj, wspaniali ludzie. Mój ulubiony fest TC 2007 i TC 2009 ale niestety od tego roku- niekoniecznie.

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: Primal » 22 sie 2011, 19:04

ło jaka masakra, dzieki za opinie - mysle ze na jakis czas nikt sie juz tam z pl nie pojawi :Pa szkoda bo z opisow z lat poprzednich naprawde fajna to byla impreza...trudno.

Awatar użytkownika
Stifler
Elite User
Posty: 418
Rejestracja: 20 lip 2007, 18:03
Lokalizacja: Mamprzester
Kontaktowanie:

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: Stifler » 26 sie 2011, 18:01

Nalezy zwracac baczniejsza uwaga na to kto jest organizatorem. Ja zignorowalem ostrzezenia o zmianie organizatora i wyszlo jak wyszlo. Wczesniej tez ignorowalem ale nie bylo lipy.
You can turn your back on a person, never turn your back on a drug--- 1387823

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: Transylvania Calling 2011 8-15 sierpien 2011

Post autor: *JetMan* » 26 sie 2011, 21:38

Karma! :D
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości