22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: Styropian » 25 maja 2011, 20:02

Obrazek

....MAIN STAGE LIVE ACT....
DIGICULT [Dacru Rec. - Belgia]
E-CLIP [Iono Music - Serbia]
MINDWAVE [Iono Music / Phonokol Rec. - Izrael]
OVERDREAM [Avatar Rec. - Ukraina]
PROTONICA [Iono Music - Niemcy]
RED [Mighty Quinn Rec. - Rosja]
GYRRO [Spectral Sound - Słowacja]
CHORS [Goblin Records - Słowacja]
KYBALION [604.sk - Słowacja]
LEFTISM [Goblin Records - Słowacja]
WIRAREKA [Goblin Recods - Słowacja]

....MAIN STAGE DJs....
ACTIV8 [Moonstream - Serbia/Austria] {MySpace}
DEMENTED [Liquid Temple/Basement Records - Słowacja] {MySpace}
ELEPHANT [Spectral Sound - Słowacja] {MySpace}
ELLISDEE [Spectral Sound – Słowacja] {FB}
HARIHARA [Carpathian / Arcona Creation - Słowacja] {MySpace}
ILIJA [Phantasm Records - Macedonia {WWW}
KAEMPFER & DIETZE [Iono Music – Niemcy] {WWW}
KARY [Psyverse - Słowacja] {MySpace}
MAVERICK [Bizzare Project / Psyalaska - Słowacja]
NOKOKLAUS [Carpathian / P.R.G.R.S.V. - Słowacja] {MySpace}
PÁLMESTER [Napszövestég – Węgry] {WWW}
RAWE [3d Vision - Czechy] {MySpace}
STYROPIAN [Psylesia/MAE - Polska] {MySpace} | {WWW}

....CHILL OUT LIVE ACT ....
AMBIENTIUM [Kahvi.org - Czechy] {MySpace} | {WWW}
FATCAT [Kahvi.org - Czechy] {WWW}
MYTHEMATICA [Czech Republic - Czechy {MySpace} | {WWW}
OVERDREAM [Avatar Rec. - Ukraina] {MySpace}
SONORITY [Elemental Records - Czechy] {MySpace}
SALUBERRIMAE [Grotesque Records - Słowacja] SoundCloud}
TEPLO [MonoKrak Records - Rosja] {MySpace}

....CHILL OUT DJs ....
000333 [Mimo TV - Czechy] {WWW}
DAMON [Chillumafia - Polska] {WWW}
ILIJA [Phantasm Records - Macedonia] {WWW}
MAVERICK [Bizzare project/Psyalaska - Słowacja]
MTK [Pozicovna vzducholodi - Słowacja] {FB}
NOBODY [Sanpedrogarden - Słowacja]
PÁLMESTER [Napszövestég - Węgry] {WWW}
PSYLA [Mystical Waves/Elements of Music - Czechy] {FB}
STYROPIAN [Psylesia/MAE - Polska] {MySpace} | {WWW}
THOMATO [Napszövestég - Węgry] {WWW}
TAMAL [Free as a bird - Słowacja] {MySpace}
ZOKIBLUE [Public Beta - Macedonia] {WWW}

...DEKORACJE...
FLUROBOTANICS [Czechy] {WWW}
SAYP [Słowacja] {FB}
CYREAL [Cybofunk - Czechy] {FB}
PSY OPTIX DECORATIONS [Austria] [url=hhttp://www.facebook.com/profile.php?id=100001003437970]{FB}[/url]
ELLISDEE [Słowacja] {FB}

...WIZUALIZACJE...
MIMOTV [Czechy] {WWW}

...CHILL OUT AREA...
POŽIČOVŇA VZDUCHOLODÍ [Słowacja]

Gdzie: UFO Camping (ATC Blatnica) - Blatnica pri Martine (Słowacja)
Mapa: Google Maps
Kiedy: 22-24.07.2011
Wjazd: 25 € weekend | 15 € jedna noc/dzień
WWW: http://www.mystikafestival.sk

Obrazek

#INFO
VI edycja największego festiwalu psytrance na Słowacji. Ponownie przez trzy dni UFO Camping w malowniczej miejscowości Blatnica zostanie zdominowany przez dźwięki i fanów psychedelic trance.

#MAIN FLOOR

DIGICULT [Dacru Records - Belgia]
--> http://www.myspace.com/digicult
--> http://www.discogs.com/artist/Digicult

Obrazek

DigiCult to aktualnie jeden z najpopularniejszych psytransowych actów z Belgii. Tworzy go dwóch przyjaciół - Bert De Decker (DJ Nemesis, założyciel Dacru Records), oraz Davy Piessens (Alpha). Tworzeniem muzyki w rozmaitych stylach zajmowali się dużo wcześniej, jeszcze zanim mieli okazję w ogóle się poznać. Mimo szerokich zainteresowań, ich wspólny projekt podążył najbardziej w stronę muzyki transowej, której własną wizję mogli niejednokrotnie prezentować podczas występów na imprezach organizowanych przez kolektyw Dacru. W ciągu kolejnych dwóch lat byli gotowi, aby pokazać swoją twórczość szerszej publiczności. Niedługo później ich debiutancki "Infection" pojawił się na składance "Positive Alchemists vol. 1" we francuskiej Avigmatic Records. Z wytwórnią tą współpracowali też nieco dłużej i właśnie tam rok później pojawił się pierwszy album "Avenida De Belgica". W tym samym czasie kolektyw Dacru przekształcał się w oficynę wydawniczą, której dobrą formą promocji była trasa live-actowa odbyta po sporym zakątku świata z okazji wspomnianego "Avenida De Belgica". Następnie wytwórnia uzyskała status rozpoznawalnej marki w świecie melodyjnego full-onu, co spowodowało, że właśnie w niej zaczęło ukazywać się najwięcej materiału DigiCult. Po chwilowej przerwie, w 2008 roku Dacru wypuściło trzy wydawnictwa, z czego jeden stanowił wyczekiwany już album "Out Of This World". Jak większość produkcji duetu, album obraca się wokół bardziej melodyjnego niż energetycznego full-onu. Jego cechą charakterystyczną są prowadzące całość klimatu długo powtarzane linie melodyczne, połączone z bardzo czystym brzmieniem i wyraźnie zarysowanym, "pompującym" charakterem. Do tego utwory obracały się wokół spójnego tematu rozmarzonego spoglądania w kosmos - międzyplanetarnych podróży, kontaktów z innymi rasami itd. W 2008 roku obok wydania "Out Of This World" grupa najbardziej skupia się na po wydawniczym imprezowaniu. Ich rozkład obejmuje m.in. Austrię, Niemcy, Brazylię, Japonię, Francję, oraz Wielką Brytanię.

E-CLIP [Iono Music - Serbia]
--> http://www.myspace.com/eclipmusic
--> http://www.discogs.com/artist/E-Clip

Obrazek

Pod pseudonimem E-Clip ukrywa się serbski producent Marko Radovanovic aka Radule. Z produkcją psytrance związany jest od roku 2002, wówczas powołal do życia projekt Beyondecliptica. Pod tym pseudonimem nagrywał w klimacie Full On, w roku 2008 nakładem greckiej wytwórni Medusa Records ukazał się debiutancki album serba "Groove Technologies". Album nie odniósł większego sukcesu, a wraz z nastaniem roku 2009 powołał do życia nowy projekt E-Clip. Progresywne nagrania Serba bardzo szybko zyskały uznanie, a sam Marko zabrał się do ciężkiej pracy. Jej efektem były kolejne nagrania wydawane na kompilacjach największych psy progressywnych wytwórni: Iono Music, Blue Tunes, Spintwist, Oxygen, Prog-on-Syndicate, Yellow Sunshine Explosion. Od stycznia 2010 roku E-Clip wstąpił w szeregi Iono Music na stałe, a rok później, nakładem Yellow Sunshine Explosion ukazał się debiutancki album E-Clip'a "Shuma " .

MINDWAVE [Iono Music / Phonokol Rec. - Izrael]
--> http://www.myspace.com/mindwave2007
--> http://www.discogs.com/artist/Mindwave
--> http://www.soundcloud.com/mindwave

Obrazek

Mindwave to tak naprawdę urodzony w styczniu 1985 roku Izraelczyk Anton Maiko. Anton urodził się w rosyjskim Kalingradzie, ale w 1991 roku przeniósł się do Nazareth Illte w Izraelu. Muzyką elektroniczną interesował się od najmłodszych lat. Już w wieku 13 lat nagrywał pierwsze utwory, a kilka lat później uczęszczał do BPM Music College. Po zakończeniu nauki szybko dostał się do jednej z najbardziej popularnych wytwórni w Izraelu - Phonokol Records. Nakładem tej wytwórni w roku 2009 wydał swój debiutancki album "Escape From Reality", który cieszył się olbrzymia popularnością. Pod koniec roku 2010 ukazał się drugi album Izraelczyka "Awaken", który jednocześnie ukierunkował nową drogę Anton'a - progressive trance. W ostatnim czasie Mindwave dołączył do składu Iono Music i grywa na imprezach i festiwalach całego świata.

OVERDREAM [Avatar Rec. - Ukraina]
--> http://www.myspace.com/overdreammusic
--> http://www.discogs.com/artist/Overdream+(2)

Obrazek

Overdream to ukraiński duet w skład którego wchodzą Maxim Kurushyn aka Makus i Olga Kurushyna aka Dana Do. Ten duet jest razem ze sobą nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym. Początki ich przygody z psychedelic trance sięgają końca lat 90-tych, najpierw grając na imprezach przez siebie organizowanych, a później poprzez prezentację muzyki w stacjach radiowych. Overdream został powołany do życia w roku 2006. Początkowo miał być to projekt stricte psychedeliczny z nastawieniem na mroczne klimaty. Jednak wraz z rozwojem swej twórczości Makus i Dana zaczęli nagrywać nagrania w klimacie progressive, downtempo oraz oczywiście cały czas night forest. Cały czas eksperymentują jednocześnie oscylując wokół szerokopojętego psychedelic trance. Przykładem tego mogą być ich występy na żywo z DubMyDub (Andrew Shamanov), w wyniku tej współpracy powstają nagrania down tempo. Debiutancki album Overdream "Wonderwise", utrzymany w klimacie night forest ukazał się w grudniu 2008 roku nakładem Avatar Records. Ponadto mają na swoim koncie utwory na płytach takich wytwórni jak Avatar, Samana, Zaikadelic, Catawampus, Warp Brain i Moon Station Records. Obcenie Makus i Dana pracują nad nowym albumem "Miracles on Schedule" - jego wydanie planowane jest na rok 2011.

PROTONICA [Iono Music - Niemcy]
--> http://www.protonica.de
--> http://www.myspace.com/protonica
--> http://www.discogs.com/artist/Protonica

Obrazek

Pod pseudonimem Protonica ukrywają się Niemcy Piet Kaempfer i Ralf Dietze. Poznali się w roku 2003 podczas audycji radiowej Waschmaschine, którą prowadził Ralf. Kilka tygodni później Piet przesłał Ralfowi kilka nagrań, których był autorem. Ralf także komponował w domowym zaciszu i spodobały mu się nagrania Pieta. Postanowili spotkać się ponownie, by omówić możliwość współpracy. Tak właśnie narodził się projekt Protonica. Nim jednak do tego doszło obaj panowie działali już na lokalnej i międzynarodowej scenie. Ralf Dietze (DJ Ralle) karierę DJa rozpoczął w roku 1995. Na początku grał hip hop, techno oraz muzykę syntezatorową. Pod koniec roku 1996 odkrył muzykę trance. Od tego czasu jako DJ gra różne odmiany trance. Do tej pory zagrał na kilku mniejszych i większych festiwalach, wśród których można wymienić: Voov Experience, Zoom, Fusion Festival, Indian Spirit, Wonderland i Lovefield. Często grywa także w klubach, do tej pory miał okazję zagrać w Danii, Holandii, Szwajcarii, Litwie, Hiszpanii, Austrii no i oczywiście w rodzimych Niemczech. 19 maja 2005 roku DJa Ralle można było usłyszeć na imprezie Zakład o Przestrzeń, zorganizowanej przez kolektyw Hallabanaha w warszawskim klubie Przestrzeń Graffenberga. Ralf żył nie tylko muzyką. W latach 1997-2004 pracował jako dekorator i promotor w kolektywie Sehnsedahastes. Wspomnianą wcześniej audycję Waschmaschine w radiu Corax prowadził w latach 2000-2004. Prezentował w niej rożne style muzyczne, od ambientu przez downbeat, po progressive, psychedelic trance i wiele innych gatunków. Do audycji zapraszał mniej znanych DJów, dając im możliwość zaprezentowania własnych umiejętności. W roku 2005 przeniósł się z rodzinnej miejscowości Halle do Berlina. Tego samego roku został DJ i promotorem izraelskiej wytwórni Agitatio Records. Największy wpływ na twórczość Ralfa miały takie projekty jak Astral Projection, Etnica, Hallucinogen i Space Tribe. Piet Kaempfer z muzyką miał styczność od młodości. Jako dziecko grał na pianinie, a w wieku czternastu lat zainteresował się syntezatorami i muzyką elektroniczną. Psychedelic trance odkrył w roku 1999. Zafascynowany skandynawskimi dźwiękami zaczął kolekcjonować płyty CD i winyle. Jednocześnie zaczął tworzyć pierwsze utwory. W roku 2001 wspólnie z kolegą (Marcus Gebhardt ) nagrał album "Psynce Ficktion". W tym samym czasie rozpoczął także przygodę jako DJ. Grywał wówczas na małych imprezach oraz w domu dla znajomych. Jego kariera nabrała tempa od 2003 roku, od tego czasu grywa na imprezach w kraju i zagranicą. Jego największym sukcesem jako DJ było zagranie w 2005 roku na festiwalu Rhythms Of Peace Festival w Maroko. Piet utrzymuje swoje sety w klimacie żywiołowego progressive trance. Do jego ulubionych producentów należą m.in. Antix, Beat Bizzare, Echotek, FREq, Sensient i Vibrasphere. Ralf i Piet swój pierwszy kawałek nagrali w roku 2004. Było to nagranie "Orion Sleepers". Gdy go zakończyli postanowili, że ich wspólny projekt będzie nosił nazwę Protonica. Nagranie "Orion Sleepers" ukazało się w 2005 roku na kompilacji "Goa Beach vol. 3" wydanej przez Yellow Sunshine Explosions. W marcu 2006 wytwórnia AP Records wydała debiutancką EPkę grupy. Rok później, 5 maja 2007 nakładem tej samej wytwórni, ukazała się pierwsza płyta w dorobku grupy. Styl jaki prezentują pod pseudonimem Protonica to psychedelic progressive trance. Wszystkie utwory które tworzą, powstają wyłącznie przy użyciu oprogramowania. Studio grupy składa się z laptopa Asus, monitorów Adam A7, słuchawek AKG K240, karty dźwiękowej i kontrolera Midi. Do tego dochodzi różnego rodzaju oprogramowanie z Orion Platinum 7 na czele. Podczas produkcji nagrań Ralf odpowiedzialny jest z taneczne tło, a Piet za utrzymanie harmonii i melodii. Jak sami przyznają tworzenie nagrań zaczynają od dobrego śniadania i kawy z mlekiem. Jest to najlepszy sposób na udane rozpoczęcie dnia. Motto jakie im przyświeca przy tworzeniu muzyki brzmi: "nauka zaowocuje w przyszłości". W roku 2006 Ralf i Piet postanowili powołać do życia nowy projekt - Kaempfer & Dietze. Pod tym pseudonimem nagrywają utwory w klimatach progressive trance / house.

RED [Mighty Quinn Rec. - Rosja]
--> http://www.myspace.com/redpsymusic
--> http://www.discogs.com/artist/Red+%2819%29

Obrazek

Red to urodzony w 1981 roku Rosjanin pochodzący z St. Petersburga. Radik (Rodion) jest studentem architektury i przy okazji jednego z projektów skorzystał z okazji by napisać muzykę. Tak bardzo go to pochłonęło, że już w roku 2001 zaliczył swój pierwszy publiczny występ. Rok później porzucił pracę by zagłębić się w świat muzyki elektronicznej. Jak wielu młodych artystów nie zamyka się na konkretny odłam psytrance, ciągle eksperymentując z muzyką. Efekty jego pracy to do tej pory kilkanaście utworów wydanych na płytach takich wytwórni jak Tantrumm Record, Vertigo Records, Temple Twisters Records oraz Mighty Quinn Records. Nakładem tej ostatniej wytwórni ukazał się również debiutancki album Red'a "Audio Drama". Red jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych rosyjskich producentów psytrance w jego nagraniach można znaleźć sporo mroku, energii, tajemnic i zarazem spokoju - jednym zdaniem: nie można go zaszufladkować.

GYRRO [Spectral Sound / Mystika OA - Słowacja]
--> http://www.myspace.com/gyrrospectral
--> http://www.discogs.com/artist/Gyrro

Obrazek

Gyrro słowacki DJ i producent. Jedna z najbardziej aktywnych postaci słowackiej sceny psychedelic trance. Podobnie jak u wielu poprzedników, rozpoczynał jako DJ, a dopiero później pochłonięty przez trans zaczyna tworzyć własne nagrania. Poza wieloma utworami, które nie doczekały się oficjalnego wydania, Gyrro osiągnął swój pierwszy wydawniczy sukces – jego nagranie „Intimate Together” znalazło się na kompilacji „Hammock Vol.2” wydanej przez Synergetic Records. Gyrro jest jednym z członków organizujących Mystika OA.

CHORS-THA [Timeflux Records - Słowacja]
--> http://www.myspace.com/chorstha

Obrazek

Chors - pod tym pseudonimem ukrywa się 31-letni Vlad "Hubert" Adamek mieszkający w mieście Piestany na Słowacji. Z produkcją muzyki związany od dawna. Najpierw jako gitarzysta w zespole rock'owym, a następnie od 1997, gdy zapoznał się z psychedelic trance jako DJ. Od roku 2003 zaczął produkować własną muzykę utrzymaną w klimacie mrocznego i hipnotycznego psychedelic trance. Na swym koncie ma występy na wszystkich największych imprezach i festiwalach psytrance na Słowacji i w Czechach.

WIRRAREKA [Timeflux Records - Słowacja]
--> http://www.twistedsessions.com/Wirrareka/35_video.php
--> http://www.discogs.com/artist/Wirrareka

Obrazek

Wirrareka to tak naprawdę urodzony w miejscowości Piestany (Słowacja) Matej Dzik. Aktywną przygodę z muzyką rozpoczął w 2000 roku, jako DJ. Rok później rozpoczął tworzyć własne produkcje. Jest dość częstym gościem na słowackich imprezach. Poza sporą ilością nagrań, które nigdy nie zostały wydane ma na swoim koncie dwa nagrania, które ukazały się na kompilacjach. Wspólnie z Vladimir'em Adamkiem (Chors) tworzą projekt Timeflux.

LEFTISM [Goblin Records - Słowacja]
--> http://www.myspace.com/ileftism

Obrazek

Leftism to solowy projekt Romana Zenko, Słowaka urodzonego w miejscowości Piešťany. Z psychedelic trance zetknął się poraz pierwszy w roku 1999. Do tamtej pory słuchał głównie Depeche Mode oraz muzyki z lat 60-tych. Po kilku latach słuchania psytrance postanowił samemu pobawić się w produkcję tej muzyki. Jak się okazało coraz lepsze efekty pracy sprawiały, że w 2005 roku powołał do życia projekt Leftism.

Obrazek

#HISTORIA

MYSTIKA V
FOTO
>> https://picasaweb.google.com/MystikaOA/ ... stival2010#

MYSTIKA IV
FOTO
>> http://www.psytrance.pl/gallery.php?tit ... Mystika_IV
VIDEO
>> Video - I Noc
>> Video - I Dzień
>> Video - II Dzień & Noc
>> Video - Talpa Live!
>> Video - U-Recken Live!
>> Video - Braincell Live!
>> Video - Opsy Live!
>> Video - Goasia Live!
>> Video - Dancing Girls

MYSTIKA III
FOTO
>> http://www.psytrance.pl/gallery.php?tit ... ystika_III
VIDEO
>> Video - Dancing Queen
>> Video - Penta Live
>> Video - Menog Live
>> Video - After Party

MYSTIKA II
FOTO
>> http://www.psytrance.pl/gallery.php?tit ... _Mystika_2
RELACJA
>> http://www.psytrance.pl/party.php?title ... mystika_II

MYSTIKA I
FOTO
>> http://www.psytrance.pl/gallery.php?tit ... a_Open_Air
VIDEO
>> http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &q=mystika
RELACJA
>> http://www.psytrance.pl/party.php?title ... _-_mystika

Obrazek

#DOJAZD

Samochodem.
Trasę rozpoczynamy w Katowicach (do Katowic raczej dojedziecie bez problemu). Następnie kierujemy się na Cieszyn. Z Katowic są dwie opcje dostania się do Cieszyna – różnica w czasie przejazdu jest niewielka – no chyba, że ktoś ciśnie 200 km/h to jedna z opcji będzie lepsza. W Katowicach wjeżdżacie na krajową 1 (trasa europejska E75). Jadąc cały czas tą drogą dojedziecie do przejścia granicznego Cieszyn Boguszowice – Chotebuz. Druga opcja dojazdu z Katowic to wjazd na drogę krajową 81. Za Żorami, w miejscowości Pawłowice będzie zjazd z drogi krajowej 81 na Cieszyn (droga wojewódzka 938). I tą drogą dojedziecie do centrum Cieszyna. Następnie wystarczy znaleźć przejście graniczne Cieszyn - Czeski Cieszyn. Zaletą pierwszej trasy jest to, że przez cały czas macie do dyspozycji dwa pasy. W drugim przypadku dwa pasy są tylko do Pawłowic, a później już tylko jeden. Jest też opcja trzecia, że jadąc drogą krajową 81, nie skręcacie w Pawłowicach na Cieszyn, tylko jedziecie dalej i w Skoczowie wjedziecie na krajową 1, i dalej jak już opisałem w pierwszej opcji.

W Czeskim Cieszynie odnajdujecie drogę na Žilina - droga nr 11 (kontynuacja trasy europejskiej E75). Do granicy ze Słowacją jest to niestety tylko dwu pasmówka. Później już do Žiliny do dyspozycji macie po 2 pasy w obu kierunkach. Do Žiliny z Czeskiego Cieszyna jedzie się około godziny. W Žilinie odnajdujecie znaki na miejscowość Martin. Nie powinniście przegapić zakrętu w kierunku tego miasta, ponieważ naprzeciwko was będzie market Tesco, po prawej stacja benzynowa (skręcacie w prawo). Wjeżdżacie na trasę europejską E50 (droga krajowa 18) i dojeżdżacie do Martina. Odbijacie na drogę krajową 65 w kierunku Turcianske Teplice / Banska Bystica. Jedziecie około 20-30 minut i trzeba uważnie znaleźć zjazd na Blatnice (zjazd w lewo). W "centrum" Blatnicy tuż za lokalnym marketem skręcacie w prawo i cały czas, kierując się droga na której jesteście dojedziecie do campingu, na którym odbywa się Mystika :)
Można też obrać trasę Katowice - Bielsko Biała - Żywiec - Zwardoń - Žilina , jednak mało kto z nie korzysta. Sporo remontów na tym odcinku.

Pociągiem/Autobusem
Do Cieszyna z Katowic dojedziecie koleją i autobusami PKS i minibusami. Kolejowe połączenie Katowice - Cieszyn jest beznadziejne, PKS też coraz rzadziej kursuje na tej linie. Rewelacyjne są natomiast busy 20-30 osobowe (http://www.busbrothers.pl) - koszt 10zł, w szczycie kursuja co pół godziny. Z Czeskiego Cieszyna do Martina jest kilka połączeń - bezpośrednie, z jedną, dwoma, trzema przesiadkami :) Wszystko zależy od klasy pociągu (Express, osobowy). I tak bez przesiadek expresem zajedziecie w 1h 43min. A osobowym (czterema pociągami) w 2h 50min. Także wszystko zależy od tego ile chcecie wydać na przejazd i jak długo jechać. Cena przejazdu z Czeskiego Cieszyna do Martina to koszt około 150 koron czeskich. Ceny możecie też sprawdzać za pośrednictwem strony http://www.idos.cz. Tam też macie rozkłady jazdy min. pociągów i autobusów. Z Martina do Blatnicy jada co godzinę autobusy - jedzie się około 34 minut. Cena biletu około 1 euro. Są to autobusy bezpośrednie. Camping znajduje się 1km za miasteczkiem. Jest też druga opcja dojazdu pociągiem na festa. Z Katowic udajecie się do Zwardonia. Jedzie się około 3 godzin. Ze Zwardonia jedzie pociąg do Ziliny. Nie kupujecie w polskiej kasie bezpośredniego biletu do Ziliny - kosztuje 40zł!. Jeśli chcecie to kupujecie w polskiej kasie bilet do pierwszej wioski za granicą - cena biletu 4zł. A następnie w pociągu u konduktora kupujecie bilet do Ziliny - za ten bilet zapłacicie około 3 euro. Dalej kierujecie się z Ziliny przez Martin do Blatnicy tak jak w pierwszym opisie.

Obrazek
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
wexy
Respected User
Posty: 119
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:15
Lokalizacja: Krk

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: wexy » 26 maja 2011, 16:40

:lol: Styropian to już finalny lineup ? Obserwuję oficjalną stronę festiwalu i widziałem, że jeszcze 25 maja był update :) ale Ty pewnie masz info z pierwszej reki :D

Widzimy się znów na UFO-campingu , może znów będziesz naszym kierowcą ? 8)
..:: Psy ::..
!##!^%$@#*^#@(&#%$&^^)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: Styropian » 26 maja 2011, 20:09

Prawdopodobnie jeszcze dojdą jacyś DJe/Producenci na Chill Out. Nie będą to jednak jakieś wielkie nazwiska.

Chatki i pokoje zostały już zarezerwowane.

Kierowcą...pożyjemy zobaczymy ;)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: *JetMan* » 27 maja 2011, 03:00

Styro zdjecia tendencyjne ; ) zobacz ile niewiast zapodales :D
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: Psysutra » 27 maja 2011, 08:12

Ja bym się bardziej obawiał gdyby było na odwrót :D

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: Templar » 27 maja 2011, 15:00

Sporo fajnych niewiast. ;)
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
SpAceGirL
Respected User
Posty: 109
Rejestracja: 09 lis 2005, 20:07
Lokalizacja: rzeszow/kolbuszowa
Kontaktowanie:

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: SpAceGirL » 27 maja 2011, 22:17

ja ma dosc festiwalowych picz, chce meskie "mienso" ogladac :P FOCH
....:::: GOA BaBa::::....

Awatar użytkownika
wexy
Respected User
Posty: 119
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:15
Lokalizacja: Krk

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: wexy » 01 cze 2011, 11:20

Styropianos, wiesz już jak i kiedy jedziesz na UFO-camp?
..:: Psy ::..
!##!^%$@#*^#@(&#%$&^^)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: Styropian » 01 cze 2011, 16:36

Jeszcze nie wiem, ale chciałbym być tam najpóźniej w czwartek wieczorem.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
wexy
Respected User
Posty: 119
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:15
Lokalizacja: Krk

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: wexy » 01 cze 2011, 16:40

Podobnie jak my :) nie wiemy narazie jak, ale na pewno w czwartek chcemy tam być, ostatecznie BusBrothers itp. 8)

My wracamy w Pn po afterze, na którym pewnie będziesz grał :) jakbyś miał jakieś info np. o wolnych miejscach w środku transportu to daj znać :D
..:: Psy ::..
!##!^%$@#*^#@(&#%$&^^)

Awatar użytkownika
mEwa
Egodrop / Syndromm
Posty: 1241
Rejestracja: 20 lut 2004, 15:57
Lokalizacja: Kraków

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: mEwa » 12 cze 2011, 23:40

wexy zamiast na słowację, na goa dupe jedźcie... no nie wierzę, że wybieracie mystikę, jak pod nosem kroi się coś naprawdę wyjątkowego :)
:E

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: Psysutra » 13 cze 2011, 00:10

Cudze chwalicie a swego nie znacie :!:

Meff, agitatorze :wink:

majones
Posty: 13
Rejestracja: 26 sty 2010, 22:48

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: majones » 14 cze 2011, 17:12

A słyszałem pogłoski że Mystika V byla ostatnia na UFO Camp :>
GG 1616124

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: Kodda » 14 cze 2011, 17:57

mystika srystika.. ja standardowo wybieram open w polszy.. tyle.
a tym co wola obczyzne chuj w goa dupe;] [zart/nietrafiony].. hehe :twisted:
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
wexy
Respected User
Posty: 119
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:15
Lokalizacja: Krk

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: wexy » 16 cze 2011, 19:22

mEwa pisze:wexy zamiast na słowację, na goa dupe jedźcie... no nie wierzę, że wybieracie mystikę, jak pod nosem kroi się coś naprawdę wyjątkowego :)

Oczywiście miałem plan jechać na GoaDupe, niestety terminy się niekorzystnie nałożyły, a z racji że Mystika byłą we wcześniejszych planach a zarazem inne plany łączą się z nią to jadę tam.

Pozostaje mi życzyć udanej Dupy :)
..:: Psy ::..
!##!^%$@#*^#@(&#%$&^^)

Awatar użytkownika
zuzu
User
Posty: 39
Rejestracja: 14 lut 2006, 02:07
Lokalizacja: pzn
Kontaktowanie:

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: zuzu » 29 cze 2011, 22:49

Schizo jedziesz?:)

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: Styropian » 30 cze 2011, 08:59

MYSTIKA FESTIVAL 2011 TIME TABLE

#MAIN
19.00 - 20.30 Spectral Sound Opening
20.30 - 22.00 Kary
22.00 - 00.00 Kaepfer & Dietze
00.00 - 01.30 Gyrro live
01.30 - 03.00 Overdream live
03.00 - 04.30 Elephant
04.30 - 05.30 Digicult live
05.30 - 07.00 Demented
07.00 - 08.30 Mindwave live
08.30 - 10.00 Ellisdee
10.00 - 11.30 Rawe
11.30 - 13.00 Kybalion live
13.00 - 14.30 Pálmester
14.30 - 16.00 Styropian
16.00 - 17.30 Ilija
17.30 - 19.00 Activ8
19.00 - 21.00 Harihara
21.00 - 22.15 Protonica live
22.15 - 23.45 Nokoklaus
23.45 - 01.45 Red live
01.45 - 03.15 Chors live
03.15 - 04.45 Leftism live
04.45 - 06.15 E-Clip live
06.15 - 07.45 Wirrareka live
07.45 - 09.15 Maverick
09.15 - 10.45 Psyla
10.45 - 12.15 Flame

#CHILL
19.00 - 20.30 Psygor
20.30 - 22.00 Les
22.00 - 23.30 Syrinx
23.30 - 01.00 Tamal
01.00 - 02.30 Saluberrimae live
02.30 - 03.30 Teplo live
03.30 - 05.30 Damon
05.30 - 07.30 Styropian
07.30 - 09.00 Thomato
09.00 - 10.30 Maverick
10.30 - 12.00 Chicko
12.00 - 13.30 Claxon
13.30 - 15.00 Mirin
15.00 - 16.30 Psyla
16.30 - 18.00 Kary
18.30 - 20.00 Sonority live
20.30 - 21.30 Ambientium & Fatcat live
22.00 - 23.30 Mythematica live
23.30 - 01.00 Pálmester
01.30 - 03.00 Overdream live
03.00 - 04.30 Ilija
04.30 - 06.00 Zokiblue
06.00 - 07.30 MTK
07.30 - 09.00 Nobody
09.00 - 10.30 000333

Afterparty --> niedziela od 13:00
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
wexy
Respected User
Posty: 119
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:15
Lokalizacja: Krk

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: wexy » 05 lip 2011, 19:10

Wie ktoś, czy w wiosce obok ufo campingu są sklepy, jeśli tak to orientacyjnie w jakich godzinach otwarte w dni robocze i weekend.

jak wyglądały sprawy jedzeniowe, czy można zjeść coś obiadowego na fescie :) czyli obfity posiłek i w jakich cenach.

Głównie chodzi mi o zdobycie pokarmu 8) zawsze jechaliśmy z własnym a teraz sytuacja się odwróciła, dzieki z info
..:: Psy ::..
!##!^%$@#*^#@(&#%$&^^)

Awatar użytkownika
shizofremia
Elite User
Posty: 758
Rejestracja: 12 lis 2006, 17:41
Lokalizacja: z poludnia

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: shizofremia » 06 lip 2011, 18:42

zuzu pisze:Schizo jedziesz?:)
planowo ja : ) a Ty sie wybierasz? kopa lat my sie nie widzieli : )
wexy pisze:Wie ktoś, czy w wiosce obok ufo campingu są sklepy, jeśli tak to orientacyjnie w jakich godzinach otwarte w dni robocze i weekend.

jak wyglądały sprawy jedzeniowe, czy można zjeść coś obiadowego na fescie :) czyli obfity posiłek i w jakich cenach.

Głównie chodzi mi o zdobycie pokarmu 8) zawsze jechaliśmy z własnym a teraz sytuacja się odwróciła, dzieki z info
Ty przeca zawsze mozna kupic zarlo na ufo campingu a do sklepu raczej daleko piechotka... :-p
..:: psychedelic acide life forms ::..

Awatar użytkownika
wexy
Respected User
Posty: 119
Rejestracja: 18 sie 2007, 21:15
Lokalizacja: Krk

Re: 22-24.07.2011 | MYSTIKA VI Open Air | Słowacja

Post autor: wexy » 06 lip 2011, 21:21

Shizofremia, kiedy będziesz wiedział, że jedziesz na pewno, bo jak Ty jedziesz to my z Toba :D
..:: Psy ::..
!##!^%$@#*^#@(&#%$&^^)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość