Letní Zvěř - Freak Psychedelic FREEPARTY Open Air

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
SWD
User
Posty: 39
Rejestracja: 10 wrz 2009, 16:35
Lokalizacja: Silesia Moravska :))
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Letní Zvěř - Freak Psychedelic FREEPARTY Open Air

Post autor: SWD » 20 cze 2011, 10:51

Obrazek


Letní Zvěř - Freak Psychedelic FREEPARTY
Open Air
Piątek 08.07.2011- Niedziela 10.07.2011
Przejście Graniczne Zdoňov / Łączna (okr. Náchod)
Královehradecký kraj
GPS: 50°39'9.575"N, 16°8'51.981"E
Mapa: http://www.mapy.cz/#l=3&umc=9kw-hx14AF& ... %C3%A1chod

Psy Stage
Na głównym stage zagrają weterani czeskiej, słowackiej oraz polskiej sceny psytrancowej:
Dj.
Prenatal (Hedonix)
MP (Hedonix)
Styropian (Psylesia.org)
Lolla (Zero Point)
Plavix (forestdark SK)
Fractal 3pers: Eddie Evil Twin&Salihlavka Magická (SK)
Truskawiec (U.S.E)
Gondar (Trancedelic family)
Psyself
Neurosponge (Hedonix)
oraz goście...

Chillout
Po wielkich trudach każdy „zwierzak“ musi trochę odpocząć w nucie psychedelicznego chilloutu w tipi plemienia Stepilého Bizona.
Przeciwwagą psychedelicznego raju będzie muzyczny namiot „Czajovna Sound System „ z dredatymi (i nie tylko) rytmami.
Vjs
Piotr Serafin (PL)- videomapping
Koza (Hedonix)
Siggy&Eskadr
Kashmir
Neurokaleidoskop...

Deco
Cyreal
Zela23&Bodlinka
Alisa&Kashmir
HockeyPoint
IvQ
Alice in Fluoroland

Po srogiej zimie i soczystych zapachach wiosny przychodzi lato, a wraz z nim psychedeliczne free party w lesie-krótko mówiąc „Letní zvěř”... Po serii psytrancowych letnich festiwali, pomysleliśmy o stworzeniu miłej tanecznej imprezki w ramionach natury. Chcemy uciec od zainfekowanej maszyny cywilizowanego świata, od dusznego miasta pelnego frustracji i chillować na granicy czarodziejskich lasów i podmokłych polan zalanych promieniami slońca, gdzie rozstawimy psytrancowy namiot oraz drugi z Czajovna Sound System który zapewni nam spokojny i swobodny chillout.
O wyborne trunki zadba „Přátelský BAR“ serwując napoje alkoholowe oraz wspaniałą malinową lemoniadę. Jeśli zabraknie Ci energii i sił to udaj się do „Puškvorcového Baru“, gdzie będą różne eliksiry i esencje stawiające na nogi. O Wasze podniebienia zadba rónież „Willdenburyho Grill“. Poranek osłodzi Wam kawa i sodziutkie ciasta które będą na wyciagnięcie ręki w „Cukrárna U Lesní“.
Czas wolny możecie spędzić biorąc udział w workshopach i na zabawie min.
- Indywidualne zajęcia z sitodruku
- Rakiety wodne
- Duży zestaw do baniek mydlanych
- Indiański tenis
- Itd.
Okoliczne lasy kryją w sobie wiele innych atrakcji turystycznych min. Skały Adršpašské oraz liczne leśne zwierzęta (nie licząc nas samych )
Krótki opis kampingu:
- 30 chatek 4-osobowych w cenie 400koron/noc za całą chatkę
(dla wyjaśnienia: chatki są wynajmowane jako 4 osobowe i za tyle osób trzeba zapłacić niezależnie czy jesteś sam czy w trzy osoby)
- Toalety- OK.
- Pryśnice- OK.
- Gospoda- OK.
Oraz las pełen drzewa na ognisko oraz grzybów...
Można również rozstawić swój namiot w cenie 30koron/noc za namiot
Kontakt telefoniczny do gospodarza obiektu w celu rezerwacji chatki +420 608 931 516, na terenie kampingu jest słaby zasięg GSM, więc prosimy o cierpliwość.
P.S. Pokaż nam swoją inspirację i kreatywność. Możesz wziąć na siebie tworzenie tego festiwalu, gdzie nutą przewodnią są elfy, skrzaty, krasnale, wróżki i inne magiczne stworzenia.
Wstęp – Free
Więcej info (CZ) na:
http://www.nyx.cz/index.php?l=events;l2=2;id=13386

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: Letní Zvěř - Freak Psychedelic FREEPARTY Open Air

Post autor: Primal » 20 cze 2011, 21:30

wow nie wiem jak to zadzialo ale ktos wyczul mysli przewodnie naszej ekipy z deepersense bo planowalismy zrobic sobie zlocik w tym terminie w jastrzebiu zdroj na dzialce kumpla...

a tu taka opcja :!: bardzo mocno do rozwazenia :) jak dla mnie idealna opcja :)

Awatar użytkownika
SWD
User
Posty: 39
Rejestracja: 10 wrz 2009, 16:35
Lokalizacja: Silesia Moravska :))
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Letní Zvěř - Freak Psychedelic FREEPARTY Open Air

Post autor: SWD » 22 cze 2011, 11:41

Trochę doszło grajków:

Psytrance openair freeparty

Divotvorná tancovačka na hranicích reality a surreality, prožívání a imaginace, rezonance a spontánní dekoherence...

Po výborné zimě a provoněném jaru přichází šťavnaté léto a sním i divoká psychedelická trancová free-párty u lesa, zkrátka taková "Letní zvěř"... Po sérii letošních našláplých psytrancových festivalů nás napadlo vytvořit uvolněnou přesto neméně zábavnou letní tancovačku v náruči přírody. Chceme uniknout ze stroji zamořeného světa, z frustrace a deprese dusného města, do klidu zapomenutého pohraničí, plného čarokrásných lesů, vůní prosáklých luk a sluncem zalitých hájů. Na paloučku u lesa rozbalíme psytrancový hudební stánek a multi-žánrový stánek Czjavovna Sound Systém, klidnou a uvolněnou atmosféru poskytne Chilloutový stan. Osvěžení nabídne Přátelský BAR s výborným alkopitivem a malinovou limonádou.Ranní kávu Vám osladí a koláček pod nos přinese Cukrárna U Lesní víly. Volný čas vyplní řada workshopů: Samoseto sítotisk, slackline, vodní rakety, vélkej bublifuk, indiánský tenis atd… Párty proběhne v zázemí kempíku s veselým kempařem, chatkama a hospodou. Okolní lesy skrývají mnoho turistických atrakcí (Adršpašské skály) i mnoho lesní zvěře.

V hlavní psytrancové oboře divou zvěř prožene i zkrotí:
Styropian (Psylesia.org- PL)
Truskawiec (U.S.E)
Prenatal (Hedonix)
MP (HedoniX)
Neurosponge (Hedonix)
Kashmir (HedoniX)
Lolla (http://www.zeropoint.cz/bios.html)
Cejn (http://www.zeropoint.cz/bios.html)
Raaja - live (http://www.zeropoint.cz/bios.html)
Jandis (http://www.zeropoint.cz/bios.html)
Psyself (Psychedelic Freax)
Gondar (Trancedelic Family http://www.myspace.com/139739712)
Kryzka - live ((InPlaya)
Ejczka (Der Klang)
Mjugen (Psycraft)
Ikognito (Višna za Bory)
CLTR (zrychtekk s.s.)
Pssychotekk (illegal s.s.)
Turo (Goblin Records- SK)
NoVoid (Goblin Records- SK)
Plavix (forestdark SK)
Eddie EvilTwin (Fractal 3pers - SK)
Salihlavka Magická (Fractal 3pers - SK)

Czajovna Sound System Djs
Rachetik (HedoniX)
DJ Negast
XND.cz
Sterigma
Siggy - live
Kuby Tekk - live
Markar
nedělně polední NeuroSkáčko...
a další...

Chillout Teepee:
Extazik
Kashmir (HedoniX)
THX
Rachetik (HedoniX)
Zela
a další... víc infa už brzo

VJs:
Piotr Serafin (PL) Video mapping
Siggy (HedoniX)
Koza (HedoniX)
Eskadr (Trancedelic Family)
Kashmir (HedoniX)
Ikognito (Visna za Bory/Hockey Point)
Markar (Visnaza Bory/Hockey Point
Neurokaleidoskop

Dekorace:
Cyreal (Cybofunk)
Alisa&Kashmir (Hedonix)
Zela23&Bodlinka (HedoniX)
Markar(HockeyPoint)
IvQ (HedoniX)
Alice in Fluoroland (HedoniX)

Obserwuj:
NYX.CZ
lub
http://www.facebook.com/event.php?eid=133012310109782
Pozdro

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: Letní Zvěř - Freak Psychedelic FREEPARTY Open Air

Post autor: Primal » 25 cze 2011, 23:13

eh wielka szkoda, ale moja ekipa jednak ma zaplanowany wczesniej inny imprezowy motyw ktorego chca sie trzymac i tym samym ja tez sie musze wycofac z tego pomyslu o ktorym tu mowa...

zycze udanej zabawy i swietnej pogody! :)

Awatar użytkownika
spuhlak
Respected User
Posty: 111
Rejestracja: 01 wrz 2010, 15:16
Lokalizacja: Wrocław
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Letní Zvěř - Freak Psychedelic FREEPARTY Open Air

Post autor: spuhlak » 08 lip 2011, 14:35

3 osoby z wrocławia chętne na tripa, tylko jest problem z trasnportem. jeśli ktoś jakimś cudem przejeżdza przez Wro i ma 3 miejscówki wolne to z chęcią uderzymy się spsychonatować!

Awatar użytkownika
psystencel
User
Posty: 99
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:51
Kontaktowanie:

Re: Letní Zvěř - Freak Psychedelic FREEPARTY Open Air

Post autor: psystencel » 09 lip 2011, 18:53

bardzo uśmiechnięty, klimatyczny festiwalik! świetna robota w pięknym miejscu - pozdrowienia dla sąsiadów z południa :)

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: Letní Zvěř - Freak Psychedelic FREEPARTY Open Air

Post autor: Primal » 10 lip 2011, 16:00

eh coz.. to fajnie i pozytywnie :)

Awatar użytkownika
SWD
User
Posty: 39
Rejestracja: 10 wrz 2009, 16:35
Lokalizacja: Silesia Moravska :))
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Letní Zvěř - Freak Psychedelic FREEPARTY Open Air

Post autor: SWD » 12 lip 2011, 14:35

Mam nadzieję, że Styro coś opowie :D

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: Letní Zvěř - Freak Psychedelic FREEPARTY Open Air

Post autor: Styropian » 12 lip 2011, 23:15

Arku...mówisz masz :)
Po 1) fotki już w naszej galerii --> http://www.psytrance.pl/gallery.php?tit ... Letni_Zver

Po 2)...impreza przyjemna choć tak naprawdę byłem na niej krótko ;) Miejscówka na granicy Polsko - Czeskiej bardzo fajna. Nie są to wprawdzie góry na miarę Chvatimech'a, ale mają swój ogromny urok - przede wszystkim skały (Góry Stołowe). Miejscówka bardzo dobrze przygotowana...wykoszona trawka, chatki w dobrym stanie, do tego jak zwykle świetni ludzie. Pogoda dopisała w 3/4 trwania imprezy.
Muzycznie...heh, pierwsza noc to była rzeź niewiniątek :) Dopiero grający przede mną Ejczka zwolnił i zaczął serwować przyjemniejsze dla ucha dźwięki. Co się działo w trakcie dnia nie mam zielonego pojęcia, bowiem razem z Sylwią zwiedzaliśmy region dolnośląski. Druga noc to pogawędki ze znajomymi i "zaliczenie" seta Prenatal'a. Szkoda, że padłem ze zmęczenia i nie zaliczyłem występu Gondar'a, bo zazwyczaj jego sety/live bardzo przypadały mi do gustu. W połowie nocy zerwała się burza z konkretnymi piorunami i muzyka ucichła.
Dopiero rano gdy słońce ponownie zaatakowało wznowiono granie i znów było przyjemnie. Ale tak jak wspomniałem podczas tego weekendu nie skupiałem się na imprezie, tylko zwiedzaniu regionu w którym nie dane było mi jeszcze być.
Biorąc pod uwagę to, że impreza była darmowa! to przygotowanie, klimat jaki na niej panował oraz miejscówka sprawiały, że naprawdę warto było się tam pojawić. O muzyce nie będę się więcej wypowiadał bo słuchałem jej zbyt krótko :)

Fotki z podróży po dolnym śląsku --> http://picasaweb.google.com/MystikaOA/K ... aGUszczyca
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Primal
Deepersense
Posty: 1066
Rejestracja: 01 lut 2008, 18:00
Lokalizacja: Hajduki
Kontaktowanie:

Re: Letní Zvěř - Freak Psychedelic FREEPARTY Open Air

Post autor: Primal » 12 lip 2011, 23:28

hehe to chyba znak czasu :P styro nie jechal na psyparty glownie dla muzycznych wrazen :wink: ale recke bylo milo poczytac, a fotki poogladac :)

Awatar użytkownika
SWD
User
Posty: 39
Rejestracja: 10 wrz 2009, 16:35
Lokalizacja: Silesia Moravska :))
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Letní Zvěř - Freak Psychedelic FREEPARTY Open Air

Post autor: SWD » 13 lip 2011, 08:51

Dziękuję Wojtkowi za opis. Jak zawsze bardzo sympatycznie czyta się jego recenzje z imprezek, więc i tym razem jest podobnie.
Nie samowite wrażenie sprawiała na nas bezpośrednia bliskość granicy z RP i wielu Czeskich przyjaciół "puszczało chmurę" w tamtą stronę (notabene ciekawe czy Polska Straż Graniczna czuła zapach :)). Uczestnicy festiwalu co rusz przekraczali nielegalnie "statni hranice" i sprawiało im to niesamowitą frajdę nawet do tego stopnie, że zostawiali samochody po Polskiej stronie (mowa o Czechach).
Coś dodam tylko o secie Gondar'a: jak dla mnie to wielkie rozczarowanie. Co prawda muzyczny dobór trucków był wyśmienity, ale set jako całość był bardzo słaby. Czekałem na set tego gościa, licząc na cudowną podróż po wszechświecie psychedlicznego transu, ale co kilka minut moje nogi tak jakby zapuszczały korzenie w ziemię. Brakowało bitu. Szkoda.
Wielkie dzięki za organizację imprezy dla Mira i Alenki oraz Zeli i Bydliny. Dodam, że w tym samym czasie miały miejsce inne weekendowe impry takie jak "Paradise Festival" w Austrii i imprezka w Ostravie (zakończona w nocy przez policję), a mino wszystko zewsząd słyszałem odpowiedź na moje pytanie: ..." a Wy nie na Paridise lub na party w Ostravie?"..., po czym padała odpowiedź ..." tu jest nasza rodzina"... miłe, prawda?

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości