Indian Spirit 2011 Niemcy

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Sara
Posty: 6
Rejestracja: 25 sie 2011, 11:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Indian Spirit 2011 Niemcy

Post autor: Sara » 25 sie 2011, 11:58

Kto się wybiera w tym roku na Indian Spirit? :-)

Szczegóły: http://indian-spirit.de/festival/

Szukam transportu dla 2 osób z Polski (jesteśmy z Warszawy, ale możemy dojechać pociągiem do innego miasta :-))

Jeśli ktoś ma wolne miejsca lub pomysł jak skutecznie i tanio dojechac na miejsce, piszcie: kasprowicz.sara@gmail.com

Pozdrawiam
Sara

Tranzenija
Posty: 9
Rejestracja: 09 lip 2008, 18:42
Lokalizacja: WWA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Indian Spirit 2011 Niemcy

Post autor: Tranzenija » 25 sie 2011, 14:30

hej! my jedziemy z W-wy i mamy akurat 2 wolne miejsca ale wyjezdzamy 30.08 po pracy i na 1 noc do Szczecina. potem prosto na miejsce. Jesli Wam to odpowiada to zapraszamy :)

mendelejew
Respected User
Posty: 107
Rejestracja: 13 lut 2010, 14:44
Kontaktowanie:

Re: Indian Spirit 2011 Niemcy

Post autor: mendelejew » 06 wrz 2011, 23:07

Fajno było. Nie jestem tylko w stanie zrozumieć czemu Ephedrix wrzucał do każdego swojego kawałka ten sam sampel z bębenkami. No i Chaos Concept zamknęli swój kramik akurat jak chciałem kupić koszulkę przed wyjazdem, a na Haldolium starym zwyczajem zaspałem ;)

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości