Fullmoon Festival 2005

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Oliwia » 26 lip 2005, 08:09

W sumie tak szczerze to kiedy oglądałam filmiki wczoraj z full-moona to wygląda świetnie, a szczególnie jeden mi się podoba. Nie widze żadnych gwizdków, ludzie uśmiechnięci, więc zwracam honor jesli kogoś naprawde uraziłam. Ale nie skrytkowałam wibracji i usmiechów, tylko wiadomo co i co do tego zdania nie zmieniam.
A co innego kiedy czytam, ze Full-Moon to producenci, wykonawcy, labele, muza taka czy siaka, a kiedy czytam o wibracjach i tym co w tym najistotniejsze.
I ostetecznie i tak jestem zdania, ze agresywne zmieszanie kogoś z błotem, naprzeciwko takich argumentów jak Janusza czy Aliena było tu grubo nie na miejscu. Pozdrawiam.
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
biniu
Elite User
Posty: 775
Rejestracja: 26 lut 2004, 11:52
Lokalizacja: warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: biniu » 26 lip 2005, 14:08

Jak się jest pierwszy raz gdzies to napewno jest najlepiej:) Nie mówie zę ten Full Moon był zły ale jakoś ja osobiscie się bawiłem lepiej na poprzednich... I naprawde sam do końca na 100% nie wiem czemu tak było! Ale ogólnie festiwal był udany! Pozdrawiam i do zobaczenia w weekend na Moondali:)

Awatar użytkownika
biniu
Elite User
Posty: 775
Rejestracja: 26 lut 2004, 11:52
Lokalizacja: warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: biniu » 26 lip 2005, 16:42

http://www.fullmoon2005.neostrada.pl/index.html
a tu są foty Robota z warszawy:)

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Post autor: *JetMan* » 26 lip 2005, 22:25

Ludzie wyluzujcie, macie chyba wyjatkowo kiepskie biorytmy. ;-)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Oliwia
Telepateam / Syndromm
Posty: 841
Rejestracja: 08 mar 2005, 13:17
Lokalizacja: Południowy Wschód Góry Lasy
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Oliwia » 26 lip 2005, 22:52

Mam nadzieje, ze to sie zmieni koło piątku....jakby co nie zabierajcie żadnych ostrych narzędzi na Moondale, noże, młotki i inne takie też niech zostaną i jakies broń boże koszulki z podobizmą Skaziego ;) bo wiadomo jakby to się mogło skończyć....
;)
The truth can not be said...
gg 5343579

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 26 lip 2005, 23:13

Oliwia: sugerujesz, że mamy kupić wszyscy chleb krojony? :wink:

Ok, soczysta fotorelacja autorstwa Styropiana znajdująca się w dziale Gallery została już zaanonsowana oficjalnym newsem. Niestety z mojej winy (zasiedziałem się dzisiaj nieco u kumpla w kwestii aftera pomoondallowego) wynikła mała obsuwa w czasie z relacjami, te znajdą się na stronie dopiero jutro.
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 27 lip 2005, 19:07

Zgodnie z obietnicą po soczystej galerii z Fullmoon Festival 2005 prezentujemy Wam dwie obfite i wzajemnie uzupełniające się relacje: Styropiana oraz moją. Mamy nadzieję, że choć trochę udało nam się przybliżyć Wam to, co działo się podczas tego tygodniowego eventu pod gołym niebem. Dział Party - miłej lektury. :wink:
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 04 sie 2005, 23:00

Gizmex pisze:Uu czyzby spirit zone zakonczyl dzialalnosc?? Bo cos antaro nosil sie z takim zamiarem. A wpyrzedaz plytek to zly znak
Fakt upadku Spirit Zone coraz bliższy. Po Full Moonie strona labelu jeszcze działała,a dziś juz tylko error. :(
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 22 wrz 2005, 23:48

No to podbijamy Full Moon'owy temat do góry za sprawą filmików :)

:arrow:http://83.98.237.66/film1.avi
:arrow:http://83.98.237.66/film2.avi
:arrow:http://83.98.237.66/film3.avi
:arrow:http://83.98.237.66/film4.avi

Mam jeszcze namiary na kilka mniejszych (ale najpierw muszę je przetestować, oraz ściągam 250mb film z Emule...ale to troszkę potrwa.
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości