O.Z.O.R.A. Festival 2012

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: damon » 07 gru 2011, 23:27

Tuesday, August 7, 2012 at 9:00pm until Sunday, August 12, 2012 at 4:00pm


O.Z.O.R.A. 2012 Psychedelic Tribal Gathering

lineup so far:

Main Stage:
The Infinity Project, Growling Mad Scientists, Tsuyoshi Suzuki, System 7, Kox Box, Tristan, Laughing Buddha, Dick Trevor, Kindzadza, Atriohm, Giuseppe, Ajja, Psychaos, Deedrah, Earthling, Son Kite, Silicon Sound, Chromatone, Flip-Flop...

Chill Out Stage:
Digital Mistery Tour, Saafi Brothers, Gaudi, Minilogue, Mauxuam, Kaya Project, Antonio Testa, Nick Manasseh, Warp Technique, Green Beats, Nova, Josko, Justin Chaos, Nick Interchill...

Magic Garden: Performances, workshops, handicraft, lectures...

Same venue!

More info soon...

https://www.facebook.com/events/257251597668506/


Old school revival? :lol:


PS. Wlasnie uslyszalem, ze mnie pojebalo (odpowiedz na pytanie: co powiesz na combo Ozora/Boom w 2012?" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
psystencel
User
Posty: 99
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:51
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: psystencel » 26 gru 2011, 01:16

rzuć okiem na świeżo zupdatowaną stronkę (http://ozorafestival.eu)

line up na chillout niestety ale bez komentarza :|
a z szatą graficzną strony polecieli już po całości :cry:

:roll: :roll: :roll:

Awatar użytkownika
Kodda
Syndromm
Posty: 2118
Rejestracja: 22 sty 2004, 09:24
Lokalizacja: Leeds
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Kodda » 31 gru 2011, 09:43

widze ze ine apdejtujecie.. wiec pomoge:

LINE UP:
Main Stage:

Ajja; Allaby; Archaic; Arjuna; Asimilon; Atriohm; Avalon; Brainiac; Burn in Noise; Chromatone; Deedrah; Dick Trevor; E.V.P.; Earthling; Everblast; Flip - Flop; Giuseppe; Growling Mad Scientists; Headroom; Highlight Tribe; Hoodwink; Hopi; Insector; Kin Dza Dza; KoxBox; Laughing Buddha; M-Theory; M.A.C.K.; Materia; Nigel Tav; Pandy; Paul Taylor; Perfect Stranger; Pogo; Psychaos; Psykovsky; Silicond Sound; Son Kite; Soundaholix; Psymmetrix; Sun Control Species; System 7; Tetrameth; The Infinity Project; Touch Tone; Trippy Hippies; Tristan; Tron; Tsuyoshi; Waio; Sensient; Zen Mechanics

Chill Out stage:

Aliji ; Antonio Testa; Brando Lupi; Chandrananda; Culture Cruisers; Darren Sangita; Digital Mistery Tour; Dilo; Dj High; Dubsahara aka Greg Hunter; Eye; Gaudi; Green Beats; Jasper Dubmission; John B.; John Monkmann; Josko; Justin Chaos; Kaya Project; Manito; Matteo Loopus; Mauxuam; Minilogue; Mirror System; Naked Nick; Nick Interchill; Nick Manasseh; Naga; Nova; Nuno; Phunk Dub; Robin Triskele; Tatiana Sanches; The Orb; Toires;Tripswitch; Trotter; Warp Technique; Zeon; Zizou


***************************************************

czuje ze zaraz zacznie sie placz ze nie ma ultimae records lub hallucinogena czy tam shpongla..
ja tam nigdy wielkim fanem chill outow nie bylem a pozostale 2 projekty tez szczegolnie mnie nigdy nie robily wiec poki co, jak dla mnie zmiany ida w dobrym kierunku... [rozumiecie.. rok w rok ten sam sklad z ultimae kosztem setek innych projektow ambient chill out to tez jakos specjalnie fair nie bylo - niech i inni sie pokaza/wykaza]

w tym roku widze bedzie wiecej skocznego dobrego psy grania kosztem pierdzacych zmulonych hausowych progresow.. zobaczymy.. ja jade bankowo.. przekonali mnie ajja, atriohm i kilka innych plus to ze nie ma mydlanego nijakiego liquid soula [kawalek 'party people' to jakis zart a nie psytrance].. zastanawiam sie tylko jak bedzie w tym roku wygladac udekorowany main bo ekipa ktora zajmowala sie tym wczesniej robila niesamowita robote i trudno bedzie ich przebic

sadze ze frekwencja bedzie nizsza niz rok czy dwa lata temu zarowno za sprawa booma, suna jak i perturbacji organizatorskich po drodze.

ciekaw jestem waszych opiniie.. ktore lajnapy lepsze? czego mozna sie bac a co dobrze ze ma byc zmienione.

pozdrawiam
*madry podpis ktory kazdy i tak przeczyta*

Awatar użytkownika
krzysztof
Respected User
Posty: 160
Rejestracja: 14 paź 2007, 21:24
Lokalizacja: planet earth
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: krzysztof » 02 sty 2012, 15:55

bardzo dobry line up, dużo nocnej, funkowej psychodelii czyli to co tygryski lubią najbardziej 8) brakuje mi tu jeszcze ze 2-3 projektów forestowych i skład mógłby konkurować z boom'owskim.

w zasadzie do tej pory zdecydowany byłem na psyculture fest (http://www.facebook.com/events/208067235915183/) ale widzę że trzeba raz jeszcze dokładnie przeanalizować + i - :)

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Templar » 17 sty 2012, 20:39

damon pisze:Old school revival? :lol:
He, podobnie pomyślałem jak zobaczyłem pierwsze dwie nazwy. Pierwsza, no bo to TIP, więc wiadomo, a druga, bo już od dawna nie widziałem rozwinięcia skrótu GMS, na który przerzucili się pod koniec lat 90-tych. Jestem szczególnie ciekaw The Infinity Project czy to będzie jakiś set Raja, czy też kombek jego i Grahama Wooda, który od czasów projektu Blowfish gdzieś zniknął. No ale jak wyszło z Nunsami i ich swoistą rewitalizacją, to nie widzę powodu, dla którego ci dwaj nie mieli by znowu działać wspólnie.
Kodda pisze:ja tam nigdy wielkim fanem chill outow nie bylem a pozostale 2 projekty tez szczegolnie mnie nigdy nie robily
Spiritharee powiedziałby co innego. ;)

Jak dla mnie zmiany w line-upie też na plus. Wspomniana wytwórnia i projekty są owszem fajne, ale co za dużo to niezdrowo. Cały skład gigantów z Ultimae w zasadzie blokował dojście wielu innych projektów, a w kwestii chilloutów jest w czym wybierać i to wciąż z tej tzw. górnej półki. Main też prezentuje się okazale, dla każdego coś miłego. Owszem, przewija się wciąż sporo nazw z poprzednich edycji, ale nie odniosłem jakiegoś wrażenia odgrzewanych kotletów.

I tak jak pisałem już w wątku poprzedniej Ozory, też sądzę, że frekwencja będzie w tym roku niższa z uwagi na Boom.

Doszło też kilka nowych postaci na obie sceny:

Main Stage:

Ace Ventura
Edoardo
Captain Hook
Para Halu
Aphid Moon
Hypnoxock
Doc

Chillout Stage:

Deadbeat
Higher Intelligence Agency
ISHQ
Mbuki Mvuki
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: damon » 18 sty 2012, 01:38

Chill zaczyna robic sie coraz bardziej ciekawszy. Widze, ze ktos wytknal glowe z puszki troche ;)

havaya
User
Posty: 90
Rejestracja: 13 kwie 2011, 21:55
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: havaya » 20 sty 2012, 00:30

Jak dla mnie line-up na plus...licze na 10 000 ludzi, a jeszcze lepiej by bylo jakby podbilo kolo 5k. Jadymy na bank 8) 8) 8)

Awatar użytkownika
bubblegum
Psylesia / TLG
Posty: 3042
Rejestracja: 20 cze 2005, 18:16
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: bubblegum » 23 sty 2012, 14:33

z FB
Twisted Records
No Twisted at Ozora this year..............

Awatar użytkownika
biniu
Elite User
Posty: 775
Rejestracja: 26 lut 2004, 11:52
Lokalizacja: warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: biniu » 23 sty 2012, 21:10

i dobrze że no Twisted ile można :P
a biń to tylko o darkach nawija...a gdzie Halucynogen? Etnica? Pleiadians? binio sprzedałeś swe transowe ideały za pare darkowych, judaszowych srebrników !
Wujkie Jurgen jest The BEST!!!!!!

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Templar » 24 sty 2012, 14:24

Brak Twisted to po prostu efekt "solidarni z poprzednią Ozora-crew".
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
psystencel
User
Posty: 99
Rejestracja: 23 paź 2010, 18:51
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: psystencel » 30 sty 2012, 17:42

The official 2011 O.Z.O.R.A Video will be uploaded to the internet on the afternoon of the 5th of February

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Templar » 11 lut 2012, 13:54

Z najświeższych wiadomości:

"Just Confirmed: Juno Reactor 20 Years Anniversary Concert @ Ozora Festival 2012"
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: *JetMan* » 21 kwie 2012, 20:04

grand!

moze sie wpiszecie ludki kto jedzie raczej na 100%?

pora ulozyc trase festow w tym roku :))))
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: *JetMan* » 22 kwie 2012, 15:29

--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Ginn
Insidelamp
Posty: 522
Rejestracja: 09 maja 2004, 22:12
Lokalizacja: gdynia/wejherowo
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Ginn » 31 maja 2012, 11:46

jakby kogoś to interesowało to jest promocja lotnicza Wizzair i można z warszawy (modlin) do budapesztu w 2 strony poleciec za nie całe 200zł (tylko jest się dzień przed festiwalem o 19:20 ale to chyba nie robi aż takiego problemu)

chyba, że źle coś czytam :)

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Tribo oulus » 03 cze 2012, 22:56

hmm , planowałem jechać autem , ale teraz to sie zastanowię nad lotem ....

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Astral » 05 cze 2012, 00:36

*JetMan* pisze:http://ozorafestival.eu/artists/gabriel_le_mar.147.html

a co ten pan robi na ozorze? :shock:
czy one nie wykitował wraz ze spirit zołn ?
*JetMan* pisze:grand!

moze sie wpiszecie ludki kto jedzie raczej na 100%?

pora ulozyc trase festow w tym roku :))))
99%- 1% to inne festiwale, lenistwo itp, wiec moze bede :)

Awatar użytkownika
pawlo1982
Posty: 20
Rejestracja: 24 sty 2011, 02:31
Lokalizacja: Wolomin
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: pawlo1982 » 05 cze 2012, 18:42

hej jak by ktoś jeszcze nie wiedział to z Modlina wizzair ma tanie bilety do Budapesztu w cenie 69zł tyle ze dzień przed fesivalem i w nocy lądowanie wiec czas na dotarcie będzie :D powrotne są po 80zł
to dobre info gdyby nie to to ozore bym odpuścił ,niestety ale lat człowiekowi nie ubywa :D

EDIT:
własnie widzę ze przedmówca pisał o tym samym hehe więc nie będę osamotniony w swojej wędrówce :D

Awatar użytkownika
Ginn
Insidelamp
Posty: 522
Rejestracja: 09 maja 2004, 22:12
Lokalizacja: gdynia/wejherowo
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Ginn » 06 cze 2012, 10:17

dorwałem z żoną bilety wcześniej w promocji też więc trochę inaczej będziemy ale fajnie by było się zgadać na festiwalu później :)

tylko nie bardzo jeszcze wiem jak :)

Awatar użytkownika
krzysztof
Respected User
Posty: 160
Rejestracja: 14 paź 2007, 21:24
Lokalizacja: planet earth
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: krzysztof » 14 cze 2012, 21:01

powrotne widzę już po 150, pare osób się pewnie już szarpnęło stąd ;p

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości