O.Z.O.R.A. Festival 2012

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: *JetMan* » 17 sie 2012, 01:23

buzka Damon. PLUR i inne takie. po prostu troche inne zdanie.


jakby to pisal Styro to rozumiem ok? Jesli chodzi o mnie to mialem calkiem spore ;) exp z roznymi rzeczami :) [nie ma sie czym chwalic]

mowie tylko o tym, jak to wyglada dla ludzi ktorym sie muza spodobala a niekoniecznie dowalaja sobie specyfiki zeby sie dobrze bawic?


juz bys wrzucil na luz. to tylko forum :)
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Psysutra » 17 sie 2012, 01:42

Damon, te bykole ortograficzne to tak specjalnie czy naprawdę? ;)

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: damon » 17 sie 2012, 02:00

*JetMan* pisze:buzka Damon. PLUR i inne takie. po prostu troche inne zdanie.


jakby to pisal Styro to rozumiem ok? Jesli chodzi o mnie to mialem calkiem spore ;) exp z roznymi rzeczami :) [nie ma sie czym chwalic]

mowie tylko o tym, jak to wyglada dla ludzi ktorym sie muza spodobala a niekoniecznie dowalaja sobie specyfiki zeby sie dobrze bawic?


juz bys wrzucil na luz. to tylko forum :)
Wstukalem chyba ze 2 kartki A4 .... i wykasowalem. Albo to robisz dla zabawy albo jednak jestes z innej planety. A wtedy nawet doktorat z mojej strony nic nie zmieni.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: *JetMan* » 17 sie 2012, 02:12

hehe! big up. spotkamy sie kiedys pewnie to sie wyjasni. :)

w sumie to chyba ta sama planeta, tylko wywalilo mnie na inna orbite. ;)

PC.
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: damon » 17 sie 2012, 02:18

Tak Ci sie tylko wydaje ....

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: *JetMan* » 17 sie 2012, 02:27

To tylko Twoja opinia. :]
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Templar » 17 sie 2012, 08:00

W całym tym tegorocznym ozorowym zamieszaniu są na bank dwie osoby, które spokojnie są jej zwycięzcami:

Ace Ventura - Hollywood style

http://www.youtube.com/watch?v=yTLJlY8oUQg

oraz nieznany mi koleżka i filmik Oświadczyny:

http://www.youtube.com/watch?v=MwyrjBqiWPI
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Styropian » 17 sie 2012, 09:10

Kodda dzięki za relację.
Mam tylko jedno "ale"...
Kodda pisze:teraz czytajac ze zwineli izraelczykow z dragami bronia[!!!] az mnie trzesie.. moze jeszcze w zyciu wiele rzeczy musze sie nauczyc ale na psytrance fescie bron noszona przez hipisow? w glowach sie popierdolilo. mam nadzieje ze taki policyjny rajd mial miejsce ostatni raz i zastanawiam sie czy bedzie kolejna edycja ozory a jak tak to ile osob zrezygnuje z wyjazdu na nia.
Jeśli z tą bronią to prawda to qrwa...choć wisi mi to i lata koło dupy totalnie, to jak kogoś takiego można nazwać hipisem? Bo był na Ozorze, bo handluje dragami? To już hipis?
Zwykły przestępca i takich powinni dla dobra klimatu tych imprez eliminować. Bo z tego można wywnioskować, że w Meksyku i innych krajach Ameryki Południowej gdzie za dragi codziennie ginie kilka osób, a setki ludzi zapiernicza z bronią za pasem to nie przestępcy, tylko hipisi, którzy zajmują się handlem. Oczywiście nie mam dowodów na to, że słuchają psytrance i jeżdżą na meksykańskie plenery ;)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
Astral
Elite User
Posty: 4902
Rejestracja: 05 lip 2006, 15:12
Lokalizacja: STOLICA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Astral » 17 sie 2012, 10:31

Templar pisze: oraz nieznany mi koleżka i filmik Oświadczyny:

http://www.youtube.com/watch?v=MwyrjBqiWPI
Cóż za romantyzm. Jak z nich "zejdzie" to pewnie nie będą wiedzieli co sie w ogóle stało...

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Psysutra » 17 sie 2012, 11:32

Co do broni to nie jestem tak negatywnie nastawiony. Ile tysięcy ludzi tam było? 20? 30? 50?

I ktoś sobie w tym momencie postanawia zrobić powtórkę eskapady Breivika... :wink:

A że Izraelczycy akurat mają przy sobie broń, to mnie to już w ogóle nie dziwi 8)

Awatar użytkownika
Gagarin
Jagodziani
Posty: 687
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:38
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Gagarin » 17 sie 2012, 14:56

Kodda pisze:podobnie jak wywindowane ceny niektorych produktow u "tych zlych" dilerow. bylo 10 euro za cos teraz nagle 15 za to samo.. dziwna bania.. dilerzy a zwlaszcza izraelczycy starali sie kosic siano w jak najwiekszych ilosciach i bylo po nich widac te chciwosc, pogon za kasa, brak ducha.
Sorry, ale własnie rozwaliłem się pod stołem. Diler z misją :)

Co do ozory, nie pojechałem, ale łezka po zdjęciach się zakręciła. 2013
:: Free Spirit ::

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: *JetMan* » 17 sie 2012, 15:40

Gagarin pisze: Sorry, ale własnie rozwaliłem się pod stołem. Diler z misją :)
no tak, sprzedaja kokaine w ramach szerzenia pokoju na swiecie :wink:
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
przemski
Medulla Oblongata / Fembot Electronic
Posty: 167
Rejestracja: 19 mar 2009, 21:23
Lokalizacja: Gdynia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: przemski » 18 sie 2012, 14:18

Może teraz cos odemnie, mimo że nie jest to miejsce na moj komentarz bo nie pojechałem, no ale niech będzie.
Ostatni raz bedąc w 2009r. trzymałem sie opcji, że mając okazje byc 3x na tym festiwalu nie bede na niego już jezdził ponieważ wracałem zawiedziony z tej edycji i żyłem w przekonaniu, ze Ozora to juz nie ma nic do zaoferowania w sensie swieżości, a pozatym wole chyba zwiedzac inne miejsca festiwalowe w Europie.
Jednak jak sie okazało ilu moich znajomych w tym roku pojechało na Węgry powiem jedno-załuje maxymalnieeeeeeeeeeeeee.
Druga opcja to tegoroczny lajnap na obu scenach powalał, noce na mainie obsadzone przegrubaśnie (Atriohm, Arjuna, Osom-jeden po drugum, Ajja i mozna tak wymieniac ) a do tego takie projekty jak TIP, Tsuyoshi, KoxBox i kilka jeszcze innych ...
Tak wiec za rok nie odpuszcze wyjazdu na zagraniczną bibe, niekoniecznie ozore,bo planuje uderzyc na Sonice jednak nie miałem pojecia, ze tak bede żałował tegorocznego wyjazdu na ten festiwal.
"Prawdopodobnie najbardziej radykalna ekipa psychodeliczna, być może poza Brianem Jonesem i jego marokańskim koczownikiem z 1967, KoxBox, wypełniacze Duńskich parkietów, walą prosto z mostu."

Awatar użytkownika
AfR0Ck
User
Posty: 35
Rejestracja: 22 sie 2009, 21:57
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: AfR0Ck » 18 sie 2012, 23:12

Kodda pisze:teraz czytajac ze zwineli izraelczykow z dragami bronia[!!!] az mnie trzesie.. moze jeszcze w zyciu wiele rzeczy musze sie nauczyc ale na psytrance fescie bron noszona przez hipisow?
Styropian pisze: Jeśli z tą bronią to prawda to qrwa...choć wisi mi to i lata koło dupy totalnie, to jak kogoś takiego można nazwać hipisem? Bo był na Ozorze, bo handluje dragami? To już hipis?
no coz.. kazda, nawet najpiekniejsza utopia jest tylko kolejna.. utopia ;(
come close your eyes..
wake yourself from these dreams
reality is ripping at the seams!

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Tribo oulus » 19 sie 2012, 00:43

DLa mnie Ozora 2012 byłą piątą już i napewno nie ostatnią :)
Ciągle podtrzymuje teorię że to jest miejsce jak najbardziej magiczne i warte " zachodu " :)
Żadne incydenty z policją tego nie zmienią, ponieważ to nie są sytuacje wpływające w jakikolwiek sposób na sam festiwal.
Świat Ozory ciągle się rozwija i inwestuje w nowe rozwiązania co mnie cieszy. NIech będzie 100 tyś ludzi na przyszłej edycji, aby było czysto, funkcjonalnie , bezproblemowo . Mnie nie przeszkadzają tzw" masy " ....dopóki te masy bedą zachowywać się " normalnie " - a jak narazie tak jest . Przy tej skali ludzi zoogniskowanej na dość niewielkim miejscu - to jest wręcz ewenement , że ciągle zachowana jest równowaga kulturalna.
Z roku na rok dekoracje i oświetlenie są co raz lepsze , muzycznie też jest pomieszane dla wybrednych . W sumie naprawdę nie można się do niczego przyczepić, no chyba że się na siłę czegoś chce wyszukać ....
Muzycznie ... ?
Hmm - nie chcę się zagłębiać, bo się starzeje :) ....ale ogólnie mogę napisać, iż ciągle jest mocno i ciągle " warto " ....
Pamiętajmy że my już mamy swoje doświadczenia z takimi projektami jak Ozora. A " Ozorowicze " to często ludzie tam trafiający 1 raz . Im się w 90 % podoba ......i to jest najlepszy przykład na to że Ozora nie zamienia się w żaden "spęd", ani nie zjada swojego ogona jak niektórzy sądzą lub marzą o tym :)
Piąty raz spędzam świetnie tydzień psychedelii na Węgierskich łąkach.
Piąty raz nie mam żadnych problemów ani z ludźmi ani z muzyką ani z Policją :P Przyjeżdzam do Polski wypoczęty i "wymasowany" muzycznie .
A więc dlaczego miałbym być nie zadowolony ?
Komu to przeszkadza? Chyba tym kto nigdy nie byli na Ozorze i już raczą zwać " masówką " ten festival.
Nawet jak jest masówką - to jak fantastyczną masówką jest :)
Życzę takich " masówek " wszystkim i wszędzie .

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: damon » 19 sie 2012, 00:51

AfR0Ck pisze:
Kodda pisze:teraz czytajac ze zwineli izraelczykow z dragami bronia[!!!] az mnie trzesie.. moze jeszcze w zyciu wiele rzeczy musze sie nauczyc ale na psytrance fescie bron noszona przez hipisow?
Styropian pisze: Jeśli z tą bronią to prawda to qrwa...choć wisi mi to i lata koło dupy totalnie, to jak kogoś takiego można nazwać hipisem? Bo był na Ozorze, bo handluje dragami? To już hipis?
no coz.. kazda, nawet najpiekniejsza utopia jest tylko kolejna.. utopia ;(
To jest dla jakiejs tam grupy ludzi biznes. Twardy ale bardzo dochodowy. Byc moze nie wiecie, ale na Goa jest jeszcze bardziej "twardo' - iraelskie i rosyjskie gangi tam rzadza. To tak na marginesie (bez wnikania w szczegoly).

Awatar użytkownika
marion
Psylesia / Ashoka
Posty: 3059
Rejestracja: 07 lut 2004, 19:32
Lokalizacja: higher states of consciousness
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: marion » 20 sie 2012, 22:48

Słów kilka ode mnie...

http://www.ashoka.com.pl/?page_id=6672

(proszę adminów o wrzucenie relacji do odpowiedniego działu i usunę to ze strony ashoki)

Howgh!
Obrazek

Awatar użytkownika
mashburn
User
Posty: 37
Rejestracja: 12 wrz 2011, 15:18
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: mashburn » 21 sie 2012, 00:53

Relacja Mariona dotycząca wydarzeń na chill-stage'u, na którym spędziłem najwięcej czasu i po którym najwięcej się spodziewałem, jest niezwykle trafna. Dekoracje to miazga, lepszych w życiu nie widziałem. Najlepszy koncert to zdecydowanie Kaya Project, z fantastyczną Iriną Mikhaylovą, którą niemal całowałem po stopach, gdy pojawiła się na dancefloorze po występie. Niezwykle energetyczny set, zupełnie inny od zeszłorocznego, kiedy Seb Taylor grał o poranku i puszczał raczej spokojne wałki. Cudownie zagrał też pan zwany Solar Fields.

Zgadzam się także w dużej mierze co do negatywnych odczuć w Świątyni. Minimale każdego dnia od 20 do północy mnie zabijały, szczególnie wtedy, gdy planowałem sobie spanie na chillu. Dużo oczekiwałem też po dniu 4., który niestety mnie rozczarował. Tripswitch zagrał dobrze przez pierwszy kwadrans, a później puszczał jakiś nietrafiony nowy materiał (a oczekiwałem występu na miarę zeszłorocznego, gdy zapodawał głównie swe własne remixy, jako Codemonkey), natomiast Warp Technique zawiódł na całej linii. Jeszcze przed festiwalem jarałem się w opór, czytając jedną z ich wiadomości na FB, w której oznajmili, że zaprezentują nowy materiał. Okazał się on diablo słaby, jakieś psybientowo-techniawkowe popierdywanie, zupełnie nie przystające do wybitnej Make Animals Happy. W ogóle, jestem zdania, że dubowe utwory Niemców najlepiej wybrzmiewałyby po zmroku, tymczasem o 16:30 na ich koncercie nie było prawie nikogo. Są aż tak mało znani?

Osobny akapit należy się Ottowi. Jego występ był bezbarwny, chociażby na tle poprzedzającego gigu Kaya Project. Zagrał niemal identycznie jak rok temu, zero improwizacji, wszystko tożsame z wersjami studyjnymi. Bardzo liczyłem na to, że będzie wodził tłum za nos, tymczasem niewiele by się zmieniło, gdyby na scenę wyszedł jakiś DJ Pachołek, puszczając jego utwory w tej samej kolejności. Może przesadzam z oceną, bo mam szczególną słabość do tego króla psydubu, ale spodziewałem się czegoś niesamowitego, tymczasem otrzymałem identyczny produkt, jak na Ozorze 2011.

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Templar » 21 sie 2012, 21:40

Relacja autorstwa Mariona jest już do przeczytania na głównej stronie. Zapraszamy wszystkich do lektury. :)
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
Tribo oulus
Elite User
Posty: 724
Rejestracja: 11 sie 2004, 23:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Tribo oulus » 04 wrz 2012, 01:51


Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości