O.Z.O.R.A. Festival 2012

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Awatar użytkownika
tyrymyryfyryhyry
Posty: 19
Rejestracja: 01 lip 2012, 00:05
Lokalizacja: Bytom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: tyrymyryfyryhyry » 13 sie 2012, 21:58

Jestem w wielkim szoku, odkąd tylko się dowiedziałam, że policja wpadła na teren biby... Co policja robiła z ludźmi którzy posiadali, ale nie sprzedawali? Nie rozumiem też głupoty ludzi, którzy afiszują się ze sprzedawaniem tripów i innych ciekawych rzeczy, przeważnie wszyscy są ostrożni, przecież tajniaki są wszędzie : D.

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: damon » 13 sie 2012, 23:38

Dziecko, na jakim Ty swiecie zyjesz? :)

Awatar użytkownika
Lunatix
Uridium
Posty: 62
Rejestracja: 08 sie 2005, 21:49
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Lunatix » 14 sie 2012, 01:35

Przecież na Ozorze zawsze była policja,tyle ze zapewne lokalna. Tym razem odbyła sie wieksza akcja.Tak jak Guldan napisał,poszło info z djki do bawiących sie na mainie. Na moje oko ze 30 niebieskich pojawiło sie na skarpie i przeszli przez maina, dostali wielkie oklaski od bawiących sie ,ale zadnej łapanki nie zauważyłem. Nie mam pojecia co działo sie w innych miejscach festiwalu.

Pamietam tez akcje rok albo 2 lata temu ,jak jeden dzien budy z jedzeniem byly pozamykane bo tez sie jakas inspekcja pojawiła...

Mi ogólnie cała ta sytuacja imprezy nie popsuła wcale :)

Awatar użytkownika
tyrymyryfyryhyry
Posty: 19
Rejestracja: 01 lip 2012, 00:05
Lokalizacja: Bytom
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: tyrymyryfyryhyry » 14 sie 2012, 04:02

Po prostu pytam? Bo nie wiem jak takie sprawy wyglądają za granicą, kto pyta nie błądzi...

Awatar użytkownika
Psysutra
Cronomi Records
Posty: 4875
Rejestracja: 24 mar 2008, 12:32
Lokalizacja: Katowice
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Psysutra » 14 sie 2012, 05:47

tyrymyryfyryhyry pisze:Po prostu pytam? Bo nie wiem jak takie sprawy wyglądają za granicą, kto pyta nie błądzi...
Na tym forum tak jest zazwyczaj ;) przywykniesz :D

Awatar użytkownika
Ginn
Insidelamp
Posty: 522
Rejestracja: 09 maja 2004, 22:12
Lokalizacja: gdynia/wejherowo
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Ginn » 14 sie 2012, 09:26

No właśnie nie było 500 policjantów tylko jakieś małe patrole które nie wiedziały co ze sobą zrobić :) Osobiście też mam w dupie to, nie handluje prochami więc co mnie to. No a fakt, że afiszowanie się troche było zbyt perfidne (2 godziny drogi od stolicy), więc ktoś się wkurzył i zrobił popisowy wjazd.

Generalnie nie ma co przeżywać "jaaaaaaa policjaaa". Wykonują swoją robotę.. tu raczej o politykę chodzi.

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: damon » 14 sie 2012, 11:10

Lunatix pisze:
Pamietam tez akcje rok albo 2 lata temu ,jak jeden dzien budy z jedzeniem byly pozamykane bo tez sie jakas inspekcja pojawiła...
Na Solipse w '99 slawny bialy namiot z darami lasu rowniez, po interwencji lokalersow, pozostal przez spory okres czasu zamkniety. Policja wtedy rowniez byla obecna.

Awatar użytkownika
AfR0Ck
User
Posty: 35
Rejestracja: 22 sie 2009, 21:57
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: AfR0Ck » 14 sie 2012, 16:52

Oliwia pisze:Witaj Afrock :)
Szkoda, że cie nie mogłam spotkać w tym roku, ale rozumiem, ze tak czasami bywa :).
och, ja rowniez zaluje. tym bardziej, ze wreszcie bez problemu z praca i ograniczen czasowych moglem spokojnie pojechac - wczesniej zmienilem tzw zaklad pracy z mysla o lecie.

jednakze, inne sprawy sie skomplikowaly i trzeba bylo podjac odpowiedzialna decyzje ;/
Oliwia pisze: Chillout powalał swoim urokiem (...) ale dla Magic Gardenu warto było pojechać na Ozore i chillu :) i ludzi i być może była to ostatnia Ozora więc tymbradziej cieszę się, że mogłam doświadczyć.
widzialem fotki - pieknie to wyglada... zaluje strasznie, ale coz :(
Oliwia pisze: Naloty nieprzyjemne jak wspomniałam, ale do przeżycia, trzeba było trochę ostrożniej się zachowywać w trakcie nalotów i to wszystko :) Pozdrawiam ciepło :*
wiesci docieraly rozne i troche sie nawet przestraszylem czytajac np. ze sporo ludzi opuszcza festival. widac, nie taki diabel straszny...

ciekawi mnie, czy bedzie za rok, chociaz z tych samych powodow co w tym roku, trudno bedzie mi pojechac.. zobaczymy
come close your eyes..
wake yourself from these dreams
reality is ripping at the seams!

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Styropian » 14 sie 2012, 18:57

A jak od strony muzycznej?
Jak zagrali Tsuyoshi Suzuki, Son Kite, Hilight Tribe, Sonic Species? Jak wyglądał ostatni występ w karierze Silicon Sound? Grał swoje klasyczne morningi czy jakieś nowe wynalazki Regnier'a? ;)

Jak na chill'u wypadli Minilogue i Saafi Brothers?

O dekoracje i atrakcje nie pytam, bo po fotkach widzę, że tradycyjnie było na wysokim poziomie. Oczywiście możecie napisać, że było coś bee...może wtedy żal z niebycia będzie choć ciut mniejszy ;)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: *JetMan* » 14 sie 2012, 21:23

^^

Styr a Ty czemu nie pojechales?
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
salvi
Fantazja / MAE
Posty: 1406
Rejestracja: 06 cze 2004, 01:02
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: salvi » 14 sie 2012, 21:32

przeczytaj recenzje z zeszłego roku hehe

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Styropian » 14 sie 2012, 21:40

^^ JetMan...przecież w relacji z Ozory 2011 napisałem, że w tym roku się nie wybieram.

A na poważnie to dotknęły mnie skutki uboczne kariery ;-) a jeszcze poważniej to brak urlopu w terminie BoomowoOzorowym. W czasie trwania festa nie odczuwałem jakoś mocno jego braku ze względu na sporo zajęć, ale teraz po fotkach łezka w oku się zakręciła.

Jestem ciekaw jak się teraz potoczą losy Ozory po akcji policji i innych służb. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy sprzed 2011roku i znów będzie mi dane zawitać w ozoriańskim raju :-)
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: *JetMan* » 14 sie 2012, 22:28

ja nie pojechalem bo wstyd mi bylo wprowadzac nowe osoby w klimat majac na uwadze, ze glownie zamiast niego dojrzalyby stado scpanych/schlanych/dilujacych ludkow. [oprocz calej reszty fantastycznej publiki].

Kiedys tak nie bylo. :]


moze za rok sie oczysci - jak mowilem - ludzie musza sie nasycic dragami az w koncu to peknie [peklo?] i sytuacja wroci do normy. Oby , oby !
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: damon » 14 sie 2012, 22:30

*JetMan* pisze:
Kiedys tak nie bylo. :]
Nigga pliz.

Awatar użytkownika
*JetMan*
Psytrance.pl
Posty: 4045
Rejestracja: 30 mar 2003, 10:13
Lokalizacja: Dublin, IE
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: *JetMan* » 14 sie 2012, 22:45

*nutka*

kiedys bylo lepiej ojeeej
transy byly takie, ze heeej
a teraz to jest lipa eeej
zrobmy cos z tym ojeeej
jedzmy na ozore eeej

.. ogolnie. Za moich czasow to byly tylko banany na ozorze. zadnych narkotykow!

i czarnych nie bylo!

Teraz to nawet murzyni sluchaja transow.

Szok.

a moze Ty tez jestes murzynem?

Ja np jestem albinosem. Nie znosimy dominacji ciemnej rasy. :d
--
*J3t_Man*

"With a watch you know what time it is,
with two watches you are never sure"

Awatar użytkownika
Lunatix
Uridium
Posty: 62
Rejestracja: 08 sie 2005, 21:49
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: Lunatix » 15 sie 2012, 01:27

z nami w tym roku bylo chyba z 10 osób które pierwszy raz były na Ozorze,a nawet takie które w ogóle pierwszy raz były na psytransowej imprezie:) Wszystkie te osoby zachwycone i oniesmielone klimatem i rozmachem.Zarzekają się że za rok jadą znowu ;)

Awatar użytkownika
salvi
Fantazja / MAE
Posty: 1406
Rejestracja: 06 cze 2004, 01:02
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: salvi » 15 sie 2012, 11:05

Obrazek

Awatar użytkownika
BRAHMAchild
Telepateam / Syndromm
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2005, 23:58
Lokalizacja: Pszczyna
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: BRAHMAchild » 15 sie 2012, 13:43

Jetman za jakich Twoich czasów? ;) Byłeś na Solipsie ? bo ja tak i dobrze pamiętam co kto oferował, Łatwiej było kupić kwasy niż warzywa, proponuje następnym razem Zebranie Młodzieży w Legnicy albo przystanek Jezus ;) myślę że śmiało tam możesz zabrać nowe osoby :evil: ;) .. Widzisz co chcesz widzieć,...
Byłem na Solipsie 1999 potem Excalibur w 2000, potem kolejno fiilmoon Vov, boom i ozora (nie wymieniam wszystkich bo sporo tego ;P) i pewnych kwestiach nic się nie zmienia, im więcej wolności tym lepszy fest, nie wiem o jakich czasach mówisz lata 70 czy może jak miałeś 11 lat ;) Jak ktoś nie lubi klimatu to niech wybiera sie na inne spędy albo akceptuje to takie jakim jest i tyle ......
------------------------------------
TELEPATEAM
gg 3865529

Awatar użytkownika
damon
Chillumafia
Posty: 3044
Rejestracja: 01 wrz 2006, 06:55
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: damon » 15 sie 2012, 14:04

^Pamietasz Rosjan i ich 2 Hummery? :wink: :mrgreen:

Awatar użytkownika
BRAHMAchild
Telepateam / Syndromm
Posty: 383
Rejestracja: 29 mar 2005, 23:58
Lokalizacja: Pszczyna
Kontaktowanie:

Re: O.Z.O.R.A. Festival 2012

Post autor: BRAHMAchild » 15 sie 2012, 14:21

Nie nie kojarzę , ale kojarze stanowisko radia EvoSonic .;) i pamiętam jak w ostatnim dniu na wzgórzu są duże Tipi Indiańskie ;) dla mnie to był szok bo nie wiedziałem że może być Takie party na taką skale ;)
------------------------------------
TELEPATEAM
gg 3865529

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości