Freedom Festival, 13-18.08.2013, Portugalia

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Awatar użytkownika
Reg
Respected User
Posty: 111
Rejestracja: 07 maja 2010, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Freedom Festival, 13-18.08.2013, Portugalia

Post autor: Reg » 05 cze 2013, 20:34

Freedom Festival 2013
13-18 sierpnia 2013
Niedaleko Elvas, Portugalia
http://freedom-festival.eu/
https://www.facebook.com/events/388058491261916/

Obrazek

Odbywa się co drugi rok, na przemian z Boomem. Jest od niego mniejszy, ale też świetny. Oczywiście upalna pogoda gwarantowana. Dojazd: festiwalowy autobus zabiera ludzi z lotniska w Lizbonie.

Main Floor:
HALLUCINOGEN (.Uk), JUNO REACTOR (dj set UK), STAR SOUNDS ORCHESTRA feat IRINA MIKHAILOVA (GER\USA), SHPONGLE (djset by Simon Posford & Raja Ram)(UK), OTT (live performance)(UK), TALAMASCA (FR), AZAX SYNDROM (ISR), VIBE TRIBE (ISR), SPADE (ISR), SPACE TRIBE (AUSTRALIA), BIZZARE CONTACT (ISR), TRISTAN (UK), BLISS (ISR), RINKADINK (S.AFRICA), COSMOSIS (UK), PAINKILLER (ISR), XSI (FRA), DIGICULT (BELG), SONIC SPECIES (UK), ORCA (ISR), U RECKEN (ISR), FILTERIA (SWE), BIONIX (FR), DEJAVOO (UK), PANAYOTA (ISR), ALIENN(PT), KHOPAT(PT), A MUSH(PT), SIDHARTA(PT), TRYAMBAKA(PT), SKUNK TRIBE(PT), BRAINWASH(PT), MYRAH(PT), KARMA CROP(PT), KLACID(PT), EVOLLOV3(PT), BLAZING NOISE(PT), RAJA RAM(UK), SHANE GOBI(S.AFRICA), ANNELI(SWE), LIQUID ROSS(UK), LUCAS(UK), XP VOODOO(RUS), XANEX(ISR), NIGEL (UK), KRISTIAN (UK), DIOGO (PT), GUAPA LEE (PT), SURYA NAMASKAR (PT), TALLES FERREIRA (BRASIL), JUGGLER (PT), FROSTBITE (PT), HIPNOTIK ATTACK (PT), GIZMO (PT), SONYK VS GADGET (PT), DUENDE (PT), NEUROFITNESS (PT), BERBERAN (PT), NEELIX (GER), SYMPHONIX (GER), DAY DIN (GER), PROTONICA (GER), RITMO (ISR), BEHIND BLUE EYES (DE), TECHYON (PT), KHAINZ (SWI), SALLI DOOLALLY (GER), FLAT (PT), KIN (PT), SPARKER (PT), JAAKKO (PT), CHEVE (PT), DA CANDY FLIPPERS (PT), LAST CALL (PT), COSMO (SLO), ANTAGON (GER), NAKED TOURIST (GER), WHICKED HAYO (BEL), AJJA (SWI), ALPHA (GER), GIUSEPPE (ITAL), MIND DISOTORTION SYSTEM (BEL), THE DARK FACE (SPA), IGUANA (GER), MIMIC VAT (PT), NIGHT LURK (PT), AKÈS (PT), MEKANICAL MIND (PT), AUDIACT (PT)

Chillout:
Lives: Project Tetrahedron - https://soundcloud.com/tetrahedron, Zen Baboon - https://soundcloud.com/zen-baboon, Chilled C’Quence - https://soundcloud.com/chilledcquence, Morning Tea Project - https://soundcloud.com/morning-tea-project, Ambiens Indage - https://soundcloud.com/ambiens, Sérgio Walgood - https://soundcloud.com/sergiowalgood, Floating Machine - https://soundcloud.com/floating-machine-live
DJ-s: Tree Shepherd aka DJGooyz - Live PA /Djset - https://soundcloud.com/tree-shepherd, Andrei - https://soundcloud.com/andreioncloud, Daniel zenbaboon - https://soundcloud.com/zen-baboon, Henrik zenracoon - https://soundcloud.com/zen-baboon, Plurgrim - https://soundcloud.com/plurgrim, Ivã - http://www.mixcloud.com/ivadj/, Liquid Shape - https://soundcloud.com/liquid-shape, Dakini - https://soundcloud.com/djdakini, LittleLight - https://soundcloud.com/leninhaa, Bloom - https://soundcloud.com/bloom, Sininho - https://soundcloud.com/sininho, Marte - https://soundcloud.com/dj_marte, Mayra aka Tokapela - https://soundcloud.com/tokapela, DJ Daya - https://soundcloud.com/cubeira, Spirit Hood - https://soundcloud.com/spirit-hood-project, Kala Hari - https://soundcloud.com/kalaharimusic, DJ Sahid - http://www.myspace.com/sahid75, Garvel - https://soundcloud.com/garvel, Irina Mikhailova - https://soundcloud.com/irinamikhailova

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość