3 miesiące balangi

Światowe imprezy & festiwale psytrance :: World psytrance parties & festivals
Awatar użytkownika
hobbit
User

3 miesiące balangi

Post autor: hobbit » 07 paź 2016, 21:14

mam taki plan aby na kilka miesięcy gdzieś pojechać i trochę pozwiedzać ale też mocno poimprezować w klimatach starego goa, indie jeszcze funkcjonują imprezowo? ktoś ma doświadczenia i mógłby się nimi podzielić?
I Bóg przemówił: „Niech powstanie światło”. Wtedy powstało światło. Potem widział Bóg, że światło jest dobre, i Bóg oddzielił światło od ciemności.I Bóg zaczął nazywać światło Dniem, ciemność zaś nazwał Nocą. I nastał wieczór, i nastał ranek...

Awatar użytkownika
Reg
Respected User

Re: 3 miesiące balangi

Post autor: Reg » 11 paź 2016, 21:40

Dorota na swoim blogu "Witaj Słońce" opisała wrażenia z imprezowania na Goa. Wpis jest dość nowy, bo z maja 2016.

http://witajslonce.pl/goa-trance-na-goa-jak-jest/

Awatar użytkownika
Janusz
Respected User

Re: 3 miesiące balangi

Post autor: Janusz » 03 sty 2018, 11:05

Kolego na goa już prawie nikt nie gra klasycznego goa, jest za to mnóstwo popularnych dj-ow i producentów z najwyższej pólki, grających za dużą kasę dla coraz mniejszej garstki ludzi. Niestety czasy peace love sharing and free party w zasadzie już się skończyły, teraz za wlot na impreze i głupie piwko w barze płaci się tyle co w Europie jak nie więcej. Spędziłem tam 10 wspaniałych sezonów zimowych, było magicznie i cudownie, jednak obecnie przestałem jeździć raz ze względów rodzinnych a dwa ze względu na wszechgarniającą bezlitosną komercję. Goa podzieliło losy Ibizy, psytrance stał się towarem na sprzedaż, coraz mniej widać hippisów z Europy, zaś coraz więcej spragnionych wrażeń bogatych hindusów. Niemniej jednak, magia miejsca na pewno pozostała, jeżeli chcesz to połączyć ze zwiedzaniem Indii to polecam.

Odpowiedz