czy ktos mnie wogole slucha ? :P

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
psimon of remote access
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

czy ktos mnie wogole slucha ? :P

Post autor: psimon of remote access » 10 sie 2003, 21:19

niedawno ruszyla moja strona na strefie, wiec chetnie poslucham co do macie powiedzienia o moich utworach ? ( zadam oocen subiektywnych!) Jestem tez zamieszany w wsoplny projekt razem z Artha (pozdro dal mistrza Timera;) i Andromeda
(da masta of goa). Narazie tylko dwa kawalki. Trzeci (nowy) czeka na akceptacje i jest zdecydowanie inny niz te ktorych mozna juz sluchac. (to jak by fuzjia pomiedzy melodic i progressive trance). Tak wiec zycze milego sluchania i czekam...

and remeber : forever sajkedelikk :mrgreen:

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 10 wrz 2003, 08:23

Na drugi raz proponuję zapodać też linka...
http://mp3.wp.pl/p/strefa/artysta/5658.html

No, komentarze mnie zachęciły. Jak przesłucham, to coś napiszę na temat Twoich utworków :)[/url]

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 12 wrz 2003, 07:40

I'm impressed... Bezbłędne. Świetne melodie, znakomite aranżacje, fajne brzmienia, właściwe ich dobranie, nie ma się czego przyczepić... prawie. Ale to tylko sprawy techniczne: utworom brakuje średniego-dołu (mam na myśli charakterystykę częstotliwościową), przez co tracą na energetyczności. W "Asyrium" leady są trochę za ciche, za bardzo pogrywają w tle. Doczepiłbym się też to efektu flanger w "Body Dismorphia" - słychać jego pozostawiającą wiele do życzenia jakość. DC offset do usunięcia (0.5% w "Asyrium", 1.5% (!) w "Body..."), pod SoundForge'm widzę tez trochę luzu w dynamice ("Asyrium") - można było jeszcze trochę podbić głośność - najlepiej przy pomocy procesora dynamiki pasmowej.
Czekam na następne utwory.

Awatar użytkownika
psimon
Remote Access
Posty: 57
Rejestracja: 16 kwie 2003, 20:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: psimon » 13 wrz 2003, 18:48

Dziekuje i zarazem ciesze sie ze Ci sie podoba :lol: . Jesli chcesz moge dostarczyc Ci nowe "work in progress" aby umiknac bledow technicznych, bo wsumie to nie zbyt wiem oczym pisales :shock: ! ;] Nie jestem na zbyt wysokim poziomie technicznym ale kiedys trzeba to zmnienic wiec jesli chcialbys mi pomoc ...? pozdrawiam

BOM Shankar ! ! !

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 16 wrz 2003, 13:58

Proponuję podbić częstotliwości ok 200-300 hz, najlepiej przy pomocy multiband dynamix, ale jeśli nie masz lub nie wiesz z czym to się je, to uzyj equalizera. Rada zawsze dobra - przed masteringiem proponuję nasłuchać się jakiegoś dobrze wyprodukowanego, profesjonalnego albumu, najlepiej w jak najbliższym stylu, a potem posłuchać swojego materiału - od razu wpadnie Ci w ucho, czego brakuje w częstotliwościach.
DC offset to składowa stałoprądowa - jej obecność powoduje przesunięcie całego materiału w górę lub w dół (jeśli oglądasz swoje wypociny pod soundforgem, czy innym edytorem audio, to zrozumiesz o co chodzi). SoundForge posiada taki wihajster jak DC offset removal, po prostu kliknąć ok, i on sam wszystko zrobi. Jednak nie jest zbyt dokładny, gdyż nie usuwa wahań składowej, dlatego lepiej jest użyć dobrego equalizera, ustawić go tak, by usuwał częstotliwości poniżej 20-30 hz. Może to spowodować widoczne zmiany w Twoim materiale, dlatego proponuję użyć jak najlepszego EQ.

Awatar użytkownika
psimon
Remote Access
Posty: 57
Rejestracja: 16 kwie 2003, 20:59
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: psimon » 22 wrz 2003, 09:04

Krizz ! Gdzie mozna posluchac twoich kawalko ? ewentoalnie jakis kontakt ? (np. gg?)
Bo jestem ciekawy co robisz skoro jestes na tak dobrym poziomie technicznym... pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Krizz
Elite User
Posty: 760
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:12
Lokalizacja: Kowary
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Krizz » 22 wrz 2003, 16:16

Daleko mi jeszcze do prawdziwego profesjonalisty-realizatora. Znam "trochę" teorii, to wszystko :) Jak mówiłem w jednym z wcześniejszych postów, nie posiadając profesjonalnego studia można tylko próbować wyprodukować (nie lubię tego słowa) profesjonalną muzykę. Nie dam na razie linka do swojej muzyki, bo... lada moment strefa.wp.pl zatwierdzi nowo władowane kawałki, wtedy zapostuję tu linka (jeden z nowych kawałków to transujący chill-out).
Lipa z tym zatwierdzaniem przez adminów strefy, ale cóż zrobić jak się nie ma dostępu do żadnego ftpa...

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości