Finalowy Skrecz

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
juponng
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2003, 10:05
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Finalowy Skrecz

Post autor: juponng » 30 lis 2003, 20:21

Tak ogladajac Sobie mtv byl program poswiecony dj-ingu i ludzie tam umiejetenosci pokazywali ale mnie zaciekaFil cudo o nazie Final Scratch ?? czy ktos mial z Tym doczynienia a jesli tiak tio prosze o jakis kom.. bo nie fiem czy sie oplaca wydawac 1Kafla zielonych na tio peace :lol:
jak by cio np gg 3384766

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 30 lis 2003, 23:30

Info : http://www.silence-agency.org/finalscratch.php3


Byłem na dwoch imprezach gdzie z tej techniki kozystal dj [Summer of Love Festival, oraz impreza w Fabric], i jakoś we mnie ta technika nie trafiła. Niby to miał byc jakiś przełom dla dj'i ale jakos narazie nie ma ogromnego boom na 'sf' chyba właśnie przez zaporową cene.

Niby możesz grać z mp3 ,ale jednak sprzet jest drogi i zapewne młodych nie stac,by później piracić na maxa, a starzy i znani dj'e wolą grać z vinyli bądź cd.
Vinyle moze i sa ciężke, ale dla wielu dźwięk z nich jest najlepszy [ciężar sławy].
Sądzę,że w najbliższym czasie 'sf' nie zrobi większej kariery, jedynie raz na jakis czas ktoś zagra seta z wykozystaniem tego systemu.

Troszkę inne info : http://www.finalscratch.com/fs4/start.asp
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Awatar użytkownika
amnesia
spiral.active.project
Posty: 1684
Rejestracja: 17 mar 2003, 14:52
Lokalizacja: Wenus / Wrocław
Kontaktowanie:

Post autor: amnesia » 01 gru 2003, 08:26

Nie no oczywiście, że vinyl nadal będzie miał swoją pozycję, ja zresztą też mam u siebie takie pudełeczko, z którym jeżdżę na imprezy, a w nim trzymam cd-ki w specjalnie zrobionych tekturowych okładkach jak na vinyle :)

Poza tym final scratch powoli zaczyna dochodzić do sławy. Niektórzy coraz chętniej z tym eksperymentują. Przykładem może być wielka gwiazda techno - Chris Liebing - który ostatnio w Wawie zagrał na takim właśnie sprzęcie. Co do miksowania z tego, to przyznam się, że nie mam pojęcia jak się to robi...

juponng
Posty: 3
Rejestracja: 19 lis 2003, 10:05
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: juponng » 01 gru 2003, 12:52

Kujde i mam na maxa Dylemacik ;) ja wiem ze Vinyl to Vinyl ale kujde miec w doma 2tys Vinyli ?? przesada a tak tysiaceee plikow mepeCzy na twardym ;) i zamiast zmiany vinyli tylko se zmienia pliki ;) hehe iskreczujem sie tam samo jak na vinylach bo masz 2vinyle ze tak powiem Czyste ;) proFizroka bauhauhauahauh i chyba jednak sie skuszemm na te cudo ;) sprawdzemm tioo i kujde :) aaaaa wjescie nie bede wydania kosmiczych pieniedzy na vinyle :P wpadne na impreze z 2ma vinylami i bedzie POLEWM Dj-ej z 2ma vinylami na Imprezee hehe :lol: oka doka jak bede mial te cudo tio pocykam Foty i dam jakies cool kom :peace:
jak by cio np gg 3384766

Awatar użytkownika
Styropian
Psytrance.pl / Psylesia / MAE
Posty: 4540
Rejestracja: 25 wrz 2003, 13:26
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:

Post autor: Styropian » 01 gru 2003, 15:15

a jaki gatunek masz zamiar grać ???
pozniejsze doznania wynagrodzily to tym ktorzy wiedzieli po co przyszli i tym ktorzy nie sa jak Styropian ograniczonymi lans-transiarzami ktorzy pewnego dnia mieli wizje jak powinna wygladac TRUE psychedelic imreza

Gość
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: Gość » 08 sty 2004, 09:53

Juponng wiesz co, tak sobie myśle, że w takim razie możesz sie zastanawiać nad sprzedaniem swoich "niepotrzebnych" juz vinyli. Pozbędziesz sie w ten sposób zapchanych czarnymi płytami półek i zarazem troche zielonych do kieszeni wpadnie :-) A tak na poważnie może to i przełom, ale podobnie jak cd a vinyl - powoli bedzie zanikać ta przyjemność grania z orginalnego, wytloczonegoego vinylka. Cyfrowość sie globalizuje ale to chyba nienajlepsze co moze sie dziać ... no nie ?
.peace

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości