Independent artist...

Generowanie transowych dźwięków w domowym zaciszu :: Music making, independent artists
Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
ShivaZla
Posty: 18
Rejestracja: 17 mar 2003, 13:13
Lokalizacja: From Sun!!!
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Independent artist...

Post autor: ShivaZla » 19 mar 2003, 12:21

zastanawiam się czy nikt z z odwiedzających osób nie zajmuje się tworzeniem muzyki...mam nadzieje że jakoś mi to ktoś wyjaśni :D
'Welcome to magnificent journey into the past this is medievil times.'

Awatar użytkownika
blantifka
Posty: 14
Rejestracja: 17 mar 2003, 01:13
Lokalizacja: Gdynia
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post autor: blantifka » 19 mar 2003, 16:04

heheeh shiva jak zauwazylas tych odwiedzajacych jest mauo....jak narazie....:]]]]

Awatar użytkownika
Templar
Psytrance.pl
Posty: 1834
Rejestracja: 16 mar 2003, 22:35
Lokalizacja: Gdańsk / Konsorcjum
Kontaktowanie:

Post autor: Templar » 19 mar 2003, 17:26

Są są... choć jeszcze niekoniecznie zarejestrowani. Krizz, Indroma (Liszu) i Insular (Koper) - podejrzewam że o tych dwóch będzie jeszcze głośno..., Just Mike, Duff oraz Eclipt (Psymvaa), ale ten ostatni chyba prędko u nas nie zagości jako że ma awersję do tego forum ("Nudne...". Panie Macieju spraw aby takie nie było)... :wink:
Whatever happened to Gary Cooper, the strong, silent type?

Awatar użytkownika
eclipt127
User
Posty: 43
Rejestracja: 19 mar 2003, 17:47
Lokalizacja: Gdansk-Wrzeszcz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

PsyMvaa-Pochemon dance

Post autor: eclipt127 » 19 mar 2003, 17:55

PsyMvaa-Pochemon Dance ---------->juz jest!!!:)

p.s.jezeli szanowni administratorzy sie zgodza to uzycze swoje produkcje...
i najswierzsza oczywiscie...:)

pozdrawiam allz
eclipt

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Ja ci odpowiem :-)

Post autor: Just-Mike » 19 mar 2003, 19:01

Ja robie muzyke ShivaZla i bardzo to lubie, jak chcesz posluchac to sciagnij cos sobie jak narazie z http://www.free.of.pl/t/trance/form.html
wlasnie pracuje nad New Age.

Robie na Orion Pro, Cool Edit 2000 pro, Acid Techno 4 i innych malych freeware'owych programikach. ;]

Awatar użytkownika
GULI
User
Posty: 74
Rejestracja: 17 mar 2003, 21:41
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Just-Mike

Post autor: GULI » 19 mar 2003, 19:49

nie jestem zagorzałym znawca muzyki elektronicznej, mozna powiedziec ze jestem raczej laikiem. Ale jedno musze przyznac, Just robisz dobra muzyke.
Z tych trzech kawałków moge zrobic juz jakis ranking.
3.form
łatwe i lekkie, ocierajace sie o kicz ale... przyjemne
2.solaris - podoba mi sie chyba najbardziej, ale to ze wzgledu na niesamowita muzyke z filmu, która jest na poczatku utworu twoj wkład wiec oceniam tu nizej niz w ...
1.new age ma cos naprawde fajnego, imprezowego w brzmieniu, fajnei sie tego słucha. Zmusza do ruchu:)

PsyMvaa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

referee...

Post autor: PsyMvaa » 19 mar 2003, 20:15

Kolego "Just-Mike":)

"Robie na Orion Pro, Cool Edit 2000 pro, Acid Techno 4 i innych malych freeware'owych programikach. ;]"

to powodzenia:)zycze, pomysl kolego o jakis sprzecie i bardziej konkretnym oprogramowaniu...troche znajomosci syntezy tez sie przyda...
tez kiedys bardzo dawno zaczynalem i byly to czasy Amigi i "Trackerow"
teraz wszystkie "loopo" programy to zamalo...

pozdrawiam i powodzenia

PsyMvaa.

Awatar użytkownika
Just-Mike
Psytrance.pl / Stellar Magnitude / MAE
Posty: 678
Rejestracja: 19 mar 2003, 18:56
Lokalizacja: Warszawa / Gdańsk
Kontaktowanie:

Post autor: Just-Mike » 21 mar 2003, 00:48

GULI dzieki za opinie, doceniam to.
kolego PsyMvaa 8)

jedyny program co zapetla z tego to Acid Pro a uzywam jego do laczenia sciezek dzwiekowych wczesniej przygotowanych na Cool Edit Pro ktore nie sa loopami ;] Po za tym jesli juz cos radzisz, to moze podasz konkrety (jaki soft). A co do hardware to nie mam na to kasy i chyba nie traktuje tego co robie az tak powaznie jak ty, robie muzyke bo to lubie i robie to od bardzo dawna, po skonczeniu pierwszego stopnia szkoly muzycznej (jakies 12 lat temu) :D Tobie tez zycze powodzenia.

Awatar użytkownika
eclipt127
User
Posty: 43
Rejestracja: 19 mar 2003, 17:47
Lokalizacja: Gdansk-Wrzeszcz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

miusic

Post autor: eclipt127 » 21 mar 2003, 09:07

Just-Mike: ogolnie to podoba mi sie twoje podejscie...:)

a Acida proponuje ci zmienic na Cubase, daje wielkie mozliwosci...
dawno sie otym przekonalem:)

zycze powodzenia...

_________________________.:::PsyMvaa:::.__________________________________
________________________PsyTrance Project_________________________________
eclipt

Artha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

cos tam cos tam :)

Post autor: Artha » 21 mar 2003, 15:09

artha.mp3.com.pl <- i to by bylo na tyle... [i]artha@o2.pl[/i]

Awatar użytkownika
Liszu
User
Posty: 60
Rejestracja: 22 mar 2003, 21:20
Lokalizacja: Stamtad
Kontaktowanie:

Post autor: Liszu » 24 mar 2003, 22:27

Eclipt : nie liczy sie ilosc sprzetu a glowa... bo to ona tworzy... nawet najwieksza gora sprzetu nie zrobi nic za czlowieka... mlotkiem tez sie mozna zabic a ponoc do wbijania gwozdzi sluzy... byleby posiadajacy cudne programy i analogi artysta nie zrobil mi krzywdy swoim podejsciem do muzyki...
Jesli boisz sie ze do niczego w zyciu nie dojdziesz zawsze mozesz zrobic z siebie idiote.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości